Iris

Speciální výstava - Chropyně
12. 9. 2009

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: A. Zemánková - Sk

Pes : Třída mladých - mezitřída - otevřená - vítězů
Fena : Třída mladých - otevřená - veteránů

 

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: MVDr. G. Ridarčíková - Sk

Pes : Třída dorostu - mladých - mezitřída - otevřená
Fena : Třída štěňat - mladých - mezitřída

 

Šeltie - rozhodčí: MVDr. G. Ridarčíková - Sk

Pes : Třída mladých - mezitřída - otevřená - veteránů
Fena : Třída mladých - mezitřída - otevřená

 

 

Kolie dlouhosrstá

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Artusch from Kosir Valley
nar. 26. 11. 2008
zlatý
o: Calgary Boy Hirundo
m: Alive Gold Zahrada dětí
chov: H. Pospíšilová
maj: J. Dobešová
V2

Fairy Tale Hirundo
nar. 14. 8. 2008
zlatý
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove
chov: Z. Němečková
maj: V. Vrzala
V3

Amor Black from Kosir Valley
nar. 26. 11. 2008
tricolor
o: Calgary Boy Hirundo
m: Alive Gold Zahrada
chov: H. Pospíšilová
maj: Ing. B. Usnulová

 

Pes - Mezitřída

D

Geronimo Leawrey
nar. 30. 4. 2008
tricolor
o: Prince of Sunlight Quenchless Love
m: Belle-Etoile-D'Or de Carbenysset
chov: L. Kucková
maj: A. Ostrá

 

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Dustin Gold Coll-kony
nar. 6. 12. 2007
zlatý
o: Early Sunshine Hirundo
m: Casiopea Gold z Údolí Ondřejnice
chov: V. Konečná
maj: V. Konečná
V2
Res.CAC
Felix Slovácká Pava
nar. 21. 4. 2002
zlatý
o: Umber Uragan ze Zlaté jalny
m: Aida Slovácká Pava
chov: V. Nemrava
maj: Z. Mazáč
V3

Alonso Golden Bloom
nar. 30. 1. 2007
zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: Z. Janýšková
maj: J. Kmenta
V4

Bengee z Údolí Lužnice
nar. 25. 3. 2006
zlatý
o: Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Blake Gold Vlčí žleb
chov: M. Hruška
maj: A. Ostrá

 

Pes - Třída vítězů

V1
CAC
VSV
Dreamer Karino Bohemia
nar. 14. 1. 2006
zlatý
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: Z. Janýšková

 

Fena - Třída mladých

V1
CAC
Nej.mlad.
Duchess Diane Ronna Bohemia
nar. 3. 4. 2008
zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Channy Gladys
chov: E. Náhlovská
maj: V. Konečná
V2

Hot Black Coffee Ko-To-Ra
nar. 3. 8. 2008
tricolor
o: Romeo Ko-To-Ra
m: Demi Blue Desire Ko-To-Ra
chov: L. Zboralská
maj: S. Chabičovská
V3

Flash of Sun Hirundo
nar. 14. 8. 2008
zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Dreaming Dove Hirundo
chov: Z. Němečková
maj: Z. Němečková
VD

Amelie Marytrav
nar. 5. 6. 2008
zlatá
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Aylin Čin-Čin Pet
chov: J. Rychtaříková
maj: Bc. K. Vojtková
VD

Bessy Stráň fialek
nar. 1. 12. 2008
tricolor
o: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
m: Anife Stráň fialek
chov: Mgr. M. Fiala
maj: M. Palárková Ježková

 

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
VSV
Arlenn Fredinna Agi
nar. 27. 8. 2008
zlatá
o: Early Sunshine Hirundo
m: Polly Black Nellago
chov: K. Holainová
maj: K. Holainová
V2
Res.CAC
Doris Karino Bohemia
nar. 14. 1. 2006
zlatá
o: Ashley Noko Bohemia
m: Iris z Beskydských pastvin
chov: K. Janýška
maj: Z. Janýšková
VD

Camay Skotská růže
nar. 4. 8. 2007
zlatá
o: Double Scotch Gold Uniform
m: Baronessa Skotská růže
chov: K. Štefkovičová
maj: K. + K. Štefkovičovi
VD

Justine z Rozkvetlé doliny
nar. 8. 4. 2006
zlatá
o: Big Gold Bear Noko Bohemia
m: Xea z Rozkvetlé doliny
chov: L. Vlášek
maj: Z. Mazač

 

Fena - Třída veteránů

V1
Nej.veterán
BOB
Iris z Beskydských pastvin
nar. 11. 4. 2000
zlatá
o: Victory Gold Zlatý lotos
m: Halina z Beskydských pastvin
chov: L. Knyblová
maj: K. Janýška

 

 

Kolie krátkosrstá

Pes - Třída dorostu

VN1

Be My Lord of Bohemia Balada
nar. 4. 3. 2009
zlatý
o: Whashishi's Gideon
m: Gaya Krásná louka
chov: S. Havlíčková
maj: P. Relichová

 

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Nej.mladý
Alegro Star Adeteva
nar. 16. 10. 2008
tricolor
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Adette z Roztockého zámku
chov: E. Pančochová
maj: Š. Nováčková

 

Pes - Mezitřída

V1, CAC
VSV BOB,BIS
Blue Moon Leneli
nar. 6. 1. 2008
blue-merle
o: Čoro Moro Nirreterrit
m: Helga Neitin Wellamo
chov: L. Fránková
maj: E. Pavlíková
V2
Res.CAC
Arctur Jantárová hviezda
nar. 18. 3. 2008
zlatý
o: Bon-Á-Vivre von dem Eisvogel
m: Mighty's Spring meadow Amber Rise
chov: J. Suváková
maj: M. Šipl

 

Pes - Třída otevřená

V1
CAC
Berillo z Roztockého zámku
nar. 5. 10. 2007
zlatý
o: Natalain Nightfall
m: Ellen Krásná louka
chov: M. Bajerová
maj: Š. Nováčková  

 

Fena - Třída štěňat

VN1

Annipé Blue Vermiko
nar. 30. 3. 2009
blue-merle
o: Pinehillside's Hot Shot
m: Selbit Elsy Elegia
chov: M. Koubek
maj: E. Váňová

 

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Butterfly z Tau'Ri
nar. 13. 11. 2008
zlatá
o: Georg Krásná louka
m: Čarodějka Nirreterrit
chov: D. Zimová
maj: R. Kocián
V2

Calamity Jane Flying Ear
nar. 7. 7. 2008
tricolor
o: Zenith of Fame Fantazija
m: Čamba Wamba Nirreterrit
chov: I. Horská
maj: D. Vaňková

 

Fena - Mezitřída

V1
CAC
VSV
Bianca Notte z Roztockého zámku
nar. 5. 10. 2007
tricolor
o: Natalain Nightfall
m: Elen Krásná louka
chov: M. Bajerová
maj: E. Váňová

 

 

Šeltie

Pes - Třída mladých

V1
CAJC
Credo Sol Oriens
nar. 1. 7. 2008
tricolor
o: Katiedale Ace of Spades
m: Sorbonne Black Moravské srdce
chov: P. Ocetková
maj: E. Blešová
V2

Galliani Perla z Polabí
nar. 27. 10. 2008
tricolor
o: Milky Way iz Grafskogo Pomestia
m: Flower ze Skalní vyhlídky
chov: M. Hejduková
maj: M. Šarfová

 

Pes - Mezitřída

V1
CAC
Fain Friend Chancy Remus
nar. 8. 3. 2008
zlatý
o: Elliot Golden Fleece Du Clos des Eperviers
m: Chancy Choice z Ďábl. studánky
chov: E. Vávrová
maj: L. Lelková

 

Pes - Třída otevřená

V1
CAC,VSV
BOB
Devil Chancy Remus
nar. 1. 3. 2007
zlatý
o: Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Chancy Choice z Ďábl. studánky
chov: E. Vávrová
maj: E. Vávrová
V2
Res.CAC
Filip Mandlok
nar. 9. 9. 2006
tricolor
o: Magic-Black Fatranský sen
m: Cheyla Gold ze Sedlmajerovy vily
chov: J. Vyoral
maj: J. Vyoral
VD3

Desperado z Ďáblovy studánky
nar. 30. 8. 2007
bicolor
o: Mystic Moonlight Black Martini Bianco
m: Josephine z Ďábl. studánky
chov: M. Svobodová
maj: P. Sedlmajerová

 

Pes - Třída veteránů

V1
Nej.veterán
Icy Magic Sněžný tygr
nar. 24. 10. 1998
blue-merle
o: Magic-Black Fatranský sen
m: Annel Blue Větrný dvůr
chov: Š. Dreslerová
maj: I. Jelínková

 

Fena - Třída mladých

V1
CAJC
Nej.mladý
Grafika z Ďáblovy studánky
nar. 30. 5. 2008
tricolor
o: ICH. Katiedale Ace of Spades
m: CH. Duplicate z Ďábl. studánky
chov: M. Svobodová
maj: J. Jelínková
V2

I'm Jessie ze Skalní vyhlídky
nar. 24. 10. 2008
zlatá
o: Snabswood Schapps
m: Eassy Manepo Ideál
chov: E. Kalendová
maj: P. Malíková + L. Cvrkalová

 

Fena - Mezitřída

V1
CAC
VSV
Afra Moravské srdce
nar. 30. 3. 2008
tricolor
o: Milesend Broomhouse Antique Gold
m: Xiphanny Moravské srdce
chov: V. Habrová
maj: V. Habrová
V2
Res.CAC
Unique Pearl z Arcamony
nar. 20. 4. 2008
zlatá
o: Candy Gold Chancy Remus
m: Illusion Image z Ďáblovy studánky
chov: MVDr. Eva Fialová
maj: MVDr. Eva Fialová
V3

Ellie Mae od Růžové vily
nar. 31. 1. 2008
zlatá
o: Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers
m: Auriga Drsná Vysočina
chov: M. Ricci
maj: S. Vítková-Habartová
V4

Darkness Blue z Říše fantazie
nar. 4. 1. 2008
blue-merle
o: Cedrik z Dřevěné chaloupky
m: Xarin z Černé hlásky
chov: E. Jaňourová
maj: A. Kynclová

 

Fena - Třída otevřená

V1
CAC
Excelent Fort Fox
nar. 17. 4. 2007
zlatá
o: Sensuan-Koh-I-Jus
m: Evening Star z Ďábl. studánky
chov: V. Lišková
maj: E. Blešová
V2
Res.CAC
Mystic Black Moravia Classic
nar. 28. 6. 2004
tricolor
o: Petr Pan Sněžný tygr
m: Šeduva Blue Vlčí žleb
chov: J. Hemelík
maj: M. Kopečná
V3

Aisha Tudor Anděl snů
nar. 18. 9. 2007
tricolor
o: Cresteak Tudor Crown At Wendisle
m: Yassi-Black ze Shetlandů
chov: V. Koch
maj: P. Vichta