Mezinárodní výstava psů Duo CACIB Brno
22.2.2014 - 23.2.2014
Kolie dlouhosrstá: sobota 22.2.2014 - rozhodčí: Korózs-Papp Judit, neděle 23.2.2014 - rozhodčí: Václavík Miroslav
Kolie krátkosrstá: sobota 22.2.2014 - rozhodčí: Korózs-Papp Judit, neděle 23.2.2014 - rozhodčí: Václavík Miroslav
Šeltie: sobota 22.2.2014 - rozhodčí: Korózs-Papp Judit, neděle 23.2.2014 - rozhodčí: Krinke Milan
Kolie dlouhosrstá - sobota
K. č. |
Třída |
Jméno |
Chovatelská stanice |
Majitel |
Výsledek |
388 |
třída dorostu |
Exclusive Edition of |
African Gold |
Brodíková Šárka |
Velmi nadějný1 |
389 |
třída dorostu |
CHRISTIAN BLUE |
Moravia Galaxy |
Wetterová Hana |
Velmi nadějný2 |
390 |
třída mladých |
ANDY |
od Zlatonosné říčky |
Lesák Vít |
Výborný4 |
391 |
třída mladých |
ENDY GOLD |
z Radčina dvora |
Sokolovi Lidmila a Jiří |
Výborný3 |
392 |
třída mladých |
Fredy Black |
Fredina Agi |
Lužová Vlasta |
Výborný2 |
393 |
třída mladých |
Keen Competition |
Leawrey |
Kucková Libuše |
Výborný1, CAJC, BOJ |
394 |
mezitřída |
AMORE GOLD |
Vorašif |
Kroová Hana a Barbora |
Výborný2, RCAC |
395 |
mezitřída |
CHARISMATIC |
Ever After |
Maňák Aleš |
Výborný3 |
396 |
mezitřída |
CHECKMATE FOR |
Ever After |
Karšulínová Soňa |
Výborný1, CAC |
397 |
třída otevřená |
ATHOS DE LA FÉRE |
van Golden Nachtigal |
Gájová Gabriela |
Výborný |
398 |
třída otevřená |
DIEGO GOLD |
Stříbrná podkova |
Halmazňová Rút |
Výborný |
399 |
třída otevřená |
ERNY GOLD |
Coll-Kony |
Kučeriková Veronika |
Velmi dobrý |
400 |
třída otevřená |
Etien Gold |
od Dennynky |
Bačinová Radka |
Výborný4 |
401 |
třída otevřená |
FAITH IN |
Ever After |
Vidímová Gabriela |
Výborný3 |
402 |
třída otevřená |
FRUIT DU SOLEIL |
Lago Benea |
Součková Martina |
Výborný |
403 |
třída otevřená |
Good News |
Ever After |
Zunová Andrea |
Výborný2, RCAC |
404 |
třída otevřená |
Just a Boy |
Leawrey |
Kucková Libuše |
Výborný1, CAC, RCACIB |
405 |
třída otevřená |
ZAZZIKY SPICE OF |
African Gold |
Švecová Hana |
Výborný |
406 |
třída šampionů |
Arpad Gold |
Vorašif |
Bačinová Radka |
Výborný3 |
407 |
třída šampionů |
AURELIO ADORE |
van Golden Nachtigal |
Bábíková Martina |
Výborný1, CAC, CACIB |
408 |
třída šampionů |
DAKHIL AL BAIT |
od Mohtarów |
El Mohtar Ewa |
Výborný2, RCAC |
409 |
třída šampionů |
Highlight of |
Ever After |
Nováková Lucia |
Výborný |
410 |
třída šampionů |
ONE MORE NIGHT |
African Gold |
Loský Ondřej |
Výborný4 |
411 |
třída štěňat |
HETTY BLUE |
Fredina Agi |
Hrušková Markéta |
Nadějný |
412 |
třída dorostu |
EVERDEEN FOR QUIDARA |
CHYTRÁ KRÁSKA |
Přibylová Jaroslava |
Velmi nadějný1 |
413 |
třída dorostu |
JEOPARDY |
Ever After |
Součková Martina |
Velmi nadějný2 |
414 |
třída mladých |
EJMI GOLD |
z Radčina dvora |
Sokolovi Lidmila a Jiří |
Výborný1 |
415 |
třída mladých |
Francis Blue |
Fredina Agi |
Holainová Karin |
Absence |
416 |
třída mladých |
GIULIA GOLD |
Fredina Agi |
Součková Martina |
Výborný2 |
417 |
mezitřída |
GIULIA D'OR |
LAGO BENEA |
Váchová Marcela |
Výborný3 |
418 |
mezitřída |
Hilary Gold |
od Dennynky |
Jakubová Hana |
Výborný2, RCAC |
419 |
mezitřída |
MAUD |
z Beskydských pastvin |
Mitter Martyn |
Velmi dobrý4 |
420 |
mezitřída |
Rosegarden |
Yamaica Fever |
Tott Reinhard |
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
421 |
třída otevřená |
Aglasis |
Anulika in Blue |
Schrampt Isabella |
Výborný4 |
422 |
třída otevřená |
Calamity Jane |
New Marton |
Setichovská Monika |
Výborný |
423 |
třída otevřená |
ESPÉRANCE |
Lago Benea |
Růžičková Radka |
Výborný |
424 |
třída otevřená |
Forgotten Charm |
von der Ischlerbahn |
Smočková Zdeňka |
Absence |
425 |
třída otevřená |
Gilette |
Ever After |
Kotková Libuše |
Výborný3 |
426 |
třída otevřená |
GLAMOROUS |
Ever After |
Nývltová Eva |
Výborný1, CAC, RCACIB |
427 |
třída otevřená |
Joy Leah |
Leawrey |
Kucková Libuše |
Výborný2, RCAC |
428 |
třída otevřená |
Xplain me it |
African Gold |
Přibylová Jaroslava |
Výborný |
429 |
třída šampionů |
AJMAL MA YKOUN |
od Mohtarów |
El Mohtar Ewa |
Výborný2, RCAC |
430 |
třída šampionů |
Harriet at |
Ever After |
Nováková Lucia |
Výborný1, CAC |
Kolie krátkosrstá - sobota
K. č. |
Třída |
Jméno |
Chovatelská stanice |
Majitel |
Výsledek |
431 |
třída dorostu |
GinTonic |
Leneli |
Nduka Petra |
Velmi nadějný2 |
432 |
třída dorostu |
GUMBLE BARNEY |
Leneli |
Nováková Michaela |
Velmi nadějný1 |
433 |
třída dorostu |
GURU |
Leneli |
Poslušná Michaela |
Velmi nadějný3 |
434 |
třída mladých |
IO ILARIO |
Mightyś Spring Meadow |
Štramberská Lenka |
Výborný1, CAJC, BOJ |
435 |
mezitřída |
ELEGÁN |
Leneli |
Šifaldová Taťána |
Výborný3 |
436 |
mezitřída |
ELIXÍR LÁSKY |
Leneli |
Kouřilová Markéta |
Výborný4 |
437 |
mezitřída |
HELIOS |
of Bohemia balada |
Davídek Miroslav |
Výborný1, CAC, RCACIB |
438 |
mezitřída |
Natalain |
Diamond of Bila Kaifa |
Ungerova Dita |
Výborný2, RCAC |
439 |
třída otevřená |
ANGUS GUSTÍK |
Zlatíčko |
Fejks Michal |
Výborný2, RCAC |
440 |
třída otevřená |
Daffy-Dor-Dispater Dit Daffy |
of Glenmorangie |
Kouřilová Markéta |
Výborný1, CAC |
441 |
třída otevřená |
GOOGLE |
of Bohemia balada |
Davídek Miroslav |
Výborný3 |
442 |
třída šampionů |
Aquamarine |
Grazel |
Vlčková Bohdana |
Výborný |
443 |
třída šampionů |
Dongo |
z Tau´Ri |
Vraspírová Edita |
Výborný3 |
444 |
třída šampionů |
Gilmore |
of Bohemia Balada |
Doležalová Jana |
Výborný2, RCAC |
445 |
třída šampionů |
Mighty's Spring Meadow |
Hold On |
Ličková Monika |
Výborný4 |
446 |
třída šampionů |
NEO |
Krásná louka |
Mayerová Zuzana |
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
447 |
třída štěňat |
Florida |
Bila Kaífa |
Ungerova Dita |
Velmi nadějný1 |
448 |
třída dorostu |
GALAXIE |
Leneli |
Smutný Lukáš |
Velmi nadějný2 |
449 |
třída dorostu |
Grácie |
Leneli |
Mišáková Markéta |
Velmi nadějný1 |
450 |
třída mladých |
Eset |
Bohemia Elenor |
Tvrdí Šárka a Miroslav |
Výborný1, CAJC |
451 |
třída mladých |
Maja |
Of Connemara`s Highlands |
Gabrielová Eva |
Absence |
452 |
mezitřída |
BATTY VERA |
Gopo |
Holíková Dagmar |
Výborný1, CAC, CACIB |
453 |
mezitřída |
Energie |
Leneli |
Antesová Marta |
Výborný2, RCAC |
454 |
třída otevřená |
BE HAPPY |
Adeteva |
Davidová Irena |
Výborný4 |
455 |
třída otevřená |
Faya |
of Bohemia Balada |
Molinová Barbora |
Výborný2, RCAC |
456 |
třída otevřená |
O'YESS |
Krásná louka |
Beránek Štěpán |
Výborný1, CAC |
457 |
třída otevřená |
Timonan |
Winnie Willow |
Ungerova Dita |
Výborný3 |
458 |
třída šampionů |
Barbucha |
Flying Ear |
Fiantová Erika |
Výborný2, RCAC |
459 |
třída šampionů |
Timonan |
Ziroy a Zieva |
Lainio Riika |
Výborný1, CAC, CACIB |
Šeltie - sobota
K. č. |
Třída |
Jméno |
Chovatelská stanice |
Majitel |
Výsledek |
498 |
třída mladých |
ALL MY DREAMS |
al Bader |
Švajdlenková Martina |
Výborný2 |
499 |
třída mladých |
Ervin Black |
z Vesničky u hranic |
Braha Vilém |
Výborný4 |
500 |
třída mladých |
Light My Fire |
Amoreno |
Larsen Anna |
Výborný1, CAJC, BOJ |
501 |
třída mladých |
MATHEO |
Stříbrné doly |
Bočková Ivana |
Výborný3 |
502 |
mezitřída |
After Forever |
Sparks of the Tempest |
Švandová Hana |
Výborný1, CAC |
503 |
mezitřída |
ANDY |
Malohanácké srdce |
Pípa Karol |
Výborný4 |
504 |
mezitřída |
Bi-Blue Ocean |
ze Shetlandů |
Kalubcová Hana |
Výborný2, RCAC |
505 |
mezitřída |
OLD SUREHAND |
Chancy Remus |
Hradilová Barbora |
Výborný3 |
506 |
třída otevřená |
BIG BIAGGI |
z Bučávky |
Kučeriková Veronika |
Velmi dobrý4 |
507 |
třída otevřená |
CARIBBEAN BLUE FLASH |
Moorwood |
Szulc Anna |
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
508 |
třída otevřená |
COLINS |
Bonny Dux |
Řehák Pavel |
Velmi dobrý3 |
509 |
třída otevřená |
Smile Angel |
Zvezdny Dozhd |
Fialová Eva |
Výborný2, RCAC |
510 |
třída otevřená |
So Blue |
ze Shetlandů |
Gamrotová Pavla |
Velmi dobrý |
511 |
třída šampionů |
GRENDY |
Stříbrné doly |
Šumpela Denis |
Výborný3 |
512 |
třída šampionů |
Lovesome |
Dream Joker |
Fialová Eva |
Výborný2, RCAC |
513 |
třída šampionů |
WITH VESCAMONTANA |
Japaro |
Szulc Anna |
Výborný1, CAC, RCACIB |
514 |
třída štěňat |
Jipsee Bi-Blue |
ze Shetlandů |
Kalubcová Hana |
Velmi nadějný1 |
515 |
třída dorostu |
Heidy |
z Říše fantazie |
Müller Tomáš |
Velmi nadějný1 |
516 |
třída dorostu |
Mella Nippe |
Koryfej |
Válková Veronika |
Velmi nadějný2 |
517 |
třída mladých |
Basma Amal |
Rascabes |
Míčová Markéta |
Výborný1, CAJC |
518 |
třída mladých |
Beruska |
od Bezdynky |
Pimek Ludvík |
Výborný3 |
519 |
třída mladých |
Bushru Azabell |
Rascabes |
Konečná Radka |
Výborný4 |
520 |
třída mladých |
MEGAN FOX |
Manepo Ideál |
Valehrachová Renáta |
Výborný2 |
521 |
mezitřída |
GALADRIEL BLUE |
z Říše fantazie |
Paldusová Veronika |
Výborný4 |
522 |
mezitřída |
LARRA LIN |
Manepo Ideál |
Pavlík Petr |
Výborný1, CAC, CACIB |
523 |
mezitřída |
Mainland´s |
Amber Rose |
Larsen Anna |
Výborný3 |
524 |
mezitřída |
NO NAME |
Fort Fox |
Lišková Vlasta |
Velmi dobrý |
525 |
mezitřída |
Sugar Baby |
ze Skalní vyhlídky |
Novotná Zdeňka |
Výborný2, RCAC, RCACIB |
526 |
třída otevřená |
ABBI |
Zahrada dětí |
Šolc Karel |
Výborný |
527 |
třída otevřená |
ALSO MY |
Alkyra |
Řehák Pavel |
Výborný3 |
528 |
třída otevřená |
Annabelle |
. |
Larsen Anna |
Výborný |
529 |
třída otevřená |
Cesmína |
z Grobovské vinice |
Janatová Žaneta |
Výborný |
530 |
třída otevřená |
Connie Kiss |
Lenfir |
Frankovičová Alena |
Výborný4 |
531 |
třída otevřená |
Dupity Hupity |
Koryfej |
Míčová Markéta |
Výborný2, RCAC |
532 |
třída otevřená |
Qwinky Winky |
Moravia Classic |
Kulawiak Libuše |
Výborný |
533 |
třída otevřená |
Vignette |
z Ďáblovy studánky |
Novotná Iveta |
Výborný1, CAC |
534 |
třída šampionů |
ALLY |
Velvarská farma |
Schubertová Jitka |
Výborný1, CAC |
535 |
třída šampionů |
Altamira |
Shetlandská hvězda |
Pánková Kateřina |
Absence |
536 |
třída šampionů |
Hvidebro |
Zobel |
Larsen Anna |
Výborný3 |
537 |
třída šampionů |
Jejmoscianka |
Nabram-Poraj |
Grzesiek Izabela |
Absence |
538 |
třída šampionů |
LILY |
Szetlandzka Gwiazda |
Czarnecki Zbigniew |
Výborný2, RCAC |
Kolie dlouhosrstá - neděle
K. č. |
Třída |
Jméno |
Chovatelská stanice |
Majitel |
Výsledek |
5342 |
třída mladých |
ANDY |
od Zlatonosné říčky |
Lesák Vít |
Velmi dobrý4 |
5343 |
třída mladých |
BRIT BLUE |
Vermiko |
Melicharová Simona |
Výborný2 |
5344 |
třída mladých |
Fredy Black |
Fredina Agi |
Lužová Vlasta |
Výborný1, CAJC |
5345 |
třída mladých |
Keen Competition |
Leawrey |
Kucková Libuše |
Výborný3 |
5346 |
mezitřída |
AMORE GOLD |
Vorašif |
Kroová Hana a Barbora |
Výborný1 |
5347 |
mezitřída |
MONTY |
z Beskydských pastvin |
Bálková Iveta |
Velmi dobrý2 |
5348 |
třída otevřená |
Goofy Gold |
od Dennynky |
Bačinová Radka |
Výborný2, RCAC |
5349 |
třída otevřená |
IORIC GOLD |
Coll-Kony |
Břížďala Ivan |
Výborný4 |
5350 |
třída otevřená |
Just a Boy |
Leawrey |
Kucková Libuše |
Výborný3 |
5351 |
třída otevřená |
VISION IN BLUE |
African Gold |
Bálková Iveta |
Výborný1, CAC, RCACIB |
5352 |
třída šampionů |
Arpad Gold |
Vorašif |
Bačinová Radka |
Výborný1, CAC, CACIB |
5353 |
třída šampionů |
DAKHIL AL BAIT |
od Mohtarów |
El Mohtar Ewa |
Výborný2, RCAC |
5354 |
třída štěňat |
ANNICK NOIR BRILLANT |
CELESTIAL GLAMOUR |
Lukešová Jitka |
Velmi nadějný1 |
5355 |
třída dorostu |
EVERDEEN FOR QUIDARA |
CHYTRÁ KRÁSKA |
Přibylová Jaroslava |
Velmi nadějný1 |
5356 |
třída mladých |
Diana Gold |
Chytrá kráska |
Štaiglová Kateřina |
Výborný1, CAJC, BOJ |
5357 |
mezitřída |
GIULIA D'OR |
LAGO BENEA |
Váchová Marcela |
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
5358 |
mezitřída |
Rosegarden |
Yamaica Fever |
Tott Reinhard |
Absence |
5359 |
mezitřída |
Vanilla Heat |
Modrý Iris |
Matějková Ivana |
Výborný2 |
5360 |
třída otevřená |
Aglasis |
Anulika in Blue |
Schrampt Isabella |
Absence |
5361 |
třída otevřená |
ESPÉRANCE |
Lago Benea |
Růžičková Radka |
Velmi dobrý |
5362 |
třída otevřená |
FIONA |
z Údolí Lužnice |
Břížďala Ivan |
Výborný4 |
5363 |
třída otevřená |
Forgotten Charm |
von der Ischlerbahn |
Smočková Zdeňka |
Absence |
5364 |
třída otevřená |
Hot Black Coffee |
Ko-To-Ra |
Chabičovská Svatava |
Výborný2 |
5365 |
třída otevřená |
CHANELL |
Královský dar |
Lindaurová Helena |
Výborný1, CAC |
5366 |
třída otevřená |
KALAMITA BLACK |
Zátoka snů |
Pešková Marie |
Velmi dobrý |
5367 |
třída otevřená |
Xplain me it |
African Gold |
Přibylová Jaroslava |
Výborný3 |
5368 |
třída šampionů |
AJMAL MA YKOUN |
od Mohtarów |
El Mohtar Ewa |
Výborný2, RCAC |
5369 |
třída šampionů |
Harriet at |
Ever After |
Novákova Lucia |
Absence |
5370 |
třída šampionů |
Success |
Fatranský sen |
Filipová Terézia |
Výborný1, CAC, RCACIB |
Kolie krátkosrstá - neděle
K. č. |
Třída |
Jméno |
Chovatelská stanice |
Majitel |
Výsledek |
5371 |
třída dorostu |
GURU |
Leneli |
Poslušná Michaela |
Velmi nadějný1 |
5372 |
mezitřída |
ELEGÁN |
Leneli |
Šifaldová Taťána |
Výborný2 |
5373 |
mezitřída |
ELIXÍR LÁSKY |
Leneli |
Kouřilová Markéta |
Velmi dobrý3 |
5374 |
mezitřída |
HELIOS |
of Bohemia balada |
Davídek Miroslav |
Výborný1, CAC, CACIB |
5375 |
třída otevřená |
ANGUS GUSTÍK |
Zlatíčko |
Fejks Michal |
Velmi dobrý4 |
5376 |
třída otevřená |
Daffy-Dor-Dispater Dit Daffy |
of Glenmorangie |
Kouřilová Markéta |
Velmi dobrý3 |
5377 |
třída otevřená |
GOOGLE |
of Bohemia balada |
Davídek Miroslav |
Výborný2, RCAC |
5378 |
třída otevřená |
ONYX |
Krásná louka |
Šettnerová Lenka |
Výborný1, CAC |
5379 |
třída šampionů |
Aquamarine |
Grazel |
Vlčková Bohdana |
Výborný1, CAC, RCACIB |
5380 |
třída šampionů |
Brontés |
Bohemia Elenor |
Novotná Renata |
Výborný3 |
5381 |
třída šampionů |
Gilmore |
of Bohemia Balada |
Doležalová Jana |
Výborný2, RCAC |
5382 |
třída dorostu |
Grácie |
Leneli |
Mišáková Markéta |
Velmi nadějný1 |
5383 |
třída mladých |
Cinnaberry's |
Sirocco |
Annemari Salminen Monika Vosyková & |
Výborný3 |
5384 |
třída mladých |
Eset |
Bohemia Elenor |
Tvrdí Šárka a Miroslav |
Výborný2 |
5385 |
třída mladých |
CHANEL |
of Bohemia balada |
Melicharová Petra |
Výborný1, CAJC, BOJ |
5386 |
třída mladých |
IE ISIS |
Mighty´s Spring Meadow |
Štruncová Zdeňka |
Absence |
5387 |
mezitřída |
BATTY VERA |
Gopo |
Holíková Dagmar |
Výborný1 |
5388 |
třída otevřená |
BE HAPPY |
Adeteva |
Davidová Irena |
Velmi dobrý2 |
5389 |
třída otevřená |
O'YESS |
Krásná louka |
Beránek Štěpán |
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
5390 |
třída šampionů |
Timonan |
Ziroy a Zieva |
Lainio Riika |
Výborný1, CAC, RCACIB |
Šeltie - neděle
K. č. |
Třída |
Jméno |
Chovatelská stanice |
Majitel |
Výsledek |
5417 |
třída dorostu |
Be Happy |
z Barbořinského vršku |
Šušlíková Kateřina |
Velmi nadějný |
5418 |
třída mladých |
Angel Blue |
Zatrishe |
Zavřelová Hana |
Velmi dobrý3 |
5419 |
třída mladých |
Light My Fire |
Amoreno |
Larsen Anna |
Výborný2 |
5420 |
třída mladých |
MATHEO |
Stříbrné doly |
Bočková Ivana |
Výborný1, CAJC, BOJ, BOB |
5421 |
mezitřída |
ANDY |
Malohanácké srdce |
Pípa Karol |
Dobrý |
5422 |
mezitřída |
Bi-Blue Ocean |
ze Shetlandů |
Kalubcová Hana |
Výborný1, CAC |
5423 |
mezitřída |
Lemon |
Manepo Ideál |
Raška Michaela |
Velmi dobrý3 |
5424 |
mezitřída |
OLD SUREHAND |
Chancy Remus |
Hradilová Barbora |
Výborný2 |
5425 |
třída otevřená |
Drak |
Moravské srdce |
Koplíková Alice |
Výborný3 |
5426 |
třída otevřená |
Eastdale |
Just A Dreamstone |
Kalendová Ewa |
Výborný1, CAC, CACIB |
5427 |
třída otevřená |
Smile Angel |
Zvezdny Dozhd |
Fialová Eva |
Výborný2, RCAC, RCACIB |
5428 |
třída otevřená |
So Blue |
ze Shetlandů |
Gamrotová Pavla |
Absence |
5429 |
třída otevřená |
VERON BLAU |
z Vesničky u hranic |
Čurda Jaroslav |
Výborný4 |
5430 |
třída šampionů |
GRENDY |
Stříbrné doly |
Šumpela Denis |
Výborný2, RCAC |
5431 |
třída šampionů |
Quashee |
High Class O´Pinion |
Van Poppel Monique |
Výborný1, CAC |
5432 |
třída štěňat |
Jipsee Bi-Blue |
ze Shetlandů |
Kalubcová Hana |
Velmi nadějný |
5433 |
třída dorostu |
Heidy |
z Říše fantazie |
Müller Tomáš |
Nadějný |
5434 |
třída mladých |
Beruska |
od Bezdynky |
Pimek Ludvík |
Výborný4 |
5435 |
třída mladých |
Bushru Azabell |
Rascabes |
Konečná Radka |
Velmi dobrý |
5436 |
třída mladých |
MEGAN FOX |
Manepo Ideál |
Valehrachová Renáta |
Výborný3 |
5437 |
třída mladých |
PRETTY FAIRYTEL |
Chancy Remus |
Vávrová Eva |
Výborný2 |
5438 |
třída mladých |
ZAYNAH ZAY |
z Ďáblovy studánky |
Svobodová Mlada |
Výborný1, CAJC |
5439 |
mezitřída |
ANGIE |
Sparks of the Tempest |
Rejnová Jitka |
Velmi dobrý4 |
5440 |
mezitřída |
GALADRIEL BLUE |
z Říše fantazie |
Paldusová Veronika |
Velmi dobrý |
5441 |
mezitřída |
LARRA LIN |
Manepo Ideál |
Pavlík Petr |
Výborný1, CAC |
5442 |
mezitřída |
Mainland´s |
Amber Rose |
Larsen Anna |
Velmi dobrý |
5443 |
mezitřída |
NO NAME |
Fort Fox |
Lišková Vlasta |
Výborný2 |
5444 |
mezitřída |
ODETKA |
Chancy Remus |
Vávrová Eva |
Velmi dobrý3 |
5445 |
třída otevřená |
ABBI |
Zahrada dětí |
Šolc Karel |
Výborný4 |
5446 |
třída otevřená |
ALSO MY |
Alkyra |
Řehák Pavel |
Výborný1, CAC, RCACIB |
5447 |
třída otevřená |
Aneli Gold |
z Barbořinského vršku |
Šušlíková Kateřina |
Výborný |
5448 |
třída otevřená |
Annabelle |
. |
Larsen Anna |
Výborný3 |
5449 |
třída otevřená |
GRAFIKA |
z Ďáblovy studánky |
Jelínková Jindřiška |
Výborný2, RCAC, |
5450 |
třída otevřená |
NŠOČI |
Chancy Remus |
Földváryová Andrea |
Absence |
5451 |
třída otevřená |
Vignette |
z Ďáblovy studánky |
Novotná Iveta |
Absence |
5452 |
třída šampionů |
ALLY |
Velvarská farma |
Schubertová Jitka |
Výborný3 |
5453 |
třída šampionů |
GOTIKA |
z Ďáblovy studánky |
Lindaurová Helena |
Výborný1, CAC, CACIB |
5454 |
třída šampionů |
Hvidebro |
Zobel |
Larsen Anna |
Výborný2, RCAC |
5455 |
třída šampionů |
Jejmoscianka |
Nabram-Poraj |
Grzesiek Izabela |
Absence |