Nord Bohemia Canis Litoměřice
20.5.2017 - 21.5.2017

kat. č. plemeno třída jméno Chovatelská stanice majitel rozhodčí výsledek
261 Kolie dlouhosrstá třída dorostu KEEPER Královský dar Haaseová Alena Řehánek Petr Velmi nadějný1
262 Kolie dlouhosrstá třída mladých Bombastic Fridens Součková Martina Řehánek Petr Velmi dobrý2
263 Kolie dlouhosrstá třída mladých Hitchcock For Quida Chytrá Kráska Nešporová Ludmila Řehánek Petr Velmi dobrý1
264 Kolie dlouhosrstá mezitřída MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Řehánek Petr Velmi dobrý3
265 Kolie dlouhosrstá mezitřída Giorgio Aramani of Sherbone Řeháková Ivana Řehánek Petr Výborný1, CAC
266 Kolie dlouhosrstá mezitřída Leon Dančí louka Brožek Radovan Řehánek Petr Výborný2, RCAC
267 Kolie dlouhosrstá třída otevřená ARCHIE Lady Akelin Ježek František Řehánek Petr Velmi dobrý3
268 Kolie dlouhosrstá třída otevřená BOREAS Gibsonova púšť Umrian Marian Řehánek Petr Výborný1, CAC, CACIB, BOB
269 Kolie dlouhosrstá třída otevřená Guliano zlatý Dominance Bočková Alena Řehánek Petr Výborný2, RCAC
270 Kolie dlouhosrstá třída šampionů Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Řehánek Petr Výborný1, CAC, RCACIB
271 Kolie dlouhosrstá třída veteránů Bayssy zlatý Dominance Bočková Alena Řehánek Petr Výborný1, Vítěz třídy
272 Kolie dlouhosrstá třída dorostu KAFFIR CAT from River Agara Juklová Kristýna Řehánek Petr Velmi nadějný2
273 Kolie dlouhosrstá třída dorostu LOVE AT FIRST SIGHT from River Agara Matoušková Tereza Řehánek Petr Velmi nadějný1
274 Kolie dlouhosrstá třída mladých DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Řehánek Petr Výborný2
275 Kolie dlouhosrstá třída mladých Linda Dančí louka Gabriel Tomáš Řehánek Petr Velmi dobrý3
276 Kolie dlouhosrstá třída mladých The Rising Sun Nyitramenti Matoušková Tereza Řehánek Petr Výborný1, CAJC, BOJ
277 Kolie dlouhosrstá mezitřída CASSANDRA Gibsonova púšť Umrian Marian Řehánek Petr Výborný3
278 Kolie dlouhosrstá mezitřída Gemini In the Stars of Sherborne Matoušková Tereza Řehánek Petr Výborný2, RCAC
279 Kolie dlouhosrstá mezitřída Josephina Královský dar Haaseová Alena Řehánek Petr Výborný
280 Kolie dlouhosrstá mezitřída MARIGOLD Leawrey Labanc Lenka Řehánek Petr Výborný
281 Kolie dlouhosrstá mezitřída MERRY-EN Leawrey Řeháková Ivana Řehánek Petr Výborný1, CAC
282 Kolie dlouhosrstá mezitřída Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Řehánek Petr Výborný4
283 Kolie dlouhosrstá třída otevřená Anima Elle Yaless Blue Bočková Jitka Řehánek Petr Výborný3
284 Kolie dlouhosrstá třída otevřená BONNIE GOLD Vorašif Matoušková Tereza Řehánek Petr Výborný2, RCAC
285 Kolie dlouhosrstá třída otevřená OLIVIA OYL LADY vom Bruggener-Land Smočková Zdeňka Řehánek Petr Výborný1, CAC
286 Kolie dlouhosrstá třída šampionů Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Řehánek Petr Výborný3
287 Kolie dlouhosrstá třída šampionů Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Řehánek Petr Výborný1, CAC, CACIB, BOS
288 Kolie dlouhosrstá třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Řehánek Petr Výborný2, RCAC, RCACIB
289 Kolie dlouhosrstá třída veteránů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Řehánek Petr Výborný1, Vítěz třídy, BOV
290 Kolie krátkosrstá třída mladých Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Řehánek Petr Výborný1, CAJC, BOJ
291 Kolie krátkosrstá třída mladých Aloe Wide Park Bartoňová Jana Řehánek Petr Výborný2
292 Kolie krátkosrstá třída mladých Dantés vom Feueropal Novotná Renata Řehánek Petr Velmi dobrý4
293 Kolie krátkosrstá třída mladých WARHOL Krásná louka Hladík Jan Řehánek Petr Velmi dobrý3
294 Kolie krátkosrstá třída šampionů Forseti Bohemia Elenor Marková Ivana Řehánek Petr Výborný1, CAC, CACIB, BOS
295 Kolie krátkosrstá třída dorostu Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Řehánek Petr Velmi nadějný1
296 Kolie krátkosrstá třída mladých Alcea Wide Park Nevrkla Zdeněk Řehánek Petr Výborný2
297 Kolie krátkosrstá třída mladých Anemone Wide Park Šnobr Milan Řehánek Petr Výborný1, CAJC
298 Kolie krátkosrstá třída mladých DEIMA Jantárová hviezda Štefánek Jiří Řehánek Petr Výborný3
299 Kolie krátkosrstá mezitřída JASNĚNKA Leneli Horák Petr Řehánek Petr Výborný1
300 Kolie krátkosrstá třída otevřená Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Řehánek Petr Velmi dobrý2
301 Kolie krátkosrstá třída otevřená VICTORIA Krásná louka Klápšťová Marie Řehánek Petr Výborný1, CAC, RCACIB
302 Kolie krátkosrstá třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Řehánek Petr Výborný1, CAC, CACIB, BOB
331 Sheltie třída dorostu Scotty Borves Bingo´s Tučková Dana Polgar Adrijana Velmi nadějný
332 Sheltie třída mladých AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Polgar Adrijana Výborný1, CAJC, BOJ
333 Sheltie třída mladých CAILLOU Fort Fox Schlichterová Marie Polgar Adrijana Výborný3
334 Sheltie třída mladých Carte Blanche Show Elveras Hejduková Kristína Polgar Adrijana Výborný2
335 Sheltie třída otevřená ARNY ze Zámkové osady Sedláková Dana Polgar Adrijana Výborný2, RCAC
336 Sheltie třída otevřená El Diablo Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Polgar Adrijana Výborný3
337 Sheltie třída otevřená KARLOS ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Polgar Adrijana Výborný1, CAC, RCACIB
338 Sheltie třída šampionů Ilko z Dače Černá Dana Polgar Adrijana Výborný1, CAC, CACIB, BOB
339 Sheltie třída mladých ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Polgar Adrijana Výborný3
340 Sheltie třída mladých Cassidy Fort Fox Lišková Vlasta Polgar Adrijana Výborný
341 Sheltie třída mladých Feyanad Sněžný tygr Dreslerová Šárka Polgar Adrijana Výborný1, CAJC
342 Sheltie třída mladých Give me Five z Heřmanova Dvora Michl Tomáš Polgar Adrijana Výborný
343 Sheltie třída mladých Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Polgar Adrijana Výborný
344 Sheltie třída mladých JAZZ ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Polgar Adrijana Výborný2
345 Sheltie mezitřída Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Polgar Adrijana Výborný1, CAC
346 Sheltie mezitřída FIRST LOVE ze Skalní Vyhlídky Šperlíkova Gisela Polgar Adrijana Výborný2, RCAC
347 Sheltie třída otevřená BONNIE ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Polgar Adrijana Výborný3
348 Sheltie třída otevřená JANET Moravské srdce Komůrková Vladimíra Polgar Adrijana Výborný4
349 Sheltie třída otevřená KEISSI Manepo Ideál Tlapáková Helena Polgar Adrijana Výborný2, RCAC, RCACIB
350 Sheltie třída otevřená Olympia Oggi Manepo Ideál Tlapáková Helena Polgar Adrijana Výborný1, CAC, CACIB, BOS