Iris

Klubová výstava psů Chropyně
12.5.2019

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Paul Lawless (IR)

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Paul Lawless (IR)

Šeltie - rozhodčí: Brian Hawkins (UK)

k. č. plemeno třída pohlaví jméno výsledek narozen barva majitel
1 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu pes ALAN RA-COLL VN1 06.09.2018 zlatý Ondřej Rašťák
2 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes ARTEX JESENICKÁ PERLA V3 11.02.2018 zlatý Gabriela Zemancová
3 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes BOURBON BLUE Z BOHUŠOVA VRCHU V1, CAJC 13.03.2018 blue-merle Ivana Kudrová
4 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes FÍK KARINO BOHEMIA V4 24.04.2018 blue-merle Věra Janýšková
5 Kolie dlouhosrstá Třída mladých pes HRABIA MONTE MAGICZNY SZKOT V2 15.05.2018 tricolor MVDr. Joanna Göbel
6 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes ATREJ JESENICKÁ PERLA VD3 11.02.2018 tricolor Lukáš Prepletaný
7 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes FRIDENS DUSSELDORF V2, Res.CAC 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
8 Kolie dlouhosrstá Mezitřída pes LADNAR MOONDANCE V1, CAC 12.11.2017 blue-merle Ing. Monika Brucknerová
9 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes BANDIT JULZAR nenastoupil 11.06.2016 zlatý Ing. Ivana Válková
10 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes JARDIAN FIERY STAR SNOU TAUN V2, Res.CAC 10.05.2016 zlatý Ing. Martina Součková
11 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená pes MAJESTUEUX ARCA DU DOMAINE DES EMERAUDES V1, CAC 25.10.2016 tricolor Ing. Monika Brucknerová + Lenka Petrášková
12 Kolie dlouhosrstá Třída čestná pes PROTECTOR MOST-MAJESTIC V1, Nej. z čestných tříd 11.01.2015 zlatý Ing. Martina Součková
13 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes C.I.B. BORN FOR AGARA AND AFRICAN GOLD V1, CAC, Nej. dosp. pes plemene, BOS 12.09.2011 tricolor Tereza Knedlhans
14 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes DAMIEN BLACK AMNIS RHEI VD 03.10.2013 tricolor MVDr. M. Petrík a MVDr. K. Schmiesterová
15 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes FRIDENS BOMBASTIC V4 07.07.2016 zlatý Jitka Gogolínová
16 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes MONSOLINA MISTER X V3 08.01.2016 tricolor Ivana Kudrová
17 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes RENDEZ-VOUS EVER AFTER V2, Res.CAC 22.12.2015 zlatý Mgr. Lenka Petrášková
18 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů pes SKABONA KISS‘N RUN V 22.09.2014 tricolor Zdeňka Seligerová
19 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů pes CUTE KID EVER AFTER V1 26.02.2008 zlatý Tereza Peřinová
20 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena ALPHA RA-COLL VN2 06.09.2018 zlatá Ondřej Rašťák
21 Kolie dlouhosrstá Třída dorostu fena PANDORA‘S SEECRET FROM RIVER AGARA VN1, Nej. dorost výstavy 20.10.2018 tricolor Tereza Knedlhans
22 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ARLETT‘S MYNNOU MAPIRA V1, CAJC, BOJ, BOB, Nej. junior výstavy 20.04.2018 zlatá PhDr. Miroslava Pešátová
23 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena ARNICA BLUE FATRANSKÝ SEN V3 12.03.2018 blue-merle Lenka Knyblová
24 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena CINDY PIESES OF THE DREAMS V2 25.01.2018 blue-merle Lenka Dostálová
25 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena DARSY DACCA PLÁCEK POD STRÁNÍ V 24.03.2018 zlatá Gabriela Zemancová
26 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena DZHIMIS BLACK PEARL VD 09.06.2018 tricolor Jitka Gogolínová
27 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena FELI KARINO BOHEMIA V 24.04.2018 tricolor Věra Janýšková
28 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena GINNA ČIN-ČIN PET VD 18.01.2018 zlatá Mgr. Zdenka Hlaváčková
29 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena JABBAH BLUE CHYTRÁ KRÁSKA V 26.04.2018 blue-merle Jitka Bauerová
30 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena XCLUSIVE EVER AFTER V4 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
31 Kolie dlouhosrstá Třída mladých fena XTRAVAGANT EVER AFTER VD 23.03.2018 zlatá Ing. Martina Součková
32 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena JULZAR DESERT ROSE V3 06.10.2017 tricolor Ing. Terézia Filipová
33 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena MONSOLANA SPRING MOOD V2, Res.CAC 20.11.2017 zlatá Hana Vacířová
34 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena NINA RICCI BLUE DU CLOS DE WINDMIRE nenastoupila 27.09.2017 blue-merle MVDr. Miroslav Petrík
35 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena PIA CHARMING TALE Z DANČÍ LOUKY nenastoupila 29.06.2017 zlatá Ing. Zdenka Smočková
36 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena WHY NOT EVER AFTER V1, CAC 21.10.2017 zlatá Marie Gregůrková
37 Kolie dlouhosrstá Mezitřída fena WISH FOR A KISS EVER AFTER VD4 21.10.2017 zlatá Simona Šamanová
38 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena AMANDA BOO MIMO LAYLL VD 02.07.2014 blue-merle Věra Janýšková
39 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena DIXI Z PETŘKOVICKÝCH STRÁNÍ V 05.10.2015 zlatá Věra Janýšková
40 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena KAYLEEN AMNIS RHEI V1, CAC 06.03.2017 zlatá MVDr. Miroslav Petrík a Sofia Petríková
41 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena MONSOLANA LOVELY CREAM V2, Res.CAC 20.02.2017 tricolor Ivana Kudrová
42 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena NIGHTWISH EVER AFTER V3 25.07.2014 zlatá Marie Gregůrková
43 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena ORČA BLUE Z DANČÍ LOUKY VD 12.01.2017 blue-merle Ondřej Rašťák
44 Kolie dlouhosrstá Třída otevřená fena UNIQUE ALTAIR EVER AFTER V4 14.05.2017 blue-merle Tereza Peřinová
45 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena GREIS BLUE Z DANČÍ LOUKY V2, Res.CAC 28.04.2014 blue-merle Lenka Dostálová
46 Kolie dlouhosrstá Třída pracovní fena RISE AND SHINE EVER AFTER V1, CAC 22.12.2015 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
47 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena GAYA BLUE Z DANČÍ LOUKY V3 28.04.2014 blue-merle Zdeňka Seligerová
48 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena MONSOLINA FRUT OF SUN V1, CAC, Nej. dosp. fena plemene 22.08.2014 blue-merle Ivana Kudrová
49 Kolie dlouhosrstá Třída vítězů fena MORGAIN ENCHANTERESS LAGO BENEA V2, Res.CAC 16.05.2017 tricolor Ing. Martina Součková
50 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena FANTASTIC FEEBEE RONNA BOHEMIA V2 30.04.2011 zlatá Zdeňka Seligerová
51 Kolie dlouhosrstá Třída veteránů fena GOLDEN HANNA VOM RHODODENDRONWÄLDCHEN V1, BOV, Nej. veterán výstavy 23.08.2008 zlatá Jitka Gogolínová
52 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes AMADEO ELENTUDAS VD 04.03.2018 tricolor Mgr. Karolína Krempl Kirschnerová
53 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes AMUNDSEN ELENTUDAS V1, CAJC, BOJ, BOS 04.03.2018 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
54 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes DEO-GHREINE GRAD SOROLI V4 17.12.2017 zlatý Ing. Štěpánka Veselá
55 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes CHRIS LESSI GOPO V3 03.05.2018 zlatý Ivona Kalupová
56 Kolie krátkosrstá Třída mladých pes LIVERPOOL BILA KAÍFA V2 27.01.2018 zlatý Mgr. Dita Ungerová
57 Kolie krátkosrstá Mezitřída pes EUKLEIDÉS IN - SITÚ V1, CAC 13.11.2017 tricolor Mgr. Naďa Lundáková
58 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes ARNOŠT ŠŤASTNÁ SMEČKA V2, Res.CAC 31.05.2017 tricolor Věra Koucká
59 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes BLUE DUSTY LONG SMILE V1, CAC 19.02.2015 blue-merle Ing. Markéta Sochorová
60 Kolie krátkosrstá Třída otevřená pes DANTE LER GOPO V3 06.10.2015 tricolor Martina Skřebská
61 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes CIMRMAN RAFRABELA V2, Res.CAC 14.11.2016 tricolor Věra Koucká
62 Kolie krátkosrstá Třída vítězů pes C.I.B. DANTÉS VOM FEUEROPAL V1, CAC, Nej. dosp. pes plemene 28.02.2016 tricolor Renáta Novotná
63 Kolie krátkosrstá Třída veteránů pes MULTI.CH. BRONTÉS BOHEMIA ELENOR V1, BOV 14.03.2010 tricolor Renáta Novotná
64 Kolie krátkosrstá Třída dorostu fena COUNT ON ME MARTHELINE VN1 15.10.2018 zlatá Renata Jungová
65 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena AMAZONKA ELENTUDAS V1, CAJC 04.03.2018 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
66 Kolie krátkosrstá Třída mladých fena BLUE PIRRI MARTHELINE V2 13.06.2018 blue-merle Květoslava Kouřilová
67 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena ANDORA SMART BEAUTY V1, CAC 09.05.2017 zlatá Mgr. Dita Ungerová
68 Kolie krátkosrstá Třída otevřená fena GRACIA OF SUNNY PLEASURE V2, Res.CAC 06.05.2017 blue-merle Dana Zimová
69 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena CESMINA VERA GOPO V3 06.04.2014 tricolor MUDr. Eva Čurlejová
70 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena CHYŤ SI MĚ LENELI V1, CAC, Nej. dosp. fena plemene, BOB, Vítěz výstavy 13.07.2014 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
71 Kolie krátkosrstá Třída vítězů fena IOWA BILA KAÍFA V2, Res.CAC 30.07.2016 zlatá MVDr. Petronela Tančeková BcA.
72 Šeltie Mezitřída pes EVERYTHING NICE ZE SHETLANDŮ V2, Res.CAC 20.10.2017 blue-merle Hana Kalubcová
73 Šeltie Mezitřída pes MYSTIC MORAVSKÉ SRDCE V3 05.12.2017 zlatý Zuzana Švecová
74 Šeltie Mezitřída pes QUIZ Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V1, CAC 30.08.2017 tricolor Pavlína Miřátská
75 Šeltie Třída otevřená pes ART FELICITY BRENDAN FRASER V2, Res.CAC 15.04.2017 tricolor Anna Jeznacka
76 Šeltie Třída otevřená pes FRANK ZE ZLATÉ HVĚZDY V1, CAC 01.02.2016 bicolor Ludmila Morrison
77 Šeltie Třída otevřená pes KASHMIR SPARKS OF THE TEMPEST nenastoupil 21.10.2016 zlatý Hana Švandová
78 Šeltie Třída vítězů pes AKIM ORIENS OTEVŘENÉ SRDCE V1, CAC, Nej. dosp. pes plemene, BOS 03.07.2016 blue-merle Lucie Ježdíková
79 Šeltie Třída vítězů pes CARONLEA WHISKEY IN THE JAR V2, Res.CAC 07.05.2016 tricolor Milan Šperlík
80 Šeltie Třída vítězů pes MEKKY ŽELEČSKÉ VRCHY V3 03.04.2014 zlatý Aneta Dostálová
81 Šeltie Třída štěňat fena ANNAZOBELLE‘S JACQUELINE VN1, Nej. štěně výstavy 26.11.2018 zlatá Aneta Dostálová
82 Šeltie Třída dorostu fena ABBY ROSE BOHEMIA CLASSIC VN2 23.08.2018 zlatá Milan Šperlík
83 Šeltie Třída dorostu fena AURORA ZE ZÁTOKY KVĚTIN N4 06.11.2018 tricolor Veronika Habrová
84 Šeltie Třída dorostu fena BACCARA BEAUTY BOHEMIA CLASSIC N3 10.09.2018 tricolor Milan Šperlík
85 Šeltie Třída dorostu fena BELLA COOKIE OTEVŘENÉ SRDCE VN1 13.08.2018 zlatá Lucie Ježdíková
86 Šeltie Třída mladých fena DEE DEE Z ARCAMONY nenastoupila 30.01.2018 zlatá MVDr. Eva Fialová
87 Šeltie Třída mladých fena EMA ZE ZLATÉ HVĚZDY VD4 28.06.2018 blue-merle Alena Rusňáková
88 Šeltie Třída mladých fena FINE DOLL ZE SHETLANDŮ VD 30.01.2018 zlatá Iveta Veverková
89 Šeltie Třída mladých fena FLIPFLOP ALKYRA V2 09.01.2018 blue-merle Kateřina Smolková
90 Šeltie Třída mladých fena LONGRANGE SKIES THE LIMIT V1, CAJC, BOJ, BOB 23.02.2018 blue-merle Milan Šperlík
91 Šeltie Třída mladých fena NORTH STAR SPARKS OF THE TEMPEST nenastoupila 13.04.2018 zlatá Mgr. Iveta Novotná
92 Šeltie Třída mladých fena SISSI PRINCESS OF MOST-MAJESTIC V3 10.04.2018 zlatá Marcela Budínská
93 Šeltie Mezitřída fena ESPECIALLY ELEGANCE ZE SHETLANDŮ V3 20.10.2017 blue-merle Jana Krušandlová
94 Šeltie Mezitřída fena FIRST LOVE ZE SHETLANDŮ V1, CAC 30.01.2018 zlatá Hana Kalubcová
95 Šeltie Mezitřída fena GRACE Z VÁŽANSKÉHO DVOREČKU nenastoupila 07.06.2017 tricolor Gabriela Dřínovská
96 Šeltie Mezitřída fena QUITTANCE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY VD4 30.08.2017 tricolor Ing. Božena Hronová
97 Šeltie Mezitřída fena TEYA DLYA BOHEMIA CLASSIC GOLDEN ANIK‘S V2, Res.CAC 12.01.2018 zlatá Milan Šperlík
98 Šeltie Třída otevřená fena BAGIETKA SERENCZAS V 27.10.2016 zlatá Aneta Dostálová
99 Šeltie Třída otevřená fena FORTUNE LADY SPARKS OF THE TEMPEST nenastoupila 16.03.2015 zlatá Mgr. Iveta Novotná
100 Šeltie Třída otevřená fena ISHAR MORAVSKÉ SRDCE V1, CAC 07.06.2014 blue-merle Lenka Němčeková
101 Šeltie Třída otevřená fena REIKI VON SCHNAPPI SCHNAPP V2, Res.CAC 08.09.2016 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová
102 Šeltie Třída otevřená fena RUS MARLINS CLAUDIA FOR BOHEMIA CLASSIC V4 13.03.2017 blue-merle Milan Šperlík
103 Šeltie Třída otevřená fena RUS MARLINS LITE BREEZE V3 23.03.2017 zlatá Milan Šperlík
104 Šeltie Třída vítězů fena FEYANAD SNĚŽNÝ TYGR V1, CAC, Nej. dosp. fena plemene 30.03.2016 tricolor Šárka Dreslerová
105 Šeltie Třída vítězů fena KASSIOPEIA Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V3 16.05.2016 zlatá Hana Švecová
106 Šeltie Třída vítězů fena ZAYNAH ZAY Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V2, Res.CAC 17.02.2013 zlatá Mlada Svobodová