Mezinárodní výstava psů Praha
15.4.2017 - 16.4.2017

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
318 14.2 třída dorostu JOFFREY GOLD od Dennynky Setichovská Monika Matoušková Tereza Nadějný1
319 14.2 třída mladých MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Matoušková Tereza Výborný1
320 14.2 třída mladých Bombastic Fridens Gogolínová Jitka Matoušková Tereza Výborný3
321 14.2 třída mladých SNOU TAUN JARDIAN FIERY STAR Součková Martina Matoušková Tereza Výborný2
322 14.2 mezitřída JE DORMEUR Lago Benea Machková Jana Matoušková Tereza Absence
323 14.2 třída otevřená Grand Black Redy Slapská alej Procházková Petra Matoušková Tereza Velmi dobrý2
324 14.2 třída otevřená Guliano zlatý Dominance Bočková Alena Matoušková Tereza Velmi dobrý1
325 14.2 třída šampionů Canterbury Tale von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Matoušková Tereza Výborný4
326 14.2 třída šampionů Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Matoušková Tereza Výborný3
327 14.2 třída šampionů MOST MAJESTIC PROTECTOR Součková Martina Matoušková Tereza Výborný1, CAC, CACIB, BOS
328 14.2 třída šampionů Poker Face vom Old Tom Reslerová Jitka Matoušková Tereza Výborný2, RCAC, RCACIB
329 14.2 třída veteránů CATO Čin-Čin Pet Kopalová Marie Matoušková Tereza Výborný1, BOV
330 14.2 třída veteránů Embers Leawrey Burdziková Martina Matoušková Tereza Výborný2
331 14.2 třída dorostu KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Matoušková Tereza Absence
332 14.2 třída dorostu LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Matoušková Tereza Velmi nadějný1
333 14.2 třída mladých DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Matoušková Tereza Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
334 14.2 třída mladých Chic Chigoe from River Agara Douda Vladimír Matoušková Tereza Absence
335 14.2 třída mladých Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Matoušková Tereza Výborný2
336 14.2 mezitřída CASSANDRA Gibsonova púšť Umrian Marian Matoušková Tereza Výborný2, RCAC
337 14.2 mezitřída Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Matoušková Tereza Výborný1, CAC, CACIB
338 14.2 mezitřída KELLY-ANNE D'OR Lago Benea Machková Jana Matoušková Tereza Absence
339 14.2 třída otevřená Frut of Sun MONSOLINA Kudrová Ivana Matoušková Tereza Výborný1, CAC
340 14.2 třída otevřená Ice Fredina Agi Nokic Lenka Matoušková Tereza Výborný2, RCAC
341 14.2 třída šampionů FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Matoušková Tereza Výborný1, CAC, RCACIB
342 14.2 třída veteránů Xclusiv Model vom Adlerwappen Juklová Kristýna Matoušková Tereza Výborný1

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
343 13 třída dorostu CAMARO DAFF Fun dog Machová Lucie Haapaniemi Elina Velmi nadějný1
344 13 třída mladých Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Haapaniemi Elina Výborný2
345 13 třída mladých Amore Bello Gold Saffron Kasal Ondrej Haapaniemi Elina Velmi dobrý
346 13 třída mladých Artus Martheline Vaníček Josef Haapaniemi Elina Velmi dobrý4
347 13 třída mladých BEM Ala Rozmarýna Krčálová Rebeka Haapaniemi Elina Velmi dobrý3
348 13 třída mladých Kristian Leneli Bartošová Jarmila Haapaniemi Elina Výborný1, CAJC, BOJ
349 13 třída otevřená GIN TONIC Leneli Nduka Petra Haapaniemi Elina Výborný1
350 13 třída otevřená LÍA LLEWELYN Mighty´s Spring Meadow Kašová Marie Haapaniemi Elina Dobrý
351 13 třída šampionů Ayrton Senna Like a wind Korvasová Jana Haapaniemi Elina Výborný3
352 13 třída šampionů Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Haapaniemi Elina Výborný1, CAC, CACIB, BOS
353 13 třída šampionů Make the Point Clingstone's Ungerová Dita Haapaniemi Elina Absence
354 13 třída šampionů TOP Krásná louka Malíková Pavlína Haapaniemi Elina Výborný2, RCAC, RCACIB
355 13 třída mladých AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídková Kamila Haapaniemi Elina Velmi dobrý2
356 13 třída mladých Aubree Martheline Cvachovcová Klára Haapaniemi Elina Výborný1
357 13 mezitřída BELLISSIMA Like a wind Vachová Zdeňka Haapaniemi Elina Výborný2, RCAC
358 13 mezitřída Biemme Daff Fun dog Procházková Andrea Haapaniemi Elina Dobrý
359 13 mezitřída JASNĚNKA Leneli Horák Petr Haapaniemi Elina Výborný3
360 13 mezitřída VICTORIA Krásná louka Klápšťová Marie Haapaniemi Elina Výborný1, CAC
361 13 třída otevřená Carmen In-Sitú Velková Tereza Haapaniemi Elina Dobrý
362 13 třída otevřená Chovej mě Leneli Kouřilová Květoslava Haapaniemi Elina Výborný1, CAC, RCACIB
363 13 třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Haapaniemi Elina Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
390 27 třída štěňat BE MY HERO SkyFalls Angels Haklová Dana Robbins Janelle Velmi nadějný1
391 27 třída štěňat KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Robbins Janelle Velmi nadějný2
392 27 třída mladých DESTINY CHALLENGER al Bader zýková ivana Robbins Janelle Výborný2
393 27 třída mladých DREMCATCHER al Bader Chmelařová Helena Robbins Janelle Vyloučen z posuzování
394 27 třída mladých Jeri z Dače Fialová Eva Robbins Janelle Výborný1, CAJC, BOJ
395 27 mezitřída Donald Z Vážanského dvorečku Kozderková Alžběta Robbins Janelle Výborný3
396 27 mezitřída Idealist z Ďáblovy studánky Šimková Gabriela Robbins Janelle Výborný1, CAC, CACIB, BOB
397 27 mezitřída Lexaurin von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Robbins Janelle Výborný2, RCAC
398 27 třída otevřená GUCCI Gold Rebecca zýková ivana Robbins Janelle Velmi dobrý
399 27 třída šampionů Ashlaur's Waiakea Moon Eclipse Tučková Dana Robbins Janelle Výborný1, CAC, RCACIB
400 27 třída veteránů Moorwood Against All Odds Eichhorst Jutta Robbins Janelle Absence
401 27 třída štěňat Be My Heart SkyFalls Angels Urbánková Michaela Robbins Janelle Velmi nadějný1
402 27 třída mladých Give me Five z Heřmanova Dvora Michl Tomáš Robbins Janelle Výborný2
403 27 třída mladých Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Robbins Janelle Výborný3
404 27 třída mladých Klementina Moravské srdce Kovářová Petra Robbins Janelle Výborný1, CAJC
405 27 mezitřída ANNA ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Robbins Janelle Výborný2, RCAC
406 27 mezitřída Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Robbins Janelle Výborný3
407 27 mezitřída Winter Wishes ze Shetlandů Kalubcová Hana Robbins Janelle Výborný1, CAC
408 27 třída otevřená Ariel Eriien Veselá Lenka Robbins Janelle Výborný2, RCAC
409 27 třída otevřená Elizabeth z Lomu ve Skále Kučerová Lucie Robbins Janelle Velmi dobrý3
410 27 třída otevřená GAUNERKA GERDA von Schnappi Schnapp Bansethová Hana Robbins Janelle Velmi dobrý4
411 27 třída otevřená Nangie Nymph ze Shetlandů Kalubcová Hana Robbins Janelle Výborný1, CAC
412 27 třída šampionů BRANDY Pomysł na Konieczna Anna Robbins Janelle Výborný1, CAC, CACIB, BOS
413 27 třída šampionů Yellow Yasmine z Arcamony Fialová Eva Robbins Janelle Výborný2, RCAC, RCACIB
414 27 třída veteránů ANTIKA z Ďáblovy studánky Bednaričová Vlasta Robbins Janelle Výborný1, BOV