Iris

Klubová výstava psů Chropyně
13.9.2020

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

Šeltie - rozhodčí: Ing. Ivana Němečková

Kolie dlouhosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
1 Třída štěňat pes GARRY KARINO BOHEMIA nenastoupil 20.03.2020 zlatý Romana Kučerová
2 Třída dorostu pes ALLADIN EVER AFTER nenastoupil 27.12.2019 zlatý Miroslav Pecinovský
3 Třída dorostu pes AVENGER EVER AFTER VN2 27.12.2019 zlatý Mgr. Romana Henčová
4 Třída dorostu pes ELDVIDZH UNIVERSITY OF EMOTION VN1 22.02.2020 zlatý Mgr. Lenka Petrášková
5 Třída mladých pes AIDEN BLACK Z HRADEŠÍNA V4 14.06.2019 tricolor Aleš Všetečka
6 Třída mladých pes FREUD DEL‘ORO ANTICO V2 13.03.2019 tricolor Tomáš Knedlhans
7 Třída mladých pes XANTI HONEY DANDY Z DANČÍ LOUKY V3 27.04.2019 zlatý Zuzana Pexová
8 Třída mladých pes ZIRCON EVER AFTER V1, CAJC, BOJ 04.10.2019 tricolor Monika Starová
9 Mezitřída pes ATREJU ACTIS POLAND V2, Res.CAC 11.03.2019 tricolor Radek Ryvola
10 Mezitřída pes AUSSYADO DE AZUL LA ESPERANZA ESTRELLADA nenastoupil 25.10.2018 blue-merle Ing. Alena Vránová
11 Mezitřída pes PURE BRONZE SHADOW DELLA BUCA DELLE FATE V1, CAC 09.03.2019 zlatý Hana Vacířová
12 Třída otevřená pes ARISTOKRAT ERNY KOLTIJE VD4 28.04.2018 zlatý Jana Vávrová
13 Třída otevřená pes ARLETT'S RED TWIN MAPIRA V2 20.04.2018 zlatý Hana Vacířová
14 Třída otevřená pes FÍK KARINO BOHEMIA V1, CAC 24.04.2018 blue-merle Karel Janýška
15 Třída otevřená pes HUCKLEBERY FOR QUIDA CHYTRÁ KRÁSKA V3 05.04.2016 tricolor Jaroslava Přibylová
16 Třída vítězů pes FRIDENS DUSSELDORF V1, CAC, KV, BOB, Vítěz výstavy 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
17 Třída veteránů pes C.I.B. ARPAD GOLD VORAŠIF V2 27.05.2012 zlatý Radka Korábečná
18 Třída veteránů pes C.I.B. BORN FOR AGARA AND AFRICAN GOLD V1, BOV, Nej. veterán výstavy 12.09.2011 tricolor Tomáš Knedlhans
19 Třída štěňat fena FRIDENS SATISFACTION VN2 25.03.2020 zlatá Aleš Všetečka
20 Třída štěňat fena ILLUSION OF PERFECTION OF EMIBER VN1 12.04.2020 zlatá Marcela Váchová
21 Třída dorostu fena ACTUALLY EVER AFTER VN3 27.12.2019 zlatá Hana Vančová
22 Třída dorostu fena ELDVIDZH UNI ROSE VERMEL VN2 22.02.2020 zlatá Mgr. Lenka Petrášková
23 Třída dorostu fena UNEXPECTED GIFT FROM RIVER AGARA VN1 19.02.2020 blue-merle Tomáš Knedlhans
24 Třída mladých fena AIRIS LUSSY Z LABSKÉHO ÚDOLÍ V4 29.06.2019 tricolor Dita Kroupová
25 Třída mladých fena CAITHLYN BLUE HOPE KRÁSA POLABÍ V3 11.05.2019 blue-merle DiS. Lucie Krpálková
26 Třída mladých fena CONNEMARA DAINTY Z BOHUŠOVA VRCHU V2 21.07.2019 tricolor Hana Vacířová
27 Třída mladých fena ESSENCE OF EXCLUSIVITY OF EMIBER V1, CAJC 08.08.2019 zlatá Marcela Váchová
28 Mezitřída fena ADDELE GOLD SWALLOW‘S GARDEN V1, CAC 23.11.2018 zlatá Mgr. Zdena Kovářová
29 Mezitřída fena PANDORA‘S SEECRET FROM RIVER AGARA V2, Res.CAC 20.10.2018 tricolor Tomáš Knedlhans
30 Mezitřída fena STONEHAVEN PRIDE INFINITE DREAMS V3 14.02.2019 zlatá Marcela Váchová
31 Mezitřída fena UPPER CLASS LADY OF ENDLESS HILLS V4 08.02.2019 tricolor Vlasta Bártová
32 Mezitřída fena WANDA WILLOW SECRET Z DANČÍ LOUKY VD 17.04.2019 tricolor Ondřej Rašťák
33 Mezitřída fena WIA WONDER WISH Z DANČÍ LOUKY V 17.04.2019 tricolor Adam Kučera
34 Třída otevřená fena ALPHA RA-COLL V2, Res.CAC 06.09.2018 zlatá Ondřej Rašťák
35 Třída otevřená fena ARA JESENICKÁ PERLA VD 11.02.2018 tricolor Kristýna Kylarová
36 Třída otevřená fena CINDY PIESES OF THE DREAMS nenastoupila 25.01.2018 blue-merle Lenka Dostálová
37 Třída otevřená fena FELI KARINO BOHEMIA nenastoupila 24.04.2018 tricolor Karel Janýška
38 Třída otevřená fena GAIA GIBSONOVA PÚŠŤ V3 20.04.2018 tricolor Jiří Hemelík
39 Třída otevřená fena JUNO BLUE CHYTRÁ KRÁSKA V1, CAC, KV, BOS 26.04.2018 blue-merle Jaroslava Přibylová
40 Třída otevřená fena ULRIKA BLUE LADY Z DANČÍ LOUKY VD 26.06.2018 blue-merle Zdeněk Cakl
41 Třída otevřená fena URIANA BLUE LADY Z DANČÍ LOUKY nenastoupila 26.06.2018 blue-merle Radek Ryvola
42 Třída otevřená fena VALERIE EVER AFTER V4 10.10.2017 zlatá Veronika Vršťalová
43 Třída pracovní fena GREIS BLUE Z DANČÍ LOUKY nenastoupila 28.04.2014 blue-merle Lenka Dostálová
44 Třída vítězů fena FRIDENS SNOWWHITE V2, Res.CAC 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
45 Třída vítězů fena WHY NOT EVER AFTER V1, CAC 21.10.2017 zlatá Marie Gregůrková

Kolie krátkosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
46 Třída mladých pes ATREY SKALSKÝ VRCH V1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz výstavy 14.06.2019 tricolor Blanka Spáčilová
47 Třída mladých pes IRWING ARI GOPO diskvalifikace 26.07.2019 zlatý Alexandra Kalinová
48 Třída mladých pes MIGHTY'S SPRING MEADOW TIER TIRION V2 11.11.2019 zlatý Pavel Čermák
49 Mezitřída pes AEROSMITH FOX DEN V1, CAC 01.10.2018 tricolor Hana Juráková
50 Mezitřída pes BLAMORDER LOVER BOY V2, Res.CAC 29.03.2019 blue-merle Ing. Andrea Rückschlossová
51 Mezitřída pes FOREST CANTO IN - SITÚ V3 17.11.2018 blue-merle Martina Hájková
52 Třída otevřená pes AEGON JAKTY OD MO-RA-KRI V1, CAC 15.03.2017 tricolor Irena Orszuliková
53 Třída otevřená pes CHRIS LESSI GOPO V2, Res.CAC 03.05.2018 zlatý Ivona Kalupová
54 Třída vítězů pes AMUNDSEN ELENTUDAS V1, CAC, KV, BOB 04.03.2018 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
55 Třída vítězů pes EUKLEIDÉS IN - SITÚ V2, Res.CAC 13.11.2017 tricolor Mgr. Naďa Lundáková
56 Třída štěňat fena DONUTKA DVŮR BAŽANTNICE VN1, Nej. štěně výstavy 31.03.2020 zlatá Blanka Špuláková
57 Třída dorostu fena BORŮVKA ELENTUDAS VN1, Nej. dorost výstavy 02.02.2020 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
58 Třída mladých fena AURORA SURI ANYARU V2 04.11.2019 tricolor Ing. Andrea Rückschlossová
59 Třída mladých fena ESKA CITT FUN DOG V1, CAJC 14.10.2019 zlatá Bc. Hana Malaníková
60 Třída mladých fena INFINITY FANN GOPO V3 26.07.2019 zlatá Anna Kůlová
61 Třída mladých fena MIGHTY'S SPRING MEADOW THIA THALETA V4 11.11.2019 tricolor Mgr. Naďa Lundáková
62 Mezitřída fena AC/DC FOX DEN V1, CAC 01.10.2018 zlatá Markéta Bílková
63 Mezitřída fena COUNT ON ME MARTHELINE V2, Res.CAC 15.10.2018 zlatá Renata Jungová
64 Třída otevřená fena BEGAN SMART BEAUTY V1, CAC 07.02.2019 zlatá Tereza Janovská
65 Třída otevřená fena BLUE PIRRI MARTHELINE V2 13.06.2018 blue-merle Květoslava Kouřilová
66 Třída pracovní fena AMAZONKA ELENTUDAS V1, CAC 04.03.2018 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
67 Třída čestná fena CHYŤ SI MĚ LENELI V1, Nej, z čestných tříd 13.07.2014 tricolor Mgr. Dagmar Laníková
68 Třída vítězů fena AADA DVŮR BAŽANTNICE V2, Res.CAC 24.04.2016 tricolor Blanka Špuláková
69 Třída vítězů fena BRASSICA WIDE PARK V1, CAC, KV, BOS 29.06.2018 tricolor Mgr. Jaroslav Bílý

Šeltie

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
70 Třída štěňat pes GIRO SOL ORIENS VN1 03.05.2020 tricolor Mgr. Marie Otépková
71 Mezitřída pes FORTE SOL ORIENS V3 09.11.2018 blue-merle Veronika Musilová
72 Mezitřída pes JONAS SNĚŽNÝ TYGR V1, CAC 09.03.2019 tricolor Bc. Bronislava Jurka Karafiátová
73 Mezitřída pes MYSTIC MOONLIGHT GOLD XANDOS V2, Res.CAC 31.12.2018 zlatý Hana Kalubcová
74 Třída otevřená pes ARAMIS Z LEČE U KARLŠTEJNA V3 16.03.2018 zlatý Jitka Kovaříková
75 Třída otevřená pes KING OF RING ZE SHETLANDŮ V1, CAC, KV, BOS 18.02.2019 blue-merle Hana Kalubcová
76 Třída otevřená pes MORTIMER MORAVSKÉ SRDCE nenastoupil 05.12.2017 zlatý Vladimíra Omelková
77 Třída otevřená pes NIKI LAUDA VON SCHNAPPI SCHNAPP V2, Res.CAC 15.10.2015 zlatý Alena Hoňková
78 Třída vítězů pes XVILDA CHANCY REMUS V1, CAC 24.10.2015 zlatý Bc. Eva Vávrová
79 Třída štěňat fena GALLIARDA SOL ORIENS VN3 03.05.2020 blue-merle Petra Ocetková
80 Třída štěňat fena JACQUELINE FOLLET VAN-BERY VN2 06.04.2020 zlatá Denisa Večeřová
81 Třída štěňat fena KORALÍNA VAN-BERY VN1 20.04.2020 blue-merle Kateřina Smolková
82 Třída štěňat fena PANDORA MORAVSKÉ SRDCE N 09.04.2020 zlatá Ing. Eliška Hoferková
83 Třída štěňat fena PRIMULA MORAVSKÉ SRDCE VN4 09.04.2020 zlatá RNDr., CSc. Eva Staňková
84 Třída dorostu fena ANDROMEDA Z VEPALU VN 29.12.2019 zlatá Hana Švecová
85 Třída dorostu fena BRAVE ALKAVEJA VN4 03.03.2020 zlatá Karolína Hrbáčková
86 Třída dorostu fena BRIAR ROSE ALKAVEJA VN3 03.03.2020 zlatá Jana Jelínková
87 Třída dorostu fena KAYENNE SNĚŽNÝ TYGR VN1 18.02.2020 tricolor Šárka Dreslerová
114 Třída dorostu fena BLAZE OF GLORY FOX TALE VN2 21.02.2020 zlatá Hana Švandová
88 Třída mladých fena ANOTHER CHANCE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V2 12.09.2019 blue-merle Mlada Svobodová
89 Třída mladých fena ASANKA ZE SRDCE VALAŠSKA V1, CAJC, BOJ 19.06.2019 zlatá Mgr. Petra Duchoňová
90 Třída mladých fena HARMONY PERLA Z POLABÍ V - mimo pořadí 03.05.2019 blue-merle Ing. Barbora Harmanová
91 Třída mladých fena HONEY HAMI BARABEL V3 02.11.2019 zlatá Michaela Tomečková
92 Třída mladých fena CHARLIE‘S ANGEL PERLA Z POLABÍ V 04.05.2019 tricolor Marcela Melkus Hejduková
93 Třída mladých fena NARELLA MORAVSKÉ SRDCE V4 15.03.2019 zlatá RNDr., CSc. Eva Staňková
94 Třída mladých fena NIOBÉ MORAVSKÉ SRDCE V 15.03.2019 zlatá Ing. Iva Klopcová
95 Třída mladých fena WILD ROSE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V 20.08.2019 tricolor Petra Ocetková
96 Mezitřída fena ART FELICITY ANASTASIA V3 22.11.2018 tricolor Ludmila Morrison
97 Mezitřída fena DELLICATESSA ZE ŠŤASTNÉ PLANETY VD4 26.05.2019 zlatá Petra Prokopová
98 Mezitřída fena DIADEM ADHARA DANCING IN THE WIND V2, Res.CAC 05.03.2019 tricolor Jitka Rejnová
99 Mezitřída fena LITTLE MODEL ZE SHETLANDŮ nenastoupila 01.03.2019 zlatá Taťána Sumcová
100 Mezitřída fena SHILA ZACISZAŃSKIE URWISY V1, CAC 03.06.2019 zlatá Bc. Renata Hrabovská
101 Třída otevřená fena ALEXIS MAGISTRALITER V3 27.11.2018 zlatá MUDr. Jiřina Kaderková
102 Třída otevřená fena AURORA ZE ZÁTOKY KVĚTIN V1, CAC 06.11.2018 tricolor Veronika Habrová
103 Třída otevřená fena BEYLIES HALUZBERY VD 25.03.2019 zlatá Soňa Haluzová
104 Třída otevřená fena BIANCA HALUZBERY V4 25.03.2019 tricolor Martina Vahalíková
105 Třída otevřená fena CINDY OD BEZDYNKY VD 12.08.2015 zlatá Gabriela Pimková
106 Třída otevřená fena CORALINE Z FAUSTOVY ZAHRÁDKY nenastoupila 22.11.2018 tricolor Kateřina Glogarová
107 Třída otevřená fena FINE DESIGN ZE SKALNÍ VYHLÍDKY V2, Res.CAC 08.11.2015 zlatá Jitka Rejnová
108 Třída otevřená fena ISABELA OD KAMENITÉ ŘÍČKY nenastoupila 11.07.2018 tricolor Ing. Hana Pospíšilová
109 Třída otevřená fena PORSCHE VON SCHNAPPI SCHNAPP D 21.08.2016 tricolor Ing. Adéla Havlíková
110 Třída otevřená fena TINSEL Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY VD 10.06.2018 zlatá Zdeňka Chovancová
111 Třída vítězů fena GOLD FEVER Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V1, CAC, KV, BOB 02.03.2015 zlatá Mlada Svobodová
112 Třída vítězů fena CH. GRENADINA SNĚŽNÝ TYGR V2, Res.CAC 01.07.2017 tricolor Šárka Dreslerová
113 Třída veteránů fena ABBI ZAHRADA DĚTÍ V1, BOV 18.12.2011 zlatá Karel Šolc