Mezinárodní výstava psů Praha
5.5.2018 - 6.5.2018

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
267 26 třída mladých Cookie Caala Plácek pod strání Rýdlová Lenka Drobnjak Darko Výborný2
268 26 třída mladých Denny z Černostudničního vrchu Kopal František Drobnjak Darko Výborný1, CAJC
269 26 mezitřída RECORD BREAKER CARNOUSTIE´S Jarošová Milada Drobnjak Darko Absence
270 26 mezitřída BOMBASTIC Fridens Součková Martina Drobnjak Darko Výborný1, CAC
271 26 mezitřída Keepsake from River Agara Michalcová Věra Drobnjak Darko Výborný3
272 26 mezitřída ZERO TO HERO ANDROMA Šafaříková Linda Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
273 26 třída otevřená HITCHCOCK FOR QUIDA Chytrá kráska Nešporová Ludmila Drobnjak Darko Výborný3
274 26 třída otevřená Jack In Blue z Dančí louky Lafková Tereza Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
275 26 třída otevřená JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN Součková Martina Drobnjak Darko Výborný1, CAC, CACIB, BOB
276 26 třída otevřená Skabona Kiss'N Run Seligerová Zdeňka Drobnjak Darko Výborný4
277 26 třída otevřená YOUNG RIDER IN THE NIGHT ANDROMA Jarošová Milada Drobnjak Darko Absence
278 26 třída šampionů MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
279 26 třída šampionů AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Drobnjak Darko Výborný
280 26 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Drobnjak Darko Výborný1, CAC, RCACIB
281 26 třída šampionů Morning Glory Ever After Novakova Lucia Drobnjak Darko Výborný3
282 26 třída šampionů Rendez-vuez Ever After Novakova Lucia Drobnjak Darko Výborný4
283 26 třída veteránů Bayley Marytrav Matějková Ivana Drobnjak Darko Výborný2
284 26 třída veteránů Bayssy zlatý Dominance Bočková Alena Drobnjak Darko Výborný1
285 26 třída mladých LOVELY CREAM MONSOLANA Kudrová Ivana Drobnjak Darko Výborný1, CAJC, BOJ
286 26 třída mladých Carmen Crasna Plácek pod strání Matoušková Martina Drobnjak Darko Výborný4
287 26 třída mladých Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Drobnjak Darko Výborný3
288 26 třída mladých ORINA BLUE z Dančí louky Neuvirtová Anna Drobnjak Darko Výborný2
289 26 mezitřída Colleta Modrý Iris Havlíček Lukáš Drobnjak Darko Výborný4
290 26 mezitřída KAFFIR CAT from River Agara Juklová Kristýna Drobnjak Darko Výborný
291 26 mezitřída KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Drobnjak Darko Výborný3
292 26 mezitřída LOVE YOU Lago Benea Gogolínová Jitka Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
293 26 mezitřída Pure Joy Penny Begasuka´s Vacířová Hana Drobnjak Darko Výborný1, CAC
294 26 mezitřída The Rising Sun Nyitramenti Knedlhans Tereza Drobnjak Darko Výborný
295 26 třída otevřená FELLY DORE Slapská alej Knedlhans Tereza Drobnjak Darko Výborný1, CAC
296 26 třída otevřená GAYA BLUE z Dančí louky Seligerová Zdeňka Drobnjak Darko Výborný3
297 26 třída otevřená LORETTA z Dančí louky Neuvirtová Anna Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
298 26 třída otevřená Rosa Maria Monsolana Lindaurová Helena Drobnjak Darko Výborný4
299 26 třída šampionů CLOSE & CLOSER TO African Gold Seligerová Zdeňka Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
300 26 třída šampionů HENDI Różany Gaj Nowicki Marek Drobnjak Darko Výborný1, CAC, CACIB, BOS
301 26 třída šampionů Rise and Shine Ever After Novakova Lucia Drobnjak Darko Výborný3
302 26 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Drobnjak Darko Absence
303 26 třída veteránů Ask An Answer from River Agara Knedlhans Tereza Drobnjak Darko Výborný1, BOV

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
304 26 třída štěňat Deo-ghreine Grad Soroli Veselá Štěpánka Drobnjak Darko Velmi nadějný2
305 26 třída štěňat Einstein In - Sitú Vaníková Markéta Drobnjak Darko Absence
306 26 třída štěňat Einstein In-Sitú Vaníková Marketa Drobnjak Darko Velmi nadějný3
307 26 třída štěňat Eukleidés In - Sitú Lundáková Naďa Drobnjak Darko Velmi nadějný1
308 26 třída dorostu Bonté Coeur Lago Benea Davídkova Kamila Drobnjak Darko Velmi nadějný1
309 26 třída dorostu Dakon Bie Fun dog Procházková Andrea Drobnjak Darko Velmi nadějný2
310 26 třída mladých Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Drobnjak Darko Výborný2
311 26 třída mladých Dakarai z Pohádkové Vysočiny Pierowská Tereza Drobnjak Darko Výborný3
312 26 třída mladých LUMO KANGASVUOKON Váchová Marcela Drobnjak Darko Výborný1, CAJC
313 26 mezitřída Secret Charm Cinnaberry's Muschler Michaela Drobnjak Darko Výborný1, CAC, CACIB, BOS
314 26 třída otevřená DARWIN CHARLES In - Sitú Vaníková Markéta Drobnjak Darko Absence
315 26 třída otevřená Darwin Charles In-Sitú Vaníková Marketa Drobnjak Darko Výborný1, CAC
316 26 třída šampionů Comeback Basko Adeteva Martínková Eva Drobnjak Darko Výborný1, CAC, RCACIB
317 26 třída dorostu Droxi Bie Fun dog Procházková Andrea Drobnjak Darko Velmi nadějný1
318 26 třída mladých OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Drobnjak Darko Výborný1, CAJC, BOJ
319 26 mezitřída Alcea Wide Park Nevrkla Zdeněk Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
320 26 mezitřída Bella En Z Rybova kraje Červený Petr Drobnjak Darko Výborný3
321 26 mezitřída Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Drobnjak Darko Výborný1, CAC
322 26 třída otevřená Aada Dvůr Bažantnice Špuláková Blanka Drobnjak Darko Výborný1, CAC, CACIB, BOB
323 26 třída otevřená Bee Annie Z Rybova kraje Červený Petr Drobnjak Darko Absence
324 26 třída otevřená BELLISSIMA Like a wind Vachová Zdeňka Drobnjak Darko Výborný3
325 26 třída otevřená Carmen In-Sitú Velková Tereza Drobnjak Darko Výborný4
326 26 třída otevřená JASNĚNKA Leneli Horák Petr Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
327 26 třída šampionů AIRELLE EN NOIR Lago Benea Davídkova Kamila Drobnjak Darko Výborný1, CAC, RCACIB
328 26 třída šampionů Amélie Amico di Boemia Špuláková Blanka Drobnjak Darko Výborný2, RCAC
329 26 třída veteránů Flying Heartbreakers Famous Blue Rose Velková Tereza Drobnjak Darko Výborný1, BOV

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
356 25 třída mladých All You Need is Perla z Polabí Průšová Markéta Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný3
357 25 třída mladých Fabien Zahrada dětí Kozderková Lucie Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný2
358 25 třída mladých Trust in Me Koryfej Chmelíková Eva Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAJC, BOJ
359 25 mezitřída KASHMIR Sparks of the Tempest Švandová Hana Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAC
360 25 třída otevřená ARNY ze Zámkové osady Sedláková Dana Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný3
361 25 třída otevřená Jeri z Dače Fialová Eva Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný2, RCAC
362 25 třída otevřená Zorro Zany Fort Fox Šejba Jan Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
363 25 třída šampionů AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Ridarčíková Gabriela, MVDr. Absence
364 25 třída šampionů COACH CARTER Maralumi Matoušová Radka Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný2, RCAC
365 25 třída šampionů MASTER HEART Lohrien Kociok Ewelina Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB
366 25 třída veteránů Against All Odds Moorwood Eichhorst Jutta Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, BOV, BOS
367 25 třída štěňat Ice Princess Maggie Van-Bery Beranová VERONIKA Ridarčíková Gabriela, MVDr. Velmi nadějný1
368 25 třída mladých AZURE Pure Nature Šaling Monika Ridarčíková Gabriela, MVDr. Velmi dobrý4
369 25 třída mladých Carcoolca z Diouškova ráje Pesrová Renáta Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný2
370 25 třída mladých Grenadina Sněžný tygr Dreslerová Šárka Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný3
371 25 třída mladých Kit Kat z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAJC
372 25 mezitřída Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAC
373 25 mezitřída KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Iveta Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný2, RCAC
374 25 třída otevřená Coffee Vienna od Přelícké zvonice Velík Tomáš Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný3
375 25 třída otevřená EMERALD Sparks of the Tempest Novotná Iveta Ridarčíková Gabriela, MVDr. Absence
376 25 třída otevřená FORTUNE LADY Sparks of the Tempest Novotná Iveta Ridarčíková Gabriela, MVDr. Absence
377 25 třída otevřená HAPPY PRINCESS Dančice Zounarová Tereza Ridarčíková Gabriela, MVDr. Velmi dobrý
378 25 třída otevřená Jakarta von Schnappi Schnapp Bansethová Hana Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný2, RCAC
379 25 třída otevřená KASSIOPEIA z Ďáblovy studánky Švecová Hana Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
380 25 třída otevřená Klementina Moravské srdce Kovářová Petra Ridarčíková Gabriela, MVDr. Velmi dobrý4
381 25 třída šampionů Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Ridarčíková Gabriela, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
382 25 třída veteránů ANTIKA z Ďáblovy studánky Bednaričová Vlasta Ridarčíková Gabriela, MVDr. Absence