Hanácká národní výstava psů Brno
7.1.2017 - 8.1.2017

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
262 22 třída dorostu SNOU TAUN JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Reslerová Jitka, Bc. Velmi nadějný1
263 22 třída mladých CARWEL DARK NIGHT Celestial Glamour Váchová Marcela Reslerová Jitka, Bc. Výborný1, CAJC
264 22 mezitřída KANDY BLACK z Dančí louky Káňová Hana Reslerová Jitka, Bc. Velmi dobrý2
265 22 mezitřída MOST MAJESTIC PROTECTOR Most Majestic Součková Martina Reslerová Jitka, Bc. Výborný1, CAC, NV, BOS
266 22 třída otevřená Lost in Time Leawrey Kucková Libuše Reslerová Jitka, Bc. Absence
267 22 třída vítězů Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Reslerová Jitka, Bc. Výborný1, CAC
268 22 třída štěňat DÉSIRÉE ETERNAL LOVE Celestial Glamour Váchová Marcela Reslerová Jitka, Bc. Neposouzen
269 22 třída štěňat KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Reslerová Jitka, Bc. Nadějný1
270 22 třída mladých JULIETTE Fredina Agi Pitáková Jana Reslerová Jitka, Bc. Velmi dobrý2
271 22 třída mladých Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Reslerová Jitka, Bc. Výborný1, CAJC, BOJ
272 22 mezitřída ARIEN z Čirého pramene Otáhal Roman Reslerová Jitka, Bc. Výborný3
273 22 mezitřída JCh.Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Reslerová Jitka, Bc. Výborný2, RCAC
274 22 mezitřída Love de Luxe Fatranský sen Truksa Miloslav Reslerová Jitka, Bc. Velmi dobrý4
275 22 mezitřída Meredith Leawrey Kucková Libuše Reslerová Jitka, Bc. Výborný1, CAC
276 22 třída otevřená FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Reslerová Jitka, Bc. Výborný1, CAC
277 22 třída otevřená Gaia Blue Chytrá kráska Chytrá kráska Káňová Hana Reslerová Jitka, Bc. Výborný2, RCAC
278 22 třída otevřená IREN Fredina Agi Kunčík Adam Reslerová Jitka, Bc. Výborný3
279 22 třída vítězů CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Reslerová Jitka, Bc. Výborný2, RCAC
280 22 třída vítězů Ch.Gracious Goddess Ronna Bohemia Náhlovská Eva Reslerová Jitka, Bc. Výborný1, CAC, NV, BOB

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
281 20 třída dorostu Acorus Wide Park Wide Park Martinásek Tomaáš Márová Petra Velmi nadějný2
282 20 třída dorostu Aloe Wide Park Bartoňová Jana Márová Petra Velmi nadějný1
283 20 třída mladých Dantés vom Feueropal vom Feueropal Novotná Renata Márová Petra Velmi dobrý1
284 20 mezitřída Cu-Chaorach Treun Soroli Soroli Vraspírová Edita Márová Petra Výborný1, CAC
285 20 třída vítězů Comeback Basko Adeteva Adeteva Martínková Eva Márová Petra Výborný1, CAC, NV, BOS
286 20 třída dorostu Mai Mair Mighty´s Spring Meadow Prokešová Eva Márová Petra Velmi nadějný1
287 20 třída mladých AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídková Kamila Márová Petra Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
288 20 třída mladých BEATIFUL Rafrabela Váňová Eva Márová Petra Výborný2
289 20 třída mladých Calamita z Pohádkové Vysočiny Lhotský Vlastimil Márová Petra Výborný3
290 20 mezitřída Ballantine Daff Fun dog Chovánková Michaela Márová Petra Výborný2
291 20 mezitřída Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Márová Petra Výborný1
292 20 třída vítězů I AM of Bohemia balada Váchová Marcela Márová Petra Výborný1, CAC, NV

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
313 20 třída mladých Donald Z Vážanského dvorečku Kozderková Alžběta Márová Petra Výborný3
314 20 třída mladých Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Márová Petra Výborný2
315 20 třída mladých Ninja von Schnappi Schnapp Konečná Kristýna Márová Petra Velmi dobrý4
316 20 třída mladých XVILDA Chancy Remus Vávrová Eva Márová Petra Výborný1, CAJC, BOJ
317 20 mezitřída Exclusions Ze skalní vyhlídky Kubáková Gabriela Márová Petra Výborný1, CAC
318 20 mezitřída JAPP Moravské srdce Švestková Vlasta Márová Petra Velmi dobrý2
319 20 mezitřída OLIVER KEEN Koryfej Sovová Lucie Márová Petra Absence
320 20 třída otevřená Laurel Luck znad Antalowskiego potoku Kalendová Ewa Márová Petra Výborný1
321 20 třída vítězů Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Márová Petra Výborný1, CAC, NV, BOB
322 20 třída vítězů Marvitholl Yantar, Ch. Dreslerová Šárka Márová Petra Výborný2, RCAC
323 20 třída veteránů Dante od Belinky Sýkorová Michaela Márová Petra Výborný1, BOV
324 20 třída dorostu Felicia z Vážanského Dvorečku Formánková Hana Márová Petra Absence
325 20 třída dorostu Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Márová Petra Absence
326 20 třída dorostu KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Márová Petra Velmi nadějný1
327 20 třída mladých Fanayad Sněžný tygr Dreslerová Šárka Márová Petra Velmi dobrý
328 20 třída mladých Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Márová Petra Výborný1, CAJC
329 20 třída mladých Freesia ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa Márová Petra Výborný2
330 20 třída mladých Kassandra Moravské srdce Habrová Veronika Márová Petra Velmi dobrý
331 20 třída mladých Winter Wishes ze Shetlandů Kalubcová Hana Márová Petra Výborný4
332 20 třída mladých XLOVE CHANCY REMUS Vávrová Eva Márová Petra Výborný3
333 20 mezitřída Amaya Ruby od Ritušky Dvořáková Květa Márová Petra Velmi dobrý3
334 20 mezitřída Annabella ze Zámkové osady Beranová VERONIKA Márová Petra Velmi dobrý4
335 20 mezitřída BOW PRINCESS z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Márová Petra Výborný2, RCAC
336 20 mezitřída Leontýnka Bonny Dux Kostrbová Zuzana Márová Petra Výborný1, CAC, NV, BOS
337 20 třída otevřená AXA PRINCESS z Ranče Freiher Kuchtíčková Dagmar Márová Petra Velmi dobrý3
338 20 třída otevřená Drakulka von Schnappi Schnapp Libuše Kotková Lastič Miroslav Márová Petra Výborný1, CAC
339 20 třída otevřená FIONA ze Sedlmajerovy vily Hroníková Ivona Márová Petra Velmi dobrý4
340 20 třída otevřená Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Márová Petra Výborný2, RCAC
341 20 třída otevřená MÁJA GOLD Lenfir Dudová Monika Márová Petra Absence
342 20 třída otevřená MIX UP MEMORY Fort Fox Dvořáková Květa Márová Petra Absence
343 20 třída otevřená Special Beau Ze Skalní Vyhlídky Denková Kateřina Márová Petra Absence
344 20 třída vítězů Kraemer's Yatzy Yasmine Dreslerová Šárka Márová Petra Výborný1, CAC
345 20 třída vítězů Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Márová Petra Výborný2