Klubová výstava - Chropyně
13. 9. 2014

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Anna Kochan (Pl)

Pes : Třída štěňat - mladých - otevřená - vítězů
Fena : Třída štěňat - dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - pracovní - vítězů - veteránů

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Anna Kochan (Pl)

Pes : Třída mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - pracovní

Šeltie - rozhodčí: Bozena Czempas - Chowaniec (Pl)

Pes : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída štěňat - mladých - mezitřída - otevřená - veteránů

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída štěňat

VN1

Gerry Black z Dančí louky
nar. 28.4.2014
tricolor
o: Xcalibur von der Inschlerbahn
m: Diana In Silverblue z Dančí louky
chov: Z. Smočková
maj: Z. Smočková

Pes - Třída mladých

V1 CAJC

Listr ze Staříčského statku
nar. 30.4.2013
zlatý
o: Dustin Gold Coll-kony
m: Janka ze Staříčského statku
chov: B. Prosek
maj: A. David
V2

Cesan z Petřkovických strání
nar. 19.5.2013
zlatý
o: Dustin Gold Coll-kony
m: Becky Golden Bloom
chov: J. Novák
maj: D. Pelcová
V3

Alviero Silver Dream Celestial Glamour
nar. 7.10.2013
blue-merle
o: CH. Kangasvuokon Merlin
m: Polar Beauty Modrý Iris
chov: M. Váchová
maj: J. Hipiusová
V4

Xenon Flash Modrý Iris
nar. 4.7.2013
zlatý
o: Cacahuete Lago Benea
m: Night Star Modrý Iris
chov: M. Kratochvílová
maj: M. Kratochvílová
V

Cid z Petřkovických strání
nar. 19.5.2013
zlatý
o: Dustin Gold Coll-kony
m: Becky Golden Bloom
chov: J. Novák
maj: M. Kostelník
VD

Briliant Blue Finestra
nar. 14.11.2013
blue-merle
o: Lovley Larry Sir vom Bruggener-Land
m: Aura Blue Finestra
chov: V. Bártová
maj: V. Bártová
Nevystaven

Irresistible Ever After
nar. 26.7.2013
zlatý
o: Cold Case vom Haus Rukopf
m: Aura Blue Finestra
chov: L. Petrášková, Mgr.
maj: L. Petrášková, Mgr.

Pes - Třída otevřená

V1 CAC
Vítěz Chropyně
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
nar. 30. 10. 2007
blue-merle
o: Camelot Prince Noko Bohemia
m: Hornes Blue Vlčí žleb
chov: J. Matějek
maj: J. Všetečková
V2

Derek in Black z Dančí louky
nar. 19.5.2012
tricolor
o: Gt I-Blue of Irish Home
m: Bejša z Dančí louky
chov: Z. Smočková
maj: Z. Smočková
VD3

Immo Zlatý Dominance
nar. 1.3.2012
zlatý
o: Dark Side of Ever After
m: Cassie Gold od Dennynky
chov: L. Batista De La Rosa
maj: L. Vojáček

Pes - Třída vítězů

V1 CAC

CH. Kangasvuokon Merlin
nar. 20.7.2010
tricolor
o: Leaftribe Old Black Joe
m: Kangasvuokon Fazer
chov: P. Enlund
maj: M. Kratochvílová

Fena - Třída štěňat

VN1

Greis Blue z Dančí louky
nar. 28.4.2014
blue-merle
o: Xcalibur von der Inschlerbahn
m: Diana In Silverblue z Dančí louky
chov: Z. Smočková
maj: L. Dostálová
VN2

Charme Fille Lago Benea
nar. 21.3.2014
tricolor
o: Lovley Larry Sir vom Bruggener-Land
m: Golden Hanna von Rhododendronwaldchen
chov: J. Gogolínová
maj: J. Gogolínová
Nevystavena

Lost and Found Ever After
nar. 15.3.2014
zlatá
o: Sweet Face Gatsby vom Obersten-Holz
m: Goldilocks Ever After
chov: L. Petrášková, Mgr.
maj: V. Tomíčková

Fena - Třída dorostu

VN1

Yumiko Modrý Iris
nar. 20.1.2014
zlatá
o: Bodyguard Wir-Coll
m: Nathali Gold Modrý Iris
chov: M. Kratochvílová
maj: M. Kratochvílová
VN2

Zafira Ultra Gold Modrý Iris
nar. 15.2.2014
zlatá
o: CH. Kangasvuokon Merlin
m: Kassandra Gold Modrý Iris
chov: M. Kratochvílová
maj: M. Kratochvílová

Fena - Třída mladých

V1 CAJC
BOJ
Jeopardy Ever After
nar. 28.7.2013
zlatá
o: Prince of Sunlight Mr. Bombastic
m: Nicolaysen's Nanu Nana
chov: L. Petrášková
maj: M. Součková
V2

Annick Noir Brillant Celestial Glamour
nar. 7.10.2013
tricolor
o: Kangasvuokon Merlin
m: Polar Beauty Modrý Iris
chov: M. Váchová
maj: J. Lukešová
V3

Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky
nar. 25.11.2013
zlatá
o: Canterbury Tale von der Ischlerbahn
m: Cara Dark Peony z Dančí louky
chov: Z. Smočková
maj: Z. Smočková
V4

Hellen Blue Fredina Agi
nar. 10.9.2013
blue-merle
o: Lovley Larry Sir vom Bruggener-Land
m: Cassie Blue Fredina Agi
chov: K. Holainová
maj: R. Novák
VD

Brita Black Finestra
nar. 14.11.2013
tricolor
o: Lovley Larry Sir vom Bruggener-Land
m: Aura Blue Finestra
chov: V. Bártová
maj: V. Bártová
VD

Connie z Petřkovických strání
nar. 19.5.2013
zlatá
o: Dustin Gold Coll-kony
m: Becky Golden Bloom
chov: J. Novák
maj: K. Nováková
VD

Everdeen For Quidara Chytrá kráska
nar. 29.5.2013
tricolor
o: Geronimo Leawrey
m: Xplain Me It African Gold
chov: J. Přibylová
maj: J. Přibylová
VD

Isména Ever After
nar. 26.7.2013
zlatá
o: Colt Case vom Haus Rukopf
m: Firefly Ever After
chov: L. Petrášková
maj: L. Kulawiak
Nevystavena

Coletta z Petřkovických strání
nar. 19.5.2013
zlatá
o: Dustin Gold Coll-kony
m: Becky Golden Bloom
chov: J. Novák
maj: V. Bořutová

Fena - Mezitřída

V1 CAC

Ejmi Gold z Radčina dvora
nar. 5.11.2012
zlatá
o: Fill Královský dar
m: Odeta z Rozkvetlé doliny
chov: J. Sokol
maj: L. + J. Sokol

Fena - Třída otevřená

V1 CAC
Vitěz Chropyně
BOB, BIS
JCH. Giulia D'Or Lago Benea
nar. 22.5.2012
zlatá
o: Kangasvuokon Merlin
m: Golden Hanna vom Rhododendronwaldchen
chov: J. Gogolínová
maj: M. Váchová
V2
Res.CAC
Diana Gold Chytrá kráska
nar. 29.8.2012
zlatá
o: Poker Face vom Old Tom
m: True Colours African Gold
chov: J. Přibylová
maj: K. Štaiglová
V3

Odeta z Rozkvetlé doliny
nar. 23. 5. 2010
zlatá
o: Royal Gesture Nyitramenti
m: Geneur Gold Moravia Galaxy
chov: L. Vlášek
maj: L. + J. Sokol
V4

Gilette Ever After
nar. 24. 10. 2011
zlatá
o: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses
m: Entinely Ever After
chov: L. Petrášková
maj: L. Kulawiak
VD

Becky Golden Bloom
nar. 25.12.2010
zlatá
o: Amor Black from Kosir Valley
m: Doris Karino Bohemia
chov: Z. Janýšková
maj: J. Novák
Nevystavena

Fabiana Skotská růže
nar. 25.1.2012
zlatá
o: Barbero Skotská růže
m: Camay Skotská růže
chov: K. Štefkovičová
maj: K.+K. Štefkovičovi

Fena - Třída pracovní

V1 CAC

Espérance Lago Benea
nar. 6.5.2011
tricolor
o: Ice Vision of African Gold
m: Amina Lago Benea
chov: J. Gogolínová
maj: G. Růžičková

Fena - Třída vítězů

V1 CAC

Xplain me it African Gold
nar. 30.7.2010
blue-merle
o: Star Light vom Adlerwappen
m: Tishas Black Minx von Old Tom
chov: J. Přibylová
maj: J. Přibylová
V2 Res.CAC

Giulia Gold Fredina Agi
nar. 20.12.2012
zlatá
o: Samba Blak Joker vom Wegerhof
m: Arlenn Fredina Agi
chov: K. Holainová
maj: M. Součková
V3

Close & Closer To African Gold
nar. 17.6.2012
zlatá
o: Poker Face vom Old Tom
m: Pure Magic African Gold
chov: J. Reslerová
maj: Z. Seligerová
Nevystavena

Firefly Ever After
nar. 8.2.2011
zlatá
o: CH. Especially For You De La Chapelle Aux Arbres
m: C.I.B. Adieu Amour Ever After
chov: L. Petrášková, Mgr.
maj: L. Petrášková, Mgr

Fena - Třída veteránů

V1 BOV

Daira Karino Bohemia
nar. 14. 1. 2006
zlatá
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: L. Dostálová

 

Kolie krátkosrstá

Pes - Mezitřída

V1 CAC
Vítěz Chropyně
Mighty's Spring Meadow Io Ilario
nar. 20.5.2013
tricolor
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Shulune Imperial Signature
chov: J. Semiaková
maj: L. Štramberská

Pes - Třída otevřená

V1 CAC

Blesk Vera Gopo
nar. 28.6.2012
tricolor
o: Flying Heartbreakers Double Ace
m: Aloe Vera Adeteva
chov: D. Holíková
maj: D. Holíková
VD 2

Fabulous Tim Flying Ear
nar. 17.4.2010
zlatý
o: Falstaff vom Palmbachtal
m: Anja Beau Flying Ear
chov: I. Horská
maj: A. Fuksa

Pes - Třída vítězů

V1 CAC

Brontés Bohemia Elenor
nar. 14. 3. 2010
tricolor
o: Jack Mack's Sqoiler Sár
m: Artemis of Bohemia Balada
chov: M. Tvrdý
maj: R. Novotná

Fena - Třída dorostu

VN1

Adelaida Essentia Amicorum
nar. 10.1.2014
zlatá
o: Sandcastle's King of the Swing
m: Mighty's Spring Meadow Gracy Galaxy
chov: P. Fialová
maj: L. Balášová

Fena - Třída mladých

V1 CAJC
BOJ, JBIS
Cinnaberry's Sirocco
nar. 3.4.2013
zlatá
o: Windstorm Of Netiv Ha'ayit
m: Mighty's Spring Meadow Geyser Garden
chov: A. Salminen
maj: M. Vosyková + A. Salminen

Fena - Mezitřída

V1 CAC
Vítěz Chropyně
BOB
Ie Isis Mighty's Spring Meadow
nar. 20.5.2013
zlatá
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Shulune Imperial Signature
chov: J. Semianová
maj: Z. Štruncová

Fena - Třída otevřená

V1 CAC

Annag Áňa Zlatíčko
nar. 21.6.2012
zlatá
o: Calibra's Go West
m: Barbucha Flying Ear
chov: E. Fantová
maj: R. Jungová

Fena - Třída pracovní

V1 CAC

Batty Vera Gopo
nar. 21.6.2012
tricolor
o: Flying Heartbreakers Double Ace
m: Aloe Vera Adeteva
chov: D. Holíková
maj: D. Holíková

 

Šeltie

Pes - Třída dorostu

VN1

Keepsake Kit ze Shetlandů
nar. 4.1.2014
zlatý
o: Brilyn Spell Maker
m: Illusion in Black ze Shetlandů
chov: H. Kalubcová
maj: H. Kalubcová

Pes - Třída mladých

V1 CAJC

Be Happy z Barbořinského vršku
nar. 30.6.2013
zlatý
o: Credo Sol Oriens
m: Aneli Gold z Barbořinského vršku
chov: K. Šušliková
maj: K. Šušliková
VD2

Dragon's Knight ze Smrčkova dvora
nar. 23.9.2013
zlatý
o: Knight of the Night Chancy Remus
m: Chantal Lenfir
chov: I. Smrčková
maj: B. Hrbáčová
VD3

Micky Mouse Koryfej
nar. 10.6.2013
bicolor
o: Deliquent z Ďáblovy studánky
m: Gina Mandlok
chov: M. Bílková
maj: P. Švancarová

Pes - Mezitřída

V1 CAC

Matheo Stříbrné doly
nar. 22.3.2013
zlatý
o: Quashee High Class O'Pinion
m: Cindy Stříbrné doly
chov: I. Bočková
maj: I. Bočková
V2 Res.CAC

Alcarmo Eriien
nar. 28.2.2013
tricolor
o: Deliquent z Ďáblovy studánky
m: Cesmína z Grobovské vinice
chov: Ž. Janatová
maj: J. Kelnarová
D3

Be as Icy z Ďáblovy studánky
nar. 13.3.2013
blue-merle
o: Deliquent z Ďáblovy studánky
m: Blueberry Shandy Balambi
chov: M. Svobodová
maj: J. Jelínková

Pes - Třída otevřená

V1 CAC

Bi-Blue Ocean ze Shetlandů
nar. 9.3.2012
bi-blue
o: Eskimo Bi z Denveru
m: Illusion in Black ze Shetlandů
chov: H. Kalubcová
maj: H. Kalubcová
V2

Fain Friend Chancy Remus
nar. 8. 3. 2008
zlatý
o: Elliot Golden Fleece Du Clos des Eperviers
m: Chancy Choice z Ďábl. studánky
chov: E. Vávrová
maj: L. Lelková
V3

Old Surehand Chancy Remus
nar. 27.3.2012
zlatý
o: Microgarden's Look This Way
m: Black Queen Chancy Remus
chov: E. Vávrová
maj: B. Hradilová

Pes - Třída vítězů

V1 CAC
Vítěz Chropyně
C.I.B. Evros Only One Way Oliver
nar. 24.1.2010
zlatý
o: Such Milward Sunny Boy
m: Evros Lovely Lollipop
chov: S. Ardenstedt
maj: S. Ardenstedt, držitel E.Kalendová

Fena - Třída štěňat

VN1

Olympia Oggy Manepo Ideál
nar. 12.4.2014
zlatá
o: Brilliant Královský dar
m: Gimmi ze Skalní vyhlídky
chov: Z. Nekvapilová
maj: H. Tlapáková
VN2

Like a Luna ze Shetlandů
nar. 25.3.2014
tricolor
o: CH. Art Felicity Kayus Bonus
m: Cinderella ze Souhvězdí Orionu
chov: H. Kalubcová
maj: H. Kalubcová
Nevystavena

Greisy Ygrende z Duhové aury
nar. 18.3.2014
zlatá
o: Quashee Highclass O´Pinion
m: Barbie z Duhové aury
chov: M. Sedláček
maj: M. Sedláček

Fena - Třída mladých

V1 CAJC
BOJ
Wild Child ze Skalní vyhlídky
nar. 20.6.2013
zlatá
o: Mutich. quashee Hight Class O'Pinion
m: Felicita ze Skalní vyhlídky
chov: K. Kalendová
maj: E. Kalendová
V2

Zumba Girl ze Skalní vyhlídky
nar. 26.6.2013
zlatá
o: Mutich. quashee Hight Class O'Pinion
m: CH. Princess ze Skalní vyhlídky
chov: K. Kalendová
maj: E. Kalendová
V3

Noemi Nessi Manepo Ideál
nar. 13.11.2013
zlatá
o: Quashee Hight Class O'Pinion
m: Isha San Manepo Ideál
chov: Z. Nekvapilová
maj: I. Bočková
V4

Beruška z Barbořinského vršku
nar. 30.6.2013
zlatá
o: Credo Sol Oriens
m: Aneli Gold z Barbořinského vršku
chov: K. Šušlíková
maj: S. Haluzová

Fena - Mezitřída

V1 CAC

Pretty Fairytale Chancy Remus
nar. 14.3.2013
tricolor
o: C.I.B. Marvithol Yantar
m: Lovely Vesper Chancy Remus
chov: E. Vávrová
maj: E. Vávrová
V2 Res.CAC

Constance z Lomu ve skále
nar. 8.6.2013
tricolor
o: Kallistos Perl z Polabí
m: Esterka Barabel
chov: L. Kučerová
maj: P. Švancarová
V3

Dianka Chřibské polesí
nar. 1.11.2012
blue-merle
o: Chistiy Ruchei iz Tverskoy skazki
m: Nugetka z Ďáblovy studánky
chov: E. Hoferková
maj: R. Šupolíková
Nevystavena

Carmen ze Sedlmajerovy vily
nar. 3.2.2013
blue-merle
o: Desperado z Ďáblovy studánky
m: Xarita z Černé hlásky
chov: P. Sedlmajerova
maj: J. Němečková

Fena - Třída otevřená

V1 CAC
Vítěz Chropyně
BOB
Napoli Gold Lenfir
nar. 6.4.2012
zlatá
o: Fain Friend Chancy Remus
m: Corunka Key Lenfir
chov: L. Lelková
maj: L. Lelková
VD2

Drnda Malý pasáček
nar. 9.7.2010
bicolor
o: Nifty Merli z Ďáblovy studánky
m: Allkamse Malý pasáček
chov: I. Simoněnková
maj: M. Čápková
VD3

Keissi Manepo Ideál
nar. 13.1.2012
zlatá
o: Lovesome Dream Joker
m: Gimmi ze Skalní vyhlídky
chov: Z. Nekvapilová
maj: H. Tlapáková
VD4

Lyric Lee Fort Fox
nar. 11.5.2010
zlatá
o: Blenmerrow Borodin
m: Elegance Fort Fox
chov: V. Lišková
maj: L. Němčeková
VD

Boginya Vesny iz Tverskoy Skazki
nar. 28.4.2012
blue-merle
o: CH. Prezident iz Tverskoy Skazki
m: Solnechnoe Zatmenie iz Tverskoy Skazki
chov: L. Skhnyrova
maj: H. Kalubcová
Nevystavena

Orchidejka Chancy Remus
nar. 27.3.2012
zlatá
o: Microgarden´s Look This Way
m: Black Queen Chancy Remus
chov: E. Vávrová
maj: J. Řehák

Fena - Třída veteránů

V1, BOV

Connie Kiss Lenfir
nar. 25. 5. 2006
zlatá
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: L. Lelková
maj: A. Frankovičová
V2

Aneli Gold Lenfir
nar. 20. 3. 2005
zlatá
o: Poulsgaards Looking for Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: L. Lelková
maj: L. Lelková
V3

Black Queen Chancy Remus
nar. 29. 12. 2005
tricolor
o: Ch. Petr Pan Sněžný tygr
m: Kristýnka z Ďáblovy studánky
chov: E. Vávrová
maj: E. Vávrová
Nevystavena

Qwinky Winky Moravia Classic
nar. 19.6.2006
zlatá
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Norica Gold Moravia Classic
chov: J. Hemelík
maj: L. Kulawiak