Klubová výstava psů Chropyně
16.9.2018

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: John Wauben (NL)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Peter Fricke (D)

Šeltie - rozhodčí: Peter Fricke (D)

k. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat pes AMOR CHYR KOLTIJE VN2 28.04.2018 zlatý PharmDr. Kristína Mihová
2 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat pes ANDĚL CODY KOLTIJE VN3 28.04.2018 zlatý Veronika Siláková
3 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat pes ARISTOKRAT ERNY KOLTIJE VN1 28.04.2018 zlatý Jana Vávrová
4 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu pes BOURBON BLUE Z BOHUŠOVA VRCHU VN1 13.03.2018 blue-merle Ivana Kudrová
5 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes KAYSON FATRANSKÝ SEN V1, CAJC 28.06.2017 zlatý Adam Kučera
6 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes BARNABY BORNEO PLÁCEK POD STRÁNÍ V1, CAC 21.11.2016 zlatý Ing. Radka Krečmerová
7 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes CÉSAR FINESTRA VD3 25.01.2017 zlatý Petr Přibyl
8 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes FRIDENS DUSSELDORF V2, Res.CAC 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
9 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes C.I.B. ARPAD GOLD VORAŠIF nenastoupil 27.05.2012 zlatý Radka Korábečná
10 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes BANDIT JULZAR VD2 11.06.2016 zlatý Ing. Ivana Válková
11 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes JESSI FREDINA AGI V1, CAC 03.11.2016 tricolor Petra Vachová
12 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes C.I.B. GOOFY GOLD OD DENNYNKY nenastoupil 24.12.2011 zlatý Radka Korábečná
13 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN V2, Res.CAC 10.05.2016 zlatý Ing. Martina Součková
14 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes MONSOLINA MISTER X V1, CAC, Nej. dosp. pes plemene, BOB 08.01.2016 tricolor Ivana Kudrová
15 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes AMORE MIO NEW MARTON V1, BOV 03.12.2009 zlatý Emília Vránová
16 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes ERNY GOLD COLL-KONY V2 14.04.2008 zlatý Ing. Veronika Kučeriková
17 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes GCH. ETIEN GOLD OD DENNYNKY nenastoupil 17.03.2010 zlatý Radka Korábečná
18 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena AUDI BIAGGI KOLTIJE VN2 28.04.2018 tricolor Ing. Veronika Kučeriková
19 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena XCLUSIVE EVER AFTER VN3 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
20 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena XTRAVAGANT EVER AFTER VN1, Nej. štěně výstavy 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
21 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena CINDY PIESES OF THE DREAMS VN1 25.01.2018 blue-merle Lenka Dostálová
22 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena CLOE PIESES OF THE DREAMS VN3 25.01.2018 blue-merle Petra Vachová
23 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena COMTESSA CATHY VON SCHNAPPI SCHNAPP VN2 30.01.2018 zlatá Mgr. Lenka Vejmolová
24 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena MARLENN FREDINA AGI VD3 07.09.2017 zlatá Karin Holainová
25 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena MIA FREDINA AGI V2 07.09.2017 zlatá MUDr. Petra Havlíková
26 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena MORGAIN ENCHANTERESS LAGO BENEA VD4 16.05.2017 tricolor Ing. Martina Součková
27 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena PIA CHARMING TALE Z DANČÍ LOUKY V1, CAJC, BOJ 29.06.2017 zlatá Ing Zdeňka Smočková
28 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena VERTIGO EVER AFTER VD 10.10.2017 tricolor Mgr. Lenka Petrášková
29 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena CONNIE FINESTRA V2, Res.CAC 25.01.2017 zlatá Vlasta Bártová
30 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena DARK VICTORY FATRANSKÝ SEN VD3 08.11.2016 tricolor Lenka Batista De La Rosa
31 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena MONSOLANA LOVELY CREAM V1, CAC 20.02.2017 tricolor Ivana Kudrová
32 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena ORČA BLUE Z DANČÍ LOUKY nenastoupil 12.01.2017 blue-merle Ondřej Rašťák
33 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena ARANA Z ČERNOSTUDNIČNÍHO VRCHU VD3 15.05.2015 zlatá Hana Vacířová
34 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena BOUBOULINA FELLOW OF ETERNITY V1, CAC 19.04.2016 zlatá Lucie Šumberová
35 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena DIXI Z PETŘKOVICKÝCH STRÁNÍ nenastoupila 05.10.2015 zlatá Věra Janýšková
36 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena NESSIE Z DANČÍ LOUKY V2, Res.CAC 19.05.2016 zlatá Bc. Eliška Bouzková
37 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena FRIDENS SNOWWHITE V1, CAC, Nej. dosp. fena plemene, BOS 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
38 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena CHERRY FREDINA AGI V2, Res.CAC 30.05.2014 zlatá Karin Holainová
39 Kolie krátkosrstá Třída dorostu pes DEO-GHREINE GRAD SOROLI VN1 17.12.2017 zlatý Ing. Štěpánka Veselá
40 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes ARNOŠT ŚŤASTNÁ SMEČKA V1, CAJC 31.05.2017 tricolor Věra Koucká
41 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes CIMRMAN RAFRABELA V1, CAC 14.11.2016 tricolor Věra Koucká
42 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes FERGY TERY GOPO V3 11.02.2017 zlatý Eva Majerová
43 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes KANGASVUOKON LUMO V2, Res.CAC 15.06.2017 zlatý Marcela Váchová
44 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes AEGON JAKTY OD MO-RA-KRI V1, CAC 15.03.2017 tricolor Irena Orszuliková
45 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes C.I.B. DANTÉS VOM FEUEROPAL V1, CAC, Nej. dosp. pes plemene, BOS 28.02.2016 tricolor Renáta Novotná
46 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BESSIE SMITH MOLINARI VD2 20.05.2017 zlatá Renáta Stenchlá
47 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BONNIE ANELISO V1, CAJC, BOJ, Nej. junior výstavy 20.06.2017 tricolor Blanka Spáčilová
48 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena GIZZY BET GOPO VD3 25.03.2017 tricolor Dagmar Holíková
49 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena MIGHTY'S SPRING MEADOW PEG PREA nenastoupila 14.06.2017 zlatá Monika Janošová
50 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena ANDORA SMART BEAUTY V1, CAC 09.05.2017 zlatá Mgr. Dita Ungerová
51 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena FANNY VERA GOPO V2, Res.CAC 11.02.2017 zlatá Dagmar Holíková
52 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena OLYA ORLA MIGHTY’S SPRING MEADOW V3 05.06.2017 zlatá Ing. Andrea Rückschlossová
53 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena ANNEMARRY STRAMBERY V3 17.02.2017 zlatá Lenka Štramberská
54 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena GRACIA OF SUNNY PLEASURE V2, Res.CAC 06.05.2017 blue-merle Dana Zimová
55 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena HAWAII BILA KAÍFA V1, CAC, Nej. dosp. fena plemene, BOB 21.08.2014 tricolor Mgr. Dita Ungerová, MUDr. Tereza Khorelová
56 Kolie krátkosrstá Třída veteránů fena MERCEDES KRÁSNÁ LOUKA V1, BOV, Nej. veterán výstavy 20.07.2010 tricolor Martina Zbožínková Ježková
57 Šeltie Třída dorostu pes AARON HALUZBERY N2 22.01.2018 tricolor Soňa Haluzová
58 Šeltie Třída dorostu pes DREAM JOKER Z ARCAMONY N1 30.01.2018 zlatý Ivana Bočková
59 Šeltie Třída dorostu pes INDIÁNEK DIVOKÝ SEN diskvalifikace 25.12.2017 tricolor Zuzana Jelínková
60 Šeltie Třída mladých pes ART FELICITY BRENDAN FRASER V1, CAJC, BOJ 15.04.2017 tricolor Anna Jeznacka
61 Šeltie Třída mladých pes EVERYTHING NICE ZE SHETLANDŮ V2 20.10.2017 blue-merle Hana Kalubcová
62 Šeltie Třída mladých pes GUMMY BEAR SERENCZAS nenastoupil 30.08.2017 blue-merle MVDr. Magda Bílková
63 Šeltie Třída mladých pes MORTIMER MORAVSKÉ SRDCE V3 05.12.2017 zlatý Vladimíra Omelková
64 Šeltie Mezitřída pes FANTASTIC ZAHRADA DĚTÍ V1, CAC 10.02.2017 zlatý Nikol Mitrengová
65 Šeltie Třída otevřená pes BE HAPPY Z BARBOŘINSKÉHO VRŠKU V1, CAC 30.06.2013 zlatý Kateřina Šušlíková
66 Šeltie Třída otevřená pes LEXAURIN VON SCHNAPPI SCHNAPP V2, Res.CAC 29.09.2015 zlatý Libuše Kulawiak
67 Šeltie Třída vítězů pes AKIM ORIENS OTEVŘENÉ SRDCE V2, Res.CAC 03.07.2016 blue-merle Lucie Ježdíková
68 Šeltie Třída vítězů pes MEKKY ŽELEČSKÉ VRCHY V1, CAC, Nej. dosp. pes plemene, BOS 03.04.2014 zlatý Aneta Dostálová
69 Šeltie Třída dorostu fena FINE DOLL ZE SHETLANDŮ nenastoupila 30.01.2018 zlatá Iveta Veverková
70 Šeltie Třída dorostu fena FIRST LOVE ZE SHETLANDŮ VN1, Nej. dorost výstavy 30.01.2018 zlatá Hana Kalubcová
71 Šeltie Třída dorostu fena FLIPFLOP ALKYRA VN2 09.01.2018 blue-merle Kateřina Smolková
72 Šeltie Třída dorostu fena LAKY Z DAČE N3 27.12.2017 zlatá Jitka Padrnosová
73 Šeltie Třída mladých fena BELLIS MAPARO ACTIVE V2 23.07.2017 zlatá Petr Pavlík
74 Šeltie Třída mladých fena ELIZABETH COTTEN AL BADER V3 12.07.2017 blue-merle Mgr. Denisa Jonášová
75 Šeltie Třída mladých fena ESPECIALLY ELEGANCE ZE SHETLANDŮ V1, CAJC 20.10.2017 blue-merle Jana Krušandlová
76 Šeltie Třída mladých fena WHITE HOPE KORYFEJ nenastoupila 10.11.2017 tricolor MVDr. Magda Bílková
77 Šeltie Mezitřída fena BAGIETKA SERENCZAS V2, Res.CAC 27.10.2016 zlatá Aneta Dostálová
78 Šeltie Mezitřída fena BLACK DELIGHT MAIDENHEAD V1, CAC 09.03.2017 zlatá Ivana Bočková
79 Šeltie Mezitřída fena COOL LADY ZE SHETLANDŮ VD 25.04.2017 tricolor Jana Krušandlová
80 Šeltie Mezitřída fena CHARLOTT Z BENEŠOVSKÉ ZAHRADY VD4 14.02.2017 zlatá Marcela Kopečná
81 Šeltie Mezitřída fena NITOUCHE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY VD3 16.04.2017 zlatá Ing. Eliška Hoferková
82 Šeltie Mezitřída fena RIA ZE ZLATÉ HVĚZDY nenastoupila 18.03.2017 blue-merle Dana Tučková
83 Šeltie Třída otevřená fena BERUŠKA Z BARBOŘINSKÉHO VRŠKU D 30.06.2013 zlatá Soňa Haluzová
84 Šeltie Třída otevřená fena BLEK FOKS SHAHERIZADA VD 05.06.2016 bicolor Hana Kalubcová
85 Šeltie Třída otevřená fena GAPPA MALÝ PASÁČEK D 08.01.2014 blue-merle Mgr. Marcela Langová
86 Šeltie Třída otevřená fena HAKIMA BLACK MALÝ PASÁČEK V 11.01.2016 tricolor Iva Simoněnková
87 Šeltie Třída otevřená fena INKOGNITO VON SCHNAPPI SCHNAPP VD 13.11.2014 zlatá Libuše Kulawiak
88 Šeltie Třída otevřená fena ISHAR MORAVSKÉ SRDCE V4 07.06.2014 blue-merle Lenka Němčeková
89 Šeltie Třída otevřená fena IVKA RIBIS MALÝ PASÁČEK V 17.06.2016 zlatá Iva Simoněnková
90 Šeltie Třída otevřená fena REIKI VON SCHNAPPI SCHNAPP V1, CAC, Nej. dosp. fena plemene, BOB, Vítěz výstavy 08.09.2016 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová
91 Šeltie Třída otevřená fena SHEILA STŘÍBRNÉ DOLY V2, Res.CAC 16.09.2016 zlatá Karel Šolc
92 Šeltie Třída otevřená fena SLADKÁ SUŠENKA VON SCHNAPPI SCHNAPP V3 28.10.2016 blue-merle Jana Hynčicová
93 Šeltie Třída otevřená fena ZARA GOLD Z VESNIČKY U HRANIC V 11.11.2015 zlatá Tamara Černá
94 Šeltie Třída vítězů fena UVERTYURA SHOW ELVERAS V1, CAC 01.12.2016 tricolor Helena Lindaurová