Speciální výstava psů Chropyně
15.9.2018

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Peter Fricke (D)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: John Wauben (NL)

Šeltie - rozhodčí: John Wauben (NL)

k. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu pes BOURBON BLUE Z BOHUŠOVA VRCHU VN1 13.03.2018 blue-merle Ivana Kudrová
2 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu pes CARLOS PIESES OF THE DREAMS VN2 25.01.2018 tricolor Mgr. Janusz Sabela
3 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes KAYSON FATRANSKÝ SEN V1, CAJC 28.06.2017 zlatý Adam Kučera
4 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes FRIDENS DUSSELDORF V1, CAC 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
5 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes C.I.B. ARPAD GOLD VORAŠIF V1, CAC 27.05.2012 zlatý Radka Korábečná
6 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes BANDIT JULZAR VD2 11.06.2016 zlatý Ing. Ivana Válková
7 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes MIGHT AND MAGIC LEAWREY odstoupil 01.10.2015 zlatý Jana Hradecká
8 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes C.I.B. GOOFY GOLD OD DENNYNKY V1, Nej. z čestných tříd 24.12.2011 zlatý Radka Korábečná
9 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN V2, Res.CAC 10.05.2016 zlatý Ing. Martina Součková
10 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes MONSOLINA MISTER X V1, CAC, VSV, BOB, Vítěz výstavy 08.01.2016 tricolor Ivana Kudrová
11 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes NYITRAMENTI MR.MAY nenastoupil 01.05.2014 zlatý Dagmar Vetišková
12 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes AMORE MIO NEW MARTON V1, BOV 03.12.2009 zlatý Emília Vránová
13 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes GCH. ETIEN GOLD OD DENNYNKY nenastoupil 17.03.2010 zlatý Radka Korábečná
14 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena XCLUSIVE EVER AFTER VN1 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
15 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena XTRAVAGANT EVER AFTER VN2 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
16 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena CINDY PIESES OF THE DREAMS VN1 25.01.2018 blue-merle Lenka Dostálová
17 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena MORGAIN ENCHANTERESS LAGO BENEA V2 16.05.2017 tricolor Ing. Martina Součková
18 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena VERTIGO EVER AFTER V1, CAJC, BOJ, Nej. junior výstavy 10.10.2017 tricolor Mgr. Lenka Petrášková
19 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena MONSOLANA LOVELY CREAM V1 20.02.2017 tricolor Ivana Kudrová
20 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena ARANA Z ČERNOSTUDNIČNÍHO VRCHU VD1 15.05.2015 zlatá Hana Vacířová
21 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena DIXI Z PETŘKOVICKÝCH STRÁNÍ nenastoupila 05.10.2015 zlatá Věra Janýšková
22 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena FRIDENS SNOWWHITE V1, CAC, VSV, BOS 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
23 Kolie krátkosrstá Třída dorostu pes AMADEO ELENTUDAS VN1 04.03.2018 tricolor Mgr. Karolína Krempl Kirschnerová
24 Kolie krátkosrstá Třída dorostu pes DEO-GHREINE GRAD SOROLI nenastoupil 17.12.2017 zlatý Ing. Štěpánka Veselá
25 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes ASLAN SMART BEAUTY V2 09.05.2017 zlatý Kateřina Vrbová
26 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes KANGASVUOKON LUMO V1, CAJC, BOJ 15.06.2017 zlatý Marcela Váchová
27 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes CIMRMAN RAFRABELA VD2 14.11.2016 tricolor Věra Koucká
28 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes FERGY TERY GOPO V1, CAC 11.02.2017 zlatý Eva Majerová
29 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes AEGON JAKTY OD MO-RA-KRI V1, CAC 15.03.2017 tricolor Irena Orszuliková
30 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes C.I.B. DANTÉS VOM FEUEROPAL V1, CAC, VSV, BOB 28.02.2016 tricolor Renáta Novotná
31 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena AMAZONKA ELENTUDAS VN1, Nej. dorost výstavy 04.03.2018 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
32 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena GIZZY BET GOPO V1, CAJC 25.03.2017 tricolor Dagmar Holíková
33 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena MIGHTY'S SPRING MEADOW PEG PREA nenastoupila 14.06.2017 zlatá Monika Janošová
34 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena ANDORA SMART BEAUTY V1, CAC 09.05.2017 zlatá Mgr. Dita Ungerová
35 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena FANNY VERA GOPO VD2 11.02.2017 zlatá Dagmar Holíková
36 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena ADINA DVŮR BAŽANTNICE V3 24.04.2016 zlatá Ing. Lucie Glaserová
37 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena GRACIA OF SUNNY PLEASURE V2, Res.CAC 06.05.2017 blue-merle Dana Zimová
38 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena HAWAII BILA KAÍFA V1, CAC 21.08.2014 tricolor Mgr. Dita Ungerová, MUDr. Tereza Khorelová
39 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena MAI MAIR MIGHTY‘S SPRING MEADOW VD4 14.05.2016 zlatá Eva Prokešová
40 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena CHYŤ SI MĚ LENELI V1, CAC, VSV, BOS 13.07.2014 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
41 Kolie krátkosrstá Třída veteránů fena MERCEDES KRÁSNÁ LOUKA V1, BOV, Nej. veterán výstavy 20.07.2010 tricolor Martina Zbožínková Ježková
42 Šeltie Třída štěňat pes ALEX ANARELA nenastoupil 28.04.2018 zlatý Alžběta Čáňová
43 Šeltie Třída dorostu pes DREAM JOKER Z ARCAMONY VN1 30.01.2018 zlatý Ivana Bočková
44 Šeltie Třída mladých pes ART FELICITY BRENDAN FRASER V1, CAJC 15.04.2017 tricolor Anna Jeznacka
45 Šeltie Třída mladých pes EVERYTHING NICE ZE SHETLANDŮ VD2 20.10.2017 blue-merle Hana Kalubcová
46 Šeltie Třída mladých pes MYSTIC MORAVSKÉ SRDCE VD3 05.12.2017 zlatý Zuzana Švecová
47 Šeltie Třída otevřená pes BE HAPPY Z BARBOŘINSKÉHO VRŠKU V1, CAC 30.06.2013 zlatý Kateřina Šušlíková
48 Šeltie Třída otevřená pes GOLDY CHŘIBSKÉ POLESÍ VD3 10.03.2015 zlatý Anna Tomisová
49 Šeltie Třída otevřená pes XVILDA CHANCY REMUS V2, Res.CAC 24.10.2015 zlatý Bc. Eva Vávrová
50 Šeltie Třída vítězů pes AKIM ORIENS OTEVŘENÉ SRDCE V1, CAC, VSV, BOB 03.07.2016 blue-merle Lucie Ježdíková
51 Šeltie Třída vítězů pes MEKKY ŽELEČSKÉ VRCHY V2, Res.CAC 03.04.2014 zlatý Aneta Dostálová
52 Šeltie Třída veteránů pes FAIN FRIEND CHANCY REMUS V1, BOV 08.03.2008 zlatý Lenka Lelková
53 Šeltie Třída štěňat fena VIKTORIA PRINCES LENFIR VN1, Nej. štěně výstavy 20.03.2018 zlatá Lenka Lelková
54 Šeltie Třída dorostu fena FIRST LOVE ZE SHETLANDŮ VN1 30.01.2018 zlatá Hana Kalubcová
55 Šeltie Třída dorostu fena FLIPFLOP ALKYRA VN2 09.01.2018 blue-merle Kateřina Smolková
56 Šeltie Třída mladých fena BELLIS MAPARO ACTIVE V2 23.07.2017 zlatá Petr Pavlík
57 Šeltie Třída mladých fena ELIZABETH COTTEN AL BADER V3 12.07.2017 blue-merle Mgr. Denisa Jonášová
58 Šeltie Třída mladých fena ESPECIALLY ELEGANCE ZE SHETLANDŮ VD 20.10.2017 blue-merle Jana Krušandlová
59 Šeltie Třída mladých fena GRENADINA SNĚŽNÝ TYGR V1, CAJC, BOJ 01.07.2017 tricolor Šárka Dreslerová
60 Šeltie Třída mladých fena ULRIKA LENFIR VD 10.10.2017 zlatá Bohuslav Klemsa
61 Šeltie Mezitřída fena BAGIETKA SERENCZAS V2, Res.CAC 27.10.2016 zlatá Aneta Dostálová
62 Šeltie Mezitřída fena BLACK DELIGHT MAIDENHEAD V1, CAC 09.03.2017 zlatá Ivana Bočková
63 Šeltie Mezitřída fena COOL LADY ZE SHETLANDŮ VD 25.04.2017 tricolor Jana Krušandlová
64 Šeltie Mezitřída fena CHARLOTT Z BENEŠOVSKÉ ZAHRADY VD 14.02.2017 zlatá Marcela Kopečná
65 Šeltie Mezitřída fena NITOUCHE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY VD 16.04.2017 zlatá Ing. Eliška Hoferková
66 Šeltie Mezitřída fena SHEILA STŘÍBRNÉ DOLY V3 16.09.2016 zlatá Karel Šolc
67 Šeltie Třída otevřená fena BLEK FOKS SHAHERIZADA VD 05.06.2016 bicolor Hana Kalubcová
68 Šeltie Třída otevřená fena GALÁNKA Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V3 02.03.2015 tricolor Mgr. Jindřiška Jelínková
69 Šeltie Třída otevřená fena GITA SPOD SVORADOVEJ JASKYNĚ VD 02.11.2016 zlatá Bohuslav Klemsa
70 Šeltie Třída otevřená fena KASSANDRA MORAVSKÉ SRDCE V2, Res.CAC 04.04.2016 blue-merle Veronika Habrová
71 Šeltie Třída otevřená fena REIKI VON SCHNAPPI SCHNAPP V1, CAC, VSV, BOS 08.09.2016 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová
72 Šeltie Třída otevřená fena SUZI STAR LENFIR VD 24.09.2014 zlatá Lenka Lelková
73 Šeltie Třída otevřená fena XLOVE CHANCY REMUS VD 24.10.2015 zlatá Bc. Eva Vávrová
74 Šeltie Třída vítězů fena UVERTYURA SHOW ELVERAS V1, CAC 01.12.2016 tricolor Helena Lindaurová