Klubová výstava psů Ostrava
27.8.2017

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Margaretha Carlsson (S)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Margaretha Carlsson (S)

Šeltie - rozhodčí: Eva Eriksson (S)

kat. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledky narozen barva otec matka majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Fridens Bombastic V1 07.07.2016 zlatý Denfris Orlando Blum Fridens Goldrise Martina Součková, Jitka Gogolínová
2 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Charme Blue Fatranský sen VD4 17.09.2016 blue-merle Garcon-Night of Irish Home Hot Blue Love of Red-Moon Rising Markéta Majáková
3 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Julzar Bandit V2 11.06.2016 zlatý Julzar Absolute Ace Dallinaire Gift For Julzar Ivana Válková
4 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes L'amour En Bleu Lago Benea VD3 21.08.2016 blue-merle Rosscarrs Raising Chaos Charme Fille Lago Benea Iveta Bálková
5 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Zero Risk Fatranský sen VD 28.05.2016 tricolor Pure Black Magic von der Ischlerbahn Gamine Night of Irish Home Dárius Bryndza
6 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Diesel Vin z Petřkovických strání V2 05.10.2015 zlatý Dustin Gold Coll-Kony Becky Golden Bloom Martin Drštička
7 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Rendez-Vous Ever After V1, CAC, Nej. pes, BOS 22.12.2015 zlatý Extremely Close to my Soul of Everblue Harriet at Ever After Lenka Petrášková
8 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Briliant Blue Finestra VD2 14.11.2013 blue-merle Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land Aura Blue Finestra Vlasta Bártová
9 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Snou Taun Jardian Fiery Star V1, CAC 10.05.2016 zlatý Dzhimis Fine Future Snout Taun Elite Double Fantasy Martina Součková
10 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní pes Amore Mio New Marton V1 03.12.2009 zlatý Dark Sky from Graslic hills Gloria vom Hause Reinhard Emília Vránová
11 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes Morning Glory Ever After V1 21.05.2014 zlatý Elshajo Armani Moon Harriet at Ever After Lenka Petrášková
12 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes C.I.B. Born for Agara and African Gold V2, Res.CAC 12.09.2011 tricolor Poker Face vom Old Tom Tishas Black Minx vom Old Tom Tereza Matoušková
13 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Monsolina Mister X V1, CAC 08.01.2016 tricolor Monsolana Bonjour Paris Monsolana Absolut Beauty Ivana Kudrová
14 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Monsolana Lovely Cream VN1, Nej. dorost 20.02.2017 tricolor Salsina Whole World Monsolana Say My Name Ivana Kudrová
15 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Orina Blue z Dančí louky VN2 12.01.2017 blue-merle Goia for Quidara Chytrá kráska Diana in Silverblue z Dančí louky Anna Neuvirtová
16 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Love at First Sight from River Agara V1, CAJC, BOJ 02.10.2016 zlatá C.I.B. Born for Agara and African Gold Felly Dore Slapská alej Tereza Matoušková
17 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Love You Lago Benea V3 21.08.2016 blue-merle Rosscarr's Raising Chaos Charme Fille Lago Benea Jitka Gogolínová
18 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena True Lies Ever After V2 06.10.2016 zlatá Jack Daniels du Clos de Sea-Wind Jeopardy Ever After Martina Součková
19 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Anny Gold See the lights VD4 14.04.2016 zlatá C.I.B. Arpad Gold Vorašif Fabiola Fulva New Marton Nikola Řezníčková
20 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Dixi z Petřkovických strání V2, Res.CAC 05.10.2015 zlatá Dustin Coll-Kony Becky Golden Bloom Věra Janýšková
21 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Loretta z Dančí louky V3 19.02.2016 zlatá Canterbury Tale von der Ischlerbahn Gejša Černá Diana z Dančí louky Anna Neuvirtová
22 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Rise and Shine Ever After V1, CAC 22.12.2015 zlatá Extremely Close to my Soul of Everblue Harriet at Ever After Lenka Petrášková
23 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Arletta Black Krása Polabí V2, Res.CAC 28.05.2014 tricolor Born for Agara and African Gold Abíba Collar Dream Hana Vacířová
24 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Bella od Hamerského rybníka D4 16.05.2015 zlatá Gargamel Lago Benea Daisy z údolí Lužnice Jiří Sváček
25 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Issy Black z Dančí louky V1, CAC 14.08.2015 tricolor York Black Vermiko Diana in Silver Blue z Dančí louky Pavel Kušej
26 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena This Be Love Fatranský sen V3 23.02.2016 tricolor Collie‘s of Sealand Tabaluga Titus-Night Unchained Fatranský sen Dárius Bryndza
27 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena Harriet at Ever After V1, CAC, Nej. fena, BOB 01.04.2012 zlatá Scottlyme Drum Major Blind Date Ever After Lenka Petrášková
28 Kolie dlouhosrstá Třída čestná fena Jeopardy Ever After V1 28.07.2013 zlatá Prince of Sunlight Mr. Bombastic Nicolaysen‘s Nanu Nana Martina Součková, Lenka Petrášková
29 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena C.I.B. Fixed Idea from River Agara V2, Res.CAC 09.12.2013 blue-merle C.I.B. Born for Agara and African Gold C.I.B. Ask An Answer from River Agara Tereza Matoušková
30 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena Monsolina Frut of Sun V1, CAC 22.08.2014 blue-merle Full Kiss de Cathyja Salsina Simply Blue Ivana Kudrová
31 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena C.I.B. Ask An Answer from River Agara V1, BOV, Nej. veterán 03.07.2008 blue-merle Old Golden Gates Farndale Baroness Brena Ronna Bohemia Tereza Matoušková
32 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen nenastoupila 23.08.2008 zlatá Glen Morristone's Hope Sweet Love Golden Queen vom Rhododendronwäldchen Jitka Gogolínová
33 Kolie krátkosrstá Třída štěňat pes Aegon Jakty od Mo-Ra-Kri VN1 15.03.2017 tricolor Mighty‘s Spring Meadow lo Ilario Arte Ala Rozmarýna Irena Orszuliková
34 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes Aureus Amigo del alma VD2 14.11.2016 zlatý Natalain Keystone Cesmina Vera Gopo Andrea Karásková
35 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes Cimrman Rafrabela V1, CAJC, BOJ 14.11.2016 tricolor Scotty Krásná louka Bel Air Hurgada z Mošnova Věra Koucká
36 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes Dantés vom Feueropal VD1 28.02.2016 tricolor C.I.B. Brontés Bohemia Elenor Turella´s Magic In Your Eyes Renáta Novotná
37 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Buddy Amico di Boemia V1, CAC 16.08.2015 tricolor Brontés Bohemia Elenor Anabel z Mošnova Eliška Hotovcová
38 Kolie krátkosrstá Třída čestná pes Brontés Bohemia Elenor nenastoupil 14.03.2010 tricolor Jack Mack‘s Sqoiler Sár Artemis of Bohemia balada Renáta Novotná
39 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes Cu-Chaorach Treun Soroli V1, CAC, Nej. pes, BOS 27.02.2015 zlatý Natalain Diamond of Bila Kaifa Olive Krásná louka Edita Vraspírová
40 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes Flok Aylax Leneli nenastoupil 21.05.2012 zlatý Artemus Bohemia Elenor Ayla Ayla Leneli Kateřina Bencová
41 Kolie krátkosrstá Třída štěňat fena Arya Jakty od Mo-Ra-Kri VN1 15.03.2017 tricolor Mighty‘s Spring Meadow Io Ilario Arte Ala Rozmarýna Kristýna Neuvirtová
42 Kolie krátkosrstá Třída štěňat fena Cause I'm Blonde al Bader N2 28.02.2017 zlatá Clingstone's Make the Point Bríghe Bohemia Elenor Kateřina Mašová
43 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Mai Mair Mighty‘s Spring Meadow V1 14.05.2016 zlatá Cinnaberry‘s All Or Nut-Ting Mighty‘s Spring Meadow Hope of Nadine Eva Prokešová
44 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Betty Black Lady Amico di Boemia V1, CAC 16.08.2015 tricolor Brontés Bohemia Elenor Anabel z Mošnova Hana Tvrdíková
45 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Cesmina Vera Gopo V2, Res.CAC 06.04.2014 tricolor Helios of Bohemia balada Aloe Vera Adeteva MUDr. Eva Čurlejová
46 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena Chyť si mě Leneli V1, CAC, Nej. fena, BOB, Vít. Ostravy 13.07.2014 tricolor Calibra's Go West Dáma v černém Leneli Dagmar Laníková
47 Šeltie Třída mladých pes Borves Bingo‘s Scotty VD2 01.10.2016 bicolor Ch. Caravan Knight Of The Dark Borves Bingo‘s Tayana Trukker Dana Tučková
48 Šeltie Třída mladých pes Caronlea Whiskey in The Jar V1, CAJC 07.05.2016 tricolor Sandwick Kirov Ardlyn Betty Blue at Caronlea Milan Šperlík
49 Šeltie Třída mladých pes Kashmir Sparks of the Tempest VD3 21.10.2016 zlatý Shelteam Linus on the Line Portrait of Rose ze Skalní vyhlídky Hana Švandová
50 Šeltie Mezitřída pes Lexaurin von Schnappi Schnapp V2 29.09.2015 zlatý Keepsake Kailo ze Shetlandů Drákulka von Schnappi Schnapp Libuše Kulawiak
51 Šeltie Mezitřída pes Xvilda Chancy Remus V1 24.10.2015 zlatý Devil Chancy Remus Odetka Chancy Remus Eva Vávrová
52 Šeltie Třída otevřená pes Dickens Alkyra VD2 27.12.2014 tricolor Piece of My Heart Veramente Darkness Blue z Říše fantazie Jana Radostová
53 Šeltie Třída otevřená pes Jeri z Dače V1 09.11.2015 zlatý Ch. Lovesome Dream Joker Delfína z Dače Eva Fialová
54 Šeltie Třída pracovní pes Heaven's Gift z Brodzieńskiego Grodu V1, CAC 26.01.2015 blue-merle Casper Double Vision Gracja Black Kulczyna Chatka Alicja Ledwig
55 Šeltie Třída vítězů pes Sandwick Turn Back Time at Highbrook V1, CAC, Nej. pes, BOB 26.06.2014 tricolor Highbrook Harlequin Sandwick Twist of Fate Lesley + Keith Goodwins
56 Šeltie Třída veteránů pes C.I.B. Amethrickeh Apparition V1, BOV 12.10.2005 zlatý Ch. Rannerdale Ghostbuster Amethrickeh's Magic Mirror Kateřina Pánková
57 Šeltie Třída štěňat fena Amber Araja ze Shetlandů VN2 10.04.2017 zlatá Keepsake Kailo ze Shetlandů First Lady ze Shetlandů Petr Krhut
58 Šeltie Třída štěňat fena April Babe ze Shetlandů N3 10.04.2017 zlatá Keepsake Kailo ze Shetlandů First Lady ze Shetlandů Jana Najdková
59 Šeltie Třída štěňat fena Rus Marlins Claudia For Bohemia Classic VN1, Nej. štěně 13.03.2017 blue-merle Kosmo Star iz Grafskogo Pomestija Volga Vinner Idea Fix For Rus Marlins Milan Šperlík
60 Šeltie Třída dorostu fena I M Beauty ze Skalní vyhlídky N2 31.01.2017 tricolor Ch. Czarodziej z Solnej Ziemi Ch. Shelteam Easy for Success Michaela Birásová
61 Šeltie Třída dorostu fena Laylend Mishel VN1 01.12.2016 zlatá Ch. Aktanis Quick Boy Valerina Ross Kristmas Star Hana Kalubcová
62 Šeltie Třída mladých fena Hanny od Kamenité říčky VD4 10.05.2016 blue-merle Cato z Lomu ve Skále Delaya Dela Sněžný tygr Martina Šimčíková
63 Šeltie Třída mladých fena Hot Chocolate z Heřmanova dvora VD 05.08.2016 tricolor Ch. Dominno z Heřmanova dvora Edge of Love z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová
64 Šeltie Třída mladých fena Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora V1, CAJC, BOJ, Nej. Junior 19.09.2016 zlatá C.I.B. Medieval's Tropical Sweet Dream C.I.B. Kassandra z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová
65 Šeltie Třída mladých fena Lovesome Enya V3 01.09.2016 zlatá Ch. Shelteam Linus on The Line Ch. Achor's Surprise Oriental Opal Eva Fialová
66 Šeltie Třída mladých fena Sladká Sušenka von Schnappi Schnapp V2 28.10.2016 blue-merle Esterbon‘s Classic Illusion Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp Jana Hynčicová
67 Šeltie Třída mladých fena Quality World von Schnappi Schnapp VD 30.08.2016 tricolor Coach Carter Maralumi Aikon Aqarella Bohemica Libuše Kulawiak
68 Šeltie Mezitřída fena Felisha z Vážanského dvorečku diskvalifikace 04.05.2016 zlatá Angel Jack Zahrada dětí Megan Fox Manepo Ideál Petra Prokopová
69 Šeltie Mezitřída fena Fuchsie z Pravého břehu VD3 10.03.2016 blue-merle Drak Moravské srdce Waterlily Blue z Ďáblovy studánky Petr Závodník
70 Šeltie Mezitřída fena Kalliopé z Ďáblovy studánky V2 16.05.2016 zlatá Gift form Whisky Verný tieň Zaynah Zay z Ďáblovy studánky Ilona Sorner
71 Šeltie Mezitřída fena Xlove Chancy Remus V1, CAC 24.10.2015 zlatá Devil Chancy Remus Odetka Chancy Remus Eva Vávrová
72 Šeltie Třída otevřená fena Cocaine al Bader VD 26.04.2015 zlatá Shelteam Mon Tou Tou Ann Chess Jackdaw Rock Martina Klubková
73 Šeltie Třída otevřená fena Dragon Lady Alkyra VD 27.12.2014 blue-merle Piece of My Heart Veramente Darkness Blue z Říše fantazie Barbora Kubíčková
74 Šeltie Třída otevřená fena Ebbie Anděl snů D 12.06.2015 tricolor Credo Sol Oriens Angie Tudor Anděl snů Vladimíra Rajnochová
75 Šeltie Třída otevřená fena Christina ze Sedlmajerovy vily V1, CAC 23.02.2015 zlatá Ch. Devil Chancy Remus Zoe ze Sedlmajerovy vily Jaroslava Němečková
76 Šeltie Třída otevřená fena Join Me in the Moon des Lutins de Cassiopee V2 04.09.2014 zlatá Microgarden's Look This Way Eowyn Blonde Du Jardin Des Eglantiers Kateřina Lišková
77 Šeltie Třída otevřená fena Lucky-Luke Star Telperion Blue Elenya VD4 10.08.2012 blue-merle C.I.B. Silvester ze Shetlandů C.I.B. Lucky-Luke Elenmiré Blue Elwing Hana Kalubcová
78 Šeltie Třída otevřená fena Pippi Langstrumpf Lohrien VD3 04.04.2015 tricolor Moorwood Caribbean Night Trophy Affair of Heart Lohrien Magdalena Kaźmierczak
79 Šeltie Třída vítězů fena Jch. Nangie Nymph ze Shetlandů V1, CAC, Nej. fena, BOS 13.10.2014 zlatá Ch. Evros Only One Way Oliver Cassandra ze Shetlandů Hana Kalubcová