Iris

Klubová výstava psů Chropyně
11.5.2019

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Brian Hawkins (UK)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Brian Hawkins (UK)

Šeltie - rozhodčí: Paul Lawless (IR)

k. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes ARLETT‘S RED TWIN MAPIRA V2 20.04.2018 zlatý Hana Vacířová
2 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes BOURBON BLUE Z BOHUŠOVA VRCHU V1, CAJC 13.03.2018 blue-merle Ivana Kudrová
3 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes CYGNUS OD HAMERSKÉHO RYBNÍKA V3 24.05.2018 zlatý Zdeněk Svoboda
4 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes FÍK KARINO BOHEMIA VD4 24.04.2018 blue-merle Věra Janýšková
5 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes FRIDENS DUSSELDORF V2, Res.CAC 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
6 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes IDEAL DOLAREDY SLAPSKÁ ALEJ VD 12.09.2017 zlatý František Mládek
7 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes LADNAR MOONDANCE V1, CAC 12.11.2017 blue-merle Ing. Monika Brucknerová
8 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes LUKY FREDINA AGI V3 22.06.2017 zlatý Sylvie Smětáková
9 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes PLUTO DOMINANCE VD4 14.10.2017 zlatý Sylva Nováková
10 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes ARS AMANDI ZELENÉ TUJE V3 17.04.2015 zlatý MVDr. Zubrická + JUDR. Drábiková
11 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes BANDIT JULZAR VD 11.06.2016 zlatý Ing. Ivana Válková
12 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes FAUNUS GIBSONOVA PÚŠŤ VD 27.05.2017 zlatý Petr Vojta
13 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN V4 10.05.2016 zlatý Ing. Martina Součková
14 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes JE GRINCHEUX LAGO BENEA VD 01.11.2015 zlatý Marek Nekovář
15 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes LOST IN TIME LEAWREY V1, CAC 10.04.2014 tricolor Libuše Kucková
16 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes MAJESTUEUX ARCA DU DOMAINE DES EMERAUDES V2, Res.CAC 25.10.2016 tricolor Ing. Monika Brucknerová + Lenka Petrášková
17 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes OTHAR ZLATÝ DOMINANCE VD 12.02.2017 zlatý Světlana Augustová
18 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes FREDY BLACK FREDINA AGI V2 14.12.2012 tricolor Ing. Vlasta Lužová
19 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes PROTECTOR MOST-MAJESTIC V1, Nej. z čestných tříd 11.01.2015 zlatý Ing. Martina Součková
20 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes C.I.B. BORN FOR AGARA AND AFRICAN GOLD V1, CAC, KV, BOS 12.09.2011 tricolor Tereza Knedlhans
21 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes CRYON MARENGO BOHEMIA VD 17.07.2012 zlatý Šárka Matulíková
22 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes DAMIEN BLACK AMNIS RHEI V4 03.10.2013 tricolor MVDr. M. Petrík a MVDr. K. Schmiesterová
23 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes FRIDENS BOMBASTIC V 07.07.2016 zlatý Jitka Gogolínová
24 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes MONSOLINA MISTER X V2, Res.CAC 08.01.2016 tricolor Ivana Kudrová
25 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes RENDEZ-VOUS EVER AFTER V3 22.12.2015 zlatý Mgr. Lenka Petrášková
26 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes SKABONA KISS‘N RUN V 22.09.2014 tricolor Zdeňka Seligerová
27 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes CUTE KID EVER AFTER V1 26.02.2008 zlatý Tereza Peřinová
28 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes DEANN GOLD FREDINA AGI V2 21.07.2010 zlatý Ing. Vlasta Lužová
29 Kolie dlouhosrstá Třída štěňat fena BONNIE SIMON'S SUN VN1, Nej. štěně výstavy 19.11.2018 tricolor Alena Juchelková
30 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena ASSIE RA-COLL VN3 06.09.2018 zlatá Alena Juchelková
31 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena CORA ZE SEZIMOVA ÚSTÍ VN2 22.08.2018 zlatá Hedvika Drechslerová
32 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena PANDORA‘S SEECRET FROM RIVER AGARA VN1, Nej. dorost výstavy 20.10.2018 tricolor Tereza Knedlhans
33 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ADISA DASTENNY V3 24.07.2018 blue-merle Lukáš Havlíček
34 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ARLETT‘S MYNNOU MAPIRA V2 20.04.2018 zlatá PhDr. Miroslava Pešátová
35 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ARNICA BLUE FATRANSKÝ SEN V4 12.03.2018 blue-merle Lenka Knyblová
36 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena CINDY PIESES OF THE DREAMS V 25.01.2018 blue-merle Lenka Dostálová
37 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena DZHIMIS BLACK PEARL D 09.06.2018 tricolor Jitka Gogolínová
38 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ENGLISH ROSE JULZAR V 12.02.2018 zlatá Veronika Skřivánková
39 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena FELI KARINO BOHEMIA VD 24.04.2018 tricolor Věra Janýšková
40 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena GAIA GIBSONOVA PÚŠŤ V1, CAJC, BOJ, BOB 20.04.2018 tricolor Jiří Hemelík
41 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena JABBAH BLUE CHYTRÁ KRÁSKA V 26.04.2018 blue-merle Jitka Bauerová
42 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena NADINA FREDINA AGI VD 01.01.2018 tricolor Iva Pálková
43 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena XCLUSIVE EVER AFTER V 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
44 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena XTRAVAGANT EVER AFTER VD 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
45 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena BLACK BRENDA ACTIS POLAND V 11.06.2017 tricolor Šárka Matulíková
46 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena ILLUSIONE DOLAREDY SLAPSKÁ ALEJ VD 12.09.2017 tricolor Mgr. Dana a MVDr. Vladimír Fialovi
47 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena JULZAR DESERT ROSE V1, CAC, KV 06.10.2017 tricolor Ing. Terézia Filipová
48 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena MAGNUM OPUS FROM RIVER AGARA V 29.06.2017 zlatá Dariusz Czyz
49 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena MARLENN FREDINA AGI V 07.09.2017 zlatá Karin Holainová
50 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena MONSOLANA SPRING MOOD V2, Res.CAC 20.11.2017 zlatá Hana Vacířová
51 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena NINA RICCI BLUE DU CLOS DE WINDMIRE D 27.09.2017 blue-merle MVDr. Miroslav Petrík
52 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena WHY NOT EVER AFTER V3 21.10.2017 zlatá Marie Gregůrková
53 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena WISH FOR A KISS EVER AFTER V4 21.10.2017 zlatá Simona Šamanová
54 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena AMANDA BOO MIMO LAYLL VD 02.07.2014 blue-merle Věra Janýšková
55 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena COLLETA MODRÝ IRIS V4 17.05.2016 blue-merle Lukáš Havlíček
56 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena DARK VICTORY FATRANSKÝ SEN V 08.11.2016 tricolor Lenka Batista De La Rosa
57 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena DIXI Z PETŘKOVICKÝCH STRÁNÍ V3 05.10.2015 zlatá Věra Janýšková
58 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena KAYLEEN AMNIS RHEI V 06.03.2017 zlatá MVDr. Miroslav Petrík a Sofia Petríková
59 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena MIA FREDINA AGI V 07.09.2017 zlatá MUDr. Petra Havliková
60 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena MONSOLANA LOVELY CREAM V1, CAC 20.02.2017 tricolor Ivana Kudrová
61 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena NIGHTWISH EVER AFTER V2, Res.CAC 25.07.2014 zlatá Marie Gregůrková
62 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena UNIQUE ALTAIR EVER AFTER V 14.05.2017 blue-merle Tereza Peřinová
63 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena GREIS BLUE Z DANČÍ LOUKY V2, Res.CAC 28.04.2014 blue-merle Lenka Dostálová
64 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena RISE AND SHINE EVER AFTER V1, CAC 22.12.2015 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
65 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena CLARITY AMNIS RHEI V4 02.04.2013 zlatá Petra Karolusová
66 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena ELECTRA GIBSONOVA PÚŠŤ V2, Res.CAC 06.08.2016 zlatá Dariusz Czyz
67 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena GAYA BLUE Z DANČÍ LOUKY V 28.04.2014 blue-merle Zdeňka Seligerová
68 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena JEWEL OF SEA BLONDI V 17.05.2016 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
69 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena MONSOLINA FRUT OF SUN V1, CAC 22.08.2014 blue-merle Ivana Kudrová
70 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena MORGAIN ENCHANTERESS LAGO BENEA V3 16.05.2017 tricolor Ing. Martina Součková
71 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena ESPÉRANCE LAGO BENEA V2 06.05.2011 tricolor Gabriela Krčmářová Růžičková
72 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena FANTASTIC FEEBEE RONNA BOHEMIA V3 30.04.2011 zlatá Zdeňka Seligerová
73 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena GOLDEN HANNA VOM RHODODENDRONWÄLDCHEN V1, BOV, Nej. veterán výstavy 23.08.2008 zlatá Jitka Gogolínová
74 Kolie krátkosrstá Třída štěňat pes FOREST CANTO IN - SITÚ VN1 17.11.2018 blue-merle Martina Hájková
75 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes AMADEO ELENTUDAS nehodnocen 04.03.2018 tricolor Mgr. Karolína Krempl Kirschnerová
76 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes AMUNDSEN ELENTUDAS V2 04.03.2018 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
77 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes CIPÍSEK DVŮR BAŽANTNICE V 07.08.2018 zlatý Ing. Dagmar Benýšková
78 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes DEO-GHREINE GRAD SOROLI V4 17.12.2017 zlatý Ing. Štěpánka Veselá
79 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes DUSTY BLUEANGEL WITH LONG SMILE V3 10.03.2018 blue-merle Jolana Švehlíková
80 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes HUGO VER GOPO V 28.03.2018 zlatý Michal Drápal
81 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes LIVERPOOL BILA KAÍFA V1, CAJC 27.01.2018 zlatý Mgr. Dita Ungerová
82 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes EUKLEIDÉS IN - SITÚ V1, CAC 13.11.2017 tricolor Mgr. Naďa Lundáková
83 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes KANGASVUOKON LUMO V2, Res.CAC 15.06.2017 zlatý Marcela Váchová
84 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes ARNOŠT ŠŤASTNÁ SMEČKA V1, CAC 31.05.2017 tricolor Věra Koucká
85 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes BLUE DUSTY LONG SMILE V2, Res.CAC 19.02.2015 blue-merle Ing. Markéta Sochorová
86 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes FERGY TERY GOPO V3 11.02.2017 zlatý Eva Majerová
87 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes CIMRMAN RAFRABELA V2, Res.CAC 14.11.2016 tricolor Věra Koucká
88 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes C.I.B. DANTÉS VOM FEUEROPAL V1, CAC, KV, BOS 28.02.2016 tricolor Renáta Novotná
89 Kolie krátkosrstá Třída veteránů pes MULTI.CH. BRONTÉS BOHEMIA ELENOR V1, BOV 14.03.2010 tricolor Renáta Novotná
90 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena AC/DC FOX DEN VN1 01.10.2018 zlatá Markéta Mišáková
91 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena COUNT ON ME MARTHELINE VN2 15.10.2018 zlatá Renata Jungová
92 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena AMAZONKA ELENTUDAS V2 04.03.2018 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
93 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BLUE PIRRI MARTHELINE V4 13.06.2018 blue-merle Květoslava Kouřilová
94 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BRASSICA WIDE PARK V1, CAJC, BOJ 29.06.2018 tricolor Mgr. Jaroslav Bílý
95 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BREEZE BEE ADDITION CELESTIAL GLAMOUR V3 04.07.2018 tricolor Marcela Váchová
96 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena BLANCHE NEIGE LAGO BENEA V1, CAC 29.08.2017 tricolor Aleš Fuksa
97 Kolie krátkosrstá Mezitřída fena BONNIE BAKER MOLINARI nenastoupila 20.05.2017 zlatá Mgr. Barbora Malénková Molinová
98 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena ANDORA SMART BEAUTY V1, CAC 09.05.2017 zlatá Mgr. Dita Ungerová
99 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena GIZZY BET GOPO V3 25.03.2017 tricolor Dagmar Holíková
100 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena GRACIA OF SUNNY PLEASURE V2, Res.CAC 06.05.2017 blue-merle Dana Zimová
101 Kolie krátkosrstá Třída čestná fena CHOVEJ MĚ LENELI V1 13.07.2014 zlatá Květoslava Kouřilová
102 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena CHYŤ SI MĚ LENELI V1, CAC, KV, BOB, Vítěz výstavy 13.07.2014 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
103 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena IOWA BILA KAÍFA V2, Res.CAC 30.07.2016 zlatá MVDr. Petronela Tančeková BcA.
104 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena WIFI KRÁSNÁ LOUKA nenastoupila 27.06.2016 zlatá Lucie Malíková
105 Šeltie Třída mladých pes ARAMIS Z LEČE U KARLŠTEJNA V2 16.03.2018 zlatý Jitka Kovaříková
106 Šeltie Třída mladých pes CORREY ZE ZLATÉ HVĚZDY V1, CAJC 26.06.2018 blue-merle Dana Tučková
107 Šeltie Mezitřída pes EVERYTHING NICE ZE SHETLANDŮ V2, Res.CAC 20.10.2017 blue-merle Hana Kalubcová
108 Šeltie Mezitřída pes MORTIMER MORAVSKÉ SRDCE VD3 05.12.2017 zlatý Vladimíra Omelková
109 Šeltie Mezitřída pes QUIZ Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V1, CAC 30.08.2017 tricolor Pavlína Miřátská
110 Šeltie Třída otevřená pes ART FELICITY BRENDAN FRASER V1, CAC 15.04.2017 tricolor Anna Jeznacka
111 Šeltie Třída otevřená pes BARNEY MAPARO ACTIVE VD4 23.07.2017 zlatý Ing. Eva Schiffauerová
112 Šeltie Třída otevřená pes KASHMIR SPARKS OF THE TEMPEST nenastoupil 21.10.2016 zlatý Hana Švandová
113 Šeltie Třída otevřená pes NIKI LAUDA VON SCHNAPPI SCHNAPP V2, Res.CAC 15.10.2015 zlatý Alena Hoňková
114 Šeltie Třída otevřená pes U-ULVI ZE ZLATÉ HVĚZDY VD3 15.06.2017 bicolor RNDr. Zuzana Václavíková Ph.D.
115 Šeltie Třída pracovní pes CHRIS CHŘIBSKÉ POLESÍ V1, CAC 16.06.2017 zlatý Jiří Hrbáč
116 Šeltie Třída vítězů pes AKIM ORIENS OTEVŘENÉ SRDCE V1, CAC, KV, BOS 03.07.2016 blue-merle Lucie Ježdíková
117 Šeltie Třída vítězů pes CARONLEA WHISKEY IN THE JAR V2, Res.CAC 07.05.2016 tricolor Milan Šperlík
118 Šeltie Třída vítězů pes MEKKY ŽELEČSKÉ VRCHY V3 03.04.2014 zlatý Aneta Dostálová
119 Šeltie Třída vítězů pes XVILDA CHANCY REMUS VD4 24.10.2015 zlatý Bc. Eva Vávrová
120 Šeltie Třída štěňat fena ANNAZOBELLE‘S JACQUELINE VN2 26.11.2018 zlatá Aneta Dostálová
121 Šeltie Třída štěňat fena CRISTABEL STŘÍBRNÁ PŮLNOC VN1 24.12.2018 zlatá Vlasta Haufová
122 Šeltie Třída dorostu fena ABBY ROSE BOHEMIA CLASSIC VN1 23.08.2018 zlatá Milan Šperlík
123 Šeltie Třída dorostu fena AURORA ZE ZÁTOKY KVĚTIN VN3 06.11.2018 tricolor Veronika Habrová
124 Šeltie Třída dorostu fena BACCARA BEAUTY BOHEMIA CLASSIC VN4 10.09.2018 tricolor Milan Šperlík
125 Šeltie Třída dorostu fena BELLA COOKIE OTEVŘENÉ SRDCE VN2 13.08.2018 zlatá Lucie Ježdíková
126 Šeltie Třída mladých fena BAILEY GOLD CAPRISCIONATA VD 17.07.2018 zlatá Hana Veselá
127 Šeltie Třída mladých fena DEE DEE Z ARCAMONY V2 30.01.2018 zlatá MVDr. Eva Fialová
128 Šeltie Třída mladých fena EMA ZE ZLATÉ HVĚZDY VD 28.06.2018 blue-merle Alena Rusňáková
129 Šeltie Třída mladých fena ISABELA OD KAMENITÉ ŘÍČKY V3 11.07.2018 tricolor Ing. Hana Pospíšilová
130 Šeltie Třída mladých fena KAREN ANNIE Z VESNIČKY U HRANIC VD 03.07.2018 zlatá Mgr. Darina Studená
131 Šeltie Třída mladých fena LONGRANGE SKIES THE LIMIT V1, CAJC, BOJ, BOB, Nej. junior výstavy 23.02.2018 blue-merle Milan Šperlík
132 Šeltie Třída mladých fena MARILIN ZE SEDLMAJEROVY VILY V4 20.03.2018 zlatá Pavla Sedlmajerová
133 Šeltie Třída mladých fena NORTH STAR SPARKS OF THE TEMPEST nenastoupila 13.04.2018 zlatá Mgr. Iveta Novotná
134 Šeltie Třída mladých fena SISSI PRINCESS OF MOST-MAJESTIC VD 10.04.2018 zlatá Marcela Budínská
135 Šeltie Třída mladých fena TINSEL Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY VD 10.06.2018 zlatá Zdeňka Chovancová
136 Šeltie Mezitřída fena ELIZABETH COTTEN AL BADER V 12.07.2017 blue-merle Mgr. Denisa Jonášová
137 Šeltie Mezitřída fena FIRST LOVE ZE SHETLANDŮ V1, CAC 30.01.2018 zlatá Hana Kalubcová
138 Šeltie Mezitřída fena QUITTANCE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V4 30.08.2017 tricolor Ing. Božena Hronová
139 Šeltie Mezitřída fena TEYA DLYA BOHEMIA CLASSIC GOLDEN ANIK‘S V2, Res.CAC 12.01.2018 zlatá Milan Šperlík
140 Šeltie Mezitřída fena ULRIKA LENFIR V3 10.10.2017 zlatá Bohuslav Klemsa
141 Šeltie Třída otevřená fena BAGIETKA SERENCZAS V1, CAC 27.10.2016 zlatá Aneta Dostálová
142 Šeltie Třída otevřená fena ISHAR MORAVSKÉ SRDCE V4 07.06.2014 blue-merle Lenka Němčeková
143 Šeltie Třída otevřená fena QUEENA ZE ZLATÉ HVĚZDY D 15.03.2017 bicolor Dana Tučková
144 Šeltie Třída otevřená fena REIKI VON SCHNAPPI SCHNAPP V2, Res.CAC 08.09.2016 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová
145 Šeltie Třída otevřená fena RUS MARLINS CLAUDIA FOR BOHEMIA CLASSIC V 13.03.2017 blue-merle Milan Šperlík
146 Šeltie Třída otevřená fena RUS MARLINS LITE BREEZE V3 23.03.2017 zlatá Milan Šperlík
147 Šeltie Třída vítězů fena FEYANAD SNĚŽNÝ TYGR V2, Res.CAC 30.03.2016 tricolor Šárka Dreslerová
148 Šeltie Třída vítězů fena KASSIOPEIA Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V1, CAC, KV 16.05.2016 zlatá Hana Švecová
149 Šeltie Třída veteránů fena IDEA CHANCY REMUS V1, BOV 25.09.2009 zlatá Bc. Eva Vávrová