Iris

Národní výstava psů - Mladá Boleslav
15.8.2020
- 16.8.2020

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Karel Hořák

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Karel Hořák

Šeltie - rozhodčí: Vladimír Javorčík

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
272 Třída dorostu ♂ Originel Leawrey Lucie Vach N1
273 Třída mladých ♂ Aiden Black z Hradešína Aleš Všetečka V2
274 Třída mladých ♂ Dawning Hope z Bohušova vrchu Radek Ryvola V1, CAJC, BOJ
275 Třída mladých ♂ Gifted Arienwen Eva Kwasniaková VD3
276 Mezitřída ♂ Amor vom Rhododendronwäldchen Radek Ryvola V1, CAC
277 Mezitřída ♂ Windy Evening Lad z Dančí louky Lubos Sobota VD2
278 Třída otevřená ♂ Freud dell'Oro Antico Tomáš Knedlhans V1, CAC
279 Třída otevřená ♂ Xiro Amber Mane z Dančí louky Zdeňka Smočková V2, r.CAC
280 Třída vítězů ♂ Androma Best Gambler Eva Náhlovská V1, CAC, BOB, NV
281 Třída vítězů ♂ Fridens Dusseldorf Aleš Všetečka V2, r.CAC
282 Třída vítězů ♂ Skabona Kiss'N Run Zdeňka Seligerová V3
283 Třída veteránů ♂ Etien Gold od Dennynky Radka Korábečná V1
284 Třída štěňat ♀ Hortensie Hot Kiss Androma Miroslava Duchoňová VN1
285 Třída mladých ♀ Essence of Exclusivity of Emiber Marcela Váchová V1, CAJC
286 Třída mladých ♀ Nathaly Leawrey Libuše Kucková V2
287 Mezitřída ♀ Pandora's Seecret from River Agara Tomáš Knedlhans V2, r.CAC
288 Mezitřída ♀ Stonehaven Pride Infinite Dreams Marcela Váchová V1, CAC, BOS, NV
289 Mezitřída ♀ Zensi vom Rhododendronwäldchen Radek Ryvola NE
290 Třída otevřená ♀ Ara Jesenická perla Kristýna Kylarová ABS
291 Třída otevřená ♀ Arlett's Pride Mapira Miroslava Duchoňová V1, CAC
292 Třída vítězů ♀ Kelly Královský dar Miroslava Duchoňová V2, r.CAC
293 Třída vítězů ♀ Xclusive Ever After Martina Součková V1, CAC
294 Třída veteránů ♀ Fantastic Feebee Ronna Bohemia Zdeňka Seligerová V1, BOV

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
295 Třída mladých ♂ Lover Boy Blamorder Andrea Rückschlossová V1, CAJC, BOJ
296 Mezitřída ♂ Barnie Smart Beauty Pavel Bednář VD1
297 Třída otevřená ♂ Ballistic Blake Martheline Laura Čekanová V3
298 Třída otevřená ♂ Camaro Daff Fun dog Lucie Machová ABS
299 Třída otevřená ♂ Deo-Ghreine Grad Soroli Štěpánka Veselá V1, CAC
300 Třída otevřená ♂ Lugh Little Prince Smart Love Barbora Tůmová V2, r.CAC
301 Třída vítězů ♂ Amundsen Elentudas Martina Vyhlídková V1, CAC, BOS, NV
302 Třída vítězů ♂ Eukleidés In - Sitú Naďa Lundáková V2, r.CAC
303 Třída štěňat ♀ Bezinka z Modrého království Lucie Glaserová VN1
304 Třída dorostu ♀ Borůvka Elentudas Martina Vyhlídková VN1
305 Třída mladých ♀ Aileen Energy - Spirit Markéta Pavlíčková V1, CAJC
306 Třída mladých ♀ Thia Thaleta Mighty's Spring Meadow Naďa Lundáková VD2
307 Mezitřída ♀ Bonia Smart Beauty Marcela Melicharová V1, CAC
308 Třída otevřená ♀ Began Smart Beauty Tereza Janovská V1, CAC
309 Třída otevřená ♀ Blue Pirri Martheline Květoslava Kouřilová V2, r.CAC
310 Třída otevřená ♀ Fíbí z Mošnova Dita Jirakova V3
311 Třída vítězů ♀ Adina Dvůr Bažantnice Lucie Glaserová V2, r.CAC
312 Třída vítězů ♀ Brassica Wide Park Jaroslav Bílý V1, CAC, BOB, NV

Šeltie

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
351 Třída štěňat ♂ Sable Spirit ze Shetlandů Milan Benda VN1
352 Třída mladých ♂ Dio Dante z Diouškova ráje Lenka Láryšová V2
353 Třída mladých ♂ Johny od Kamenité říčky Kateřina Havrdová V1, CAJC
354 Třída otevřená ♂ Aramis z Leče u Karlštejna Jitka Kovaříková V2, r.CAC
355 Třída otevřená ♂ Marlon Moravské srdce Jana Havlíčková V1, CAC
356 Třída otevřená ♂ Mr. Bombastic z Heřmanova dvora Lenka Zástěrová V3
357 Třída vítězů ♂ El Diablo Sparks of the Tempest Růžena Lněničková V1, CAC, BOS, NV
358 Třída štěňat ♀ Primula Moravské srdce Eva Staňková VN1
359 Třída štěňat ♀ Rising Star Sparks of the Tempest Iveta Novotná ABS
360 Třída dorostu ♀ Andromeda z Vepalu Hana Švecová VN1
361 Třída mladých ♀ Asi Agent Arnak Kateřina Dušková V2
362 Třída mladých ♀ Bára ze Zátoky květin Klára Pfeiferová V
363 Třída mladých ♀ Dia Mummy's Princess z Diouškova ráje Renáta Pesrová V
364 Třída mladých ♀ Diadem Adhara Dancing in the wind Jitka Rejnová V
365 Třída mladých ♀ Essi Daven Dancing in the wind Veronika Broulíková VD
366 Třída mladých ♀ Hello My Love z Arcamony Eva Fialová V3
367 Třída mladých ♀ Narella Moravské srdce Eva Staňková V1, CAJC, BOJ
368 Třída mladých ♀ Secret Queen Of Heaven EASTDALE Renata Mandová V4
369 Mezitřída ♀ Anna Art Felicity Helena Lindaurová V2, r.CAC
370 Mezitřída ♀ Enya Beautiful Secrets Iveta Perglová V1, CAC
371 Mezitřída ♀ Championka z Karlova hrádku Ivana Musílková V3
372 Třída otevřená ♀ Dee Dee z Arcamony Eva Fialová V1, CAC, BOB, NV
373 Třída otevřená ♀ Fine Design ze Skalní vyhlídky Jitka Rejnová V4
374 Třída otevřená ♀ Milady Winter Smile Angel Helena Lindaurová V2, r.CAC
375 Třída otevřená ♀ North Star Sparks of the Tempest Iveta Novotná V3
376 Třída vítězů ♀ Coffee Vienna od Přelícké zvonice Tomáš Velík V1, CAC