Mezinárodní výstava psů Duo CACIB Brno
3.2.2018 - 4.2.2018

Kolie dlouhosrstá: sobota 3.2.2018,   neděle 4.2.2018

Kolie krátkosrstá: sobota 3.2.2018,  neděle 4.2.2018

Šeltie: sobota 3.2.2018,  neděle 4.2.2018

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
397 třída mladých Belmondo Yaless Blue Horáková Lenka Krinke Milan Velmi dobrý3
398 třída mladých Hunter Blue Stříbrná podkova Bártová Pavla Krinke Milan Výborný2
399 třída mladých CHRONOS BLUE Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ
400 třída mladých ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Krinke Milan Velmi dobrý4
401 mezitřída BOMBASTIC Fridens Součková Martina Krinke Milan Výborný3
402 mezitřída BORN TO BE SMILE FRIDENS Novislavskie Oleg & Svetlana Krinke Milan Výborný2, RCAC
403 mezitřída HUCKLEBERY FOR QUIDA Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Krinke Milan Velmi dobrý4
404 mezitřída Majestuex Arca du Domaine des Emeraudes Novakova Lucia Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
405 třída otevřená MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOB
406 třída otevřená JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Krinke Milan Výborný2, RCAC
407 třída otevřená RON ROULETT Pardál z Asuanu Šafránková Romana Krinke Milan Velmi dobrý3
408 třída šampionů Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Krinke Milan Výborný2, RCAC
409 třída šampionů Rendez-vuez Ever After Novakova Lucia Krinke Milan Výborný1, CAC
410 třída štěňat Follow Me Sweetie Celestial Glamour Váchová Marcela Krinke Milan Velmi nadějný1
411 třída dorostu Mademoiselle Mia Lago Benea Smolíková Martina Krinke Milan Velmi nadějný2
412 třída dorostu Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Krinke Milan Velmi nadějný1
413 třída mladých LOVELY CREAM MONSOLANA Kudrová Ivana Krinke Milan Výborný1, CAJC
414 třída mladých Billion Stars in her Eye Yaless Blue Jelínková Veronika Krinke Milan Velmi dobrý3
415 třída mladých KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Krinke Milan Neposouzen
416 třída mladých ORINA BLUE z Dančí louky Neuvirtová Anna Krinke Milan Velmi dobrý2
417 mezitřída Colleta Modrý Irys Havlíček Lukaš Krinke Milan Velmi dobrý3
418 mezitřída DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
419 mezitřída LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Krinke Milan Velmi dobrý4
420 mezitřída Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Krinke Milan Výborný2
421 třída otevřená All I Want is You Yaless Blue Brossmannová Jana Krinke Milan Velmi dobrý
422 třída otevřená Beginning of My Beautiful Su Time Eagle Coast Tott Reinhard Krinke Milan Absence
423 třída otevřená DIXI z Petřkovických strání Janýška Karel Krinke Milan Výborný1, CAC
424 třída otevřená EMMA Karino Bohemia Šafránková Romana Krinke Milan Velmi dobrý
425 třída otevřená IREN Fredina Agi Kunčík Adam Krinke Milan Velmi dobrý
426 třída otevřená LORETTA z Dančí louky Neuvirtová Anna Krinke Milan Výborný4
427 třída otevřená Meredith Leawrey Kucková Libuše Krinke Milan Výborný2, RCAC
428 třída otevřená Snowwhite Fridens Všetečka Ales Krinke Milan Výborný3
429 třída šampionů FLEUR DE LYS DENFRIS Dombrovskaya Oksana Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOS
430 třída šampionů Rise and Shine Ever After Novakova Lucia Krinke Milan Výborný2, RCAC
431 třída šampionů Yamaica Fever Rosegarden Tott Reinhard & Heike Krinke Milan Absence
432 třída veteránů Golden Hanna vom Rhododendronwaldchen Gogolínová Jitka Krinke Milan Výborný1, BOV

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
433 třída štěňat Bonté Coeur Lago Benea Davídková Kamila Krinke Milan Absence
434 třída dorostu Lumo Kangasvuokon Váchová Marcela Krinke Milan Velmi nadějný1
435 třída mladých CIMRMAN Rafrabela Koucká Věra Krinke Milan Velmi dobrý
436 mezitřída Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Krinke Milan Výborný1, CAC
437 mezitřída Artus Martheline Vaníček Josef Krinke Milan Velmi dobrý2
438 třída otevřená Asoka Bohemia Amber Růžičková Ivana Krinke Milan Výborný2, RCAC
439 třída otevřená Valley Krásná louka Gadeová Eva Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOS
440 třída šampionů Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
441 třída dorostu Bontá Aneliso Štěpánková Martina Krinke Milan Velmi nadějný1
442 třída dorostu OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Krinke Milan Nadějný2
443 třída mladých Accentato DE`LIA Tale Baudzei Aliaksandra Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ
444 třída mladých Amygdala Smooth County Drápal Michal Krinke Milan Velmi dobrý3
445 třída mladých Cause I'm Blonde al Bader Mašová Kateřina Krinke Milan Velmi dobrý4
446 třída mladých Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Krinke Milan Výborný2
447 mezitřída Alcea Wide Park Nevrkla Zdeněk Krinke Milan Výborný2
448 mezitřída WIFI Krásná louka Cvrkalová Lucie Krinke Milan Výborný1, CAC
449 třída otevřená BETTY BLACK LADY Amico di Boemia Tvrdíková Hana Krinke Milan Velmi dobrý1
450 třída otevřená Chovej mě Leneli Kouřilová Květoslava Krinke Milan Velmi dobrý2
451 třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídková Kamila Krinke Milan Výborný2, RCAC, RCACIB
452 třída šampionů GAMBIA Bila Kaifa Baudzei Aliaksandra Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Šeltie - sobota

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
499 třída štěňat Quiz Ďáblova studánka Miřátská Pavlína Márová Petra Velmi nadějný1
500 třída mladých BE MY HERO SkyFalls Angels Hakl Miroslav Márová Petra Výborný1, CAJC
501 třída mladých KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Márová Petra Absence
502 třída mladých Zen Perla z Polabí Hašková Vladimíra Márová Petra Výborný2
503 mezitřída AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Márová Petra Výborný
504 mezitřída Cassius Clay ERIIEN Kuželová Márová Petra Velmi dobrý
505 třída otevřená Lemon Manepo Ideál Raška Michaela Márová Petra Výborný2, RCAC
506 třída otevřená XVILDA Chancy Remus Vávrová Eva Márová Petra Výborný1, CAC, RCACIB
507 třída šampionů Macho Boy Ketrin´s Dorer Christina Márová Petra Výborný1, CAC, CACIB, BOS
508 třída šampionů MEKKY Želečské vrchy Dostálová Aneta Márová Petra Výborný2, RCAC
509 třída šampionů OTHELLO BLACK Qui Gagnent Touts Les Coeurs Więcław Monika Márová Petra Velmi dobrý3
510 třída štěňat Hennessy z Vážanského dvorečku Zemanová Veronika Márová Petra Velmi nadějný1
511 třída mladých Bagietka Serenczas Dostálová Aneta Márová Petra Výborný
512 třída mladých Brigit Love Skotské jaro Foralová Andrea Márová Petra Velmi dobrý
513 třída mladých Epizoda Fort Fox Lišková Vlasta Márová Petra Výborný4
514 třída mladých HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Márová Petra Výborný
515 třída mladých Mishel LayLand Kalubcová Hana Márová Petra Absence
516 třída mladých SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Márová Petra Výborný3
517 třída mladých TARA O'HARA LAYLAND BORODINOV A. Márová Petra Výborný2
518 třída mladých Top Secret Tycancy Dorer Christina Márová Petra Výborný1, CAJC, BOJ
519 třída mladých Trixi Stříbrné doly Molcarová Věra Márová Petra Velmi dobrý
520 mezitřída ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Márová Petra Výborný
521 mezitřída CINDY Noricum Aurum Grex Umrian Marian Márová Petra Výborný1, CAC
522 mezitřída Crature Divall ERIIEN Janatová Žaneta Márová Petra Velmi dobrý
523 mezitřída Felisha z Vážanského dvorečku Prokopová Petra Márová Petra Výborný2, RCAC
524 mezitřída FLORENCIE z Karlova hrádku Musílková Ivana Márová Petra Absence
525 mezitřída Happy princess Dančice Zounarová Tereza Márová Petra Velmi dobrý
526 mezitřída Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Márová Petra Výborný3
527 mezitřída KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Márová Petra Výborný4
528 třída otevřená BENDY PRINCESS z Ranče Freiher Reichertová Helena Márová Petra Výborný
529 třída otevřená Cesmína z Grobovské vinice Janatová Žaneta Márová Petra Velmi dobrý
530 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Márová Petra Výborný3
531 třída otevřená Gita spod Svoradovej jaskyne Klemsa Bohuslav Márová Petra Velmi dobrý
532 třída otevřená Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Márová Petra Výborný
533 třída otevřená Mousse Bleu Tycancy Dorer Christina Márová Petra Výborný1, CAC, CACIB, BOB
534 třída otevřená On My Side Tycancy Dorer Christina Márová Petra Výborný2, RCAC, RCACIB
535 třída otevřená XLOVE CHANCY REMUS Vávrová Eva Márová Petra Výborný4
536 třída šampionů GOLLIBUDSKAYA ULYBKA GOLUBAJA MECHTA Lupach Sergey Márová Petra Výborný1, CAC
537 třída veteránů Carioca Sol Oriens Ocetková Petra Márová Petra Výborný2
538 třída veteránů Klassic Beauty ze Skalní vyhlídky Barboříková Zdeňka Márová Petra Výborný1, BOV

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5355 třída mladých CHRONOS BLUE Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
5356 třída mladých ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2
5357 mezitřída BOMBASTIC Fridens Součková Martina Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC
5358 mezitřída BORN TO BE SMILE FRIDENS Novislavskie Oleg & Svetlana Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný3
5359 mezitřída HUCKLEBERY FOR QUIDA Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5360 třída otevřená MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC
5361 třída otevřená Skabona Kiss'N Run Selingerová Zdeňka Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5362 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný3
5363 třída šampionů JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC, RCACIB
5364 třída šampionů Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC, CACIB
5365 třída čestná Sundevon Monsolana Vacířová JF & M Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1
5366 třída dorostu Mademoiselle Mia Lago Benea Smolíková Martina Wolf Katja, Mag. Dr. Velmi nadějný2
5367 třída dorostu Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Wolf Katja, Mag. Dr. Velmi nadějný1
5368 třída mladých LOVELY CREAM MONSOLANA Kudrová Ivana Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2
5369 třída mladých CONNIE Finestra Bártová Vlasta Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAJC
5370 třída mladých KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Wolf Katja, Mag. Dr. Absence
5371 mezitřída LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC, RCACIB
5372 mezitřída The Rising Sun Nyitramenti Gajdoštíková Mudr. Kristina Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5373 třída otevřená AMBER FIREFLY MIA OF Sitija Chabičovská Svatava Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5374 třída otevřená Beginning of My Beautiful Su Time Eagle Coast Tott Reinhard Wolf Katja, Mag. Dr. Absence
5375 třída otevřená IREN Fredina Agi Kunčík Adam Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný3
5376 třída otevřená Lost and Found Ever After Tomíčková Veronika Wolf Katja, Mag. Dr. Absence
5377 třída otevřená Meredith Leawrey Kucková Libuše Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC
5378 třída šampionů FLEUR DE LYS DENFRIS Dombrovskaya Oksana Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5379 třída šampionů Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5380 třída šampionů Yamaica Fever Rosegarden Tott Reinhard & Heike Wolf Katja, Mag. Dr. Absence
5381 třída veteránů ARLENN Fredina Agi Holainová Karin Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2
5382 třída veteránů Golden Hanna vom Rhododendronwaldchen Gogolínová Jitka Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, BOV

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5383 třída štěňat Bonté Coeur Lago Benea Davídková Kamila Wolf Katja, Mag. Dr. Absence
5384 třída dorostu Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Wolf Katja, Mag. Dr. Velmi nadějný1
5385 třída mladých CIMRMAN Rafrabela Koucká Věra Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAJC
5386 mezitřída Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC, CACIB
5387 mezitřída Artus Martheline Vaníček Josef Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5388 třída otevřená Amante Gold Saffron Filipi Eduard Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC, RCACIB
5389 třída šampionů Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Wolf Katja, Mag. Dr. Absence
5390 třída dorostu Bessie Smith Molinari Stenchlá Renáta Wolf Katja, Mag. Dr. Velmi nadějný1
5391 třída dorostu Bontá Aneliso Štěpánková Martina Wolf Katja, Mag. Dr. Velmi nadějný3
5392 třída dorostu OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Wolf Katja, Mag. Dr. Velmi nadějný2
5393 třída mladých Accentato DE`LIA Tale Baudzei Aliaksandra Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAJC, BOJ
5394 třída mladých Cause I'm Blonde al Bader Mašová Kateřina Wolf Katja, Mag. Dr. Vyloučen z posuzování
5395 třída mladých Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2
5396 mezitřída Mighty´s Spring Meadow Mai Mair Prokešová Eva Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5397 mezitřída WIFI Krásná louka Cvrkalová Lucie Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC, RCACIB
5398 třída otevřená BETTY BLACK LADY Amico di Boemia Tvrdíková Hana Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC
5399 třída otevřená Chovej mě Leneli Kouřilová Květoslava Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5400 třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídková Kamila Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný2, RCAC
5401 třída šampionů GAMBIA Bila Kaifa Baudzei Aliaksandra Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5402 třída šampionů Gracy Galaxy Mighty's spring meadow Fialová Petra Wolf Katja, Mag. Dr. Výborný3

Šeltie - neděle

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5449 třída štěňat Hawkeye Vážanský Dvoreček Souček Petr Krinke Milan Velmi nadějný1
5450 třída mladých Born Leader Evermore Lucky-Luke Star Hvozdíková Zuzana Krinke Milan Výborný1, CAJC
5451 třída mladých KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Krinke Milan Velmi dobrý2
5452 třída mladých Zen Perla z Polabí Hašková Vladimíra Krinke Milan Velmi dobrý3
5453 mezitřída AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Krinke Milan Výborný1, CAC
5454 mezitřída Cassius Clay ERIIEN Kuželová Krinke Milan Velmi dobrý2
5455 třída otevřená Drak Moravské srdce Habrová Veronika Krinke Milan Velmi dobrý1
5456 třída šampionů Angel Blue Zatrishe Zavřelová Hana Krinke Milan Výborný4
5457 třída šampionů Gift from Whisky Verný tieň Svobodová Mlada Krinke Milan Výborný2, RCAC, RCACIB
5458 třída šampionů Macho Boy Ketrin´s Dorer Christina Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5459 třída šampionů OTHELLO BLACK Qui Gagnent Touts Les Coeurs Więcław Monika Krinke Milan Výborný3
5460 třída štěňat Prestige z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Krinke Milan Velmi nadějný1
5461 třída mladých Brigit Love Skotské jaro Foralová Andrea Krinke Milan Velmi dobrý
5462 třída mladých Caramell Lady ze Šťastné planety Hlavinka Radek Krinke Milan Velmi dobrý
5463 třída mladých Epizoda Fort Fox Lišková Vlasta Krinke Milan Výborný3
5464 třída mladých HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Krinke Milan Velmi dobrý
5465 třída mladých KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Iveta Krinke Milan Absence
5466 třída mladých Mishel LayLand Kalubcová Hana Krinke Milan Absence
5467 třída mladých SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ
5468 třída mladých TARA O'HARA LAYLAND BORODINOV A. Krinke Milan Výborný4
5469 třída mladých Top Secret Tycancy Dorer Christina Krinke Milan Výborný2
5470 mezitřída ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Krinke Milan Výborný4
5471 mezitřída Aireen Czech Imp Janská Alena Krinke Milan Velmi dobrý
5472 mezitřída Felisha z Vážanského dvorečku Prokopová Petra Krinke Milan Velmi dobrý
5473 mezitřída FLORENCIE z Karlova hrádku Musílková Ivana Krinke Milan Absence
5474 mezitřída Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Krinke Milan Výborný3
5475 mezitřída HER MAJESTIC ze Skalní vyhlídky Reichertová Helena Krinke Milan Výborný2, RCAC
5476 mezitřída KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Krinke Milan Výborný1, CAC
5477 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Krinke Milan Výborný4
5478 třída otevřená Fixed Star z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Krinke Milan Výborný2, RCAC
5479 třída otevřená FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Krinke Milan Absence
5480 třída otevřená Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Krinke Milan Velmi dobrý
5481 třída otevřená Kassandra Moravské srdce Habrová Veronika Krinke Milan Velmi dobrý
5482 třída otevřená Mousse Bleu Tycancy Dorer Christina Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5483 třída otevřená On My Side Tycancy Dorer Christina Krinke Milan Výborný3
5484 třída otevřená Tantra Chancy Remus Janská Alena Krinke Milan Velmi dobrý
5485 třída otevřená Xlady Chancy Remus Konečná Martina Krinke Milan Výborný
5486 třída šampionů GOLLIBUDSKAYA ULYBKA GOLUBAJA MECHTA Lupach Sergey Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
5487 třída šampionů Olympia Oggi Manepo Ideál Tlapáková Helena Krinke Milan Výborný2, RCAC
5488 třída veteránů Emilka Barabel Zavřelová Hana Krinke Milan Velmi dobrý