Klubová výstava psů Chropyně
12.5.2018

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Sandra Wigglesworth (UK)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Michel Mocqué (F)

Šeltie - rozhodčí: Michel Mocqué (F)

k. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu pes Ladnar Moondance VN1 12.11.2017 blue-merle L. Petrášková, M. Brucknerová
2 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Belmondo Yaless Blue VD3 03.03.2017 tricolor Lenka Horáková
3 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Dusseldorf Fridens V1, CAJC 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
4 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes Chronos Blue Chytrá kráska V2 22.12.2016 blue-merle Jaroslava Přibylová DiS.
5 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Bandit Julzar V2, Res.CAC 11.06.2016 zlatý Ivana Válková
6 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Bombastic Fridens V1, CAC 07.07.2016 zlatý Ing. M. Součková, J. Gogolínová
7 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Majestueux Arca du Domaine des Emeraudes V3 25.10.2016 tricolor L. Petrášková, M. Brucknerová
8 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes L‘amour en Bleu Lago Benea nenastoupil 21.08.2016 blue-merle Iveta Bálková
9 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes Seabiscuit Ever After V4 07.08.2016 zlatý Mgr. Lenka Petrášková
10 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Hell Boy from River Agara V1 15.04.2015 zlatý Ondřej Rašťák
11 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes Hucklebery for Quida Chytrá kráska VD 05.04.2016 tricolor Jaroslava Přibylová DiS.
12 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní pes Amore Mio New Marton V1, CAC 03.12.2009 zlatý Emília Vránová
13 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes Protector Most Majestic V1 11.01.2015 zlatý Ing. Martina Součková
14 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Inspire Black du Clos de Sea-Wind V 14.06.2013 tricolor MVDr. Miroslav Petrík
15 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Jardian Fiery Star Snou Taun V4 10.05.2016 zlatý Ing. Martina Součková
16 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Monsolina Mister X V2, Res.CAC 08.01.2016 tricolor Ivana Kudrová
17 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Morning Glory Ever After V3 21.05.2014 zlatý Mgr. Lenka Petrášková
18 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Rendez-Vouz Ever After V1, CAC, KV, BOB 22.12.2015 zlatý Mgr. Lenka Petrášková
19 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes Skabona Kiss‘n Run V 22.09.2014 tricolor Zdeňka Seligerová
20 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Julzar Desert Rose VN3 06.10.2017 tricolor Ing. Terézia Filipová
21 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Nina Ricci Blue du Clos de Windmire VN4 27.09.2017 blue-merle MVDr. Miroslav Petrík
22 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Quintesa Black Opal z Dančí louky N 28.09.2017 tricolor Anna Neuvirtová
23 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Vertigo Ever After VN2 10.10.2017 tricolor Mgr. Lenka Petrášková
24 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Why Not Ever After VN1, Nej. dorost výstavy 21.10.2017 zlatá Marie Gregůrková
25 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena Wish for a Kiss Ever After N 21.10.2017 zlatá Simona Šamanová
26 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Connie Finestra nenastoupila 25.01.2017 zlatá Vlasta Bártová
27 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Kayleen Amnis Rhei V4 06.03.2017 zlatá MVDr. Miroslav Petrík
28 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Monsolana Lovely Cream V2 20.02.2017 tricolor Ivana Kudrová
29 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Morgain Enchanteress Lago Benea V 16.05.2017 tricolor Ing. Martina Součková
30 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Orina Blue z Dančí louky V 12.01.2017 blue-merle Anna Neuvirtová
31 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Ultimately Ever After V1, CAJC, BOJ, Jun. vítěz výstavy 14.05.2017 tricolor Lucie Dušková
32 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena Unique Altair Ever After V3 14.05.2017 blue-merle Mgr. Lenka Petrášková
33 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Begasuka‘s Pure Joy Penny V2, Res.CAC 01.01.2017 zlatá Hana Vacířová
34 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Kelly Královský dar VD4 03.09.2016 zlatá Bc. Miroslava Duchoňová
35 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Kismet Královský dar V3 03.09.2016 zlatá Simona Segedová
36 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Love You Lago Benea VD 21.08.2016 blue-merle Jitka Gogolínová
37 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena Jewel of Sea Blondi V1, CAC, KV, BOS 17.05.2016 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
38 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Amber Firefly Mia of Sitija V2, Res.CAC 11.06.2014 zlatá Svatava Chabičovská DiS.
39 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Bouboulina Fellow of Eternity V3 19.04.2016 zlatá Lucie Šumberová
40 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Dallinaire Gift for Julzar V4 14.06.2014 tricolor Ing. Terézia Filipová
41 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Dixi z Petřkovických strání VD 05.10.2015 zlatá Věra Janýšková
42 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Gaya Blue z Dančí louky VD 28.04.2014 blue-merle Zdeňka Seligerová
43 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Jaize Judy Fatranský sen V 12.09.2014 zlatá Simona Hudcová
44 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Loretta z Dančí louky VD 19.02.2016 zlatá Anna Neuvirtová
45 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Love de Luxe Fatranský sen V1, CAC 26.02.2015 zlatá Miloslav Truksa
46 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena Minea Černá Gekarča z Dančí louky VD 19.03.2016 tricolor Mgr. Zdena Kovářová
47 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena Rise And Shine Ever After V1, CAC 22.12.2015 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
48 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena Close & Closer To African Gold V1, CAC 17.06.2012 zlatá Zdeňka Seligerová
49 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena Harriet at Ever After V3 01.04.2012 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
50 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena Snowwhite Fridens V2, Res.CAC 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
51 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena Mandane‘s New Star to African Gold V1, BOV 18.12.2009 zlatá Hana Vacířová
52 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes B. B. King Molinari V2 20.05.2017 zlatý JUDr. Iveta Němcová
53 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes Fergy Tery Gopo V1, CAJC, BOJ 11.02.2017 zlatý Eva Majerová
54 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes Cimrman Rafrabela V1, CAC 14.11.2016 tricolor Věra Koucká
55 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Buddy Amico di Boemia V3 16.08.2015 tricolor Eliška Hotovcová
56 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Dante Ler Gopo V4 06.10.2015 tricolor Martina Skřebská
57 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Kalimero Leneli VD 20.01.2016 blue-merle Bc. Věra Loužecká
58 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Kristian Leneli V2, Res.CAC 20.01.2016 tricolor Mgr. Jarmila Bartošová
59 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes Valley Krásná louka V1, CAC 15.05.2015 zlatý Eva Gadeová
60 Kolie krátkosrstá Třída pracovní pes Cu-Chaorach Treun Soroli V1, CAC 27.02.2015 zlatý Edita Vraspírová
61 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes Ch. Dantés vom Feueropal V1, CAC, KV, BOS 28.02.2016 tricolor Renáta Novotná
62 Kolie krátkosrstá Třída veteránů pes C.I.B. Brontés Bohemia Elenor nenastoupil 14.03.2010 tricolor Renáta Novotná
63 Kolie krátkosrstá Třída štěňat fena Ada Smooth of Drystream VN1 22.12.2017 zlatá Petra Hanková
64 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Annemarry Strambery V2 17.02.2017 zlatá Lenka Štramberská
65 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Bonnie Baker Molinari V3 20.05.2017 zlatá Barbora Malénková Molinová
66 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena Gizzy Bet Gopo V1, CAJC 25.03.2017 tricolor Dagmar Holíková
67 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Alhambra Smooth County V 26.10.2016 zlatá Ing. Eva Gabrielová Ph.D.
68 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Amygdala Smooth County V3 26.10.2016 zlatá Michal Drápal
69 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Ať Má Štěstí od Máničky V4 03.10.2016 blue-merle Martina Zbožínková Ježková
70 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Fanny Vera Gopo V1, CAC 11.02.2017 zlatá Dagmar Holíková
71 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena Jch. Wifi Krásná louka V2, Res.CAC 27.06.2016 zlatá Lucie Cvrkalová
72 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Audrey Smooth County V3 26.10.2016 zlatá Helena Blaťáková
73 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Blacky Star Katri White V2, Res.CAC 27.06.2016 tricolor Vlasta Říhová
74 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena Imalaya Gold of Connemara's Highlands V1, CAC, KV, BOB, Vítěz výstavy 06.02.2013 zlatá Ing. Eva Gabrielová Ph.D.
75 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena Cesmina Vera Gopo V1, CAC 06.04.2014 tricolor MUDr. Eva Čurlejová
76 Šeltie Třída štěňat pes Mystic Moravské srdce VN1 05.12.2017 zlatý Zuzana Švecová
77 Šeltie Třída dorostu pes Uriáš Lenfir N1 10.10.2017 zlatý Bc. Jana Kleiblová
78 Šeltie Třída mladých pes Newton z Otvovické skály V1 08.05.2017 tricolor Tomáš Staněk
79 Šeltie Mezitřída pes Shining Charm Timoty VD2 30.10.2016 bicolor Hana Kalubcová
80 Šeltie Mezitřída pes Yart - Black ze Shetlandů V1 25.05.2016 tricolor Marie Linartová
81 Šeltie Třída otevřená pes Apache Darnika V3 31.05.2015 zlatý Eva Drdlová
82 Šeltie Třída otevřená pes Be Happy z Barbořinského vršku V1, CAC 30.06.2013 zlatý Kateřina Šušlíková
83 Šeltie Třída otevřená pes Caronlea Whiskey in The Jar V2, Res.CAC 07.05.2016 tricolor Milan Šperlík
84 Šeltie Třída otevřená pes Daring Alkyra V4 27.12.2014 tricolor Kateřina Šefčíková
85 Šeltie Třída otevřená pes Japp Moravské srdce V 31.05.2015 tricolor Ing. Vlasta Švestková
86 Šeltie Třída pracovní pes Bane nad Stádem koní VD3 30.03.2016 blue-merle Eliška Černá
87 Šeltie Třída pracovní pes Cir Prince z Ranče Freiher VD2 14.04.2016 tricolor Tereza Pochylá
88 Šeltie Třída pracovní pes Old Surehand Chancy Remus V1, CAC 27.03.2012 zlatý Barbora Hradilová
89 Šeltie Třída vítězů pes Mekky Želečské vrchy V1, CAC, KV, BOS 03.04.2014 zlatý Bc. Aneta Dostálová
90 Šeltie Třída vítězů pes Jch. Xvilda Chancy Remus V2, Res.CAC 24.10.2015 zlatý Bc. Eva Vávrová
91 Šeltie Třída veteránů pes My Grand Black Illusion Navarette V1 29.12.2008 tricolor Miroslava Lanšperková
92 Šeltie Třída štěňat fena Golden Aniks Teja Dlja Bohemia Classic VN1, Nej. štěně výstavy 12.01.2018 zlatá Milan Šperlík
93 Šeltie Třída štěňat fena Goldilocks Fort Fox VN2 08.01.2018 zlatá Ing. Vlasta Lišková
94 Šeltie Třída dorostu fena Especially Elegance ze Shetlandů N2 20.10.2017 blue-merle Jana Krušandlová
95 Šeltie Třída dorostu fena Ulrika Lenfir VN1 10.10.2017 zlatá Bohuslav Klemsa
96 Šeltie Třída mladých fena Amber Araja ze Shetlandů V3 10.04.2017 zlatá Petr Krhut
97 Šeltie Třída mladých fena April Babe ze Shetlandů V 10.04.2017 zlatá Jana Najdková
98 Šeltie Třída mladých fena Beauty Princess Everlasting Lucky-Luke Star V 03.03.2017 zlatá Mgr. Petra Jurečková
99 Šeltie Třída mladých fena Bi-Blue Bellinda ze Shetlandů V 20.04.2017 blue-merle Pavla Sedlmajerová
100 Šeltie Třída mladých fena Black Delight Maidenhead V2 09.03.2017 zlatá Ivana Bočková
101 Šeltie Třída mladých fena Caramell Lady ze Šťastné planety V 12.04.2017 zlatá Bc. Radek Hlavinka
102 Šeltie Třída mladých fena Elizabeth Cotten al Bader V4 12.07.2017 blue-merle Denisa Jonášová
103 Šeltie Třída mladých fena Grace z Vážanského dvorečku V 07.06.2017 tricolor Gabriela Dřínovská
104 Šeltie Třída mladých fena Kit Kat z Heřmanova dvora V 15.05.2017 tricolor Bc. Michaela Heřmanová
105 Šeltie Třída mladých fena Rus Marlins Claudia for Bohemia Classic V1, CAJC, BOJ 13.03.2017 blue-merle Milan Šperlík
106 Šeltie Třída mladých fena Rus Marlins Lite Breeze nenastoupila 23.03.2017 zlatá Milan Šperlík
107 Šeltie Mezitřída fena Bagietka Serenczas V 27.10.2016 zlatá Bc. Aneta Dostálová
108 Šeltie Mezitřída fena Flera Bella Cambria V 29.11.2016 tricolor Tereza Pašková
109 Šeltie Mezitřída fena Florencie z Karlova hrádku V 28.10.2016 blue-merle Ivana Musílková
110 Šeltie Mezitřída fena Her Majestic ze Skalní vyhlídky V4 25.07.2016 zlatá Ing. H. Reichertová, E Kalendová
111 Šeltie Mezitřída fena Iris z Pozdeňské vísky VD 08.12.2016 zlatá Dana Motyčková
112 Šeltie Mezitřída fena Kalliopé z Ďáblovy studánky V3 16.05.2016 zlatá Ilona Sorner
113 Šeltie Mezitřída fena Layland Mishel V 01.12.2016 zlatá Hana Kalubcová
114 Šeltie Mezitřída fena Sheila Stříbrné doly V2, Res.CAC 16.09.2016 zlatá Karel Šolc
115 Šeltie Mezitřída fena Uvertyura Show Elveras V1, CAC, KV, BOB 01.12.2016 tricolor Helena Lindaurová
116 Šeltie Třída otevřená fena Cleopatra z Karlova hrádku V 25.12.2014 blue-merle Ivana Musílková
117 Šeltie Třída otevřená fena De Luxe Lady Kamenitá stráň V2, Res.CAC 16.01.2014 zlatá Antonie Vašíčková
118 Šeltie Třída otevřená fena Gita spod Svoradovej jaskyne V 02.11.2016 zlatá Bohuslav Klemsa
119 Šeltie Třída otevřená fena Kassandra Moravské srdce V4 04.04.2016 blue-merle Veronika Habrová
120 Šeltie Třída otevřená fena Kassiopeia z Ďáblovy studánky V1, CAC 16.05.2016 zlatá Hana Švecová
121 Šeltie Třída otevřená fena Laskonka z Otvovické skály VD 11.05.2015 blue-merle Miroslava Lanšperková
122 Šeltie Třída otevřená fena Rozárka Stříbrné doly V 01.10.2015 blue-merle Ivana Bočková
123 Šeltie Třída otevřená fena Volga Winner Idea Fix for Rus Marlins V3 12.10.2014 blue-merle Milan Šperlík
124 Šeltie Třída otevřená fena Xlove Chancy Remus V 24.10.2015 zlatá Bc. Eva Vávrová
125 Šeltie Třída otevřená fena Zara Gold z Vesničky u hranic nenastoupila 11.11.2015 zlatá Bc. Tamara Černá
126 Šeltie Třída pracovní fena Eroica Sol Oriens V1, CAC 06.03.2015 blue-merle Mgr. Petra Ocetková
127 Šeltie Třída vítězů fena Gold Fever z Ďáblovy studánky V1, CAC 02.03.2015 zlatá Mlada Svobodová
128 Šeltie Třída vítězů fena Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora V2, Res.CAC 19.09.2016 zlatá Bc. Michaela Heřmanová
129 Šeltie Třída veteránů fena Carioca Sol Oriens V2 01.07.2008 tricolor Mgr. Petra Ocetková
130 Šeltie Třída veteránů fena Odysea z Karlova hrádku V1, BOV, Nej. veterán výstavy 16.04.2008 blue-merle Ivana Musílková