Speciální a kluboví vítězové, vítězové plemen (BOB),
vítězové výstavy (BIS):

Kolie dlouhosrstá: 2017- 2016- 2015- 2014- 2013- 2012- 2011- 2010- 2009- 2008- 2007- 2006- 2005- 2004- 2003- 2002- 2001- 2000- 1999- 1998- 1997- 1996- 1995- 1994- 1993- 1992- 1991

Kolie krátkosrstá: 2017- 2016- 2015- 2014- 2013- 2012- 2011- 2010- 2009- 2008- 2007- 2005- 2004- 2003- 2000

Šeltie: 2017- 2016- 2015- 2014- 2013- 2012- 2011- 2010- 2009- 2008- 2007- 2006- 2005- 2004- 2003- 2002- 2001- 2000- 1999- 1998- 1997- 1996- 1995- 1994- 1993- 1992- 1991

 

Kolie dlouhosrstá - 27.8.2017 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Margaretha Carlsson (S)

Nejlepší dospělý pes plemene/nejlepší dospělá fena plemene:

Pes
Nej. dosp. pes
BOS
Rendez-Vous Ever After
nar. 22.12.2015
zlatý
o: Extremely Close to my Soul of Everblue
m: Harriet at Ever After
chov: Lenka Petrášková
maj: Lenka Petrášková
Fena
Nej. dosp. fena
BOB
Harriet at Ever After
nar. 1.4.2012
zlatá
o: Scottlyme Drum Major
m: Blind Date Ever After
chov: Lenka Petrášková
maj: Lenka Petrášková

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Love at First Sight from River Agara
nar. 2.10.2016
zlatá
o: C.I.B. Born for Agara and African Gold
m: Felly Dore Slapská alej
chov: Tereza Matoušková
maj: Tereza Matoušková

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV
Nej. vet. výst.
C.I.B. Ask An Answer from River Agara
nar. 3.7.2008
blue-merle
o: Old Golden Gates Farndale
m: Baroness Brena Ronna Bohemia
chov: Tereza Matoušková
maj: Tereza Matoušková

 

Kolie dlouhosrstá - 26.8.2017 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Eva Eriksson (S)

Nejlepší dospělý pes plemene/nejlepší dospělá fena plemene:

Pes
Nej. dosp. pes
BOS
C.I.B. Born for Agara and African Gold
nar. 12.9.2011
tricolor
o: Poker Face vom Old Tom
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Jitka Reslerová
maj: Tereza Matoušková
Fena
Nej. dosp. fena
BOB
Dixi z Petřkovických strání
nar. 5.10.2015
zlatá
o: Dustin Coll-Kony
m: Becky Golden Bloom
chov: Josef Novák
maj: Věra Janýšková

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Nej. jun. výst.
Love You Lago Benea
nar. 21.8.2016
blue-merle
o: Rosscarr's Raising Chaos
m: Charme Fille Lago Benea
chov: Jitka Gogolínová
maj: Jitka Gogolínová

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV
Nej. vet. výst.
C.I.B. Ask An Answer from River Agara
nar. 3.7.2008
blue-merle
o: Old Golden Gates Farndale
m: Baroness Brena Ronna Bohemia
chov: Tereza Matoušková
maj: Tereza Matoušková

 

Kolie dlouhosrstá - 6.5.2017 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Joanna Hodges (GB)

Klubový vítěz:

Pes
KV, BOB
Vítěz výstavy
C.I.B. Born for Agara and African Gold
nar. 12.9.2011
tricolor
o: Poker Face vom Old Tom
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Matoušková T.
Fena
KV, BOS
Dallinaire Gift for Julzar
nar. 14.6.2014
tricolor
o: Guest Blue Star de Cathyja
m: Millubie Shining Star for Dallinaire
chov: Vulić D.
maj: Filipová T.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Fridens Bombastic
nar. 7.7.2016
zlatý
o: Denfris Orlando Blum
m: Fridens Goldrise
chov: Novislavskya S.
maj: Gogolínová J.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV
Celebrity Ever After
nar. 26.2.2008
zlatá
o: Old Smokey des Beldones
m: Nicolaysen's Nanu Nana
chov: Petrášková L.
maj: Nývltová E.

 

Kolie dlouhosrstá - 10.9.2016 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Anna Kochan(PL)

Vítěz Ostravy:

Pes
Vítěz Ostravy
C.I.B. Born for Agara and African Gold
nar. 12.9.2011
tricolor
o: Poker Face vom Old Tom
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Matoušková T.
Fena
Vítěz Ostravy
CH. Fixed Idea from River Agara
nar. 9.12.2013
blue-merle
o: C.I.B. Born for Agara and African Gold
m: C.I.B. Ask An Answer from River Agara
chov: Matoušková T.
maj: Matoušková T.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ, BOB
Jun. vít. výst.
Pixel Puzzle Ever After
nar. 22.5.2015
zlatý
o: Pancho Sir Vom Brüggener-Land
m: CH. Goldilocks Ever After
chov: Petrášková L.
maj: Petrášková L.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV, BOS
Nej. vet. výst.

Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
nar. 23.8.2008
zlatá
o: Glen Morristone's Hope Sweet Love
m: Golden Queen v. Rhododendronwaldchen
chov: Scheil E.
maj: Gogolínová J.

 

Kolie dlouhosrstá - 20.8.2016 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tomas Rohlin (DK)

Vítěz Chropyně:

Pes
Vítěz Chropyně
BOS
C.I.B. Born for Agara and African Gold
nar. 12.9.2011
tricolor
o: Poker Face vom Old Tom
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Matoušková T.
Fena
Vítěz Chropyně
BOB
Felly Dore Slapská alej
nar. 10.1.2013
zlatá
o: Black Dollar Double Scotch
m: Red Sonja Modrý Iris
chov: Fialová D., Mgr.
maj: Matoušková T.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Jun. vít. výst.
Dixi z Petřkovických strání
nar. 5.10.2015
zlatá
o: Dustin Gold Coll-Kony
m: Becky Golden Bloom
chov: Novák J.
maj: Janýšková V.

 

Kolie dlouhosrstá - 7.5.2016 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Geoff Duffield (GB)

Klubový vítěz:

Pes
KV
BOS
Damien Black Amnis Rhei
nar. 3.10.2013
tricolor
o: CH. Flaming Black du Chemin des Randonnees
m: CH. Ginger Black du Clos de Seawind
chov: Petriková M.
maj: Schmiesterová K.
Fena
KV
BOB
Coca Cola Amnis Rhei
nar. 2.4.2013
zlatá
o: Desperado du Clos de Seawind
m: Sea Dreamer´s La Mer at Amnis Rhei
chov: Petriková M.
maj: Petrik M.+S.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Uait Sibod Tiramisu
nar. 19.7.2015
zlatá
o: Niksend King of Life
m: Eldvidzh Beautiful New Star
chov: Britvina E.
maj: Petrášková L.

Nejlepší veterán plemene:

Pes
BOV
Nej. vet. výst.

Cute Kid Ever After
nar. 26.2.2008
zlatý
o: Old Smokey Des Beldones
m: C.I.B. Nicolaysen´s Nanu Nana
chov: Petrášková L.
maj: Peřinová T.

 

Kolie dlouhosrstá - 12.9.2015 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Jitka Gogolínová

Pes
Vítěz Chropyně
BOS
C.I.B. Born For Agara And African Gold
nar. 12.9.2011
tricolor
o: Poker Face vom Old Tom
m: Tisha's Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Matoušková T.+Reslerová J.
Fena
Vítěz Chropyně
BOB
Bonnie Gold Vorašif
nar. 20.4.2014
zlatá
o: Ch. Etien Gold od Dennynky
m: Feebee z Jasmínových hor
chov: Fišarová V.
maj: Reslerová J.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Just Sweet Look Fatranský sen
nar. 12.9.2014
zlatá
o: C.I.B. Lynmead Not A Dollar More
m: Blossom Black Fatranský sen
chov: Kotuláš M., Ing.
maj: Knyblová L.

Nejlepší veterán plemene:

Pes
BOV

Early Sunshine Hirundo
nar. 5.4.2005
zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Pešátová M.

 

Kolie dlouhosrstá - 22.8.2015 - Speciální výstava Ostrava - rozhodčí: Robert Kotlár - HU

Pes
VSV, BOS
C.I.B. Arpad Gold Vorašif
nar. 27.5.2012
zlatý
o: GCH. Etien Gold od Dennynky
m: Feebee z Jasmínových Hor
chov: Fišarova V.
maj: Bačinová R.
Fena
VSV, BOB
ICh. Samantha Sue Zelené túje
nar. 15.1.2011
zlatá
o: ICh. Discovered Dream du Clos de Seawind
m: Ch. Enigma Empress du Clos de Seawind
chov: Petríková M., MUDr.
maj: Schmiesterová K.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Morning Glory Ever After
nar. 21.5.2014
zlatý
o: Elshajo Armani Moon
m: Harriet at Ever After
chov: Petrášková L.
maj: Novaková L.

Nejlepší veterán plemene:

Pes
BOV

Early Sunshine Hirundo
nar. 5.4.2005
zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Němečková Z.
maj: Pešátová M.

 

Kolie dlouhosrstá - 9.5.2015 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tibor Havelka - SK

Pes
KV
Arpad Gold Vorašif
nar. 27.5.2012
zlatý
o: GCH. Etien Gold od Dennynky
m: Feebee z Jasmínových Hor
chov: Fišarova V.
maj: Bačinová R.
Fena
KV
BOB, BIS
Diana Gold Chytrá kráska
nar. 29.8.2012
zlatá
o: Poker Face vom Old Tom
m: True Colours African Gold
chov: Přibylová J. Dis.
maj: Štaiglová K.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ, JBIS
Bonnie Gold Vorašif
nar. 20.4.2014
zlatá
o: Ch. Etien Gold od Dennynky
m: Feebee z Jasmínových hor
chov: Fišarová V.
maj: Reslerová J.

Nejlepší veterán plemene:

Pes
BOV, BOS

Dean Karino Bohemia
nar. 14.1.2006
zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýška K.
maj: Soldán P.

 

Kolie dlouhosrstá - 13.9.2014 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Anna Kochan - PL

Pes
Vítěz Chropyně
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
nar. 30. 10. 2007
blue-merle
o: Camelot Prince Noko Bohemia
m: Hornes Blue Vlčí žleb
chov: J. Matějek
maj: J. Všetečková
Fena
Vítěz Chropyně
BOB, BIS
JCH. Giulia D'Or Lago Benea
nar. 22.5.2012
zlatá
o: Kangasvuokon Merlin
m: Golden Hanna vom Rhododendronwaldchen
chov: J. Gogolínová
maj: M. Váchová

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Jeopardy Ever After
nar. 28.7.2013
zlatá
o: Prince of Sunlight Mr. Bombastic
m: Nicolaysen's Nanu Nana
chov: L. Petrášková
maj: M. Součková

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV

Daira Karino Bohemia
nar. 14.1.2006
zlatá
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýška K.
maj:L. Dostálová.

 

Kolie dlouhosrstá - 10.5.2014 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. Miroslav Kotuláš - SK

Pes
KV
Aurelio Adore van Golden Nachtigal
nar. 16.12.2010
zlatý
o: Czech Made Ever After
m: Dada Beautiful from Graslic Hills
chov: Bábíková M.
maj: Bábíková M.
Fena
KV
BOB, BIS
Dada Beautiful from Graslic Hills
nar. 28.5.2007
zlatá
o: Alwin form Graslic Hills
m: Old Golden Gates Perfecta
chov: Valníčková Z.
maj: Bábíková M.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Cesan z Petřkovických strání
nar. 19.5.2013
zlatý
o: Dustin Gold Coll-kony
m: Becky Golden Bloom
chov: Novák J.
maj: Pelcová D.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV

Doris Karino Bohemia
nar. 14.1.2006
zlatá
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Janýška K.
maj: Janýška K.

 

Kolie dlouhosrstá - 21.9.2013 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Andraš Polgar - SRB

Pes
Vítěz Chropyně
Poker Face vom Old Tom
nar. 11. 10. 2009
zlatý
o: Unglaublich Klug Dane of Kassiopea
m: Golden Piper vom Old Tom
chov: Reslerová J. Bc.
maj: Reslerová J. Bc.
Fena
Vítěz Chropyně
BOB, BIS
Diana In Silver Blue z Dančí louky
nar. 19. 5. 2012
blue-merle
o: Gti Blue Irish Home
m: Bejša z Dančí louky
chov: Smočková Z.
maj: Smočková Z.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Diana Gold Chytrá kráska
nar. 29.8.2012
zlatá
o: Poker Face vom Old Tom
m: True Colours African Gold
chov: Přibylová J.Dis.
maj: Štaiglová K.

 

Kolie dlouhosrstá - 31.8.2013 - Speciální výstava Ostrava-Třebovice - rozhodčí: Petr Řehánek

Pes
VSV
Erny Gold Coll-kony
nar: 14. 4. 2008
zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Jessi Gold Coll-kony
chov: Konečná V.
maj: Kučeríková V.
Fena
VSV, BOB
Adieu Amour Ever After
nar. 1.7.2007
zlatá
o: Old Smokey des Beldones
m: Clue from Graslic Hills
chov: Petrášková L
maj: Vančová H.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ, JBIS
Monty z Beskydských pastvin
nar. 8.4.2012
tricolor
o: Vital Spark African Gold
m: Aidinne Golden Bloom
chov: Knyblová L.
maj: Bálková I.

 

Kolie dlouhosrstá - 8.6.2013 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. Ivana Němečková

Pes
KV
Erny Gold Coll-kony
nar: 14. 4. 2008
zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Jessi Gold Coll-kony
chov: Konečná V.
maj: Kučeríková V.
Fena
KV, BOB
BIS
Espérance Lago Benea
nar. 6.5.2011
tricolor
o: Ice Vision of African Gold
m: Amina Lago Benea
chov: Gogolínová J.
maj: Růžičková G.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ, JBIS
Harriet at Ever After
nar. 1.4.2012
zlatá
o: CH.Scottlyme Drum Major
m: ICH. Blind Date Ever After
chov: Petrášková L.
maj: Nováková L.

 

Kolie dlouhosrstá - 1.9.2012 - Klubová výstava Chropyně - bez KV - rozhodčí: Anna Kochan - Pl

Pes
Vítěz Chropyně
Aurelio Adore van Golden Nachtigal
nar. 16.12.2010
zlatý
o: Czech Made Ever After
m: Dada Beautiful From Graslic Hills
chov: Bábíková M.
maj: Bábíková M.
Fena
Vítěz Chropyně
Aura Blue Finestra
nar. 6.11.2009
blue-merle
o: Aliad Assawda od Mohtarow
m: Fibi Blue Zátoka snů
chov: Bártová V.
maj: Bártová V.

Vítěz plemene:

Fena
BOJ, JBIS
BOB
Espérance Lago Benea
nar. 6.5.2011
tricolor
o: Ice Vision of African Gold
m: Amina Lago Benea
chov: Gogolínová J.
maj: Růžičková G.

 

Kolie dlouhosrstá - 2.6.2012 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Vladimír Javorčík - SK

Pes
KV
Early Sunshine Hirundo
nar. 5. 4. 2005
zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Z. Němečková
maj: M. Pešátová
Fena
KV
Arlenn Fredinna Agi
nar. 27. 8. 2007
zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Polly Black Nellago
chov: K. Holainová
maj: K. Holainová

Vítěz plemene:

Fena
BOJ, BOB
BIS
Espérance Lago Benea
nar. 6.5.2011
tricolor
o: Ice Vision of African Gold
m: Amina Lago Benea
chov: Gogolínová J.
maj: Růžičková G.

 

Kolie dlouhosrstá - 10.9.2011 - Speciální výstava Chropyně - rozhodčí: Wieslawa Misterka-Kluska - PL

Pes
VSV
Ch. Fill Královský dar
nar: 2. 10. 2007
zlatý
o: Prince Sunlight Quenchless Love
m: Oriana Black Vermiko
chov: Helena Lindaurová
maj: Helena Lindaurová
Fena
VSV, BOB
BIS
Mandane's New Star To African Gold
nar: 18..12. 2009
zlatá
o: Niksend Delicate Diamond
m: Mandane's Vanilla Dream
chov: P. Aderheim
maj: H. Švecová

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Dubuqué Delique Aratinga
nar. 30.10.2010
zlatá
o: Canón from Graslic Hills
m: Venecia Live Is Life of Kassiopeia
chov: P. Mecerová
maj: K. Cerhová

 

Kolie dlouhosrstá - 7.5.2011 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Andrea Zemánková - SK

Pes
KV, BOB
BIS
Ch. Fill Královský dar
nar: 2. 10. 2007
zlatý
o: Prince Sunlight Quenchless Love
m: Oriana Black Vermiko
chov: Helena Lindaurová
maj: Helena Lindaurová
Fena
KV
Empress Elfi Ronna Bohemia
nar: 12. 5. 2009
zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
chov: Eva Náhlovská
maj: Eva Náhlovská

 

Kolie dlouhosrstá - 11.9.2010 - Klubová výstava Chropyně - bez KV- rozhodčí: Anna Dzidt - PL

Fena
Vítěz Chropyně, BOB, BIS
Xelusiv Model vom Adlerwappen
nar: 12. 3. 2009
tricolor
o: Ch. Un-Amour-De-Jeunesse des Marecages du Prince
m: Ch. Paddy's Pirouette fom Adlerwappen
chov: S. Schulze
maj: J. Reslerová

 

Kolie dlouhosrstá - 8.5.2010 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tibor Havelka (Sk)

Pes
KV
Just Be African Gold
nar: 4. 7. 2005
zlatý
o: Hokus-Pokus Vom Adlerwappen
m: Silver Dream P. S. I Love You
chov: Reslerová J.
maj: Reslerová J., Šebestová H.
Fena
KV, BOB
BIS
Of Course African Gold
nar: 6. 5. 2007
zlatá
o: Frosty Ice Of African Gold
m: Tishas Black Minx vom Old Tom
chov: Reslerová J.
maj: Pešátová M., Šebestová H.

 

Kolie dlouhosrstá - 12.9.2009 - Speciální výstava Chropyně - rozhodčí: A. Zemánková - Sk

Pes
VSV
Dreamer Karino Bohemia
nar: 14. 1. 2006
zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: Z. Janýšková
Fena
VSV
Arlenn Fredinna Agi
nar: 27. 8. 2008
zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Polly Black Nellago
chov: K. Holainová
maj: K. Holainová

Vítěz plemene:

Fena
Nej.vet.
BOB
Iris z Beskydských pastvin
nar: 11. 4. 2000
zlatá
o: Victory Gold Zlatý lotos
m: Halina z Beskydských pastvin
chov: L. Knyblová
maj: K. Janýška

 

Kolie dlouhosrstá - 6.6.2009 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tomas Rohlin (Dánsko)

Pes
KV,BOB
Fill Královský dar
nar: 2. 10. 2007
zlatý
o: CH. Prince of Sunlight Quenchless Love
m: Oriana Black Vermiko
chov: Lindaurová H.
maj: Lindaurová H.
Fena
KV
Caila z Mlýnského úvozu
nar: 13. 8. 2007
zlatá
o: Bentley z Preinsteinu
m: Amber Girl Leawrey
chov: Vainarová Z.
maj: Mazankievicová l.

 

Kolie dlouhosrstá - 7.6.2008 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: ing. I. Němečková

Pes
KV
Early Sunshine Hirundo
nar: 5.4.2005
zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Queenly Mighty Quin of Kassiopea
chov: Němečková Z.
maj: Pešátová M. PhDr.
Fena
KV,BOB
BIS
Daira Karino Bohemia
nar: 14. 1. 2006
zlatá
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: L. Dostálová

 

Kolie dlouhosrstá - 26.5.2007 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: ing. I. Němečková

Pes
KV
Dreamer Karino Bohemia
nar: 14. 1. 2006
zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: Z. Janýšková
Fena
KV,BOB
Daira Karino Bohemia
nar: 14. 1. 2006
zlatá
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: L. Dostálová

 

Kolie dlouhosrstá - 13.5.2006 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: M. Kůrová

Pes Chuck Norris Noko Bohema
nar: 12.9.2003
zlatý
o: Archie Noko Bohemia
m: Colorad Beauty Noko Bohemia
chov: J. Novák
maj: J. + T. Novák
Fena Rineweld Unico Umline
nar: 14.11.2004
blue-merle
o: Rineweld Opallys
m: Rineweld Persistent
chov: E. Lissai
maj: J. Hemelík

 

Kolie dlouhosrstá - 14. 5.2005 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Mgr. D. Fialová

Pes Great Minstrel Noko Bohemia
nar: 14.4.2002
zlatý
o: ICH. Wch. Roclynn Kings Minstrel
m: Colored Beauty Noko Bohemia
chov: J. Novák
maj: J. Novák
Fena Nailing love ze Zlaté jalny
nar: 9.2.2003
zlatá
o: Nyitramenti Captain Blood
m: Running Girly von Belvedere
chov: J. Křečková
maj: H. Svobodová

 

Kolie dlouhosrstá - 29.5.2004 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: T. Havelka SK

Pes ICH. Voodoo´s Vow ze Zlaté jalny
nar: 4.4.1996
zlatý
o: ICH. Drift Fatranský sen
m: Icy Queen Fatranský sen
chov: J. Křečková
maj: V. Kracíková
Fena Beatris Gold Moravia Galaxy
nar: 25.2.2003
zlatá
o: Amalie Attention Please
m: Christine Gold Moravia Galaxy
chov: L. Eliášová
maj: K. + K. Štefkovičovi

 

Kolie dlouhosrstá - 17.5.2003 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: PhDr. V. Mojžíš

Pes Camelot Prince Noko Bohemia
nar: 22.2.2000
tricolor
o: CH. Reeberrich Rum-Punch
m: ICH. Sharidon Carrow Spicer
chov: J. Novák
maj: J. Novák
Fena Deidre Noko Bohemia
nar: 25.3.2001
tricolor
o: Do It Again Fulvo Della Cambianeli
m: Shridon Ayleen Carrow Spicer
chov: J. Novák
maj: MVDr. V. Fiala

 

Kolie dlouhosrstá - 18.5.2002 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Mgr. D. Fialová

Pes Gent Maick Gold Zlatý lotos
nar: 3.5.1998
zlatý
o: Handsome Black Alkami
m: Annabella z Arcamony
chov: J. Fialová
maj: Z. a N. Pešinovi
Fena JCH. Challenge Gold Moravia Classic
nar: 2.7.2000
zlatá
o: CH. Video Star of Slaterstone
m: Heather z Hebé
chov: A. Žídková
maj: K. Chrastinová

 

Kolie dlouhosrstá - 19.5.2001 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: J. Matějek

Pes Archie Noko Bohemia
nar: 23.6.1997
zlatý
o: ICH. Perry Rovelburgi
m: Angelika Chalupy
chov: J. Novák
maj: J. Novák
Fena Britany Noko Bohemia
nar: 21.7.1998
zlatá
o: ICH. Perry Rovelburgi
m: Angelika Chalupy
chov: J. Novák
maj: J. Novák

 

Kolie dlouhosrstá - 13.5.2000 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: M. Svobodová

Pes Bark Krásná louka CS
nar: 21.4.1995
blue-merle
o: Stellar Black Alkami CS
m: Utterly Blue Alkami CS
chov: M. Pilcová
maj: M. Ouředníková
Fena JCH. Xenita Black Modrý Iris
nar: 31.3.1998
tricolor
o: Monty Modrý Iris
m: Omega Modrý Iris
chov: M. Kratochvílová
maj: J. Fialová

 

Kolie dlouhosrstá - 15.5.1999 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. V. Fiala

Pes Urian Gold Altir CS
nar: 8.5.1991
zlatý
o: Manico´s Quest of Rock
m: Patricie Altir CS
chov: A. Tiburáková
maj: A. Tiburáková
Fena Clementine von D´Erste
nar: 11.7.1997
zlatá
o: Imposant Boy Fatranský sen
m: Rolka Altir
chov: Ing. J. Milatová
maj: A. Źídková

 

Kolie dlouhosrstá - 16.5.1998 - Klubová výstava Zlín - rozhodčí: PhDr. V. Mojžíš

Pes Bark Krásná louka
nar: 21.4.1995
blue-merle
o: Stellar Black Alkami CS
m: Utterly Blue Alkami CS
chov: M. Pilcová
maj: M. Ouředníková
Fena Janneva Sa Fille Jade
nar: 7.3.1996
zlatá
o: Janneva Sterling Gold
m: Bhyllsacre La Pre Fleur
chov: D. a J. Beesley
maj: V. a D. Fialovi

 

Kolie dlouhosrstá -17.5.1997 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: J. Matějek

Pes Urian Gold Altir CS
nar: 12.10.1995
zlatý
o: Manico´s Quest of Rock
m: Patricie Altir CS
chov: A. Tiburáková
maj: A. Tiburáková
Fena Blue Mickey Hanácká perla CS
nar: 2.4.1992
blue-merle
o: Denny Zlatý lotos CS
m: Chanelle Hanácká perla CS
chov: S. Bučková
maj: J. a R. Benediktovi

 

Kolie dlouhosrstá - 25.5.1996 - Klubová výstava Kroměříž - rozhodčí: pes - A. Zemánková SK, fena - M. Svobodová

Pes Blue Norton Roy Mamive CS
nar: 6.10.1994
blue-merle
o: Huckleberry Finn Mamive CS
m: Petronila Mamive CS
chov: V. Matušů
maj: V. Matušů
Fena Blue Mickey Hanácká perla CS
nar: 2.4.1992
blue-merle
o: Denny Zlatý lotos CS
m: Chanelle Hanácká perla CS
chov: S. Bučková
maj: J. Benediktová

 

Kolie dlouhosrstá - 13.5.1995 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: J. Matějek

Pes Charli Chaplin Tamburín CSr
nar: 28.1.1993
zlatý
o: Rosegardens Petit Filou
m: Engge Tamburín CS
chov: I. Tančenová
maj: D. Pegner
Fena Victoria z Jordánské hráze CS
nar: 20.6.1993
zlatá
o: Cleo Záhorácké údolie CS
m: Eris Slapská alej CS
chov: V. a D. Fialovi
maj: V. a D. Fialovi

 

Kolie dlouhosrstá - 14.5.1994 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. A. Kováčová SK

Pes Cajus Zlatý jantar Cs
nar: 30.5.1991
zlatý
o: Alan z Křišťálového jezera CS
m: Klára Vlčí žleb CS
chov: Y. Pechová
maj: D. Látalová
Fena Hilda Gold Fleur Mamive CS
nar:
zlatá
o: Akdeniz Right Royal
m: Gabrielle Mamive CS
chov: V. Matušů
maj: M. Soukalová

 

Kolie dlouhosrstá - 26.6.1993 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: PhDr. V. Mojžíš

Pes Lestor Altir CS
nar: 1.4.1990
zlatý
o: CH. Gunwald Mamive
m: Mia Vlčí žleb
chov: A. Tiburáková
maj: A. Tiburáková
Fena Jolly Gold Hanácká perla CS
nar: 10.7.1991
zlatá
o: Bek Vlčí žleb
m: Ditta Hanácká perla
chov: S. Bučková
maj: S. Bučková

 

Kolie dlouhosrstá - 16.5.1992 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. A. Kováčová SK

Pes Aiko Tulácké blues CS
nar: 6.9.1990
zlatý
o: Akdeniz Right Royal
m: Hani z Nemojova
chov: G. Vranová
maj: G. Vranová
Fena Loidy Altir CS
nar: 1.4.1990
zlatá
o: CH.Gunwald Mamive
m: Mia Vlčí žleb
chov: A. Tiburáková
maj: A. Tiburáková

 

Kolie dlouhosrstá - 14.9.1991 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: pes - A. Zemánková SK, fena - MVDr. A. Kováčová SK

Pes Charis Altir CS
nar: 15.3.1988
zlatý
o: Bondy Brněnské nábřeží CS
m: Mia Vlčí žleb CS
chov: A. Tiburáková
maj: R. Havelka
Fena Carmen Fatranský sen CS
nar:
zlatá
o: Dark Tatranská romance CS
m: Aenne Fatranský sen
chov: Ing. M. Kotuláš
maj: Ing. M. Kotuláš

 

Kolie krátkosrstá - 27.8.2017 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Margaretha Carlsson (S)

Nejlepší dospělý pes plemene/nejlepší dospělá fena plemene:

Pes
Nej. dosp. pes
BOS
Cu-Chaorach Treun Soroli
nar. 27.2.2015
zlatý
o: Natalain Diamond of Bila Kaifa
m: Olive Krásná louka
chov: Hanna Nowak
maj: Edita Vraspírová
Fena
Nej. dosp. fena
BOB
Vít. Ostravy
Chyť si mě Leneli
nar. 13.7.2014
tricolor
o: Calibra´s Go West
m: Dáma v černém Leneli
chov: Fránková L., Ing.
maj: Laníková D., Mgr.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Cimrman Rafrabela
nar. 14.11.2016
tricolor
o: Scotty Krásná louka
m: Bel Air Hurgada z Mošnova
chov: Radim Pavlica
maj: Věra Koucká

 

Kolie krátkosrstá - 26.8.2017 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Eva Eriksson (S)

Nejlepší dospělý pes plemene/nejlepší dospělá fena plemene:

Pes
Nej. dosp. pes
BOS
Cu-Chaorach Treun Soroli
nar. 27.2.2015
zlatý
o: Natalain Diamond of Bila Kaifa
m: Olive Krásná louka
chov: Hanna Nowak
maj: Edita Vraspírová
Fena
Nej. dosp. fena
BOB
Vít. Ostravy
Chyť si mě Leneli
nar. 13.7.2014
tricolor
o: Calibra´s Go West
m: Dáma v černém Leneli
chov: Fránková L., Ing.
maj: Laníková D., Mgr.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Cimrman Rafrabela
nar. 14.11.2016
tricolor
o: Scotty Krásná louka
m: Bel Air Hurgada z Mošnova
chov: Radim Pavlica
maj: Věra Koucká

 

Kolie krátkosrstá - 6.5.2017 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Duna Jones (GB)

Klubový vítěz:

Pes
KV, BOS
Irsai Oliver
nar. 21.5.2015
tricolor
o: Calibra's Go West
m: Fatal Error Nirreterrit
chov: Fránková L.
maj: Fránková L.
Fena
KV, BOB
Chyť si mě Leneli
nar. 13.7.2014
tricolor
o: Calibra´s Go West
m: Dáma v černém Leneli
chov: Fránková L., Ing.
maj: Laníková D., Mgr.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Jun. vít. výst.
Dantés vom Feueropal
nar. 28.2.2016
tricolor
o: MultiCh. Brontés Bohemia Elenor
m: Turella´s Magic In Your Eyes
chov: Novislavskya S.
maj: Gogolínová J.

 

Kolie krátkosrstá - 10.9.2016 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Anna Kochan(PL)

Vítěz Ostravy:

Pes
Vít. Ostravy, BOB
Vít. výstavy
Cu-chaorach Terun Soroli
nar. 27.2.2015
zlatý
o: Natalian Diamond of Bila Kaifa
m: Natalian Diamond of Bila Kaifa
chov: Nowak H.
maj: Vraspírová E.
Fena
Vítěz Ostravy
BOS
Cesmína Vera Gopo
nar. 6.4.2014
tricolor
o: Helios of Bohemia Balada
m: Aloe Vera Adeteva
chov: Holíková D.
maj: Čurlejová E.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Beautiful Rafrabela
nar. 24.9.2015
tricolor
o: Helios of Bohemia Balada
m: Bel Air Hurgada z Mošnova
chov: Pavlica R.
maj: Váňová E.

 

Kolie krátkosrstá - 20.8.2016 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tomas Rohlin (DK)

Vítěz Chropyně:

Fena
Vít. Chropyně, BOB
Vít. výstavy
Chyť si mě Leneli
nar. 13.7.2014
tricolor
o: Calibra´s Go West
m: Dáma v černém Leneli
chov: Fránková L., Ing.
maj: Laníková D., Mgr.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Beautiful Rafrabela
nar. 24.9.2015
tricolor
o: Helios of Bohemia Balada
m: Bel Air Hurgada z Mošnova
chov: Pavlica R.
maj: Váňová E.

 

Kolie krátkosrstá - 7.5.2016 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Geoff Duffield (GB)

Klubový vítěz:

Pes
KV, BOB
Vít. výstavy
C.I.B. Brontés Bohemia Elenor
nar. 14.3.2010
tricolor
o: Jack Mack´s Sqoilear Sár
m: Artemis Bohemia Balada
chov: Tvrdý M.
maj: Novotná R.
Fena
KV
BOS
I Am of Bohemia Balada
nar. 8.2.2014
tricolor
o: C.I.B. Milli Miller Voimas Smurai Aapo
m: C.I.B. Kangasvuokon Mery-Lou
chov: Havlíčková S.
maj: Váchová M.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Afram Jack Katri White
nar. 11.11.2014
tricolor
o: Brontés Bohemia Elenor
m: Aisha Hafin Blatná
chov: Čermáková B.
maj: Skotnicová S.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV

Cinnaberry's Uptown Girl
nar. 2.3.2007
blue-merle
o: Helga Neitin Tsaari Timo
m: Cinnaberry's Time Will Tell
chov: Sakminen A.
maj: Horňáková P.

 

Kolie krátkosrstá - 12.9.2015 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Anna Dzidt - PL

Pes
Vítěz Chropyně
BOS
Mighty's Spring Meadow Io Ilario
nar. 20.5.2013
tricolor
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Shulune Imperial Signature
chov: J. Semiaková
maj: L. Štramberská
Fena
Vítěz Chropyně
Mighty's Spring Meadow Linn Luned
nar. 8.6.2014
zlatá
o: Unique's Diamond Super Bowl
m: Mighty's Spring Meadow Hope Of Nadine
chov: J. Semiaková
maj: L. Štramberská

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ, BOB
JBIS, BIS
Chyť si mě Leneli
nar. 13.7.2014
tricolor
o: Calibra´s Go West
m: Dáma v černém Leneli
chov: Fránková L. Ing.
maj: Laníková D.

 

Kolie krátkosrstá - 22.8.2015 - Speciální výstava Ostrava - rozhodčí: Robert Kotlár - HU

Pes
VSV, BOB
BIS
Neo Krásná louka
nar. 13.12.2010
tricolor
o: Cake Krásná louka
m: Jasmine Krásná louka
chov: Ouředníková M.
maj: Mayerová Z., Bc.
Fena
VSV
Batty Vera Gopo
nar. 28.6.2012
tricolor
o: Flying Heartbreakers Double Ace
m: Aloe Vera Adeteva
chov: Holíková D.
maj: Holíková D.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ, BOS
JBIS
Chyť si mě Leneli
nar. 13.7.2014
tricolor
o: Calibra´s Go West
m: Dáma v černém Leneli
chov: Fránková L. Ing.
maj: Laníková D.

 

Kolie krátkosrstá - 9.5.2015 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tibor Havelka - SK

Pes
KV, BOS
Migty´s Spring Meadow Hold On
nar. 29.3.2011
zlatý
o: Sandcastle´s Kingofthe Swing
m: Mighty´s Spring Meadow Aster Move
chov: Semianová J.
maj: Ličková M.
Fena
KV
Imalaya Gold of Connemara's Highlands
nar. 6.2.2013
zlatá
o: Luke Krásná louka
m: Fudjai Gold of Connemara's Highlands
chov: Armelin S.
maj: Gabrielová E.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ, BOB
Chovej mě Leneli
nar. 13.7.2014
zlatá
o: Calibra´s Go West
m: Dáma v černém Leneli
chov: Fránková L. Ing.
maj: Fránková L. Ing.

 

Kolie krátkosrstá - 13.9.2014 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Anna Kochan - PL

Pes
Vítěz Chropyně
Mighty's Spring Meadow Io Ilario
nar. 20.5.2013
tricolor
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Shulune Imperial Signature
chov: J. Semiaková
maj: L. Štramberská
Fena
Vítěz Chropyně
BOB
Ie Isis Mighty's Spring Meadow
nar. 20.5.2013
zlatá
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Shulune Imperial Signature
chov: J. Semianová
maj: Z. Štruncová

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ, JBIS
Cinnaberry's Sirocco
nar. 3.4.2013
zlatá
o: Windstorm Of Netiv Ha'ayit
m: Mighty's Spring Meadow Geyser Garden
chov: A. Salminen
maj: M. Vosyková + A. Salminen

 

Kolie krátkosrstá - 10.5.2014 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. Miroslav Kotuláš - SK

Pes
KV
Mighty´s Sprin Meadow Hold On
nar. 29.3.2011
zlatý
o: Sandcastle´s Kingofthe Swing
m: Msm Aster Move
chov: Semianová J.
maj: Ličková M.
Fena
KV
Allegory Bradamante
nar. 22.11.2011
zlatá
o: Systai'an Visas
m: Allegory Godiva
chov: Tuominen M.
maj: Komínková E.

Vítěz plemene:

Fena
BOJ, BOB
JBIS
Ie Isis Mighty´s Spring Meadow
nar. 20.5.2013
zlatá
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Shulune Imperial Signature
chov: Semianová J.
maj: Štruncová Z.

 

Kolie krátkosrstá - 21.9.2013 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Eva Hájková

Pes
Vítěz Chropyně
Brontés Bohemia Elenor
nar. 14.3.2010
tricolor
o: Jack Mack´s Sqoilear Sár
m: Artemis Bohemia Balada
chov: Tvrdý M.
maj: Novotná R.
Fena
Vítěz Chropyně
Aloe Vera Adeteva
nar. 16.10.2008
tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Pančochová E.
maj: Holíková D.

Vítěz plemene:

Fena
BOJ, BOB
Batty Vera Gopo
nar. 28.6.2012
tricolor
o: Flying Heartbreakers Double Ace
m: Aloe Vera Adeteva
chov: Holíková D.
maj: Holíková D.

 

Kolie krátkosrstá - 31.8.2013 - Speciální výstava Ostrava-Třebovice - rozhodčí: Petr Řehánek

Pes
VSV, BOB
BIS
Brontés Bohemia Elenor
nar. 14.3.2010
tricolor
o: Jack Mack´s Sqoilear Sár
m: Artemis Bohemia Balada
chov: Tvrdý M.
maj: Novotná R.
Fena
VSV
Nina Krásná louka
nar. 13.12.2010
zlatá
o: Cake Krásná louka
m: Jasmine Krásná louka
chov: Ouředníková M.
maj: Jandová D.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Batty Vera Gopo
nar. 28.6.2012
tricolor
o: Flying Heartbreakers Double Ace
m: Aloe Vera Adeteva
chov: Holíková D.
maj: Holíková D.

 

Kolie krátkosrstá - 8.6.2013 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. Ivana Němečková

Fena
KV, BOB
Aloe Vera Adeteva
nar. 16.10.2008
tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Pančochová E.
maj: Holíková D.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Batty Vera Gopo
nar. 28.6.2012
tricolor
o: Flying Heartbreakers Double Ace
m: Aloe Vera Adeteva
chov: Holíková D.
maj: Holíková D.

 

Kolie krátkosrstá - 1.9.2012 - Klubová výstava Chropyně - bez KV - rozhodčí: Anna Kochan - Pl

Pes
Vítěz Chropyně
Brontés Bohemia Elenor
nar. 14.3.2010
tricolor
o: Jack Mack´s Sqoilear Sár
m: Artemis Bohemia Balada
chov: Tvrdý M.
maj: Novotná R.
Fena
Vítěz Chropyně
Nina Krásná louka
nar. 13.12.2010
zlatá
o: Cake Krásná louka
m: Jasmine Krásná louka
chov: Ouředníková M.
maj: Jandová Zemanová D.

Vítěz plemene:

Pes
BOJ, BOB
Onyx Krásná louka
nar. 13.8.2011
zlatý
o: Loriseum Abreu
m: Julie Krásná louka
chov: Ouředníková M.
maj: Šettnerová L.

 

Kolie krátkosrstá - 2.6.2012 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Vladimír Javorčík - SK

Pes
KV, BOB
Cinky Linky Leneli
nar. 11.11.2009
zlatý
o: Angel Meadow's Super Special
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: L. Fránková
maj: K. Žukowská
Fena
KV
Nina Krásná louka
nar. 13.12.2010
zlatá
o: Cake Krásná louka
m: Jasmina Krásná louka
chov: M. Ouředníková
maj: Zemanová, D. Jandová

 

Kolie krátkosrstá - 10.9.2011 - Speciální výstava Chropyně - rozhodčí: Wieslawa Misterka-Kluska - PL

Pes
VSV
Alegro Star Adeteva
nar: 16. 10. 2008
tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Eva Pančochová
maj: Šárka Nováčková
Fena
VSV, BOB
Lillian Krásná louka
nar: 6. 6. 2009
zlatá
o: Amos von Sconau
m: Beauty Krásná louka
chov: Michaela Ouredníková
maj: Zdenka Loužecká

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Melody Krásná louka
nar. 20. 7. 2010
zlatá
o: Jack Mack's Reobhatan
m: Icy Krásná louka
chov: Michaela Ouředníková
maj: Šárka Nováčková

 

Kolie krátkosrstá - 7.5.2011 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Andrea Zemánková - SK

Pes
KV
Cinki Linki Leneli
nar: 11. 11. 2009
zlatý
o: Angel Meadow's Nirreterrit
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Lenka Fránková
maj: Katerina Žukowská
Fena
KV, BOB
Lillian Krásná louka
nar: 6. 6. 2009
zlatá
o: Amos von Sconau
m: Beauty Krásná louka
chov: Michaela Ouredníková
maj: Zdenka Loužecká

 

Kolie krátkosrstá - 11.9.2010 - Klubová výstava Chropyně - bez KV- rozhodčí: Anna Dzidt - PL

Pes
Vítěz Chropyně, BOB
Dark Clark Flying Ear
nar: 9. 6. 2009
tricolor
o: Ich. Zenith of Fame Fantazija
m: Anja Beau Flying Ear
chov: I.Horská
maj: H.Svobodová

 

Kolie krátkosrstá - 8.5.2010 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tibor Havelka (Sk)

Pes
KV, BOB
Alegro Star Adeteva
nar: 16. 10. 2008
tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Pančochová E.
maj: Nováčková Š. Ing.
Fena
KV
Aloe Vera Adeteva
nar: 16. 10. 2008
tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: Pančochová E.
maj: Nováčková Š. Ing.

 

Kolie krátkosrstá - 12.9.2009 - Speciální výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. G. Ridarčíková - Sk

Pes
VSV,BOB
BIS
Blue Moon Leneli
nar: 6. 1. 2008
blue-merle
o: Coro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Wellamo
chov: L. Fránková
maj: E. Pavlíková
Fena
VSV
Bianca Notte z Roztockého zámku
nar: 5. 10. 2007
tricolor
o: Natalain Nightfall
m: Elen Krásná louka
chov: M. Bajerová
maj: E. Vánová

 

Kolie krátkosrstá - 6.6.2009 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tomas Rohlin (Dánsko)

Pes
KV
Čoro Moro Nirreterrit
nar: 12.7.2005
blue-merle
o: Markylla´s Magic Star Award
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Z. Šusterová
maj: E. Pavlíková
Fena
KV
Anabela of Bohemia Balada
nar: 6. 1. 2007
zlatá
o: Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers
m: Gaya Krásná Louka
chov: Havlícková S.
maj: Ajmová L.

Vítěz plemene:

Fena
CAJC,BOB
BIS
Kangasvuokon Mery Lou
nar: 5. 5. 2008
tricolor
o: Sandcastle's True Topic
m: Kangasvuokon Michelle
chov: Helvi M.
maj: Havlícková S.

 

Kolie krátkosrstá - 7.6.2008 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. I. Němečková

Fena
KV,BOB
Adette z Roztockého zámku
nar: 13.11.2006
tricolor
o: Turella´s Skywalker
m: Ellen Krásná louka
chov: Bajerová M.
maj: Pancochová E.

 

Kolie krátkosrstá - 26.5.2007 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. I. Němečková

Pes
KV
Čoro Moro Nirreterrit
nar: 12.7.2005
blue-merle
o: Markylla´s Magic Star Award
m: Bayla Bayla Nirreterrit
chov: Z. Šusterová
maj: E. Pavlíková
Fena
KV,BOB
BIS
Coby Kdyby Nirreterrit
nar: 24.12.2006
tricolor
o: CH. Jack Mack´s Difyr de Dannan
m: CH. Born To Dream Alkami
chov: Z. Šusterová.
maj: P. Mančal

 

Kolie krátkosrstá - 14.5.2005 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. V. Fiala

Pes Douglas Adams Krásná louka
nar: 7.7.2003
zlatý
o: Asim Dream Alkami
m: Celine von Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: D. Zemanová
Fena
nar:
o:
m:
chov:
maj:

 

Kolie krátkosrstá - 29.5.2004 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: T. Havelka SK

Pes Buddy Krásná louka
nar: 15.7.2001
zlatý
o: Markylla´s Magic Star Pretender
m: Celine von Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: D. Zemanová
Fena Bu Bu Bu Nirreterrit
nar: 19.10.2002
tricolor
o: Oneway´s Al Capone
m: CH. Celine von Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: M. Ouředníková

 

Kolie krátkosrstá - 17.5.2003 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: PHDr. V. Mojžíš

Pes Buddy Krásná louka
nar: 15.7.2001
zlatý
o: Markylla´s Magic Star Pretender
m: Celine von Ihlpol
chov: M. Ouředníková
maj: D. Zemanová
Fena
nar:
o:
m:
chov:
maj:

 

Kolie krátkosrstá - Klubová výstava Chropyně - 13.5.2000 - rozhodčí: MVDr. A. Kováčová - SK

Pes
nar:
o:
m:
chov:
maj:
Fena CH. Celine V Ihlpol
nar: 5.10.1998
zlatá
o: Hasan V. Ihlpol
m: Scandyline Cinja Mydream
chov: I. Hart
maj: M. a J. Ouředníkovi

 

Šeltie - 27.8.2017 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Eva Eriksson (S)

Nejlepší dospělý pes plemene/nejlepší dospělá fena plemene:

Pes
Nej. dosp. pes
BOB
Sandwick Turn Back Time at Highbrook
nar. 26.6.2014
tricolor
o: Highbrook Harlequin
m: Sandwick Twist of Fate
chov: Joanne Hardy
maj: Lesley + Keith Goodwins
Fena
Nej. dosp. fena
BOS
Jch. Nangie Nymph ze Shetlandů
nar. 13.10.2014
zlatá
o: Ch. Evros Only One Way Oliver
m: Cassandra ze Shetlandů
chov: Hana Kalubcová
maj: Hana Kalubcová

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Nej. jun. výst.
Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora
nar. 19.9.2016
zlatá
o: C.I.B. Medieval's Tropical Sweet Dream
m: C.I.B. Kassandra z Heřmanova dvora
chov: Michaela Heřmanová
maj: Michaela Heřmanová

Nejlepší veterán plemene:

Pes
BOV
C.I.B. Amethrickeh Apparition
nar. 12.10.2005
zlatý
o: Ch. Rannerdale Ghostbuster
m: Amethrickeh's Magic Mirror
chov: Heather Bendelow
maj: Kateřina Pánková

 

Šeltie - 26.8.2017 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Margaretha Carlsson (S)

Nejlepší dospělý pes plemene/nejlepší dospělá fena plemene:

Pes
Nej. dosp. pes
BOB
Sandwick Turn Back Time at Highbrook
nar. 26.6.2014
tricolor
o: Highbrook Harlequin
m: Sandwick Twist of Fate
chov: Joanne Hardy
maj: Lesley + Keith Goodwins
Fena
Nej. dosp. fena
BOS
Jch. Nangie Nymph ze Shetlandů
nar. 13.10.2014
zlatá
o: Ch. Evros Only One Way Oliver
m: Cassandra ze Shetlandů
chov: Hana Kalubcová
maj: Hana Kalubcová

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Caronlea Whiskey in The Jar
nar. 7.5.2016
tricolor
o: Sandwick Kirov
m: Ardlyn Betty Blue at Caronlea
chov: Karen Mc Devitt
maj: Milan Šperlík

 

Šeltie - 6.5.2017 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Duna Jones (GB)

Klubový vítěz:

Pes
KV, BOB
Sandwick Turn Back Time at Highbrook
nar. 26.6.2014
tricolor
o: Highbrook Harlequin
m: Sandwick Twist of Fate
chov: Hardy J.
maj: Goodwin L.+K.
Fena
KV, BOS
Gold Fever z Ďáblovy studánky
nar. 2.3.2015
zlatá
o: Rannerdale Ringmaster
m: Optima z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Svobodová M.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Kassandra Moravské srdce
nar. 4.4.2016
blue-merle
o: Credo Sol Oriens
m: Dájenka Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Habrová V.

Nejlepší veterán plemene:

Pes
BOV
Nej. vet. výst.
C.I.B. Amethrickeh Apparition
nar. 12.10.2005
zlatý
o: Ch. Rannerdale Ghostbuster
m: Amethrickeh's Magic Mirror
chov: Bendelow H.
maj: Pánková K.

 

Šeltie - 10.9.2016 - Klubová výstava Ostrava - rozhodčí: Anna Kochan(PL)

Vítěz Ostravy:

Pes
Vít. Ostravy
BOS
Xero ze Zlaté hvězdy
nar. 26.1.2015
bi-blue
o: Drystream Biblack Ezel
m: Z-Michelle ze Zlaté hvězdy
chov: Tučková D.
maj: Tučková D.
Fena
Vít. Ostravy
BOB
Bottega Veneta al Bader
nar. 19.11.2013
zlatá
o: Double Jeux des Romarins de Mayerling
m: Ann CHess Jackdaw Rock
chov: Jonášová D.
maj: Citorová M.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Bibi ze Zlaté hvězdy
nar. 24.7.2015
bi-blue
o: Apple Acres Tuxedo
m: Debi ze Zlaté hvězdy
chov: Tučková D.
maj: Tučková D.

 

Šeltie - 20.8.2016 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tomas Rohlin (DK)

Vítěz Chropyně:

Fena
Vít. Chropyně
BOB
JCH. Nangie Nymph ze Shetlandů
nar. 13.10.2014
zlatá
o: C.I.B. Evros Only One Way Oliver
m: Cassandra ze Shetlandů
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Jessie Moravské srdce
nar. 31.5.2015
blue-merle
o: Credo Sol Oriens
m: Dájenka Moravské srdce
chov: Habrová V.
maj: Kovaříková P.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV
Nej. vet. výst.

Carioca Sol Oriens
nar. 1.7.2008
tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Sorbonne Black Moravské srdce
chov: Ocetková P.
maj: Ocetková P.

 

Šeltie - 7.5.2016 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Geoff Duffield (GB)

Klubový vítěz:

Pes
KV
BOB
Gift from Whisky Verný tieň
nar. 31.8.2013
zlatý
o: Japaro With Vescamontana
m: Classic Beauty Verný tieň
chov: Klottonová M.
maj: Svobodová M.+Klottonová M.
Fena
KV
BOS
Nangie Nymph ze Shetlandů
nar. 13.10.2014
zlatá
o: ICH. Evros Only One Way Oliver
m: Cassandra ze Shetlandů
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Jun. vít. výst.
Gold Fever z Ďáblovy studánky
nar. 2.3.2015
zlatá
o: Carioca Sol Oriens
m: Optima z Ďáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Svobodová M.

Nejlepší veterán plemene:

Pes
BOV

Fain Friend Chancy Remus
nar. 8.3.2008
zlatý
o: Elliot Golden Fleece Du Clos Des Eperviers
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Lelková L.

 

Šeltie - 12.9.2015 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Anna Dzidt - PL

Pes
Vítěz Chropyně
BOB
C.I.B. GrandCh. Eastdale Just A Dreamstone
nar. 9.7.2010
zlatý
o: Evad Dreamstone At Lochkaren
m: Eastdale Just A Space Dream
chov: Book. B.+J.
maj: Kalendová E.
Fena
Vítěz Chropyně
Wild Child ze Skalní vyhlídky
nar. 20.6.2013
zlatá
o: Mutich. Quashee Hight Class O'Pinion
m: Felicita ze Skalní vyhlídky
chov: Kalendová K.
maj: Kalendová K.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Laurel Luck znad Antalowskiego potoku
nar. 20.10.2014
zlatý
o: Evros Only One Way Oliver
m: Haumea znad Anlalowskiego potoku
chov: Trzebunia T.
maj: Kalendová E.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV, BOS

Aneli Gold Lenfir
nar. 20.3.2005
zlatá
o: Poulsgaards Looking for Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj: Lelková L.

 

Šeltie - 22.8.2015 - Speciální výstava Ostrava - rozhodčí: Robert Kotlár - HU

Pes
VSV, BOS
Czarodziej z Solnej Ziemi
nar. 1.2.2014
blue-merle
o: Lovesome Dreamland
m: Za Zi Nel Ventora
chov: Bartosz J.
maj: Sulanská E.
Fena
VSV, BOB
C.I.B. Kassandra z Heřmanova dvora
nar. 13.10.2008
zlatá
o: Sweet Billy-Boy o'the Highlands
m: C.I.B. Enny ze Zlaté hvězdy
chov: Heřmanová M.
maj: Heřmanová M.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Join Me In The Moon Des Lutins De Cassiopee
nar. 4.9.2014
zlatá
o: Microgarden´s Look This Way
m: Eowyn Blonde Du Jardin Des Eglantiers
chov: Le Pelley Ch.
maj: Lišková K.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV

Delissa z Dřevěné chaloupky
nar. 5.6.2007
tricolor
o: Eternity of the Golden Fir
m: Happy Chance z Ďáblovy studánky
chov: Ščebelová M.
maj: Kulawiak L.

 

Šeltie - 9.5.2015 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Grzegorz Robak - PL

Pes
KV, BOS
Keepsake Kailo ze Shetlandů
nar. 4.1.2014
zlatý
o: Brylins Spell Maker
m: Illusion in Black ze Shetlandů
chov: Kalubcová H.
maj: Kalubcová H.
Fena
KV
Megan Fox Manepo Ideál
nar. 28.2.2013
zlatá
o: Eastdale Just a Dreamstone
m: Gimmi ze Skalní vyhlídky
chov: Nekvapilová Z.
maj: Valehrachová R. Bc.

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
De Luxe Lady Kamenitá stráň
nar. 16.1.2014
zlatá
o: Brilliant Královský dar
m: Chimera z Vesničky u hranic
chov: Vašíčková A.
maj: Vašíčková A.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV, BOB

Aneli Gold Lenfir
nar.20.3.2005
zlatá
o: Poulsgaards Looking For Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj: Lelková L.

 

Šeltie - 13.9.2014 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Bozena Czempas - Chowaniec - Pl

Pes
Vítěz Chropyně
C.I.B. Evros Only One Way Oliver
nar. 24.1.2010
zlatý
o: Such Milward Sunny Boy
m: Evros Lovely Lollipop
chov: S. Ardenstedt
maj: S. Ardenstedt, držitel E.Kalendová
Fena
Vítěz Chropyně
BOB
Napoli Gold Lenfir
nar. 6.4.2012
zlatá
o: Fain Friend Chancy Remus
m: Corunka Key Lenfir
chov: L. Lelková
maj: L. Lelková

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Wild Child ze Skalní vyhlídky
nar. 20.6.2013
zlatá
o: Mutich. quashee Hight Class O'Pinion
m: Felicita ze Skalní vyhlídky
chov: K. Kalendová
maj: E. Kalendová

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV

Connie Kiss Lenfir
nar. 25. 5. 2006
zlatá
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Emily Endless Smaal Kim
chov: L. Lelková
maj: A. Frankovičová

 

Šeltie - 10.5.2014 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. Angela Kováčová - SK

Pes
KV
BOB
Lemon Manepo Ideál
nar. 1.6.2012
zlatý
o: Microgarden's Look this Way
m: Connie Manepo Ideál
chov: Nekvapilová Z.
maj: Raška M.
Fena
KV
Uršula z Karlova hrádku
nar. 28.10.2010
tricolor
o: Sirius Starlet z Benešovské zahrady
m: Odysea z Karlova hrádku
chov: Musílková I.
maj: Musílková I.

Nejlepší mladý plemene:

Fna
BOJ
Megan Fox Manepo Ideál
nar. 28.2.2013
zlatá
o: Eastdale Just a Dreamstone
m: Gimmi ze Skalní vyhlídky
chov: Nekvapilová Z.
maj: Valehrachová R. Bc.

Nejlepší veterán plemene:

Fena
BOV

Black Queen Chancy Remus
nar. 29.12.2005
tricolor
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Kristýnka z Ďáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Vávrová E.

 

Šeltie - 21.9.2013 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Eva Hájková

Pes
Vítěz Chropyně
Jira z Karlova hrádku
nar. 21. 1. 2005
blue-merle
o: Dux z Vesničky u hranic
m: Alka z Trmických poli
chov: Musílková I.
maj: Hančicová J.
Fena
Vítěz Chropyně
Ch. Altamira Shetlandská hvězda
nar. 21. 5. 2011
zlatá
o: Karmidale Monet with Tachnamadra JW
m: Patty Gabriela Smaal Kim
chov: Pánková K.
maj: Pánková K.

Vítěz plemene:

Fena
BOJ, BOB
JBIS
Dianka Chřibské polesí
nar. 1. 11. 2012
blue-merle
o: Chistiy Ruchei iz Tverskoy skazki
m: Nugetka z Ďáblovy studánky
chov: Hoferková E. Ing.
maj: Šupolíková R.

Šeltie - 8.6.2013 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Josef Matějek

Pes
KV, BOB
Unique Tray z Benešovské zahrady
nar: 7. 5. 2009
tricolor
o: Scotsdream Still Othnite
m: Only Ornela z Benešovské zahrady
chov: Semerádová D.
maj: Musílková I.
Fena
KV
Kraecmerś Yatzy Yasmine
nar. 13.2.2010
blue-merle
o: Mellsjohogdas After Dark
m: Tiakina To Keep Apromise
chov: Kraecmer V.
maj: Dreslerová Š.

Nejlepší mladý plemene:

Pes
BOJ
Candy Chřibské polesí
nar. 6.3.2012
zlatý
o: CH.Microgarden´s Look This Way
m: Annabel Moravské srdce
chov: Hoferková E. Ing.
maj: Sedlmajerová P.

 

Šeltie - 1.9.2012 - Klubová výstava Chropyně - bez KV - rozhodčí: Ewa Buklad - Pl

Pes
Vítěz Chropyně
BOB, BIS
Ottelo z Vesničky u hranic
nar. 13.6.2009
blue-merle
o: Žaki z Vesničky u hranic
m: Merylin z Vesničky u hranic
chov: Čurda J.
maj: Kuttelvašerová J.
Fena
Vítěz Chropyně
Lovely Vesper Chancy Remus
nar. 10.9.2010
zlatá
o: Blenmerrow Borodin
m: Chancy Choice z Ďáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Vávrová E.

 

Šeltie - 2.6.2012 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tibor Havelka - SK

Pes
KV
Devil Chancy Remus
nar. 1. 3. 2007
zlatý
o: Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Chancy Choice z Ďábl. studánky
chov: E. Vávrová
maj: E. Vávrová
Fena
KV
Odysea z Karlova hrádku
nar. 16. 4. 2008
blue-merle
o: Genius vom Pommering
m: Jasněnka z Karlova hrádku
chov: I. Musílková
maj: I. Musílková

Vítěz plemene:

Fena
BOJ, BOB
Ulla ze Zlaté hvězdy
nar. 16.6.2011
blue-merle
o: Ch. Lakerwood N Belmark Eddy
m: Bella ze Zlaté hvězdy
chov: D. Tučková
maj: D. Tučková

 

Šeltie - 10.9.2011 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Mariola Semik - PL

Pes
VSV
Amethrickeh Apparition
nar: 12. 10. 2005
zlatý
o: Rannerdale Ghostbuster
m: Amethrickeh's Magic Mirror
chov: H. Bendelow
maj: K. Pánková
Fena
VSV, BOB
JCh. Ch. Kassandra z Heřmanova dvora
nar: 13. 10. 2008
zlatá
o: Sweet Billy Boy o'the Highlands
m: Enny ze Zlaté hvězdy
chov: M. Heřman
maj: M. Heřman

Nejlepší mladý plemene:

Fena
BOJ
Nettie ze Zlaté hvězdy
nar. 13.6.2010
tricolor
o: Ch. Lakewood N Belmar's Eddy
m: Hanny ze Zlaté hvězdy
chov: D. Tučková
maj: D. Tučková

 

Šeltie - 7.5.2011 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Vladimír Javorčík - SK

Pes
KV
My Grand Black Illusion Navarette
nar: 29. 12. 2008
tricolor
o: Black Stone Vesca Montana
m: Kama Zlocista Perla
chov: Andrzej Najdek
maj: Miroslava Lanšperková
Fena
KV
BOB
Fantasy ze Zlaté hvezdy
nar: 18. 7. 2009
blue-merle
o: Domino z Hermanova dvora
m: Nadine ze Zlaté hvězdy
chov: Dana Tucková
maj: Dana Tucková

 

Šeltie - 11.9.2010 - Klubová výstava Chropyně - bez KV- rozhodčí: Anna Dzidt - PL

Pes
Vítěz Chropyně
Amethrickeh Apparition
nar: 12. 10. 2005
zlatý
o: Rannerdale Ghostbuster
m: Amethrickeh's Magic Mirror
chov: H. Bendelow
maj: K. Pánková
Fena
Vítěz Chropyně
Just Remember ze Skalní vyhlídky
nar: 10. 11. 2008
zlatá
o: Memus Mandelspaun
m: Felicita ze Skalní vyhlídky
chov: K. Kalendová
maj: R. Šumberová

Vítěz plemene:

Fena
Nej. mladý,
BOB
Klassic Beauty ze Skalní vyhlídky
nar: 10. 12. 2009
zlatá
o: Memus Mandelspaun
m: Felicita ze Skalní vyhlídky
chov: K. Kalendová
maj: Z. Novotná

 

Šeltie - 8.5.2010 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. Eva Fialová

Pes
KV, BOB
Devil Chancy Remus
nar. 1. 3. 2007
zlatý
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Chancy Choice z Dáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Vávrová E.
Fena
KV
Grafika z Dáblovy studánky
nar. 30. 5. 2008
tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Duplicate z Dáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Jelínková J.

 

Šeltie - 12.9.2009 - Speciální výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. G. Ridarčíková - Sk

Pes
VSV
BOB
Devil Chancy Remus
nar: 1. 3. 2007
zlatý
o: Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Chancy Choice z Dábl. studánky
chov: E. Vávrová
maj: E. Vávrová
Fena
VSV
Afra Moravské srdce
nar: 30. 3. 2008
tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Xiphanny Moravské srdce
chov: V. Habrová
maj: V. Habrová

 

Šeltie - 6.6.2009 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Tomas Rohlin (Dánsko)

Pes
KV
Ch. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers
nar: 6. 12. 2005
zlatý
o: Colroy Crystal Lad
m: Moriomuscat's Elektra
chov: Uve Pascale
maj: Svobodová M.
Fena
KV, BOB
Connie Kiss Lenfir
nar: 25. 5. 2006
zlatá
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Emily Endles Smaal Kim
chov: Lelková L.
maj: Frankovicová A.

 

Šeltie - 7.6.2008 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. I. Němečková

Pes
KV
Devil Chancy Remus
nar: 1.3.2007
zlatý
o: Milesend Broomhouse Antigue Gold
m: Chancy Choice z Dáblovy studánky
chov: Vávrová E.
maj: Vávrová E.
Fena
KV
Flower ze Skalní vyhlídky
nar: 10.11.2006
tricolor
o: CH.Mybackens Bonny M
m: CH.Barbie Girl Smaal Kim
chov: Kalendová E.
maj: Hejduková M.

Vítěz plemene:

Fena
CAJC, BOB
Bohemia z Dáblovy studánky
nar: 14.5.2007
zlatá
o: Lundecock´s Watermark
m: CH. Kimona z Dáblovy studánky
chov: Svobodová M.
maj: Svobodová M.

 

Šeltie - 26.5.2007 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. I. Němečková

Pes
KV
CH. Scandyline Uncommon Story
nar: 1.6.2004
zlatý
o: CH. Berkmarks Pride´N´ Presence
m: ICH. Kerry Kiss z Ďáblovy studánky
chov: D. Korna EST
maj: M. Svobodová
Fena
KV
Noblese Gold Moravia Classic
nar: 18.11.2004
zlatá
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Irish Rose Gold Moravia Classic
chov: J. Hemelík
maj: H. Vít

Vítěz plemene:

Pes
CAJC, BOB
Elliot Golden Fleece du Clos Eperriers
nar: 6. 12. 2005
zlatý
o: Colroy Crystal Lad
m: Moriomuscat's Elektra
chov: P. Uva
maj: M. Svobodová

 

Šeltie - 13.5.2006 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: Ing. I. Němečková

Pes JCH. Scandyline Uncommon Story
nar: 1.6.2004
zlatý
o: CH. Bermarks Pride´n Presence
m: ICH. Kerry Kim z Ďáblovy studánky
chov: D. Korna
maj: M. Svobodová
Fena Noblese Gold Moravia Classic
nar: 18.11.2004
zlatá
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Irish Rose Gold Moravia Classic
chov: J. Hemelík.
maj: H. Vít

 

Šeltie - 14.5.2005 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. V. Fiala

Pes Olin z Vesničky u hranic
nar: 4.12.2001
blue-merle
o: Kristián ze Souhvězdí Orionu
m: Diana z Vesničky u hranic
chov: J. Čurda
maj: M. Vaněčková
Fena Emily Endless Smaal Kim
nar: 9.4.2003
zlatá
o: Kerry Kim z Ďáblovy studánky
m: Belle Brigitte Smaal Kim
chov: Ing. Z. Koláček
maj: L. Lelková

 

Šeltie - 29.5.2004 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: M. Václavík

Pes Jack Gold ze Sedlmajerovy vily
nar: 22.2.2002
zlatý
o: Knick-Knack Bohemia Platina
m: Cheri Black z Černé hlásky
chov: P. Sedlmajerová
maj: P. Sedlmajerová
Fena JCH. Cacao Cassie ze Shetlandů
nar: 15.12.2001
zlatá
o: ICH. Mehalan Herry Man
m: CH. Miss Ellie ze Shetlandů
chov: H. Kalubcová
maj: H. Kalubcová

 

Šeltie - 17.5.2003 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: M. Svobodová

Pes JCH. Petr Pan Sněžný tygr
nar: 29.9.2001
tricolor
o: ICH. Faradale Frisbee for Grandgables
m: CH. Besy u Císařské cesty
chov: Š. Dreslerová
maj: Š. Dreslerová
Fena Double Drink z Ďáblovy studánky
nar: 29.1.2002
zlatá
o: CH. Shelgate Midnight Magic
m: ICH. Kerry Kiss z Ďáblovy studánky
chov: Z. Koláček
maj: E. Kalendová

 

Šeltie - 18.5.2002 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. V. Fiala

Pes CH. Icy Magic Sněžný tygr
nar: 24.10.1998
blue-merle
o: CH. Magic Black Fatranský sen
m: CH. Annel Blue Větrný dvůr
chov: Š. Dreslerová
maj: Š. Dreslerová
Fena JCH. Irish Rose Gold Moravia Classic
nar: 6.7.2000
zlatá
o: Little Lord z Ďáblovy studánky
m: Hairi Hani z Ďáblovy studánky
chov: J. Hemelík
maj: J. Hemelík

 

Šeltie - 19.5.2001 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: S. Sys

Pes CH. Icy Magic Sněžný tygr
nar: 24.10.1998
blue-merle
o: CH. Magic Black Fatranský sen
m: CH. Annel Blue Větrný dvůr
chov: Š. Dreslerová
maj: Š. Dreslerová
Fena Carmen Merydor
nar: 9.1.1997
bicolor
o: Cayle Větrný dvůr
m: Seňorita z Ďáblovy studánky
chov: A. Koplíková
maj: M. Svobodová

 

Šeltie - 13.5.2000 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: MVDr. A. Kováčová SK

Pes Derry Black Klapaté ouško
nar: 12.11.1994
tricolor
o: Magic Black Fatranský sen
m: Bridgi Gold Klapaté ouško
chov: L. Čurajová
maj: L. Čurajová
Fena JCH. Bella Kropelka Oceanu
nar: 8.4.1998
zlatá
o: JCH. Cataways Most Happy Fella
m: Jenny Kropelka Oceanu
chov: B. Cisowska
maj: B. Cisowska

 

Šeltie - 15.5.1999 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: M. Svobodová

Pes Derry Black Klapaté ouško
nar: 12.11.1994
tricolor
o: Magic Black Fatranský sen
m: Bridgi Gold Klapaté ouško
chov: L. Čurajová
maj: L. Čurajová
Fena Fresh Flower Bohemia Platina
nar: 5.1.1997
zlatá
o: Melinas Sonand Heir
m: Dizzi Desiré z Ďáblovy studánky
chov: I. Dedková
maj: RNDr. V. Pecha

 

Šeltie - 16.5.1998 - Klubová výstava Zlín - rozhodčí: PhDr. V. Mojžíš

Pes Friend Friday z Ďáblovy studánky
nar: 6.2.1996
o: Zygotes Golde Bow
m: Umber Doll z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: I. Dedková
Fena Doreen ze Shetlandů
nar: 9.6.1996
o: Brick Červené slunce
m: Angie Gold z Hébé
chov: H. Kalubcová
maj: I. Svačinová

 

Šeltie - 17.5.1997 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: J. Matějek

Pes Ceso Moravské srdce
nar: 16.3.1990
tricolor
o: CH. Civic v. Bergish Land
m: Clara z Vesničky u hranic
chov: V. Habrová
maj: V. Habrová
Fena Bacardi z Ďáblovy studánky
nar: 2.11.1994
tricolor
o: Shezadun Delech Hamelech
m: Jacqueline z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: M. Haufová

 

Šeltie - 25.5.1996 - Klubová výstava Kroměříž - rozhodčí: M. Svobodová

Pes Cayle Větrný dvůr
nar: 9.4.1994
blue-merle
o: Lucky Star Little Gentleman
m: Cilka Moravské srdce CS
chov: E. Sucháčková
maj: E. Sucháčková
Fena Cara z Rosického vršku
nar: 15.6.1994
zlatá
o: CH. Lin z Vesničky u hranic CS
m: Bridgi Červené slunce
chov: Mgr. P. Petrová.
maj: Mgr. P. Petrová

 

Šeltie - 13.5.1995 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: PhDr. V. Mojžíš

Pes Bingo Červené slunce CS
nar: 11.3.1991
zlatý
o: Athos Hlinecký svah CS
m: Aki Višňový květ CS
chov: J. Žák
maj: K. Vrbová
Fena Umber Doll z Ďáblovy studánky CS
nar: 29.4.1993
zlatá
o: Melinas Sonand Heir
m: Kerrydaw Kampari
chov: M. Svobodová
maj: M. Svobodová

 

Šeltie - 14.5.1994 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: I. Buchholzer

Pes Ceso Moravské srdce CS
nar: 16.3.1990
tricolor
o: CH. Civic v. Bergish Land
m: Clara z Vesničky u hranic
chov: V. Habrová
maj:V. Habrová
Fena Angie Gold z Hébé
nar:
zlatá
o: CH. Athos Hlinecký svah CS
m: ICH. Ella Gold Fatranský sen CS
chov: J. Hemelík
maj: H. Jankielová

 

Šeltie - 26.6.1993 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: J. Matějek

Pes CH. Lin z Vesničky u hranic CS
nar: 18.4.1990
zlatý
o: Ringo v.d.Raubkammer
m: Zina z Černínské tvrze
chov: J. Čurda
maj: V. Vladíková
Fena Pel-mel z Ďáblovy studánky CS
nar: 6.2.1992
blue-merle
o: CH. Civic v. Bergishland
m: Jacquelina z Ďáblovy studánky
chov: M. Svobodová
maj: J. Němečková

 

Šeltie - 16.5.1992 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: I. Buchholzer SK

Pes CH. Athos Hlinecký svah CS
nar: 12.8.1989
zlatý
o: Blesk Šumavská romance
m: Bessi Floriánský lom
chov: Z. Bártů
maj: J. Hemelík
Fena Fatima ze Šefelinky CS
nar: 1.6.1990
o: Ayles Irlana
m: Princess Moravia Mefistofeles
chov: E. Zeithamlová
maj: J. Vandák

 

Šeltie - 14.9.1991 - Klubová výstava Chropyně - rozhodčí: A. Zemánková SK

Pes CH. Lin z Vesničky u hranic CS
nar: 18.4.1990
zlatý
o: Ringo v.d.Raubkammer
m: Zina z Černínské tvrze
chov: J. Čurda
maj: V. Vladíková
Fena Bika Jižní samota CS
nar:
o:
m:
chov: B. Koubová
maj: J. Němečková