Klubová výstava psů Chropyně
6.5.2017

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Joanna Hodges (GB)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Duna Jones (GB)

Šeltie - rozhodčí: Duna Jones (GB)

Kolie dlouhosrstá

k. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva otec matka příjmení chovatele příjmení majitele
1 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat pes Chronos Blue Chytrá kráska VN1 22.12.2016 blue-merle Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land Xplain Me It African Gold Přibylová Přibylová
2 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu pes Charme Blue Fatranský sen N2 17.09.2016 blue-merle Garcon-Night of Irish Home Hot Blue Love of Red-Moon Rising Kotuláš Majáková
3 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu pes Majestueux Arca Du Domaine des Emeraudes N1 25.10.2016 tricolor Paint the Night Della Buca delle Fate Seventh Heaven Della Buca delle Fate Duchazaubeneix Brucknerová
4 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Fridens Bombastic V1, CAJC, BOJ 07.07.2016 zlatý Denfris Orlando Blum Fridens Goldrise Novislavskya Gogolínová
5 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Hucklebery For Quida Chytrá kráska VD3 05.04.2016 tricolor Bax Chytrá kráska Everdeen For Quidara Chytrá kráska Přibylová Přibylová
6 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Snou Taun Jardian Fiery Star VD2 10.05.2016 zlatý Dzhimis Fine Future Snou Taun Elite Double Fantasy Panferova Součková
7 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Rendez-Vous Ever After V1, CAC 22.12.2015 zlatý Extremely Close to my Soul of Everblue Harriet at Ever After Petrášková Petrášková
8 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Arow Amazing Cherub Sitija VD2 11.06.2014 zlatý Prince of Sunlight Mr. Bombastic Hot Black Coffee Ko-To-Ra Chabičovská Odložilíková
9 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Eyron ze Skalního vrchu D3 04.05.2014 zlatý C.I.B. Arpad Gold Vorašif Deonií Zlatá Dominance Kwasniaková Batista de la Rosa
10 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Kyzer Fatranský sen nenastoupil 13.09.2014 zlatý Lynmead Not a Dollar More Unchained Fatranský sen Kotuláš Pěnička
11 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Orient Express Ever After VD1 10.02.2015 zlatý Nicolaysen`s Very Special Vero Gilded Glory Ever After Petrášková Petrášková
12 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní pes Amore Mio New Marton VD1 03.12.2009 zlatý Dark Sky from Graslic Hills Gloria vom Hause Reinhard Nič Vránová
13 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes Morning Glory Ever After VD1 21.05.2014 zlatý Elshajo Armani Moon Harriet at Ever After Petrášková Petrášková
14 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes C.I.B. Born for Agara and African Gold V1, CAC, KV, BOB, Vítěz výstavy 12.09.2011 tricolor Poker Face vom Old Tom Tishas Black Minx vom Old Tom Reslerová Matoušková
15 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Fredy Black Fredina Agi VD 14.12.2012 tricolor Xcalibur von der Ischlerbahn Cassie Blue Fredina Agi Holainová Lužová
16 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Most-Majestic Protector V3 11.01.2015 zlatý Fridens Henry Ford Most-Majestic Whoops! Kállay Součková
17 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Skabona Kiss`n Tell V4 22.09.2014 tricolor Chelborn Kiss`n Tell Impressive Lady Fantazija Skalin Seligerová
18 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Zazziky Spice of African Gold V2, Res.CAC 07.01.2011 zlatý Ready To Go African Gold Of Course African Gold Reslerová Vacířová
19 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes Alonso Golden Bloom VD1 30.01.2007 zlatý Ashley Noko Bohemia Iris z Beskydských pastvin Janýšková Kmenta
20 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena Dark Victory Fatranský sen VN1, Nej. štěně výstavy 08.11.2016 tricolor Huckleberry Fatranský sen Monsolana My Blue Valentine Kotuláš Batista de la Rosa
21 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Julzar Chansonette VN3 26.10.2016 zlatá Dallinaire Pierre Cardin Julzar Autumn Sonnet Filipová Filipová
22 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Kelly Královský dar N4 03.09.2016 zlatá Fill Královský dar Enchantres Esmee of nice Sunrise Lindaurová Duchoňová
23 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Love at First Sight from River Agara VN1 02.10.2016 zlatá C.I.B. Born for Agara and African Gold Felly Dore Slapská alej Matoušková Matoušková
24 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Love You Lago Benea N 21.08.2016 blue-merle Rosscarr's Raising Chaos Charme Fille Lago Benea Gogolínová Gogolínová
25 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena True Lies Ever After VN2 06.10.2016 zlatá Jack Daniels du Clos de Sea-Wind Jeopardy Ever After Petrášková Součková
26 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Anny Gold See the Lights VD 14.04.2016 zlatá C.I.B. Arpad Gold Vorašif Fabiola Fulva New Marton Malá Řezníčková
27 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Fridens Snowwhite V1, CAJC 13.11.2015 blue-merle Urritz de Zelai Denfris Revolution Dream in Black Novislavskaya Všetečka
28 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Jewel of Sea Blondi V2 17.05.2016 zlatá Russkiy Val's Iz Krymskoy Stolitsy Clever Eyes Mersedes Solovyeva Petrášková
29 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Juliette Fredina Agi VD 11.03.2016 blue-merle Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land Francis Blue Fredina Agi Holainová Pitáková
30 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Chance For You from River Agara VD4 16.01.2016 zlatá C.I.B. Born for Agara and African Gold Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky Matoušková Kwasniaková
31 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Charming Cheek from River Agara V3 16.01.2016 zlatá C.I.B. Born for Agara and African Gold Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky Matoušková Batista de la Rosa
32 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Arien z Čirého pramene VD 07.07.2015 zlatá Pure Black Magic von der Ischlerbahn Glamorous Ever After Nývltová Otáhal
33 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Arwen Un Dómiel Modrý Iris VD 12.07.2015 blue-merle Kangasvuokon Merlin Tinker Bell Modrý Iris Kratochvílová Kuncová
34 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Dixi z Petřkovických strání V4 05.10.2015 zlatá Dustin Gold Coll-Kony Becky Golden Bloom Novák Janýšková
35 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Gemini in the Stars of Sherborne V3 26.06.2015 tricolor Nyitramenti Eusebio Can Fight The Moonlight in Sherborne Kruzslicz Matoušková
36 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Kaili D'or Lago Benea VD 01.11.2015 zlatá Amalie Pure Gold Fleur De La Vie Lago Benea Gogolínová Hrušková
37 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Maeva Zlatá Dominance VD 22.11.2015 zlatá Qantum z Rozkvetlé doliny Blond Cheyenne Ever After Batista de la Rosa Batista de la Rosa
38 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Rise and Shine Ever After V1, CAC 22.12.2015 zlatá Extremely Close to my Soul of Everblue Harriet at Ever After Petrášková Petrášková
39 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Uait Sibod Tiramisu V2, Res.CAC 19.07.2015 zlatá Niksend King of LIfe Eldvidzh Beautiful New Star Britvina Petrášková
40 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Amanda Boo Mimo Layll VD 02.07.2014 blue-merle Gladstone of Red-Moon Rising Maud z Beskydských pastvin Mitter Janýšková
41 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Arletta Black Krása Polabí V2, Res.CAC 28.05.2014 tricolor C.I.B. Born for Agara and African Gold Abíba Collar Drem Inquortová Vacířová
42 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Clarity Amnis Rhei VD 02.04.2013 zlatá Desperado du Clos de Sea-Wind JCh. Sea Dreamer's La Mer at Amnis Rhei Petríková Karolusová
43 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Dallinaire Gift for Julzar V1, CAC, KV, BOS 14.06.2014 tricolor Guest Blue Star de Cathyja Millubie Shining Star for Dallinaire Vulić Filipová
44 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Glamorous Ever After VD 24.10.2011 zlatá Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses Entirely Ever After Petrášková Nývltová
45 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Greis Blue z Dančí louky VD 28.04.2014 blue-merle Xcalibur von der Ischlerbahn Diana in Silverblue z Dančí louky Smočková Dostálová
46 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky VD 02.10.2014 zlatá Erny Gold Coll-Kony Cara Dark Peony z Dančí louky Smočková Rašťák
47 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Iren Fredina Agi VD 27.01.2015 tricolor Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land Cassie Blue Fredina Agi Holainová Kunčík
48 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Iron Lady od Dennynky V 28.09.2014 zlatá Zazziky Spice of African Gold Calamity Jane New Marton Setichovská Pešátová
49 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Jaize Judy Fatranský sen V 12.09.2014 zlatá C.I.B. Lynmead Not a Dollar More Blossom Black Fatranský sen Kotuláš Hudcová
50 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Love de Luxe Fatranský sen V3 26.02.2015 zlatá Amalie Pure Gold Twiggy Fatranský sen Kotuláš Truksa
51 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Meggan z Beskydských pastvin VD 08.04.2012 tricolor Vital Spark African Gold Aidinne Golden Bloom Knyblová Juchelková
52 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Nightwish Ever After V4 25.07.2014 zlatá Feel my Soul du Clos de Sea-Wind Entirely Ever After Petrášková Gregůrková
53 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Olivia Oyl Lady vom Brüggener-Land VD 05.04.2013 zlatá Sir Gerry vom Brüggener-Land Zamba vom Wengerhof Knieling Smočková
54 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena Harriet at Ever After V1, CAC 01.04.2012 zlatá Scottlyme Drum Major Blind Date Ever After Petrášková Petrášková
55 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena Fantastic Feebee Ronna Bohemia VD3 30.04.2011 zlatá Especially For-You de la Chapelle aux Arbres Wonderful Dream Windie of Kassiopeia Náhlovská Seligerová
56 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena C.I.B. Fixed Idea from River Agara V2, Res.CAC 09.12.2013 blue-merle C.I.B. Born for Agara and African Gold C.I.B. Ask An Answer from River Agara Matoušková Matoušková
57 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena Ch. Forgotten Charm von der Ischlerbahn V1, CAC 26.10.2011 tricolor Xcalibur von der Ischlerbahn Queen's Early Golden Kirisits Smočková
58 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena Arlenn Fredina Agi nenastoupila 27.08.2007 zlatá Early Sunshine Hirundo Polly Black Nellago Holainová Holainová
59 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena C.I.B. Ask An Answer from River Agara nenastoupila 03.07.2008 blue-merle Old Golden Gates Farndale Baroness Brena Ronna Bohemia Matoušková Matoušková
60 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena Blind Date Ever After V2 01.12.2007 zlatá Prince of Sunlight Quenchless Love Clue from Graslic Hills Petrášková Petrášková
61 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena Celebrity Ever After V1, BOV 26.02.2008 zlatá Old Smokey des Beldones Nicolaysen's Nanu Nana Petrášková Nývltová
62 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen V3 23.08.2008 zlatá Glen Morristone's Hope Sweet Love Golden Queen vom Rhododendronwäldchen Sheil Gogolínová
63 Kolie krátkosrstá Třída štěňat pes Aureus Amigo del Alma VN1 14.11.2016 zlatý Natalain Keystone Cesmina Vera Gopo Čurlejová Karásková
64 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes Dantés vom Feueropal V1, CAJC, BOJ, Jun. vítěz výstavy 28.02.2016 tricolor MultiCh.Brontés Bohemia Elenor Turella´s Magic In Your Eyes Freund Novotná
65 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes Cézar z Pohádkové Vysočiny VD2 07.08.2015 zlatý Beathan Bohemia Elenor Natalie Krásná louka Šanderová Hlávková
66 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes Irsai Oliver V1, CAC, KV, BOS 21.05.2015 tricolor Calibra's Go West Fatal Error Nirreterrit Fránková Fránková
67 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Dante Ler Gopo V1, CAC 06.10.2015 tricolor Mighty's Spring Meadow Io IIario Batty Vera Gopo Holíková Skřebský
68 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes Ayrton Senna Like a wind V1, CAC 13.05.2014 tricolor Törnskogens Oscar de la Renta O'Yess Krásná Louka Beránek Korvasová
69 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena Amygdala Smooth County VN2 26.10.2016 zlatá Scotty Krásná Louka Imalaya Gold of Connemara's Highlands Gabrielová Drápal
70 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena Audrey Smooth County N3 26.10.2016 zlatá Scotty Krásná louka Imalaya Gold of Connemara's Highlands Gabrielová Blaťáková
71 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena Citoria Daff Fun dog VN1 11.10.2016 tricolor Aspen Like a wind Daphne z Tau'Ri Procházková Procházková
72 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Andělka Dvůr Bažantnice VD3 24.04.2016 tricolor All inclusive vom Feueropal Amélie Amico di Boemia Špuláková Váňová
73 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Wifi Krásná louka V1, CAJC 27.06.2016 zlatá Natalain Keystone Joyce Krásná louka Ouředníková Cvrkalová
74 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Winky Krásná louka V2 27.06.2016 zlatá Natalain Keystone Joyce Krásná louka Ouředníková Paulusová
75 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Ballantine Daff Fun dog D 18.05.2015 blue-merle Remi Krásná louka Daphne z Tau'Ri Procházková Chovánková
76 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Beautiful Rafrabela V3 24.09.2015 tricolor Helios of Bohemia balada Bel Air Hurgada z Mošnova Pavlica Váňová
77 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Jako sůl Leneli V2, Res.CAC 21.10.2015 blue-merle Alertness Dexterity Energie Leneli Fránková Fránková
78 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Violet Krásná louka V1, CAC 15.05.2015 zlatá Natalain Diamond of Bila Kaifa Octavia Krásná louka Otepková Otepková
79 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Biemme Daff Fun dog V3 18.05.2015 tricolor Remi Krásná louka Daphne z Tau'Ri Procházková Procházková
80 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Cesmina Vera Gopo V2, Res.CAC 06.04.2014 tricolor Helios of Bohemia balada Aloe Vera Adeteva Holíková Čurlejová
81 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Chraň mě Leneli V4 13.07.2014 tricolor Calibra's Go West Dáma v černém Leneli Fránková Beranová
82 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Imalaya Gold of Connemara's Highlands V1, CAC 06.02.2013 zlatá Luke Krásná Louka Fudjai Gold of Connemara's Highlands Armelin Gabrielová
83 Kolie krátkosrstá Třída pracovní fena Grácie Leneli V1, CAC 16.06.2013 tricolor Neo Krásná louka Adjara Bela Leneli Fránková Mišáková
84 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena Chyť si mě Leneli V1, CAC, KV, BOB 13.07.2014 tricolor Calibra's Go West Dáma v černém Leneli Fránková Laníková
85 Kolie krátkosrstá Třída veteránů fena Cinnaberry's Uptown Girl nenastoupila 02.03.2007 blue-merle Helga Neitin Tsaari Timo Cinnaberry's Time Will Tell Salminen Horňáková
86 Šeltie Třída dorostu pes Borves Bingo`s Scotty N2 01.10.2016 bicolor Caravan Knight Of The Dark Borves Bingo`s Tayana Trukker Stenehjem Tučková
87 Šeltie Třída dorostu pes Kashmir Sparks of the Tempest VN1 21.10.2016 zlatý Shelteam Linus on the Line Portrait of Rose ze Skalní vyhlídky Novotná Švandová
88 Šeltie Třída mladých pes Caronlea Whiskey in The Jar V1, CAJC 07.05.2016 tricolor Sandwick Kirov Ardlyn Betty Blue at Caronlea Mc Devitt Šperlik
89 Šeltie Třída mladých pes Cir Prince z Ranče Freiher VD3 14.04.2016 tricolor Norddream ze Skalní vyhlídky Real Princess ze Skalní vyhlídky Kuchtíčková Pochylá
90 Šeltie Třída mladých pes Florián z Pravého břehu VD4 10.03.2016 tricolor Drak Moravské srdce Waterlily blue z Ďáblovy studánky Gamrotová Hrůzková
91 Šeltie Třída mladých pes Yart - Black ze Shetlandů V2 25.05.2016 tricolor Yasper Black ze Shetlandů Elegant Ellie ze Shetlandů Kadlubcová Linartová
92 Šeltie Mezitřída pes Baffy ze Zlaté hvězdy VD3 24.07.2015 blue-merle Apple Acres Tuxedo Debi ze Zlaté hvězdy Tučková Tučková
93 Šeltie Mezitřída pes Indigo ze Sedlmajerovy vily VD4 16.09.2015 tricolor Matheo Stříbrné doly Zoe ze Sedlmajerovy vily Sedlmajerová Sedlmajerová
94 Šeltie Mezitřída pes Japp Moravské srdce V1, CAC 31.05.2015 tricolor Credo Sol Oriens Dájenka Moravské srdce Habrová Švestková
95 Šeltie Mezitřída pes Xvilda Chancy Remus V2, Res.CAC 24.10.2015 zlatý Devil Chancy Remus Odetka Chancy Remus Vávrová Vávrová
96 Šeltie Třída otevřená pes Baboon Alkyra V4 27.12.2012 tricolor Microgarden`s Super Trouper Darkness Blue z Říše fantazie Kynclová Zacharová
97 Šeltie Třída otevřená pes Candy Chřibské polesí V3 06.03.2012 zlatý Microgarden's Look this Way Annabel Moravské srdce Hoferková Sedlmajerová
98 Šeltie Třída otevřená pes Catch the Wind ze Skalní vyhlídky V2, Res.CAC 11.08.2014 zlatý Eastdale Just a Dreamstone Is Princess ze Skalní vyhlídky Kalendová Petrů
99 Šeltie Třída otevřená pes Sandwick Turn Back Time at Highbrook V1, CAC, KV, BOB 26.06.2014 tricolor Highbrook Harlequin Sandwick Twist of Fate Hardy Goodwin
100 Šeltie Třída pracovní pes Heaven`s Gift z Brodzieńskiego Grodu V1, CAC 26.01.2015 blue-merle Casper Double Vision Gracja Black Kulczyna Chatka Rębkowska Ledwig
101 Šeltie Třída vítězů pes Gift from Whisky Verný tieň V1, CAC 31.08.2013 zlatý Japaro With Vescamontana Classic Beauty Verný tieň Klottonová Svobodová + Klottonová
102 Šeltie Třída veteránů pes C.I.B. Amethrickeh Apparition V1, BOV, Nej. veterán výstavy 12.10.2005 zlatý Ch. Rannerdale Ghostbuster Amethrickeh's Magic Mirror Bendelow Pánková
103 Šeltie Třída štěňat fena Laylend Mishel VN1 01.12.2016 zlatá Aktanis Quick Boy Valerina Ross Kristmas Star Borodinov Kalubcová
104 Šeltie Třída dorostu fena Gita spod Svoradovej jaskyne N2 02.11.2016 zlatá Marvel pod Borovú horu Aura spod Svoradovej jaskyne Miko Klemsa
105 Šeltie Třída dorostu fena Sheila Stříbrné doly VN1, Nej. dorost výstavy 16.09.2016 zlatá Eastdale Just a Image of Luck Olivia Srříbrné doly Bočková Šolc
106 Šeltie Třída mladých fena Bibi z Faustovy zahrádky V 20.03.2016 zlatá Casanova ze Smrčkova dvora Agira z Faustovy zahrádky Hroteková Procházková
107 Šeltie Třída mladých fena Bonny z Diouškova ráje V 15.01.2016 zlatá After Forever Sparks of the Tempest Be My Dream Sněžný tygr Pesrová Bujáková
108 Šeltie Třída mladých fena Felicia z Vážanského dvorečku VD 04.05.2016 zlatá Angel Jack Zahrada dětí Megan Fox Manepo Ideál Valehrachová Formánková
109 Šeltie Třída mladých fena Felisha z Vážanského dvorečku V4 04.05.2016 zlatá Angel Jack Zahrada dětí Megan Fox Manepo Ideál Valehrachová Prokopová
110 Šeltie Třída mladých fena First Love ze Skalní vyhlídky V3 08.11.2015 zlatá Valerina Ross Manchester Zumba Girl ze Skalní vyhlídky Kalendová Šperlíková
111 Šeltie Třída mladých fena Halli ze Zlaté hvězdy VD 12.03.2016 bicolor Garibaldi ze Zlaté hvězdy Barbara ze Zlaté hvězdy Tučková Tučková
112 Šeltie Třída mladých fena Hanny od Kamenité říčky nenastoupila 10.05.2016 blue-merle Cato Z Lomu ve Skále Delaya Dela Sněžný tygr Hnídková Šimčíková
113 Šeltie Třída mladých fena Jasmína ze Sedlmajerovy vily V2 10.03.2016 zlatá Keepsake Kailo ze Shetlandů Giulietta z Černé hlásky Sedlmajerová Kovářová
114 Šeltie Třída mladých fena Kassandra Moravské srdce V1, CAJC, BOJ 04.04.2016 blue-merle Credo Sol Oriens Dájenka Moravské srdce Habrová Habrová
115 Šeltie Mezitřída fena Dolly ze Zlaté hvězdy nenastoupila 29.11.2015 tricolor Paray`s Make a Splash Julie ze Zlaté hvězdy Tučková Tučková
116 Šeltie Mezitřída fena Ejmie Anděl snů V4 12.06.2015 tricolor Credo Sol Oriens Angie Tudor Anděl snů Koch Vávra
117 Šeltie Mezitřída fena Icona z Ďáblovy studánky V2, Res.CAC 21.06.2015 zlatá Gift form Whisky Verný tieň Zaynah Zay z Ďáblovy studánky Svobodová Vlčková
118 Šeltie Mezitřída fena Jessie Moravské srdce V3 31.05.2015 blue-merle Credo Sol Oriens Dájenka Moravské srdce Habrová Kovaříková
119 Šeltie Mezitřída fena Winter Wishes ze Shetlandů VD 11.01.2016 zlatá C.I.B. Eastdale Just a Image of Luck Iahikka ze Shetlandů Kalubcová Kalubcová
120 Šeltie Mezitřída fena Xlove Chancy Remus V1, CAC 24.10.2015 zlatá Devil Chancy Remus Odetka Chancy Remus Vávrová Vávrová
121 Šeltie Třída otevřená fena Bebe Princess z Ranče Freiher V3 13.01.2015 zlatá Memus Mandelspaun Real Princess ze Skalní vyhlídky Kuchtíčková Jelínková
122 Šeltie Třída otevřená fena Galánka z Ďáblovy studánky V2, Res.CAC 02.03.2015 tricolor Rannerdale Ringmaster Optima z Ďáblovy studánky Svobodová Jelínková
123 Šeltie Třída otevřená fena Gold Fever z Ďáblovy studánky V1, CAC, KV, BOS 02.03.2015 zlatá Rannerdale Ringmaster Optima z Ďáblovy studánky Svobodová Svobodová
124 Šeltie Třída otevřená fena Megan Fox Manepo Ideál V4 28.02.2013 zlatá Eastdale Just a Dreamstone Gimmi ze Skalní vyhlídky Nekvapilová Valehrachová
125 Šeltie Třída otevřená fena Sunshine Lenfir VD 24.09.2014 zlatá Goody Bonny Dux Corunka Key Lenfir Lelková Rüdigerová
126 Šeltie Třída vítězů fena C.I.B. Altamira Shetlandská hvězda V2, Res.CAC 21.05.2011 zlatá Karmidale Monet with Tachnamadra Patty Gabriela Smaal Kim Pánková Pánková
127 Šeltie Třída vítězů fena JCh. Nangie Nymph ze Shetlandů V1, CAC 13.10.2014 zlatá C.I.B. Evros Only One Way Oliver Cassandra ze Shetlandů Kalubcová Kalubcová