Iris

Klubová výstava psů Chropyně
15.5.2021

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Marie Kůrová

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Milan Krinke

Šeltie - rozhodčí: Milan Krinke

Fotky z výstavy od Adély Dostálové a spol.

Fotky z výstavy od Marka Coufala

Kolie dlouhosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
1 Třída dorostu pes BENYAMIN BOO MIMO LAYLL N 10.11.2020 tricolor Ing. Bc. Markéta Hošťálková
2 Třída dorostu pes JEWEL IN SUN AT INTERMITTENT LAKE N 26.08.2020 blue-merle Mgr. Radek Červenka
3 Třída mladých pes BADEN-BADEN MAPIRA V2 29.02.2020 zlatá Jitka Varmužová
4 Třída mladých pes BLACKBOLT ACTIS POLAND V 17.04.2020 tricolor Nicole Červenková
5 Třída mladých pes ELDVIDZH UNIVERSITY OF EMOTION V3 22.02.2020 zlatá Mgr Lenka Petrášková
6 Třída mladých pes GAUDI KARINO BOHEMIA V 20.03.2020 zlatá Boris Novotný
7 Třída mladých pes JOLLY JIMMY RONNA BOHEMIA V 26.01.2020 tricolor Ing. Michaela Frömlová
8 Třída mladých pes KONAN FOR QUIDARA CHYTRÁ KRÁSKA V4 09.06.2020 tricolor Bohuslav Přibyl
9 Třída mladých pes MONSOLANA MONTE CARLO V1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz výstavy 21.03.2020 zlatá Ivana Kudrová
10 Mezitřída pes AIDEN BLACK Z HRADEŠÍNA VD4 14.06.2019 tricolor Aleš Všetečka
11 Mezitřída pes AVENGER EVER AFTER V3 27.12.2019 zlatá Mgr. Romana Henčová
12 Mezitřída pes CLONDARF JEWEL Z BOHUŠOVA VRCHU V2, Res.CAC 21.07.2019 tricolor Ivana Řeháková
13 Mezitřída pes ZIRCON EVER AFTER V1, CAC 04.10.2019 tricolor Monika Starová
14 Třída otevřená pes ALSTING TOM TAILOR V1, CAC 26.11.2018 zlatá Hana Vacířová
15 Třída otevřená pes ARNO Z ČIRÉHO PRAMENE VD 07.07.2015 zlatá Kristýna Rábková
16 Třída otevřená pes AUSSYADO DE AZUL LA ESPERANZA ESTRELLADA V2, Res.CAC 25.10.2018 blue-merle Alena Vránová
17 Třída otevřená pes DEALER VON SCHNAPPI SCHNAPP VD 24.04.2019 zlatá Ing., Ph.D. Radek Kottner
18 Třída otevřená pes FÍK KARINO BOHEMIA V4 24.04.2018 blue-merle Karel Janýška
19 Třída otevřená pes FREUD DEL’ORO ANTICO VD 13.03.2019 tricolor Tomáš Knedlhans
20 Třída otevřená pes HUCKLEBERY FOR QUIDA CHYTRÁ KRÁSKA V3 05.04.2016 tricolor Dis. Jaroslava Přibylová
21 Třída otevřená pes PLEASE PLEASE ME EVER AFTER VD 22.05.2015 zlatá Mgr. Zuzana Fričová
22 Třída čestná pes RENDEZ-VOUS EVER AFTER V1, Nejlepší z čestných tříd 22.12.2015 zlatá Lucia Nováková
23 Třída vítězů pes ANDROMA BEST GAMBLER V1, CAC, KV, BOB 16.10.2017 zlatá Eva Náhlovská
24 Třída vítězů pes C.I.B. BORN FOR AGARA AND AFRICAN GOLD V3 12.09.2011 tricolor Tomáš Knedlhans
25 Třída vítězů pes MONSOLINA MISTER X V2, Res.CAC 08.01.2016 tricolor Ivana Kudrová
26 Třída veteránů pes AMORE MIO NEW MARTON V1, BOV, Nej, veterán výstavy 03.12.2009 zlatá Emília Vránová
27 Třída veteránů pes FREDY BLACK FREDINA AGI V2 14.12.2012 tricolor Vlasta Lužová
28 Třída štěňat fena DÉSIRÉE EVER AFTER VN1, Nej. štěně výstavy 24.12.2020 tricolor Mgr Lenka Petrášková
29 Třída štěňat fena EVENTUALLY EVER AFTER VN2 02.01.2021 blue-merle Mgr Lenka Petrášková
30 Třída dorostu fena ATHEA DOMINANCE VN1 02.10.2020 tricolor Martin Koriťák
31 Třída dorostu fena BENITA CALANTHÉ BOO MIMO LAYLL VN2 10.11.2020 tricolor Natálie Badurová
32 Třída mladých fena BEAUTIFUL BELLEVUE MAPIRA V4 29.02.2020 zlatá Hana Vacířová
33 Třída mladých fena BLACKBERRY Z HRADEŠÍNA V 02.02.2020 tricolor Mgr. Jiří Sejbal
34 Třída mladých fena BRILLIANT BRAUNNY MAPIRA V 29.02.2020 zlatá Hana Vacířová
35 Třída mladých fena DRAGON IN THE SKY NIARRA V 13.07.2020 tricolor Hana Vančová
36 Třída mladých fena ELDVIDZH UNI ROSE VERMEL V 22.02.2020 zlatá Mgr Lenka Petrášková
37 Třída mladých fena ELEGANT LUCY Z BOHUŠOVA VRCHU V 07.04.2020 tricolor Kateřina Fikejzová
38 Třída mladých fena GINA KARINO BOHEMIA V 20.03.2020 zlatá Josef Novák
39 Třída mladých fena GINGER KARINO BOHEMIA V2 20.03.2020 zlatá Anna Neuvirtová
40 Třída mladých fena MERCY KRÁLOVSKÝ DAR V3 15.06.2020 zlatá Eva Náhlovská
41 Třída mladých fena MONSOLANA MUUD SAN VD 21.03.2020 zlatá Zuzana Valníčková
42 Třída mladých fena MONSOLANA SWEETIE BLUE VD 10.05.2020 blue-merle Ivana Řeháková
43 Třída mladých fena YAKIRA AMBER SUN Z DANČÍ LOUKY V1, CAJC 02.06.2020 zlatá Simona Šenková
44 Mezitřída fena ACTUALLY EVER AFTER V1, CAC 27.12.2019 zlatá Hana Vančová
45 Třída otevřená fena ADDELE GOLD SWALLOW'S GARDEN V3 23.11.2018 zlatá Mgr. Zdena Kovářová
46 Třída otevřená fena ASSIE RA-COLL V 06.09.2018 zlatá Alena Juchelková
47 Třída otevřená fena CONNEMARA DAINTY Z BOHUŠOVA VRCHU V1, CAC, KV, BOS 21.07.2019 tricolor Hana Vacířová
48 Třída otevřená fena FELI KARINO BOHEMIA VD 24.04.2018 tricolor Karel Janýška
49 Třída otevřená fena HAZEL BLACK FATRANSKÝ SEN D 11.03.2019 tricolor Jana Wewiorková
50 Třída otevřená fena LORETTA Z DANČÍ LOUKY nenastoupila 19.02.2016 zlatá Anna Neuvirtová
51 Třída otevřená fena ORIANA FREDINA AGI V4 23.02.2019 zlatá Ing. Robin Slováček
52 Třída otevřená fena PANDORA’S SEECRET FROM RIVER AGARA V2, Res.CAC 20.10.2018 tricolor Tomáš Knedlhans
53 Třída otevřená fena WIA WONDER WISH Z DANČÍ LOUKY VD 17.04.2019 tricolor Adam Kučera
54 Třída vítězů fena FRIDENS SNOWWHITE V3 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
55 Třída vítězů fena MONSOLANA LOVELY CREAM V1, CAC 20.02.2017 tricolor Ivana Kudrová
56 Třída vítězů fena WHY NOT EVER AFTER V2, Res.CAC 21.10.2017 zlatá Marie Gregůrková
57 Třída veteránů fena C.I.B. ASK AN ANSWER FROM RIVER AGARA V1 03.07.2008 blue-merle Tomáš Knedlhans

Kolie krátkosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
58 Třída mladých pes ANDĚL Z KRAJE KRÁPNÍKŮ VD2 30.03.2020 tricolor Adam Běhal
59 Třída mladých pes BERBERIS Z MODRÉHO KRÁLOVSTVÍ VD1 02.03.2020 tricolor Dominik Štrbka
60 Třída otevřená pes FERGY TERY GOPO VD 11.02.2017 zlatá Eva Majerová
61 Třída vítězů pes AMUNDSEN ELENTUDAS V1, CAC, KV, BOS 04.03.2018 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
62 Třída mladých fena BEZINKA Z MODRÉHO KRÁLOVSTVÍ VD1 02.03.2020 tricolor ing. Lucie Glaserová
63 Mezitřída fena BORŮVKA ELENTUDAS V1, CAC 02.02.2020 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
64 Mezitřída fena INFINITY FANN GOPO VD2 26.07.2019 zlatá Anna Kůlová
65 Třída otevřená fena BLUE PIRRI MARTHELINE V1, CAC 13.06.2018 blue-merle Květoslava Kouřilová
66 Třída otevřená fena CASSIOPEIA ZLATÍČKO VD2 26.06.2018 tricolor ing. Hana Klimentová
67 Třída vítězů fena ADINA DVŮR BAŽANTNICE V2, Res.CAC 24.04.2016 zlatá ing. Lucie Glaserová
68 Třída vítězů fena BRASSICA WIDE PARK V1, CAC, KV, BOB, Vítěz výstavy 29.06.2018 tricolor Mgr. Jaroslav Bílý

Šeltie

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
69 Třída dorostu pes BASCO ZLATÁ FANTÁZIA VN1 23.08.2020 zlatá Bc. Renata Hrabovská
70 Třída mladých pes ACE OF SPADES ŠTĚSTÍ ZE SEVERU V1, CAJC 23.04.2020 zlatá Ing. Jolana Juřicová
71 Třída mladých pes BOLT ALKAVEJA VD3 03.03.2020 zlatá Lucie Goláňová
72 Třída mladých pes JACK DANIELS MARADRIAM V2 04.05.2020 tricolor Jana Krušandlová
73 Mezitřída pes AGENT VON SCHNAPPI SCHNAPP D 21.07.2019 zlatá Petra Dušková
74 Třída otevřená pes AKUMULÁTOR VON SCHNAPPI SCHNAPP V1, CAC, KV, BOS 21.07.2019 zlatá Daniela Jírů
75 Třída otevřená pes LEXAURIN VON SCHNAPPI SCHNAPP VD4 29.09.2015 zlatá Libuše Hornová
76 Třída otevřená pes MARLON MORAVSKÉ SRDCE V3 05.12.2017 zlatá Jana Havlíčková
77 Třída otevřená pes NIKI LAUDA VON SCHNAPPI SCHNAPP V2, Res.CAC 15.10.2015 zlatá Alena Hoňková
78 Třída štěňat fena CHARLEEN ZAHRADA DĚTÍ VN1 08.01.2021 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová
79 Třída dorostu fena AIRIN STŘÍBRNÉ DOLY VN1, Nej. dorost výstavy 25.08.2020 zlatá Petr Vichta
80 Třída mladých fena ARWEN GWEN KALIDON VD 04.07.2020 blue-merle Mgr. Magdalena Černá
81 Třída mladých fena BELLA MY DREAM AGENT ARNAK nenastoupila 12.04.2020 zlatá MUDr. Lucie Vrabcová
82 Třída mladých fena BONNIE LEE CASTLE V2 10.07.2020 blue-merle Lenka Němčeková
83 Třída mladých fena BRAVE ALKAVEJA VD 03.03.2020 zlatá Karolína Hrbáčková
84 Třída mladých fena BRIAR ROSE ALKAVEJA V4 03.03.2020 zlatá Jana Jelínková
85 Třída mladých fena CALYPSO Z GWEN'S HOME VD 07.04.2020 zlatá Zuzana Kapustová
86 Třída mladých fena CARTE D’OR Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY VD 16.05.2020 zlatá Renata Janišová
87 Třída mladých fena CORA Z GWEN’S HOME VD 07.04.2020 zlatá Tamara Sikoraiová
88 Třída mladých fena ISABELA Z VÁŽANSKÉHO DVOREČKU VD 02.04.2020 zlatá Bc. Renáta Valehrachová
89 Třída mladých fena JASMÍNKA Z KARLOVA HRÁDKU VD 21.04.2020 blue-merle Ivana Musílková
90 Třída mladých fena KORALÍNA VAN-BERY V1, CAJC, BOJ 20.04.2020 blue-merle Kareřina Smolková
91 Třída mladých fena PANDORA MORAVSKÉ SRDCE V3 09.04.2020 zlatá Ing. Eliška Hoferková
92 Třída mladých fena ROXANNE SPARKS OF THE TEMPSET nenastoupila 20.02.2020 zlatá Mgr. Tamara Skokánková
93 Mezitřída fena MAKE ME A STAR ZE SHETLANDŮ V1, CAC 12.06.2019 tricolor Vladimíra Hilscherová
94 Mezitřída fena MIDNIGHT FAIRY ZE SHETLANDŮ VD3 12.06.2019 tricolor Klára Maršálková
95 Mezitřída fena OBYKNOVENNOE CHUDO SMILE ANGEL V2, Res.CAC 20.10.2019 tricolor Helena Lindaurová
96 Mezitřída fena ORIELLA BLACK Z VESNIČKY U HRANIC nenastoupila 19.10.2019 tricolor Alena Mrázová Hrodějová
97 Třída otevřená fena BAILEY GOLD CAPRISCIONATA D 17.07.2018 zlatá Hana Veselá
98 Třída otevřená fena BELLIS MAPARO ACTIVE V2, Res.CAC 23.07.2017 zlatá Petr Pavlík
99 Třída otevřená fena FLIPFLOP ALKYRA V1, CAC 09.01.2018 blue-merle Kateřina Smolková
100 Třída otevřená fena LILIEN Z ČERNÉ HLÁSKY V3 28.01.2019 zlatá Pavla Matkowská
101 Třída otevřená fena ORI BLACK Z VESNIČKY U HRANIC nenastoupila 19.10.2019 tricolor Jaroslav Čurda
102 Třída otevřená fena YA YSEM SKOŘINKA VON SCHNAPPI SCHNAPP V4 11.10.2018 zlatá Libuše Hornová
103 Třída vítězů fena HER MAJESTIC ZE SKALNÍ VYHLÍDKY V1, CAC, KV, BOB 25.07.2016 zlatá Ing. Helena Reichertová
104 Třída veteránů fena ABBI ZAHRADA DĚTÍ V1, BOV 18.12.2011 zlatá Karel Šolc
105 Třída veteránů fena LARRA LIN MANEPO IDEÁL V2 01.06.2012 zlatá Petr Pavlík