Iris

Mezinárodní výstava psů Duo CACIB Brno
2.2.2019 - 3.2.2019

Kolie dlouhosrstá: sobota 2.2.2019,   neděle 3.2.2019

Kolie krátkosrstá: sobota 2.2.2019,  neděle 3.2.2019

Šeltie: sobota 2.2.2019,  neděle 3.2.2019

Kolie dlouhosrstá - sobota

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
392 třída dorostu Hrabia Monte Magiczny Szkot FCI Göbel Joanna Timmins Dermot Velmi nadějný1
393 třída mladých Eagle Coast Cain Beautiful Day Tott Reihard Timmins Dermot Výborný3
394 třída mladých GAIUS Gibsonova púšť Umrian Marian Timmins Dermot Výborný1, CAJC
395 třída mladých GOLDEN ORIENTAL SUN OF THE WINDY LANDS Jarošová Milada Timmins Dermot Výborný4
396 třída mladých Yes Man Riverside Song BUGAEVA OKSANA Timmins Dermot Výborný2
397 mezitřída Belmondo Yaless Blue Horáková Lenka Timmins Dermot Výborný3
398 mezitřída Best Gambler Androma Náhlovská Eva Timmins Dermot Výborný2, RCAC
399 mezitřída Denny z Černostudničního vrchu Kopal František Timmins Dermot Výborný4
400 mezitřída Dusseldorf Fridens Všetečka Aleš Timmins Dermot Výborný1, CAC
401 třída otevřená Bombastic Fridens Gogolínová Jitka Timmins Dermot Výborný3
402 třída otevřená Jack In Blue z Dančí louky Lafková Tereza Timmins Dermot Výborný2, RCAC
403 třída otevřená KISS´N RUN SKABONA Seligerová Zdeňka Timmins Dermot Velmi dobrý
404 třída otevřená Morning Glory Ever After Petrášková Lenka Timmins Dermot Výborný4
405 třída otevřená Vesuvius Volcano Nyitramenti Balázsovits János Timmins Dermot Výborný1, CAC, CACIB, BOS
406 třída šampionů MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Timmins Dermot Výborný4
407 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Timmins Dermot Výborný2, RCAC
408 třída šampionů Mr.May Nyitramenti Vetišková Dagmar Timmins Dermot Výborný1, CAC, RCACIB
409 třída šampionů Rendez-vuez Ever After Petrášková Lenka Timmins Dermot Výborný3
410 třída veteránů Deann Gold Fredina Agi Lužová Vlasta Timmins Dermot Výborný1, BOV
411 třída mladých Arlett´s Mynnou Mapira Pešátová Miroslava Timmins Dermot Výborný2
412 třída mladých ARLETT'S Pride MAPIRA Duchoňová Miroslava Timmins Dermot Výborný4
413 třída mladých Gaia Gibsonova púšť Hemelík Jiří Timmins Dermot Výborný3
414 třída mladých Juno Blue Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Timmins Dermot Výborný
415 třída mladých Quintesa Black Opal z Dančí louky Neuvirtová Anna Timmins Dermot Velmi dobrý
416 třída mladých Why Not Ever After Gregůrková Marie Timmins Dermot Výborný1, CAJC, BOJ
417 třída mladých Xclusive Ever After Součková Martina Timmins Dermot Výborný
418 mezitřída Mademoiselle Mia Lago Benea Smolíková Martina Timmins Dermot Výborný2, RCAC
419 mezitřída Ultimately Ever After Dušková Lucie Timmins Dermot Výborný1, CAC
420 mezitřída Vertigo Ever After Petrášková Lenka Timmins Dermot Výborný3
421 třída otevřená LOVELY CREAM MONSOLANA Kudrová Ivana Timmins Dermot Výborný1, CAC
422 třída otevřená KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Timmins Dermot Velmi dobrý
423 třída otevřená NIGHTWISH Ever After Gregůrková Marie Timmins Dermot Velmi dobrý4
424 třída otevřená Orča Blue z Dančí louky Rašťák Ondřej Timmins Dermot Velmi dobrý
425 třída otevřená ORINA BLUE z Dančí louky Neuvirtová Anna Timmins Dermot Velmi dobrý
426 třída otevřená Sia Kiss Monsolana Přibylová Jaroslava Timmins Dermot Výborný2, RCAC
427 třída otevřená Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Timmins Dermot Výborný3
428 třída otevřená Yamaica Fever Rosegarden Tott Reihard Timmins Dermot Absence
429 třída šampionů Coco Chanel Castle's Queen Balázsovits János Timmins Dermot Výborný1, CAC, CACIB, BOB
430 třída šampionů Eagle Coast Beginning of My Beautiful Su Time Tott Reihard Timmins Dermot Výborný2, RCAC, RCACIB
431 třída šampionů Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Timmins Dermot Výborný4
432 třída šampionů Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Timmins Dermot Výborný3

Kolie krátkosrstá - sobota

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
433 třída dorostu LUGH LITTLE PRINCE Smart Love (FCI) Tůmová Barbora Timmins Dermot Velmi nadějný1
434 třída mladých Amadeo Elentudas Krempl Kirschnerová Karolína Timmins Dermot Výborný2
435 třída mladých Dakon Bie Fun dog Procházková Andrea Timmins Dermot Výborný3
436 třída mladých Deo-ghreine Grad Soroli Veselá Štěpánka Timmins Dermot Výborný
437 třída mladých Dusty BlueAngel with Long Smile Švehlíková Jolana Timmins Dermot Výborný1, CAJC
438 třída mladých Eukleidés In - Sitú Lundáková Naďa Timmins Dermot Výborný4
439 mezitřída Arnošt Šťastná smečka Koucká Věra Timmins Dermot Výborný1, CAC, RCACIB
440 mezitřída Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Timmins Dermot Výborný2, RCAC
441 mezitřída B.B.King Molinari Němcová Iveta Timmins Dermot Výborný3
442 mezitřída Bonté Coeur Lago Benea Davídková Kamila Timmins Dermot Výborný4
443 třída otevřená CIMRMAN Rafrabela Koucká Věra Timmins Dermot Výborný1, CAC
444 třída otevřená DANTE LER Gopo Skřebská Martina Timmins Dermot Výborný2, RCAC
445 třída šampionů Cu-Chaorach Treun Soroli Vraspírová Edita Timmins Dermot Výborný1, CAC, CACIB, BOS
446 třída šampionů Secret Charm Cinnaberry's Muschler Michaela Timmins Dermot Velmi dobrý2
447 třída dorostu Blue Pirri Martheline Martheline Kouřilová Květoslava Timmins Dermot Velmi nadějný1
448 třída dorostu Rea Riona Mighty´s Spring Meadow Líbalová Zuzana Timmins Dermot Velmi nadějný2
449 třída mladých Amazonka Elentudas Laníková Dagmar Timmins Dermot Výborný1, CAJC, BOJ
450 třída mladých Droxi Bie Fun dog Procházková Andrea Timmins Dermot Výborný2
451 třída mladých Gift of Glory Diamondfox Zářecká Kateřina Timmins Dermot Absence
452 třída mladých Charites Bohemia Elenor Klevetova Tatana Timmins Dermot Velmi dobrý3
453 mezitřída Bonnie Aneliso Spáčilová Blanka Timmins Dermot Výborný1, CAC, CACIB, BOB
454 mezitřída Dazzling Love Diamondfox Korvasová Jana Timmins Dermot Výborný2, RCAC, RCACIB
455 třída otevřená Aada Dvůr Bažantnice Špuláková Blanka Timmins Dermot Výborný1, CAC
456 třída otevřená Adina Dvůr Bažantnice Glaserová Lucie Timmins Dermot Absence
457 třída otevřená Gizzy Bet Gopo Holíková Dagmar Timmins Dermot Absence
458 třída šampionů Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Timmins Dermot Výborný1, CAC

Šeltie - sobota

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek

Kolie dlouhosrstá - neděle

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5343 třída mladých Eagle Coast Cain Beautiful Day Tott Reihard Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ
5344 třída mladých GAIUS Gibsonova púšť Umrian Marian Korózs-Papp Judit Výborný3
5345 třída mladých GOLDEN ORIENTAL SUN OF THE WINDY LANDS Jarošová Milada Korózs-Papp Judit Výborný4
5346 třída mladých Yes Man Riverside Song BUGAEVA OKSANA Korózs-Papp Judit Výborný2
5347 mezitřída Belmondo Yaless Blue Horáková Lenka Korózs-Papp Judit Výborný2
5348 mezitřída Best Gambler Androma Náhlovská Eva Korózs-Papp Judit Výborný3
5349 mezitřída Denny z Černostudničního vrchu Kopal František Korózs-Papp Judit Výborný4
5350 mezitřída Dusseldorf Fridens Všetečka Aleš Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
5351 třída otevřená Bombastic Fridens Gogolínová Jitka Korózs-Papp Judit Výborný3
5352 třída otevřená Jack In Blue z Dančí louky Lafková Tereza Korózs-Papp Judit Výborný
5353 třída otevřená Lost in Time Leawrey Kucková Libuše Korózs-Papp Judit Výborný4
5354 třída otevřená Majestuex Arca du Domaine des Emeraudes Brucknerová Monika Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
5355 třída otevřená Vesuvius Volcano Nyitramenti Balázsovits János Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5356 třída šampionů MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Korózs-Papp Judit Výborný3
5357 třída šampionů Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Korózs-Papp Judit Výborný4
5358 třída šampionů KISS´N RUN SKABONA Seligerová Zdeňka Korózs-Papp Judit Výborný
5359 třída šampionů Mr.May Nyitramenti Vetišková Dagmar Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
5360 třída šampionů Rendez-vuez Ever After Petrášková Lenka Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
5361 třída veteránů Deann Gold Fredina Agi Lužová Vlasta Korózs-Papp Judit Výborný1, BOV
5362 třída dorostu Adisa Dastenny Havlíček Lukáš Korózs-Papp Judit Velmi nadějný
5363 třída mladých Arlett´s Mynnou Mapira Pešátová Miroslava Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
5364 třída mladých Gaia Gibsonova púšť Hemelík Jiří Korózs-Papp Judit Výborný2
5365 třída mladých Juno Blue Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Korózs-Papp Judit Výborný
5366 třída mladých Mia Fredina Agi Havlíková Petra Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC
5367 třída mladých Why Not Ever After Gregůrková Marie Korózs-Papp Judit Výborný3
5368 třída mladých Xclusive Ever After Součková Martina Korózs-Papp Judit Výborný4
5369 mezitřída Mademoiselle Mia Lago Benea Smolíková Martina Korózs-Papp Judit Výborný3
5370 mezitřída Ultimately Ever After Dušková Lucie Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5371 mezitřída Vertigo Ever After Petrášková Lenka Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
5372 třída otevřená LOVELY CREAM MONSOLANA Kudrová Ivana Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
5373 třída otevřená Colleta Modrý Iris Havlíček Lukáš Korózs-Papp Judit Výborný
5374 třída otevřená HIRKA ZLATÁ ERKARČA z Dančí louky Komínek Jiří Korózs-Papp Judit Velmi dobrý
5375 třída otevřená NIGHTWISH Ever After Gregůrková Marie Korózs-Papp Judit Výborný3
5376 třída otevřená Sia Kiss Monsolana Přibylová Jaroslava Korózs-Papp Judit Výborný4
5377 třída otevřená Yamaica Fever Rosegarden Tott Reihard Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
5378 třída šampionů Coco Chanel Castle's Queen Balázsovits János Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
5379 třída šampionů Eagle Coast Beginning of My Beautiful Su Time Tott Reihard Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
5380 třída šampionů Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Korózs-Papp Judit Výborný3
5381 třída šampionů Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Korózs-Papp Judit Výborný4

Kolie krátkosrstá - neděle

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5382 třída dorostu Aubry Aisling agam Drásalová Martina Korózs-Papp Judit Velmi nadějný2
5383 třída dorostu LUGH LITTLE PRINCE Smart Love (FCI) Tůmová Barbora Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
5384 třída mladých Amadeo Elentudas Krempl Kirschnerová Karolína Korózs-Papp Judit Výborný
5385 třída mladých Dakon Bie Fun dog Procházková Andrea Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOS
5386 třída mladých Deo-ghreine Grad Soroli Veselá Štěpánka Korózs-Papp Judit Výborný2
5387 třída mladých Dusty BlueAngel with Long Smile Švehlíková Jolana Korózs-Papp Judit Výborný3
5388 třída mladých Eukleidés In - Sitú Lundáková Naďa Korózs-Papp Judit Výborný4
5389 mezitřída Arnošt Šťastná smečka Koucká Věra Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC, RCACIB
5390 mezitřída Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Korózs-Papp Judit Vyloučen z posuzování
5391 mezitřída Bonté Coeur Lago Benea Davídková Kamila Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB
5392 třída otevřená BEM Ala Rozmarýna Krčálová Rebeka Korózs-Papp Judit Výborný2
5393 třída otevřená CIMRMAN Rafrabela Koucká Věra Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
5394 třída otevřená Fergy Tery Gopo Majerová Eva Korózs-Papp Judit Výborný2
5395 třída šampionů Secret Charm Cinnaberry's Muschler Michaela Korózs-Papp Judit Výborný2
5396 třída šampionů West Krásná louka Nováková Oľga Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
5397 třída dorostu Blue Pirri Martheline Kouřilová Květoslava Korózs-Papp Judit Velmi nadějný2
5398 třída dorostu Rea Riona Mighty´s Spring Meadow Líbalová Zuzana Korózs-Papp Judit Velmi nadějný1
5399 třída mladých Amazonka Elentudas Laníková Dagmar Korózs-Papp Judit Výborný1, CAJC, BOJ
5400 třída mladých Droxi Bie Fun dog Procházková Andrea Korózs-Papp Judit Výborný3
5401 třída mladých Fidorka Jantárová hviezda Caletková Darja Korózs-Papp Judit Výborný2
5402 třída mladých Gift of Glory Diamondfox Zářecká Kateřina Korózs-Papp Judit Absence
5403 třída mladých Charites Bohemia Elenor Klevetova Tatana Korózs-Papp Judit Výborný4
5404 mezitřída Bonnie Aneliso Spáčilová Blanka Korózs-Papp Judit Výborný3
5405 mezitřída Bonnie Baker Molinari Malénková Molinová Barbora Korózs-Papp Judit Výborný2
5406 mezitřída Dazzling Love Diamondfox Korvasová Jana Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5407 třída otevřená Aada Dvůr Bažantnice Špuláková Blanka Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC
5408 třída otevřená Adina Dvůr Bažantnice Glaserová Lucie Korózs-Papp Judit Absence
5409 třída otevřená Audrey Smooth County Blaťáková Helena Korózs-Papp Judit Výborný2, RCAC
5410 třída šampionů Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Korózs-Papp Judit Výborný1, CAC, RCACIB
5411 třída veteránů MERCEDES Krásná louka Zbožínková Ježková Martina Korózs-Papp Judit Výborný1, BOV

Šeltie - neděle

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5452 třída mladých Fantastic Fox Alkyra Nardelliová Petra Timmins Dermot Výborný1, CAJC
5453 mezitřída Everthing Nice ze Shetlandů Kalubcová Hana Timmins Dermot Velmi dobrý3
5454 mezitřída Fantastic Knight ze Smrčkova dvora Konečná Martina Timmins Dermot Výborný2
5455 mezitřída NEWMAN de la Vallee des Noyeres Pereverzeva Olga Timmins Dermot Výborný1
5456 třída otevřená El Diablo Sparks of the Tempest Lněničková Růžena Timmins Dermot Výborný1, CAC, CACIB, BOS
5457 třída otevřená TRADITIONAL STYLE S EGERSKOY SLOBODY Platonova Irina Timmins Dermot Výborný2
5458 třída šampionů FIRE N GOLD Lovesome Kabała Helena Timmins Dermot Výborný1, CAC, RCACIB
5459 třída šampionů AKIM ORIENS Otevřené srdce Ježdíková Lucie Timmins Dermot Výborný2
5461 třída štěňat Adorable Snowflake Deena's Victory Titlová Jana Timmins Dermot Velmi nadějný1
5462 třída štěňat Bublinka ze Zámkové osady Seďová Hana Timmins Dermot Velmi nadějný2
5463 třída dorostu Ema ze Zlaté hvězdy Rusňáková Alena Timmins Dermot Velmi nadějný1
5464 třída dorostu Blue Bonnie Shining Charm Kalubcová Hana Timmins Dermot Absence
5465 třída mladých Dee Dee z Arcamony Fialová Eva Timmins Dermot Výborný2
5466 třída mladých Flipflop Alkyra Smolková Kateřina Timmins Dermot Výborný4
5467 třída mladých Heidy Black z Vesničky u hranic Eisman Frantisek Timmins Dermot Velmi dobrý
5468 třída mladých Ice Princess Maggie Van-Bery Beranová VERONIKA Timmins Dermot Velmi dobrý
5469 třída mladých NORTH STAR Sparks of the Tempest Novotná Iveta Timmins Dermot Výborný3
5470 třída mladých Quendy Gold Modrý dukát Šusterová Pavlína Timmins Dermot Velmi dobrý
5471 třída mladých SHAKIRA Ventora Mazur-Szkodzińska Patrycja Timmins Dermot Výborný1, CAJC, BOJ
5472 třída mladých Sissi Princess Of Most-Majestic Budínská Marcela Timmins Dermot Výborný
5473 třída mladých Viktoria Princes Lenfir Lelková Lenka Timmins Dermot Výborný
5474 mezitřída CHARMING MY WAY UP SHOW ELVERAS Kalinenko Elena Timmins Dermot Výborný2
5475 mezitřída Driadella Valerina Ross Pereverzeva Olga Timmins Dermot Výborný1
5476 mezitřída Elizabeth Cotten al Bader Jonášová Denisa Timmins Dermot Výborný
5477 mezitřída Maidenhead Black Delight Bočková Ivana Timmins Dermot Výborný3
5478 mezitřída Quittance z Ďáblovy studánky Hronová Božena Timmins Dermot Výborný4
5479 mezitřída Tekilla Jazz s Egerskoy Slobody Trhlíková Kristína Timmins Dermot Velmi dobrý
5480 třída otevřená Annabella ze Zámkové osady Beranová VERONIKA Timmins Dermot Velmi dobrý
5481 třída otevřená Centuki Old Solar Sambiya Bordenyuk Sergei Timmins Dermot Velmi dobrý
5482 třída otevřená Crature Divall Eriien Hasman Naďa Timmins Dermot Velmi dobrý
5483 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Timmins Dermot Výborný4
5484 třída otevřená Fixed Star z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Timmins Dermot Výborný3
5485 třída otevřená Kassiopeia z Ďáblovy studánky Švecová Hana Timmins Dermot Absence
5486 třída otevřená KRISTI Sparks of the Tempest Novotná Iveta Timmins Dermot Absence
5487 třída otevřená REIKI von Schnappi Schnapp Lokvencova Žaneta Timmins Dermot Výborný2
5488 třída otevřená Uvertyura Show Elveras Lindaurová Helena Timmins Dermot Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5489 třída šampionů BIRYUZOVAYA KOLLEKTSIYA IZ TVERSKOY SKAZKI RUSINA LADA Timmins Dermot Výborný1, CAC, RCACIB
5490 třída šampionů Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Timmins Dermot Absence
8927 třída otevřená Ishar Moravské srdce Němčeková Lenka Timmins Dermot Výborný