Klubová výstava psů Ostrava
26.8.2017

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Eva Eriksson (S)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Eva Eriksson (S)

Šeltie - rozhodčí: Margaretha Carlsson (S)

kat. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva otec matka majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Fridens Bombastic VD1 07.07.2016 zlatý Denfris Orlando Blum Fridens Goldrise Martina Součková, Jitka Gogolínová
2 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Je Grincheux Lago Benea V2 01.11.2015 zlatý Yonn-Bohu v. Wengerhof Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen Marek Nekovář
3 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Rendez-Vous Ever After V1, CAC 22.12.2015 zlatý Extremely Close to my Soul of Everblue Harriet at Ever After Lenka Petrášková
4 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Briliant Blue Finestra VD3 14.11.2013 blue-merle Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land Aura Blue Finestra Vlasta Bártová
5 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Skabona Kiss`n Run V1, CAC 22.09.2014 tricolor Chelborn Kiss`n Tell Impressive Lady Fantazija Zdeňka Seligerová
6 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Snou Taun Jardian Fiery Star VD2 10.05.2016 zlatý Dzhimis Fine Future Snout Taun Elite Double Fantasy Martina Součková
7 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní pes Amore Mio New Marton V1 03.12.2009 zlatý Dark Sky from Graslic hills Gloria vom Hause Reinhard Emília Vránová
8 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes Morning Glory Ever After VD1 21.05.2014 zlatý Elshajo Armani Moon Harriet at Ever After Lenka Petrášková
9 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes C.I.B. Born for Agara and African Gold V1, CAC, Nej. pes, BOS 12.09.2011 tricolor Poker Face vom Old Tom Tishas Black Minx vom Old Tom Tereza Matoušková
10 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Monsolina Mister X V3 08.01.2016 tricolor Monsolana Bonjour Paris Monsolana Absolut Beauty Ivana Kudrová
11 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Nicolaysen's XXL Xantos V2, Res.CAC 02.10.2014 zlatý Nicolaysen's Very Special Vero Nicolaysen's Piroschka Paprika Jitka Gogolínová, Marcela Váchová
12 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Carpe Diem Fellow of Eterniny N2 07.02.2017 zlatá Now and Then of The Lovely Bears Samantha Sue Zelené tuje Šárka Krůželová
13 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Monsolana Lovely Cream VN1, Nej. dorost výstavy 20.02.2017 tricolor Salsina Whole World Monsolana Say My Name Ivana Kudrová
14 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Love at First Sight from River Agara V3 02.10.2016 zlatá C.I.B. Born for Agara and African Gold Felly Dore Slapská alej Tereza Matoušková
15 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Love You Lago Benea V1, CAJC, BOJ, Nej. junior výstavy 21.08.2016 blue-merle Rosscarr's Raising Chaos Charme Fille Lago Benea Jitka Gogolínová
16 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena True Lies Ever After V2 06.10.2016 zlatá Jack Daniels du Clos de Sea-Wind Jeopardy Ever After Martina Součková
17 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Dixi z Petřkovických strání V1, CAC, Nej. fena, BOB 05.10.2015 zlatá Dustin Coll-Kony Becky Golden Bloom Věra Janýšková
18 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Jayla Blue z Dančí louky VD4 01.09.2015 blue-merle Jack in the Box von Crottorf Bejša z Dančí louky Ondřej Rašťák
19 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Meredith Leawrey V2, Res.CAC 01.10.2015 zlatá Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia Kattelyn Leawrey Libuše Kucková
20 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Rise and Shine Ever After V3 22.12.2015 zlatá Extremely Close to my Soul of Everblue Harriet at Ever After Lenka Petrášková
21 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Arletta Black Krása Polabí V1, CAC 28.05.2014 tricolor Born for Agara and African Gold Abíba Collar Dream Hana Vacířová
22 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Greis Blue z Dančí louky V2, Res.CAC 28.04.2014 blue-merle Xcalibur von der Ischlerbahn Diana in Silverblue z Dančí louky Lenka Dostálová
23 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Hirem Zlatá Erkarča z Dančí louky VD3 02.10.2014 zlatá Erny Gold Coll-Kony Cara Dark Peony z Dančí louky Ondřej Rašťák
24 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Meggan z Beskydských pastvin VD4 08.04.2012 tricolor Vital Spark African Gold Aidinne Golden Bloom Alena Juchelková
25 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena Harriet at Ever After V1, CAC 01.04.2012 zlatá Scottlyme Drum Major Blind Date Ever After Lenka Petrášková
26 Kolie dlouhosrstá Třída čestná fena Jeopardy Ever After V1 28.07.2013 zlatá Prince of Sunlight Mr. Bombastic Nicolaysen`s Nanu Nana Martina Součková, Lenka Petrášková
27 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena C.I.B. Fixed Idea from River Agara V2, Res.CAC 09.12.2013 blue-merle C.I.B. Born for Agara and African Gold C.I.B. Ask An Answer from River Agara Tereza Matoušková
28 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena Monsolina Frut of Sun V1, CAC 22.08.2014 blue-merle Full Kiss de Cathyja Salsina Simply Blue Ivana Kudrová
29 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena C.I.B. Ask An Answer from River Agara V1, BOV, Nej. veterán výstavy 03.07.2008 blue-merle Old Golden Gates Farndale Baroness Brena Ronna Bohemia Tereza Matoušková
30 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen nenastoupila 23.08.2008 zlatá Glen Morristone's Hope Sweet Love Golden Queen vom Rhododendronwäldchen Jitka Gogolínová
31 Kolie krátkosrstá Třída štěňat pes Aegon Jakty od Mo-Ra-Kri N1 15.03.2017 tricolor Mighty`s Spring Meadow lo Ilario Arte Ala Rozmarýna Irena Orszuliková
32 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes Cimrman Rafrabela V1, CAJC, BOJ 14.11.2016 tricolor Scotty Krásná louka Bel Air Hurgada z Mošnova Věra Koucká
33 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes Dantés vom Feueropal VD1 28.02.2016 tricolor C.I.B. Brontés Bohemia Elenor Turella´s Magic In Your Eyes Renáta Novotná
34 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Buddy Amico di Boemia V1, CAC 16.08.2015 tricolor Brontés Bohemia Elenor Anabel z Mošnova Eliška Hotovcová
35 Kolie krátkosrstá Třída čestná pes Brontés Bohemia Elenor V1 14.03.2010 tricolor Jack Mack`s Sqoiler Sár Artemis of Bohemia balada Renáta Novotná
36 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes Cu-Chaorach Treun Soroli V1, CAC, Nej. pes, BOS 27.02.2015 zlatý Natalain Diamond of Bila Kaifa Olive Krásná louka Edita Vraspírová
37 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes Flok Aylax Leneli nenastoupil 21.05.2012 zlatý Artemus Bohemia Elenor Ayla Ayla Leneli Kateřina Bencová
38 Kolie krátkosrstá Třída štěňat fena Arya Jakty od Mo-Ra-Kri VN1 15.03.2017 tricolor Mighty`s Spring Meadow Io Ilario Arte Ala Rozmarýna Kristýna Neuvirtová
39 Kolie krátkosrstá Třída štěňat fena Cause I'm Blonde al Bader N2 28.02.2017 zlatá Clingstone's Make the Point Bríghe Bohemia Elenor Kateřina Mašová
40 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena Annemarry Strambery VN1 17.02.2017 zlatá Cinnaberry`s All or Nutt-ting Mighty`s Spring Meadow Linn Luned Lenka Štramberská
41 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Amygdala Smooth County V2 26.10.2016 zlatá Scotty Krásná louka Imalaya Gold of Connemara's Highlands Michal Drápal
42 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Meruňka Leneli V1, CAJC 25.09.2016 blue-merle Erik of Bohemia balada Fatal Error Nirreterrit Ivana Knoppová
43 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Beautiful Rafrabela V1, CAC 24.09.2015 tricolor Helios of Bohemia balada Bel Air Hurgada z Mošnova Eva Váňová
44 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Mai Mair Mighty`s Spring Meadow V2, Res.CAC 14.05.2016 zlatá Cinnaberry`s All Or Nut-Ting Mighty`s Spring Meadow Hope of Nadine Eva Prokešová
45 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Betty Black Lady Amico di Boemia V1, CAC 16.08.2015 tricolor Brontés Bohemia Elenor Anabel z Mošnova Hana Tvrdíková
46 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Cesmina Vera Gopo VD2 06.04.2014 tricolor Helios of Bohemia balada Aloe Vera Adeteva MUDr. Eva Čurlejová
47 Kolie krátkosrstá Třída pracovní fena Grácie Leneli V1, CAC 16.06.2013 tricolor Neo Krásná Louka Adjara Bela Leneli Markéta Mišáková
48 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena Chyť si mě Leneli V1, CAC, Nej. fena, BOB, Vít. Ostravy 13.07.2014 tricolor Calibra's Go West Dáma v černém Leneli Dagmar Laníková
49 Šeltie Třída mladých pes Caronlea Whiskey in The Jar V1, CAJC, BOJ 07.05.2016 tricolor Sandwick Kirov Ardlyn Betty Blue at Caronlea Milan Šperlík
50 Šeltie Mezitřída pes Lexaurin von Schnappi Schnapp V1 29.09.2015 zlatý Keepsake Kailo ze Shetlandů Drákulka von Schnappi Schnapp Libuše Kulawiak
51 Šeltie Třída otevřená pes Dickens Alkyra VD2 27.12.2014 tricolor Piece of My Heart Veramente Darkness Blue z Říše fantazie Jana Radostová
52 Šeltie Třída otevřená pes Jeri z Dače V1, CAC 09.11.2015 zlatý Ch. Lovesome Dream Joker Delfína z Dače Eva Fialová
53 Šeltie Třída pracovní pes Heaven's Gift z Brodzieńskiego Grodu V1 26.01.2015 blue-merle Casper Double Vision Gracja Black Kulczyna Chatka Alicja Ledwig
54 Šeltie Třída vítězů pes Sandwick Turn Back Time at Highbrook V1, CAC, Nej. pes, BOB 26.06.2014 tricolor Highbrook Harlequin Sandwick Twist of Fate Lesley + Keith Goodwins
55 Šeltie Třída štěňat fena Amber Araja ze Shetlandů VN2 10.04.2017 zlatá Keepsake Kailo ze Shetlandů First Lady ze Shetlandů Petr Krhut
56 Šeltie Třída štěňat fena April Babe ze Shetlandů VN3 10.04.2017 zlatá Keepsake Kailo ze Shetlandů First Lady ze Shetlandů Jana Najdková
57 Šeltie Třída štěňat fena Rus Marlins Claudia For Bohemia Classic VN1, Nej. štěně výstavy 13.03.2017 blue-merle Kosmo Star iz Grafskogo Pomestija Volga Vinner Idea Fix For Rus Marlins Milan Šperlík
58 Šeltie Třída dorostu fena I M Beauty ze Skalní vyhlídky VN2 31.01.2017 tricolor Ch. Czarodziej z Solnej Ziemi Ch. Shelteam Easy for Success Michaela Birásová
59 Šeltie Třída dorostu fena Laylend Mishel VN1 01.12.2016 zlatá Ch. Aktanis Quick Boy Valerina Ross Kristmas Star Hana Kalubcová
60 Šeltie Třída mladých fena Hot Chocolate z Heřmanova dvora VD4 05.08.2016 tricolor Ch. Dominno z Heřmanova dvora Edge of Love z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová
61 Šeltie Třída mladých fena Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora V2 19.09.2016 zlatá C.I.B. Medieval's Tropical Sweet Dream C.I.B. Kassandra z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová
62 Šeltie Třída mladých fena Lovesome Enya V3 01.09.2016 zlatá Ch. Shelteam Linus on The Line Ch. Achor's Surprise Oriental Opal Eva Fialová
63 Šeltie Třída mladých fena Sladká Sušenka von Schnappi Schnapp V1, CAJC 28.10.2016 blue-merle Esterbon`s Classic Illusion Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp Jana Hynčicová
64 Šeltie Třída mladých fena Quality World von Schnappi Schnapp D 30.08.2016 tricolor Coach Carter Maralumi Aikon Aqarella Bohemica Libuše Kulawiak
65 Šeltie Mezitřída fena Felisha z Vážanského dvorečku VD3 04.05.2016 zlatá Angel Jack Zahrada dětí Megan Fox Manepo Ideál Petra Prokopová
66 Šeltie Mezitřída fena Fuchsie z Pravého břehu V2 10.03.2016 blue-merle Drak Moravské srdce Waterlily Blue z Ďáblovy studánky Petr Závodník
67 Šeltie Mezitřída fena Kalliopé z Ďáblovy studánky V1, CAC 16.05.2016 zlatá Gift form Whisky Verný tieň Zaynah Zay z Ďáblovy studánky Ilona Sorner
68 Šeltie Třída otevřená fena Dragon Lady Alkyra VD4 27.12.2014 blue-merle Piece of My Heart Veramente Darkness Blue z Říše fantazie Barbora Kubíčková
69 Šeltie Třída otevřená fena Join Me in the Moon des Lutins de Cassiopee V3 04.09.2014 zlatá Microgarden's Look This Way Eowyn Blonde Du Jardin Des Eglantiers Kateřina Lišková
70 Šeltie Třída otevřená fena Lucky-Luke Star Telperion Blue Elenya V1, CAC 10.08.2012 blue-merle C.I.B. Silvester ze Shetlandů C.I.B. Lucky-Luke Elenmiré Blue Elwing Hana Kalubcová
71 Šeltie Třída otevřená fena Pippi Langstrumpf Lohrien V2 04.04.2015 tricolor Moorwood Caribbean Night Trophy Affair of Heart Lohrien Magdalena Kaźmierczak
72 Šeltie Třída vítězů fena Jch. Nangie Nymph ze Shetlandů V1, CAC, Nej. fena, BOS 13.10.2014 zlatá Ch. Evros Only One Way Oliver Cassandra ze Shetlandů Hana Kalubcová