Nord Bohemia Canis Litoměřice
19.5.2018 - 20.5.2018

kat. č. plemeno třída jméno Chovatelská stanice majitel rozhodčí výsledek
267 Kolie dlouhosrstá třída dorostu Best Gambler Androma Náhlovská Eva Šimek František, MVDr. Velmi nadějný1
268 Kolie dlouhosrstá třída mladých Cookie Caala Plácek pod strání Rýdlová Lenka Šimek František, MVDr. Velmi dobrý1
269 Kolie dlouhosrstá třída mladých Hunter Blue Stříbrná podkova Bártová Pavla Šimek František, MVDr. Velmi dobrý2
270 Kolie dlouhosrstá mezitřída CSARDAS ZEDAR Z Jordánské hráze Fialovi Dana a Vladimír Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC
271 Kolie dlouhosrstá mezitřída KEEPER Královský dar Haaseová Alena Šimek František, MVDr. Velmi dobrý2
272 Kolie dlouhosrstá mezitřída ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Šimek František, MVDr. Absence
273 Kolie dlouhosrstá třída otevřená HITCHCOCK FOR QUIDA Chytrá kráska Nešporová Ludmila Šimek František, MVDr. Velmi dobrý2
274 Kolie dlouhosrstá třída otevřená Jack In Blue z Dančí louky Lafková Tereza Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
275 Kolie dlouhosrstá třída otevřená MIGHT AND MAGIC Leawrey Hradecká Jana Šimek František, MVDr. Velmi dobrý3
276 Kolie dlouhosrstá třída šampionů Champion Pardál z Asuanu Bočková Alena Šimek František, MVDr. Velmi dobrý3
277 Kolie dlouhosrstá třída šampionů JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Šimek František, MVDr. Výborný2
278 Kolie dlouhosrstá třída šampionů Skabona Kiss'N Run Seligerová Zdeňka Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
279 Kolie dlouhosrstá třída veteránů Bayley Marytrav Matějková Ivana Šimek František, MVDr. Výborný2
280 Kolie dlouhosrstá třída veteránů Bayssy zlatý Dominance Bočková Alena Šimek František, MVDr. Výborný1
281 Kolie dlouhosrstá třída dorostu Irina Gold Chytrá kráska Longauerová Helena Šimek František, MVDr. Velmi nadějný1
282 Kolie dlouhosrstá třída dorostu Isis for Quidara Chytrá kráska Longauerová Helena Šimek František, MVDr. Velmi nadějný2
283 Kolie dlouhosrstá třída mladých Berenika Black Lady Krása Polabí Hubičková Tereza Šimek František, MVDr. Velmi dobrý3
284 Kolie dlouhosrstá třída mladých Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Šimek František, MVDr. Velmi dobrý2
285 Kolie dlouhosrstá třída mladých Ultimately Ever After Dušková Lucie Šimek František, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
286 Kolie dlouhosrstá třída mladých Vanilla Satin Pardál z Asuanu Donskovová Jiřina Šimek František, MVDr. Velmi dobrý4
287 Kolie dlouhosrstá mezitřída CIEN ZEDAR Z Jordánské hráze Fialovi Dana a Vladimír Šimek František, MVDr. Výborný1
288 Kolie dlouhosrstá mezitřída KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Šimek František, MVDr. Velmi dobrý3
289 Kolie dlouhosrstá mezitřída The Rising Sun Nyitramenti Knedlhans Tereza Šimek František, MVDr. Velmi dobrý2
290 Kolie dlouhosrstá třída otevřená Anima Elle Yaless Blue Bočková Jitka Šimek František, MVDr. Výborný2
291 Kolie dlouhosrstá třída otevřená GAYA BLUE z Dančí louky Seligerová Zdeňka Šimek František, MVDr. Velmi dobrý3
292 Kolie dlouhosrstá třída otevřená Gemini In the Stars of Sherborne Knedlhans Tereza Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
293 Kolie dlouhosrstá třída otevřená Josephina Královský dar Haaseová Alena Šimek František, MVDr. Velmi dobrý4
294 Kolie dlouhosrstá třída šampionů CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Šimek František, MVDr. Výborný1
295 Kolie dlouhosrstá třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Šimek František, MVDr. Absence
296 Kolie dlouhosrstá třída veteránů Ask An Answer from River Agara Knedlhans Tereza Šimek František, MVDr. Výborný1, BOB , BOV
297 Kolie dlouhosrstá třída veteránů Cinera Pardál z Asuanu Donskovová Jiřina Šimek František, MVDr. Výborný2
298 Kolie krátkosrstá třída dorostu Dakon Bie Fun dog Procházková Andrea Šimek František, MVDr. Nadějný1
299 Kolie krátkosrstá třída mladých Argante Strambery Štíchová Lucie Šimek František, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
300 Kolie krátkosrstá třída mladých Calippo Van de Haszarstate Cibochová Kristina Šimek František, MVDr. Výborný2
301 Kolie krátkosrstá mezitřída Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
302 Kolie krátkosrstá mezitřída CAMARO DAFF Fun dog Machová Lucie Šimek František, MVDr. Výborný2
303 Kolie krátkosrstá třída otevřená Blue Dusty Long smile Sochorová Markéta Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC
304 Kolie krátkosrstá třída otevřená BUDDY Amico di Boemia Hotovcová Eliška Šimek František, MVDr. Velmi dobrý2
305 Kolie krátkosrstá třída šampionů Forseti Bohemia Elenor Marková Ivana Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
306 Kolie krátkosrstá třída dorostu Droxi Bie Fun dog Procházková Andrea Šimek František, MVDr. Velmi nadějný1
307 Kolie krátkosrstá třída mladých Aiwa Smart Beauty Hobziková Hana Šimek František, MVDr. Absence
308 Kolie krátkosrstá mezitřída Alcea Wide Park Nevrkla Zdeněk Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
309 Kolie krátkosrstá mezitřída Anemone Wide Park Šnobr Milan Šimek František, MVDr. Velmi dobrý3
310 Kolie krátkosrstá mezitřída Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Šimek František, MVDr. Výborný2, RCAC
311 Kolie krátkosrstá třída otevřená JASNĚNKA Leneli Horák Petr Šimek František, MVDr. Výborný1
312 Kolie krátkosrstá třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídkova Kamila Šimek František, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
337 Sheltie třída dorostu Qventin Gold Modrý dukát Hodková Gabriela Hořák Karel Velmi nadějný1
338 Sheltie třída mladých Notabene z Ďáblovy studánky Levorová Petra Hořák Karel Výborný1, CAJC
339 Sheltie mezitřída Eager to Fame Follow Your Nose Nekvapilová Zina Hořák Karel Výborný1, CAC
340 Sheltie mezitřída KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Hořák Karel Výborný2, RCAC
341 Sheltie třída otevřená Arny ze Zámkové osady Sedláková Dana Hořák Karel Výborný2, RCAC
342 Sheltie třída otevřená El Diablo Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Hořák Karel Velmi dobrý4
343 Sheltie třída otevřená FREI GOLD Modrý dukát Hodková Gabriela Hořák Karel Velmi dobrý3
344 Sheltie třída otevřená Jeri z Dače Fialová Eva Hořák Karel Výborný1, CAC, RCACIB
345 Sheltie třída otevřená KENT Bonny Dux Kalenda Josef Hořák Karel Velmi dobrý
346 Sheltie třída šampionů COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Hořák Karel Výborný1, CAC, CACIB, BOS
347 Sheltie třída štěňat Goldilocks Fort Fox Lišková Vlasta Hořák Karel Velmi nadějný1
348 Sheltie třída mladých Kit Kat z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Hořák Karel Výborný1, CAJC, BOJ
349 Sheltie třída mladých Maidenhead Black Delight Bočková Ivana Hořák Karel Výborný2
350 Sheltie třída mladých Queena ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Hořák Karel Dobrý
351 Sheltie třída mladých Tara ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Hořák Karel Velmi dobrý3
352 Sheltie mezitřída Epizoda Fort Fox Lišková Vlasta Hořák Karel Výborný3
353 Sheltie mezitřída Chance ze Zlaté hvezdy Midlander Vibeke Hořák Karel Výborný1, CAC
354 Sheltie mezitřída SOFIA Stříbrné doly Nekvapilová Zina Hořák Karel Výborný2, RCAC
355 Sheltie třída otevřená ARIKAREE Darnika Pecháček Dan Hořák Karel Velmi dobrý
356 Sheltie třída otevřená FIRST LOVE ze Skalní Vyhlídky Šperlíkova Gisela Hořák Karel Výborný1, CAC, CACIB, BOB
357 Sheltie třída otevřená HAPPY PRINCESS Dančice Zounarová Tereza Hořák Karel Výborný2, RCAC
358 Sheltie třída otevřená Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Hořák Karel Výborný3
359 Sheltie třída otevřená Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Hořák Karel Absence
360 Sheltie třída otevřená Kassiopeia z Ďáblovy studánky Švecová Hana Hořák Karel Absence
361 Sheltie třída otevřená Rozárka Stříbrné doly Bočková Ivana Hořák Karel Velmi dobrý4
362 Sheltie třída otevřená SHOW ELVERAS OTRADA Šperlíkova Gisela Hořák Karel Velmi dobrý
363 Sheltie třída šampionů Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Hořák Karel Výborný1, CAC, RCACIB
364 Sheltie třída veteránů Klassic Beauty ze Skalní vyhlídky Barboříková Zdeňka Hořák Karel Výborný1, BOV