Mezinárodní výstava psů Duo CACIB Brno
4.2.2017 - 5.2.2017

Kolie dlouhosrstá: sobota 4.2.2017,   neděle 5.2.2017

Kolie krátkosrstá: sobota 4.2.2017,  neděle 5.2.2017

Šeltie: sobota 4.2.2017,  neděle 5.2.2017

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
411 třída dorostu SNOU TAUN JARDIAN FIERY STAR Součková Martina Petkevica Beata Velmi nadějný 1
412 třída mladých MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Petkevica Beata Výborný 2
413 třída mladých HUCKLEBERY FOR QUIDA Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Petkevica Beata Výborný 3
414 třída mladých IVAR BLACK Dančí louka Šupák František Petkevica Beata Velmi dobrý 4
415 třída mladých Kipp Gold z Dančí louky Hanušová Kateřina Petkevica Beata Absence
416 třída mladých Rendez-vuez Ever After Petrášková Lenka Petkevica Beata Výborný 1, CAJC, BOJ
417 mezitřída Hell Boy From river Agara Rašťák Ondřej Petkevica Beata Výborný 1
418 mezitřída Indy Blue Z Dančí louky Sedláčková Zita Petkevica Beata Velmi dobrý 2
419 třída otevřená AROW AMAZING CHERUB Sitija Odložilíková Jaroslava Petkevica Beata Velmi dobrý 3
420 třída otevřená BELUS Gibsonova Púšť Gábrišová Katarína Petkevica Beata Velmi dobrý
421 třída otevřená BRILIANT BLUE Finestra Bártová Vlasta Petkevica Beata Velmi dobrý 4
422 třída šampionů Fire Point Steadwyn Grimm Cornelia Petkevica Beata Výborný1, CAC, CACIB, BOB
423 třída otevřená GOIA FOR QUIDARA Chytrá kráska Hanušová Kateřina Petkevica Beata Výborný 2
424 třída otevřená MOST MAJESTIC PROTECTOR Součková Martina Petkevica Beata Výborný 1, CAC
425 třída šampionů AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Petkevica Beata Výborný 3
426 třída šampionů Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Petkevica Beata Výborný 2, RCAC, RCACIB
427 třída šampionů Happy Blue Star Fatranský Sen Zieba Krzysztof Petkevica Beata Velmi dobrý 4
428 třída mladých DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Petkevica Beata Velmi dobrý 4
429 třída mladých ISIS BLUE z Dančí louky Kušej Pavel Petkevica Beata Velmi dobrý 3
430 třída mladých Rise and Shine Ever After Petrášková Lenka Petkevica Beata Výborný 1, CAJC
431 třída mladých Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Petkevica Beata Výborný 2
432 mezitřída ARIEN z Čirého pramene Otáhal Roman Petkevica Beata Výborný 3
433 mezitřída Eagle Coast Beginning of my beautiful Sun Time Reinhard Tott Petkevica Beata Výborný 1
434 mezitřída ILIA BLUE z Dančí louky Smočková Zdeňka Petkevica Beata Absence
435 mezitřída Issy Black z Dančí louky Kušej Pavel Petkevica Beata Výborný 2
436 třída otevřená AMBER FIREFLY MIA OF Sitija Chabičovská Svatava Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
437 třída otevřená FÁŤA ZLATÁ DŽEKARČA z Dančí louky Smočková Zdeňka Petkevica Beata Absence
438 třída otevřená Frut of Sun MONSOLINA Kudrová Ivana Petkevica Beata Velmi dobrý 3
439 třída otevřená Ingrid Bergman Classic Scots Grimm Cornelia Petkevica Beata Výborný 1, CAC, CACIB,
440 třída otevřená IREN Fredina Agi Kunčík Adam Petkevica Beata Velmi dobrý 4
441 třída šampionů Rosegarden Yamaica Fever Reinhard Tott Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
442 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Petkevica Beata Výborný 1, CAC, RCACIB

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
443 třída dorostu Amore Bello Gold Saffron Kasal Ondrej Petkevica Beata Velmi nadějný 1
444 třída dorostu BEM Ala Rozmarýna Krčálová Rebeka Petkevica Beata Absence
445 třída mladých Artus Martheline Vaníček Josef Petkevica Beata Velmi dobrý 3
446 třída mladých Dangerous Blue Zátoka snu Majerská Zuzana Petkevica Beata Výborný 1, CAJC
447 třída mladých Dantés vom Feueropal Novotná Renata Petkevica Beata Velmi dobrý 4
448 třída mladých Kalimero Leneli Loužecká Věra Petkevica Beata Velmi dobrý 2
449 třída mladých Kristian Leneli Bartošová Jarmila Petkevica Beata Absence
450 mezitřída Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Petkevica Beata Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
451 mezitřída DIAMONDFOX MIRACLE OF BLUE SKY Iivonen Päivi Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
452 třída otevřená SCOTTY Krásná louka Šubertová Ivana Petkevica Beata Výborný 1, CAC, RCACIB
453 třída šampionů FLOK AYLAX Leneli Bencová Kateřina Petkevica Beata Výborný 1
454 třída dorostu Alcea Wide Park Nevrkla Zdeněk Petkevica Beata Velmi nadějný 1
455 třída mladých AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídková Kamila Petkevica Beata Velmi dobrý 3
456 třída mladých BEATIFUL Rafrabela Váňová Eva Petkevica Beata Výborný 1, CAJC, BOJ
457 třída mladých Calamita z Pohádkové Vysočiny Lhotský Vlastimil Petkevica Beata Velmi dobrý 2
458 třída mladých DEIMA Jantárová hviezda Štefánek Jiří Petkevica Beata Velmi dobrý 4
459 mezitřída Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Petkevica Beata Velmi dobrý 2
460 mezitřída DIAMONDFOX MIRACLE OF STARDUST Iivonen Päivi Petkevica Beata Výborný 1, CAC
461 mezitřída VICTORIA Krásná louka Klápšťová Marie Petkevica Beata Absence
462 třída otevřená DIAMONDFOX ONE SECRET OF FOX Iivonen Päivi Petkevica Beata Výborný 1, CAC, RCACIB
463 třída otevřená Chovej mě Leneli Fránková Lenka Petkevica Beata Výborný 3
464 třída otevřená Yumi vom Ihlpol Sabine Haug Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
465 třída šampionů Chyť si mě Leneli Laníková Dagmar Petkevica Beata Výborný 1, CAC, CACIB,
466 třída šampionů Shiva vom Ihlpol Sabine Haug Petkevica Beata Výborný 2, RCAC

Šeltie - sobota

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
519 třída mladých Carte Blanche Show Elveras Trhlíková Kristína Petkevica Beata Výborný 2
520 třída mladých Jeri z Dače Fialová Eva Petkevica Beata Výborný 4
521 třída mladých Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Petkevica Beata Výborný 1, CAJC, BOJ
522 třída mladých XS Perla z Polabí Sopuchová Jana Petkevica Beata Absence
523 třída mladých XVILDA Chancy Remus Vávrová Eva Petkevica Beata Výborný 3
524 mezitřída BOLDY Prosluněná Březina Bezděková Eva Petkevica Beata Velmi dobrý 1
525 mezitřída Claude od Bezdynky Pimková Gabriela Petkevica Beata Velmi dobrý 2
526 třída otevřená BABOON Alkyra Zacharová Jana Petkevica Beata Velmi dobrý
527 třída otevřená CATCH THE WIND ze Skalní vyhlídky Petrů Jana Petkevica Beata Výborný 4
528 třída otevřená COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Petkevica Beata Výborný 1, CAC
529 třída otevřená HEAVEN'S GIFT z Brodzieńskiego Grodu Ledwig Alicja Petkevica Beata Výborný 3
530 třída otevřená Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
531 třída šampionů Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Petkevica Beata Absence
532 třída šampionů Ilko z Dače Černá Dana Petkevica Beata Výborný 1, CAC, CACIB
533 třída šampionů Mellsjohogda's You Got Me Tangnes Sissel Petkevica Beata Výborný 3
534 třída šampionů Otdihlaf Edward II Krivolap Svetlana Petkevica Beata Výborný 2, RCAC, RCACIB
535 třída veteránů Dante od Belinky Sýkorová Michaela Petkevica Beata Výborný 2
536 třída veteránů Käpäläkoplan Moonstone Heřmanová Michaela Petkevica Beata Výborný 1, BOV, BOB
537 třída štěňat Enya Lovesome Fialová Eva Petkevica Beata Velmi nadějný 1
538 třída dorostu KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Petkevica Beata Velmi nadějný 1
539 třída mladých Fanayad Sněžný tygr Dreslerová Šárka Petkevica Beata Výborný 3
540 třída mladých Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Petkevica Beata Výborný 2
541 třída mladých ROZINKA REMMI Manepo Ideál Manepo Ideál Barinkova Silvie Petkevica Beata Výborný 1
542 mezitřída Pomysł na BRANDY Konieczna Anna Petkevica Beata Výborný
543 mezitřída Abbygail Jewel od Ritušky Švandová Veronika Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
544 mezitřída Amaya Ruby od Ritušky Dvořáková Květa Petkevica Beata Výborný
545 mezitřída Carmen z Pravého břehu Gamrotová Pavla Petkevica Beata Velmi dobrý
546 mezitřída Classic Scots OMG So Beautiful Sabine Haug Petkevica Beata Velmi dobrý
547 mezitřída Galánka z Ďáblovy studánky Jelínková Jindřiška Petkevica Beata Výborný 4
548 mezitřída GOLD FEVER z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Petkevica Beata Výborný 1, CAC
549 mezitřída Jizerka Von Schnappi Schnapp Malcová Barbara Petkevica Beata Výborný
550 mezitřída Rozárka Stříbrné doly Bočková Ivana Petkevica Beata Výborný 3
551 třída otevřená ASINKA Prosluněná Březina Bezděková Eva Petkevica Beata Výborný
552 třída otevřená BENDY PRINCESS z Ranče Freiher Reichertová Helena Petkevica Beata Výborný
553 třída otevřená Clea od Bezdynky Bodeček Jiří Petkevica Beata Velmi dobrý
554 třída otevřená COOL LADY Maralumi Žamberská Alena Petkevica Beata Výborný
555 třída otevřená Degallo Living The Dream Johannessen Ann-Cathrin Petkevica Beata Výborný 1, CAC, RCACIB
556 třída otevřená Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Petkevica Beata Výborný 4
557 třída otevřená MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
558 třída otevřená Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Petkevica Beata Výborný 3
559 třída šampionů Cesmína z Gröbovské vinice Hasman Naďa Petkevica Beata Výborný 4
560 třída šampionů COLOUR OF LOVE z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Petkevica Beata Výborný 3
561 třída šampionů LARRA LIN Manepo Ideál Pavlík Petr Petkevica Beata Výborný 2, RCAC
562 třída šampionů Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Petkevica Beata Výborný
563 třída šampionů Mellsjohogda's Magic History Tangnes Sissel Petkevica Beata Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
564 třída veteránů Just Remember ze Skalní vyhlídky Šumberová Radka Petkevica Beata Výborný 1

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5339 třída dorostu SNOU TAUN JARDIAN FIERY STAR Součková Martina Korózs-Papp Judit Velmi nadějný 1
5340 třída mladých MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Korózs-Papp Judit Výborný 2
5341 třída mladých HUCKLEBERY FOR QUIDA Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Korózs-Papp Judit Výborný 3
5342 třída mladých IVAR BLACK Dančí louka Šupák František Korózs-Papp Judit Velmi dobrý 4
5343 třída mladých Rendez-vuez Ever After Novakova Lucia Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAJC, BOJ
5344 mezitřída Hell Boy From river Agara Rašťák Ondřej Korózs-Papp Judit Velmi dobrý 1
5345 třída otevřená AROW AMAZING CHERUB Sitija Odložilíková Jaroslava Korózs-Papp Judit Výborný 4
5346 třída otevřená BELUS Gibsonova Púšť Gábrišová Katarína Korózs-Papp Judit Výborný 3
5347 třída otevřená Captain Cadillac vom Traumland Woblitz-See Zimmermann Janine Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC
5348 třída otevřená Lost in Time Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, RCACIB
5349 třída otevřená LUST FOR LIFE Leawrey Ježková Barbora Korózs-Papp Judit Výborný
5350 třída šampionů Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Korózs-Papp Judit Výborný 3
5351 třída šampionů Happy Blue Star Fatranský Sen Zieba Krzysztof Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC
5352 třída šampionů MOST MAJESTIC PROTECTOR Součková Martina Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
5353 třída mladých DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAJC
5354 třída mladých Rise and Shine Ever After Novakova Lucia Korózs-Papp Judit Výborný 2
5355 třída mladých Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Korózs-Papp Judit Výborný 3
5356 mezitřída ARIEN z Čirého pramene Otáhal Roman Korózs-Papp Judit Výborný 3
5357 mezitřída Eagle Coast Beginning of my beautiful Sun Time Reinhard Tott Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
5358 mezitřída Meredith Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC
5359 třída otevřená AMBER FIREFLY MIA OF Sitija Chabičovská Svatava Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC
5360 třída otevřená Dallinaire Gift for Julzar Filipová Terézia Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, RCACIB
5361 třída otevřená FÁŤA ZLATÁ DŽEKARČA z Dančí louky Smočková Zdeňka Korózs-Papp Judit Výborný
5362 třída otevřená Frut of Sun MONSOLINA Kudrová Ivana Korózs-Papp Judit Výborný 3
5363 třída otevřená IREN Fredina Agi Kunčík Adam Korózs-Papp Judit Výborný
5364 třída otevřená Lost and Found Ever After Tomíčková Veronika Korózs-Papp Judit Výborný 4
5365 třída šampionů Rosegarden Yamaica Fever Reinhard Tott Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC
5366 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5367 třída mladých Artus Martheline Vaníček Josef Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAJC, BOJ
5368 třída mladých Dangerous Blue Zátoka snu Majerská Zuzana Korózs-Papp Judit Výborný 3
5369 třída mladých Dantés vom Feueropal Novotná Renata Korózs-Papp Judit Výborný 2
5370 třída mladých Kalimero Leneli Loužecká Věra Korózs-Papp Judit Výborný 4
5371 třída mladých Kristian Leneli Bartošová Jarmila Korózs-Papp Judit Výborný
5372 mezitřída Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC
5373 mezitřída DIAMONDFOX MIRACLE OF BLUE SKY Iivonen Päivi Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
5374 třída otevřená SCOTTY Krásná louka Šubertová Ivana Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC
5375 třída šampionů Hejsa Aylax Leneli Barcalová Monika Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, RCACIB
5376 třída mladých AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídková Kamila Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAJC
5377 třída mladých Calamita z Pohádkové Vysočiny Lhotský Vlastimil Korózs-Papp Judit Výborný 2
5378 mezitřída Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC
5379 mezitřída DIAMONDFOX MIRACLE OF STARDUST Iivonen Päivi Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC
5380 třída otevřená DIAMONDFOX ONE SECRET OF FOX Iivonen Päivi Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, RCACIB
5381 třída šampionů Chyť si mě Leneli Laníková Dagmar Korózs-Papp Judit Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
5382 třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Korózs-Papp Judit Výborný 2, RCAC

Šeltie - neděle

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5427 třída mladých Bow z Diouškova ráje Formánek Petr Wagner Ruth Výborný 1, CAJC, BOJ
5428 třída mladých Jeri z Dače Fialová Eva Wagner Ruth Výborný 2
5429 třída mladých Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Wagner Ruth Velmi dobrý 3
5430 třída mladých XS Perla z Polabí Sopuchová Jana Wagner Ruth Absence
5431 mezitřída Claude od Bezdynky Pimková Gabriela Wagner Ruth Velmi dobrý 2
5432 mezitřída Exclusions ze Skalní vyhlídky Kubáková Gabriela Wagner Ruth Výborný 1, CAC
5433 třída otevřená COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Wagner Ruth Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
5434 třída otevřená Laurel Luck znad Antalowskiego potoku Kalendová Ewa Wagner Ruth Výborný 3
5435 třída otevřená Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Wagner Ruth Velmi dobrý 4
5436 třída otevřená Otdihlaf Edward II Krivolap Svetlana Wagner Ruth Výborný 2, RCAC
5437 třída šampionů AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Wagner Ruth Výborný 2, RCAC
5438 třída šampionů Czarodziej z Solnej Ziemi Sulanská Ema Wagner Ruth Absence
5439 třída šampionů Mellsjohogda's You Got Me Tangnes Sissel Wagner Ruth Výborný 1, CAC, RCACIB
5440 třída veteránů Dante od Belinky Sýkorová Michaela Wagner Ruth Výborný 1, BOV
5441 třída štěňat Enya Lovesome Fialová Eva Wagner Ruth Velmi nadějný 1
5442 třída dorostu KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Wagner Ruth Velmi nadějný 1
5443 třída mladých Fanayad Sněžný tygr Dreslerová Šárka Wagner Ruth Velmi dobrý 1
5444 třída mladých Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Wagner Ruth Velmi dobrý 2
5445 mezitřída Abbygail Jewel od Ritušky Švandová Veronika Wagner Ruth Velmi dobrý
5446 mezitřída Amaya Ruby od Ritušky Dvořáková Květa Wagner Ruth Výborný 2, RCAC
5447 mezitřída GOLD FEVER z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Wagner Ruth Výborný 1, CAC
5448 mezitřída Jessie Moravské srdce Kovaříková Petra Wagner Ruth Velmi dobrý
5449 mezitřída Jizerka Von Schnappi Schnapp Malcová Barbara Wagner Ruth Velmi dobrý 4
5450 mezitřída Rozárka Stříbrné doly Bočková Ivana Wagner Ruth Výborný 3
5451 třída otevřená CELESTE z Lomu ve skále Mařáčková Olga Wagner Ruth Výborný
5452 třída otevřená Clea od Bezdynky Bodeček Jiří Wagner Ruth Výborný
5453 třída otevřená COOL LADY Maralumi Žamberská Alena Wagner Ruth Velmi dobrý
5454 třída otevřená Degallo Living The Dream Johannessen Ann-Cathrin Wagner Ruth Výborný 2, RCAC
5455 třída otevřená Fixed Star z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Wagner Ruth Výborný 1, CAC
5456 třída otevřená Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Wagner Ruth Výborný 4
5457 třída otevřená MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Wagner Ruth Výborný 3
5458 třída otevřená Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Wagner Ruth Velmi dobrý
5459 třída šampionů Cesmína z Gröbovské vinice Hasman Naďa Wagner Ruth Výborný 4
5460 třída šampionů LARRA LIN Manepo Ideál Pavlík Petr Wagner Ruth Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
5461 třída šampionů Like a Luna ze Shetlandů Kalubcová Hana Wagner Ruth Výborný 3
5462 třída šampionů Mellsjohogda's Magic History Tangnes Sissel Wagner Ruth Výborný 2, RCAC, RCACIB
5463 třída šampionů VIGNETTE z Ďáblovy studánky Novotná Iveta Wagner Ruth Absence