Hanácká národní výstava psů Brno
13.1.2018 - 14.1.2018

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie - foto

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
279 22 třída mladých ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAJC
280 22 mezitřída BOMBASTIC Fridens Součková Martina Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOS
281 22 třída otevřená Kyzer Fatranský sen Pěnička David Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
282 22 třída vítězů JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
283 22 třída vítězů Kiss´n Run Skabona Seligerová Zdeňka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
284 22 třída veteránů Clark Black Fredina Agi Hudcová Simona Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1
285 22 třída dorostu Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný1
286 22 třída mladých CONNIE Finestra Bártová Vlasta Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný4
287 22 třída mladých KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
288 22 třída mladých LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2
289 22 třída mladých The Rising Sun Nyitramenti Knedlhans Tereza Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný3
290 22 třída mladých Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný
291 22 mezitřída Colleta Modrý Iris Havlíček Lukaš Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
292 22 mezitřída DIANA Gibsonova púšť Umrian Marian Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
293 22 třída otevřená CASSANDRA Gibsonova púšť Umrian Marian Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
294 22 třída otevřená Just Sweet Look Fatranský sen Knyblová Lenka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
295 22 třída vítězů Clarity Amnis Rhei Karolusová Petra Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
296 22 třída vítězů FANTASTIC FEEBEE Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
297 22 třída vítězů ZAIRA BLUE Vermiko Hudcová Simona Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný3
298 22 třída veteránů Golden Hanna v . Rhododendronwaldchen Gogolínová Jitka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, BOV

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
299 22 třída dorostu Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Matyáš Jaroslav, Ing. Absence
300 22 třída dorostu B.B.King Molinari Němcová Iveta Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný2
301 22 třída dorostu Lumo Kangasvuokon Váchová Marcela Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný1
302 22 třída mladých Aegon Jakty od Mo-Ra-Kri Orszulikova Irena Matyáš Jaroslav, Ing. Absence
303 22 třída mladých CIMRMAN Rafrabela Koucká Věra Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
304 22 třída mladých Fergy Tery Gopo Holíková Dagmar Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2
305 22 mezitřída Aloe Wide Park Bartoňová Jana Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý2
306 22 mezitřída BEM Ala Rozmarýna Krčálová Rebeka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
307 22 třída otevřená Dantés vom Feueropal Novotná Renata Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý1
308 22 třída pracovní Cu-Chaorach Treun Soroli Soroli Vraspírová Edita Matyáš Jaroslav, Ing. Absence
309 22 třída vítězů FLOK AYLAX Leneli Bencová Kateřina Matyáš Jaroslav, Ing. Absence
310 22 třída vítězů Make the Point Clingstone's Ungerová Dita Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOS
311 22 třída dorostu Bonnie Baker Molinari Malénková Molinová Barbora Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný1
312 22 třída mladých Cause I'm Blonde al Bader Mašová Kateřina Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAJC
313 22 třída mladých Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2
314 22 třída mladých Fanny Vera Gopo Holíková Dagmar Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný3
315 22 mezitřída Anemone Wide Park Šnobr Milan Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
316 22 mezitřída WIFI Krásná louka Cvrkalová Lucie Matyáš Jaroslav, Ing. Absence
317 22 třída otevřená Hawaii Bila Kaífa Ungerová Dita Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
318 22 třída otevřená Chovej mě Leneli Kouřilová Květoslava Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
319 22 třída otevřená Mighty´s Spring Meadow Mai Mair Prokešová Eva Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný3

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
343 22 třída dorostu Chris Chřibské polesí Hrbáč Jiří Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný2
344 22 třída dorostu Zen Perla z Polabí Hašková Vladimíra Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný1
345 22 třída mladých Fabien Zahrada dětí Kozderková Lucie Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý1
346 22 třída mladých KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý2
347 22 třída mladých Zorro Mstitel Chancy Remus Procházková Petra Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý3
348 22 mezitřída AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
349 22 mezitřída Ciemna Strona Mocy Ponad Wszystko Baumgartner Lenka Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý2
350 22 třída otevřená Chilli con Carne von Schnappi Schnapp Kulawiak Libuše Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý2
351 22 třída otevřená JAPP Moravské srdce Švestková Vlasta Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
352 22 třída vítězů Gift from Whisky Verný tieň Svobodová Mlada Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
353 22 třída vítězů Sandwick Turn Back Time at Highbrook Goodwins Lesley and Keith Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOS
354 22 třída štěňat Prestige z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný1
355 22 třída dorostu Elodie Alkyra Ondrúšová Helena Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný4
356 22 třída dorostu Ginny z Vážanského dvorečku Chalušová Gabriela Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný3
357 22 třída dorostu Gira z Vážanského dvorečku Macurová Aneta Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný2
358 22 třída dorostu Grenadina Sněžný tygr Dreslerová Šárka Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi nadějný1
359 22 třída mladých Bagietka Serenczas Dostálová Aneta Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný3
360 22 třída mladých Brigit Love Skotské jaro Foralová Andrea Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný
361 22 třída mladých FLERA Bella Cambria Pašková Tereza Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný
362 22 třída mladých HARRIETT z Benešovské zahrady Řehák Pavel Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný4
363 22 třída mladých KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Iveta Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný
364 22 třída mladých Lucky-Luke Star Beauty Princess Everlasting Kakas Tímea Jurečková Petra Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2
365 22 třída mladých Mishel LayLand Kalubcová Hana Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný
366 22 třída mladých REIKI von Schnappi Schnapp Lokvencova Žaneta Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný
367 22 třída mladých SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
368 22 mezitřída ACHILEA SOL Otevřené srdce Ježdíková Lucie Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný4
369 22 mezitřída CINDY Noricum Aurum Grex Umrian Marian Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
370 22 mezitřída Happy princess Dančice Zounarová Tereza Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý
371 22 mezitřída JANE Sparks of the Tempest Novotná Iveta Matyáš Jaroslav, Ing. Absence
372 22 mezitřída Kassandra Moravské srdce Habrová Veronika Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný3
373 22 mezitřída Kassiopeia z Dˇáblovy studánky Švecová Hana Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC, NV
374 22 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
375 22 třída otevřená FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný3
376 22 třída otevřená Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný
377 22 třída otevřená Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
378 22 třída otevřená Jessie Moravské srdce Kovaříková Petra Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný4
379 22 třída otevřená Zara Gold z Vesničky u hranic Černá Tamara Matyáš Jaroslav, Ing. Velmi dobrý
380 22 třída pracovní Eroica Sol Oriens Ocetková Petra Matyáš Jaroslav, Ing. Absence
381 22 třída vítězů Bella Donna ze Šťastné planety Konečná Pavla Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, CAC
382 22 třída vítězů Coffee Vienna od Přelícké zvonice Velík Tomáš Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný2, RCAC
383 22 třída veteránů Klassic Beauty ze Skalní vyhlídky Barboříková Zdeňka Matyáš Jaroslav, Ing. Výborný1, BOV, BOB