Iris

Klubová výstava psů Chropyně
12.9.2020

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Ing. Ivana Němečková

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Ing. Ivana Němečková

Šeltie - rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

Kolie dlouhosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
1 Třída štěňat pes GAUDI KARINO BOHEMIA VN1, Nej. štěně výstavy 20.03.2020 zlatý Boris Novotný
2 Třída dorostu pes ALLADIN EVER AFTER nenastoupil 27.12.2019 zlatý Miroslav Pecinovský
3 Třída dorostu pes AVENGER EVER AFTER VN2 27.12.2019 zlatý Mgr. Romana Henčová
4 Třída dorostu pes BADEN-BADEN MAPIRA VN3 29.02.2020 zlatý Hana Vacířová
5 Třída dorostu pes ELDVIDZH UNIVERSITY OF EMOTION VN1 22.02.2020 zlatý Mgr. Lenka Petrášková
6 Třída mladých pes AIDEN BLACK Z HRADEŠÍNA V4 14.06.2019 tricolor Aleš Všetečka
7 Třída mladých pes FREUD DEL‘ORO ANTICO V3 13.03.2019 tricolor Tomáš Knedlhans
8 Třída mladých pes SCOT SHEPHERDS OF CZYZ V2 31.03.2019 zlatý Dariusz Czyz
9 Třída mladých pes ZIRCON EVER AFTER V1, CAJC, BOJ, BOB 04.10.2019 tricolor Monika Starová
10 Mezitřída pes AUSSYADO DE AZUL LA ESPERANZA ESTRELLADA V1, CAC 25.10.2018 blue-merle Ing. Alena Vránová
11 Mezitřída pes BRUCE SIMON‘S SUN D 19.11.2018 tricolor Martin Kadula
12 Mezitřída pes PURE BRONZE SHADOW DELLA BUCA DELLE FATE V2, Res.CAC 09.03.2019 zlatý Hana Vacířová
13 Třída otevřená pes ARTY RA-COLL V3 06.09.2018 zlatý Ing. Jan Poledna
14 Třída otevřená pes CARLOS PIESES OF THE DREAMS VD4 25.01.2018 tricolor Mgr. Janusz Sabela
15 Třída otevřená pes FÍK KARINO BOHEMIA VD 24.04.2018 blue-merle Karel Janýška
16 Třída otevřená pes HUCKLEBERY FOR QUIDA CHYTRÁ KRÁSKA V1, CAC 05.04.2016 tricolor Jaroslava Přibylová
17 Třída otevřená pes JUKAR BLUE CHYTRÁ KRÁSKA V2, Res.CAC 26.04.2018 blue-merle Hana Vacířová
18 Třída vítězů pes FRIDENS DUSSELDORF V1, CAC, Nej. dosp. pes 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
19 Třída veteránů pes C.I.B. BORN FOR AGARA AND AFRICAN GOLD V1, BOV, Nej. veterán výstavy 12.09.2011 tricolor Tomáš Knedlhans
20 Třída štěňat fena FRIDENS SATISFACTION VN1 25.03.2020 zlatá Aleš Všetečka
21 Třída štěňat fena GINGER KARINO BOHEMIA VN2 20.03.2020 zlatá Anna Neuvirtová
22 Třída štěňat fena GOLDIE KARINO BOHEMIA VN 20.03.2020 zlatá Vlasta Kleinerová
23 Třída štěňat fena GRACE KARINO BOHEMIA VN3 20.03.2020 zlatá Kateřina Plšková
24 Třída štěňat fena ILLUSION OF PERFECTION OF EMIBER VN4 12.04.2020 zlatá Marcela Váchová
25 Třída dorostu fena ACTUALLY EVER AFTER VN2 27.12.2019 zlatá Hana Vančová
26 Třída dorostu fena BLACKBERRY Z HRADEŠÍNA VN1, Nej. dorost výstavy 02.02.2020 tricolor Mgr. Jiří Sejbal
27 Třída dorostu fena BRILLIANT BRAUNNY MAPIRA VN3 29.02.2020 zlatá Hana Vacířová
28 Třída dorostu fena ELDVIDZH UNI ROSE VERMEL VN 22.02.2020 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
29 Třída dorostu fena UNEXPECTED GIFT FROM RIVER AGARA VN4 19.02.2020 blue-merle Tomáš Knedlhans
30 Třída mladých fena CONNEMARA DAINTY Z BOHUŠOVA VRCHU V2 21.07.2019 tricolor Hana Vacířová
31 Třída mladých fena ESSENCE OF EXCLUSIVITY OF EMIBER V1, CAJC 08.08.2019 zlatá Marcela Váchová
32 Třída mladých fena SALLY SHEPHERDS OF CZYZ V3 31.03.2019 zlatá Dariusz Czyz
33 Mezitřída fena BONNIE SIMON'S SUN V2, Res.CAC 19.11.2018 tricolor Alena Juchelková
34 Mezitřída fena PANDORA‘S SEECRET FROM RIVER AGARA V1, CAC, Nej. dosp. fena, BOS 20.10.2018 tricolor Tomáš Knedlhans
35 Mezitřída fena STONEHAVEN PRIDE INFINITE DREAMS V3 14.02.2019 zlatá Marcela Váchová
36 Mezitřída fena TERGI DOMINANCE VD 06.01.2019 zlatá Petr Badin
37 Mezitřída fena YGRAINE EVER AFTER V4 04.12.2018 zlatá Ivana Doležalová
38 Třída otevřená fena ASSIE RA-COLL V 06.09.2018 zlatá Alena Juchelková
39 Třída otevřená fena BILLION STARS IN EYE YALESS BLUE V 03.03.2017 tricolor Jan Levčík
40 Třída otevřená fena FELI KARINO BOHEMIA nenastoupila 24.04.2018 tricolor Karel Janýška
41 Třída otevřená fena GREIS BLUE Z DANČÍ LOUKY nenastoupila 28.04.2014 blue-merle Lenka Dostálová
42 Třída otevřená fena JUNO BLUE CHYTRÁ KRÁSKA V3 26.04.2018 blue-merle Jaroslava Přibylová
43 Třída otevřená fena ORINA BLUE Z DANČÍ LOUKY V2, Res.CAC 12.01.2017 blue-merle Anna Neuvirtová
44 Třída otevřená fena RIA DOMINANCE V 28.05.2018 zlatá Luděk Janků
45 Třída otevřená fena VALENTINA EVER AFTER V1, CAC 10.10.2017 zlatá Jan Levčík
46 Třída otevřená fena VALERIE EVER AFTER VD 10.10.2017 zlatá Veronika Vršťalová
47 Třída otevřená fena XCLAMATION EVER AFTER V4 23.03.2018 zlatá Ivana Frolíková
48 Třída pracovní fena CINDY PIESES OF THE DREAMS nenastoupila 25.01.2018 blue-merle Lenka Dostálová
49 Třída vítězů fena FRIDENS SNOWWHITE V2, Res.CAC 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
50 Třída vítězů fena WHY NOT EVER AFTER V1, CAC 21.10.2017 zlatá Marie Gregůrková
51 Třída veteránů fena MEGGAN Z BESKYDSKÝCH PASTVIN V1 08.04.2012 tricolor Alena Juchelková

Kolie krátkosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
52 Třída mladých pes IZZY ARI GOPO V2 26.07.2019 zlatý Hana Kremerová
53 Třída mladých pes MIGHTY'S SPRING MEADOW TIER TIRION V1, CAJC 11.11.2019 zlatý Pavel Čermák
54 Mezitřída pes AEROSMITH FOX DEN V3 01.10.2018 tricolor Hana Juráková
55 Mezitřída pes BLAMORDER LOVER BOY V2, Res.CAC 29.03.2019 blue-merle Ing. Andrea Rückschlossová
56 Mezitřída pes FOREST CANTO IN - SITÚ V1, CAC 17.11.2018 blue-merle Martina Hájková
57 Třída otevřená pes AEGON JAKTY OD MO-RA-KRI V2, Res.CAC 15.03.2017 tricolor Irena Orszuliková
58 Třída otevřená pes CHRIS LESSI GOPO V1, CAC 03.05.2018 zlatý Ivona Kalupová
59 Třída vítězů pes AMUNDSEN ELENTUDAS V1, CAC, Nej. dosp. pes, BOS 04.03.2018 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
60 Třída vítězů pes C.I.B. DANTÉS VOM FEUEROPAL nenastoupil 28.02.2016 tricolor Renata Novotná
61 Třída dorostu fena BEZINKA Z MODRÉHO KRÁLOVSTVÍ VN2 02.03.2020 tricolor ing. Lucie Glaserová
62 Třída dorostu fena BORŮVKA ELENTUDAS VN1 02.02.2020 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
63 Třída mladých fena AURORA SURI ANYARU V2 04.11.2019 tricolor Ing. Andrea Rückschlossová
64 Třída mladých fena INFINITY FANN GOPO V1, CAJC, BOJ 26.07.2019 zlatá Anna Kůlová
65 Mezitřída fena BONIA SMART BEAUTY V1, CAC 07.02.2019 zlatá Marcela Melicharová
66 Třída otevřená fena BEGAN SMART BEAUTY V1, CAC 07.02.2019 zlatá Tereza Janovská
67 Třída vítězů fena ADINA DVŮR BAŽANTNICE VD2 24.04.2016 zlatá ing. Lucie Glaserová
68 Třída vítězů fena BRASSICA WIDE PARK V1, CAC, Nej. dosp. fena, BOB, Vítěz výstavy 29.06.2018 tricolor Mgr. Jaroslav Bílý

Šeltie

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
69 Třída štěňat pes DOBBY STŘÍBRNÁ PŮLNOC VN1 21.03.2020 zlatý Marek Fries
70 Třída dorostu pes ONE WISH ZE SHETLANDŮ VN1 14.01.2020 bicolor Naděžda Nováková
71 Třída mladých pes ARCHIE AGENT ARNAK nenastoupil 15.08.2019 zlatý Barbora Michlová
72 Třída mladých pes DANTE PROSLUNĚNÁ BŘEZINA V1, CAJC 31.03.2019 zlatý Jitka Hofmanová
73 Mezitřída pes BENICIO Z LEČE U KARLŠTEJNA V1, CAC, Nej. dosp. pes, BOS 08.05.2019 zlatý Ing. Marcela Škarpichová
74 Třída otevřená pes ARCHIBALD ALKAVEJA nenastoupil 25.02.2019 zlatý Monika Svobodová
75 Třída štěňat fena JACQUELINE FOLLET VAN-BERY VN2 06.04.2020 zlatá Denisa Večeřová
76 Třída štěňat fena KORALÍNA VAN-BERY VN1 20.04.2020 blue-merle Kateřina Smolková
77 Třída dorostu fena ANDROMEDA Z VEPALU VN1 29.12.2019 zlatá Hana Švecová
78 Třída dorostu fena BLAZE OF GLORY FOX TALE nenastoupila 21.02.2020 zlatá Hana Švandová
79 Třída dorostu fena ONLY BLACK&WHITE ZE SHETLANDŮ VN2 14.01.2020 bicolor Šárka Dreslerová
80 Třída mladých fena BÁRA ANARELA V2 03.07.2019 zlatá Zdeněk Indrák
81 Třída mladých fena BIBI ANARELA V3 03.07.2019 tricolor Zuzana Žálková
82 Třída mladých fena HARMONY PERLA Z POLABÍ V1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz výstavy 03.05.2019 blue-merle Ing. Barbora Harmanová
83 Třída mladých fena CHLOE Z VÁŽANSKÉHO DVOREČKU VD 12.06.2019 zlatá Eva Höferová
84 Mezitřída fena CRISTABEL STŘÍBRNÁ PŮLNOC V1, CAC, Nej. dosp. fena, BOB 24.12.2018 zlatá Vlasta Haufová
85 Mezitřída fena DELLICATESSA ZE ŠŤASTNÉ PLANETY V4 26.05.2019 zlatá Petra Prokopová
86 Mezitřída fena DREAM DAISY SKOTSKÉ JARO V2, Res.CAC 26.02.2019 zlatá Helena Tlapáková
87 Mezitřída fena INTUICE FORT FOX nenastoupila 04.01.2019 zlatá Pavlína Fojtíková
88 Mezitřída fena KITTY FORT FOX V3 23.01.2019 tricolor Vladimír Vávra
89 Třída otevřená fena ALEXIS MAGISTRALITER V4 27.11.2018 zlatá MUDr. Jiřina Kaderková
90 Třída otevřená fena GALÁNKA Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY odstoupila 02.03.2015 tricolor Mgr. Jindřiška Jelínková
91 Třída otevřená fena GITA SPOD SVORADOVEJ JASKYNE nenastoupila 02.11.2016 zlatá Marcela Klemsová
92 Třída otevřená fena CHARAMI FORT FOX V2, Res.CAC 26.02.2018 blue-merle Pavlína Fojtíková
93 Třída otevřená fena ISABELA OD KAMENITÉ ŘÍČKY V3 11.07.2018 tricolor Ing. Hana Pospíšilová
94 Třída otevřená fena KAREN ANNIE Z VESNIČKY U HRANIC V1, CAC 03.07.2018 zlatá Mgr. Darina Studená
95 Třída otevřená fena LUCIANA Z ČERNÉ HLÁSKY V 28.01.2019 zlatá Roman Rozinek
96 Třída vítězů fena CH. GRENADINA SNĚŽNÝ TYGR V2, Res.CAC 01.07.2017 tricolor Šárka Dreslerová
97 Třída vítězů fena REIKI VON SCHNAPPI SCHNAPP V1, CAC 08.09.2016 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová