Iris

Klubová výstava psů Chropyně
16.5.2021

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Milan Krinke

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Ing. Ivana Němečková

Šeltie - rozhodčí :Ing. Ivana Němečková

Fotky z výstavy od Adély Dostálové a spol.

Fotky z výstavy od Marka Coufala

Kolie dlouhosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
1 Třída dorostu pes JEWEL IN SUN AT INTERMITTENT LAKE VN1 26.08.2020 blue-merle Mgr. Radek Červenka
2 Třída mladých pes BADEN-BADEN MAPIRA V3 29.02.2020 zlatý Jitka Varmužová
3 Třída mladých pes BLACKBOLT ACTIS POLAND D 17.04.2020 tricolor Nicole Červenková
4 Třída mladých pes ELDVIDZH UNIVERSITY OF EMOTION V2 22.02.2020 zlatý Mgr Lenka Petrášková
5 Třída mladých pes KONAN FOR QUIDARA CHYTRÁ KRÁSKA VD4 09.06.2020 tricolor Bohuslav Přibyl
6 Třída mladých pes MONSOLANA MONTE CARLO V1, CAJC, BOJ, BOB, Juniorský vítěz výstavy 21.03.2020 zlatý Ivana Kudrová
7 Mezitřída pes AIDEN BLACK Z HRADEŠÍNA D 14.06.2019 tricolor Aleš Všetečka
8 Mezitřída pes AVENGER EVER AFTER VD4 27.12.2019 zlatý Mgr. Romana Henčová
9 Mezitřída pes CLONDARF JEWEL Z BOHUŠOVA VRCHU V1, CAC 21.07.2019 tricolor Ivana Řeháková
10 Mezitřída pes XADO DOMINANCE VD3 07.02.2020 zlatý Marek Stanovský
11 Mezitřída pes ZIRCON EVER AFTER V2, Res.CAC 04.10.2019 tricolor Monika Starová
12 Třída otevřená pes ALSTING TOM TAILOR V2, Res.CAC 26.11.2018 zlatý Hana Vacířová
13 Třída otevřená pes ARNO Z ČIRÉHO PRAMENE nenastoupil 07.07.2015 zlatý Kristýna Rábková
14 Třída otevřená pes FÍK KARINO BOHEMIA VD4 24.04.2018 blue-merle Karel Janýška
15 Třída otevřená pes FREUD DEL’ORO ANTICO V1, CAC 13.03.2019 tricolor Tomáš Knedlhans
16 Třída otevřená pes HUCKLEBERY FOR QUIDA CHYTRÁ KRÁSKA VD3 05.04.2016 tricolor Dis. Jaroslava Přibylová
17 Třída čestná pes FRIDENS DUSSELDORF V2 15.06.2017 tricolor Aleš Všetečka
18 Třída čestná pes RENDEZ-VOUS EVER AFTER V1, Nejlepší z čestných tříd 22.12.2015 zlatý Lucia Nováková
19 Třída vítězů pes C.I.B. BORN FOR AGARA AND AFRICAN GOLD V2, Res.CAC 12.09.2011 tricolor Tomáš Knedlhans
20 Třída vítězů pes MONSOLINA MISTER X V1, CAC, Nej. dosp. pes 08.01.2016 tricolor Ivana Kudrová
21 Třída veteránů pes AMORE MIO NEW MARTON V1 03.12.2009 zlatý Emília Vránová
22 Třída štěňat fena DÉSIRÉE EVER AFTER VN2 24.12.2020 tricolor Mgr Lenka Petrášková
23 Třída štěňat fena EVENTUALLY EVER AFTER VN1 02.01.2021 blue-merle Mgr Lenka Petrášková
24 Třída mladých fena BEAUTIFUL BELLEVUE MAPIRA V1, CAJC 29.02.2020 zlatá Hana Vacířová
25 Třída mladých fena BLACKBERRY Z HRADEŠÍNA nenastoupila 02.02.2020 tricolor Mgr. Jiří Sejbal
26 Třída mladých fena BRILLIANT BRAUNNY MAPIRA V2 29.02.2020 zlatá Hana Vacířová
27 Třída mladých fena DRAGON IN THE SKY NIARRA V 13.07.2020 tricolor Hana Vančová
28 Třída mladých fena ELDVIDZH UNI ROSE VERMEL V3 22.02.2020 zlatá Mgr Lenka Petrášková
29 Třída mladých fena FRIDENS SATISFACTION VD 25.03.2020 zlatá Aleš Všetečka
30 Třída mladých fena GRACE KARINO BOHEMIA nenastoupila 20.03.2020 zlatá Kateřina Plšková
31 Třída mladých fena ILLUSION OF PERFECTION OF EMIBER V4 12.04.2020 zlatá Marcela Váchová
32 Třída mladých fena MONSOLANA MUUD SAN V 21.03.2020 zlatá Zuzana Valníčková
33 Třída mladých fena MONSOLANA SWEETIE BLUE nenastoupila 10.05.2020 blue-merle Ivana Řeháková
34 Třída mladých fena YASINTA SUNBEAM Z DANČÍ LOUKY D 02.06.2020 zlatá Jana Kellerová
35 Mezitřída fena ACTUALLY EVER AFTER V2, Res.CAC 27.12.2019 zlatá Hana Vančová
36 Mezitřída fena AIRIS LUSSY Z LABSKÉHO ÚDOLÍ VD3 29.06.2019 tricolor Dita Kroupová
37 Mezitřída fena ESSENCE OF EXCLUSIVITY OF EMIBER V1, CAC, Nej. dosp. fena, BOS 08.08.2019 zlatá Marcela Váchová
38 Třída otevřená fena CONNEMARA DAINTY Z BOHUŠOVA VRCHU V2, Res.CAC 21.07.2019 tricolor Hana Vacířová
39 Třída otevřená fena FELI KARINO BOHEMIA V4 24.04.2018 tricolor Karel Janýška
40 Třída otevřená fena PANDORA’S SEECRET FROM RIVER AGARA V1, CAC 20.10.2018 tricolor Tomáš Knedlhans
41 Třída otevřená fena RITA BLACK Z DANČÍ LOUKY V3 26.10.2017 tricolor Petr Gwuzd
42 Třída otevřená fena WIA WONDER WISH Z DANČÍ LOUKY D 17.04.2019 tricolor Adam Kučera
43 Třída vítězů fena FRIDENS SNOWWHITE V2, Res.CAC 13.11.2015 blue-merle Aleš Všetečka
44 Třída vítězů fena MONSOLANA LOVELY CREAM V3 20.02.2017 tricolor Ivana Kudrová
45 Třída vítězů fena WHY NOT EVER AFTER V1, CAC 21.10.2017 zlatá Marie Gregůrková
46 Třída veteránů fena C.I.B. ASK AN ANSWER FROM RIVER AGARA V1, BOV 03.07.2008 blue-merle Tomáš Knedlhans
47 Třída veteránů fena LASSIE ZE STAŘÍČSKÉHO STATKU nenastoupila 30.04.2013 zlatá Kateřina Plšková

Kolie krátkosrstá

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
48 Třída mladých pes BOHÉM ELENTUDAS V1, CAJC, BOJ 02.02.2020 zlatý Zuzana Líbalová
49 Třída otevřená pes ATREY SKALSKÝ VRCH V1, CAC 14.06.2019 tricolor Blanka Spáčilová
50 Třída otevřená pes FERGY TERY GOPO V2, Res.CAC 11.02.2017 zlatý Eva Majerová
51 Třída čestná pes C.I.B. DANTÉS VOM FEUEROPAL V1 28.02.2016 tricolor Renáta Novotná
52 Třída vítězů pes AMUNDSEN ELENTUDAS V1, CAC, Nej. dosp. pes, BOS 04.03.2018 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
53 Třída vítězů pes EUKLEIDÉS IN - SITÚ V2, Res.CAC 13.11.2017 tricolor Mgr. Naďa Lundáková
54 Třída veteránů pes MULTICH. BRONTÉS BOHEMIA ELENOR V1, BOV, Nej, veterán výstavy 14.03.2010 tricolor Renáta Novotná
55 Třída dorostu fena BRITNEY FOX DEN N1 18.08.2020 blue-merle Markéta Bílková
56 Třída mladých fena BALETKA ELENTUDAS V2 02.02.2020 zlatá Zuzana Líbalová
57 Třída mladých fena DONUTKA DVŮR BAŽANTNICE V1, CAJC 31.03.2020 zlatá Blanka Špuláková
58 Třída mladých fena GINGER Z MOŠNOVA V3 20.02.2020 zlatá Ivana Blažková
59 Mezitřída fena BIBBIEN STRAMBERY VD2 23.09.2019 tricolor Věra Koucká
60 Mezitřída fena BORŮVKA ELENTUDAS V1, CAC 02.02.2020 tricolor Ing. Martina Vyhlídková
61 Mezitřída fena MIGHTY'S SPRING MEADOW THIA THALETA VD3 11.11.2019 tricolor Mgr. Naďa Lundáková
62 Třída otevřená fena BLUE PIRRI MARTHELINE V1 13.06.2018 blue-merle Květoslava Kouřilová
63 Třída vítězů fena BRASSICA WIDE PARK V1, CAC, Nej. dosp. fena, BOB, Vítěz výstavy 29.06.2018 tricolor Mgr. Jaroslav Bílý

Šeltie

K. č. Třída Pohl. Jméno Výsledek Narozen Barva Majitel
64 Třída dorostu pes BASCO ZLATÁ FANTÁZIA VN2 23.08.2020 zlatý Bc. Renata Hrabovská
65 Třída dorostu pes IRISH WHISKEY Z ARCAMONY VN1 14.11.2020 zlatý Petra Miřátská
66 Třída mladých pes ACE OF SPADES ŠTĚSTÍ ZE SEVERU V3 23.04.2020 zlatý Ing. Jolana Juřicová
67 Třída mladých pes ASHAR CARMEN THE STAR V1, CAJC 11.02.2020 zlatý Dana Fukalová
68 Třída mladých pes BOLT ALKAVEJA V4 03.03.2020 zlatý Lucie Goláňová
69 Třída mladých pes ECLIPSE BOHEMIA CLASSIC V2 27.05.2020 tricolor Gabriela Pimková
70 Třída mladých pes GIRO SOL ORIENS VD 03.05.2020 tricolor Mgr. Marie Otépková
71 Třída mladých pes HARLEY KING ALKYRA VD 19.03.2020 bicolor Eva Koníčková
72 Mezitřída pes GLORIOUS BLACK ZE SMRČKOVA DVORA V2, Res.CAC 19.05.2019 bicolor Michaela Berková
73 Mezitřída pes HONEY BUNNY Z ARCAMONY V1, CAC 02.10.2019 zlatý Pavlína Miřátská
74 Třída otevřená pes ARAMIS Z LEČE U KARLŠTEJNA V3 16.03.2018 zlatý Jitka Kovaříková
75 Třída otevřená pes KEEP COOL ZE SHETLANDŮ V1, CAC, Nej. dosp. pes, BOS 18.02.2019 blue-merle Bc. Přemysl Bartek
76 Třída otevřená pes NIKI LAUDA VON SCHNAPPI SCHNAPP V2, Res.CAC 15.10.2015 zlatý Alena Hoňková
77 Třída štěňat fena CHARLEEN ZAHRADA DĚTÍ VN1, Nej. štěně výstavy 08.01.2021 zlatá Mgr. Žaneta Lokvencová
78 Třída dorostu fena FANTASY CHANCY REMUS VN2 23.10.2020 tricolor Bc. Eva Vávrová
79 Třída dorostu fena MARASKA MARBLED SNĚŽNÝ TYGR VN1, Nej. dorost výstavy 01.11.2020 blue-merle Šárka Dreslerová
80 Třída mladých fena ACME OF JOY KORYFEJ VD 07.02.2020 blue-merle Ilona Smrčková
81 Třída mladých fena BONNIE LEE CASTLE V4 10.07.2020 blue-merle Lenka Němčeková
82 Třída mladých fena BRAVE ALKAVEJA neposouzena 03.03.2020 zlatá Karolína Hrbáčková
83 Třída mladých fena BRIAR ROSE ALKAVEJA V 03.03.2020 zlatá Jana Jelínková
84 Třída mladých fena BRICKETTA MAGISTRALITER V 23.02.2020 tricolor Tereza Kotalová
85 Třída mladých fena CALYPSO Z GWEN'S HOME VD 07.04.2020 zlatá Zuzana Kapustová
86 Třída mladých fena CARTE D’OR Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V 16.05.2020 zlatá Renata Janišová
87 Třída mladých fena COFFEE CREAM Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V 16.05.2020 zlatá Bc. Eva Vávrová
88 Třída mladých fena COPYRIGHT Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V3 16.05.2020 zlatá Mlada Svobodová
89 Třída mladých fena GALLIARDA SOL ORIENS nenastoupila 03.05.2020 blue-merle Mgr. Petra Ocetková
90 Třída mladých fena ISABELA Z VÁŽANSKÉHO DVOREČKU nenastoupila 02.04.2020 zlatá Bc. Renáta Valehrachová
91 Třída mladých fena KAYENNE SNĚŽNÝ TYGR V2 18.02.2020 tricolor Šárka Dreslerová
92 Třída mladých fena KORALÍNA VAN-BERY V1, CAJC, BOJ 20.04.2020 blue-merle Kareřina Smolková
93 Třída mladých fena PANDORA MORAVSKÉ SRDCE V 09.04.2020 zlatá Ing. Eliška Hoferková
94 Třída mladých fena PRIMULA MORAVSKÉ SRDCE VD 09.04.2020 zlatá RNDr. CSc. Eva Staňková
95 Třída mladých fena RISING STAR SPARKS OF THE TEMPEST nenastoupila 22.02.2020 zlatá Mgr. Iveta Novotná
96 Třída mladých fena ROXANNE SPARKS OF THE TEMPSET nenastoupila 20.02.2020 zlatá Mgr. Tamara Skokánková
97 Třída mladých fena V-TRIXIE BI BLACK FATRANSKÝ SEN VD 05.05.2020 bicolor Darius Bryndza a Šárka Dreslerová
98 Mezitřída fena GLORY DAY ZE SMRČKOVA DVORA VD4 19.05.2019 bicolor Ilona Smrčková
99 Mezitřída fena HELLO MY LOVE Z ARCAMONY VD 02.10.2019 zlatá MVDr. Eva Fialová
100 Mezitřída fena ODETTKA ZE SEDLMAJEROVY VILY VD3 11.09.2019 tricolor Pavla Sedlmajerová
101 Mezitřída fena ONLY BLACK&WHITE ZE SHETLANDŮ V2, Res.CAC 14.01.2020 bicolor Šárka Dreslerová
102 Mezitřída fena POPPY DOLL ZE SHETLANDŮ V1, CAC 22.01.2020 tricolor Hana Kalubcová
103 Mezitřída fena WILD ROSE Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY nenastoupila 20.08.2019 tricolor Mgr. Petra Ocetková
104 Třída otevřená fena BAILEY GOLD CAPRISCIONATA VD 17.07.2018 zlatá Hana Veselá
105 Třída otevřená fena BELLIS MAPARO ACTIVE V1, CAC 23.07.2017 zlatá Petr Pavlík
106 Třída otevřená fena FINALLY BI HERE BEAUTIFUL SECRETS nenastoupila 31.03.2019 blue-merle Hana Kalubcová
107 Třída otevřená fena FLIPFLOP ALKYRA V2, Res.CAC 09.01.2018 blue-merle Kateřina Smolková
108 Třída otevřená fena LITTLE MODEL ZE SHETLANDŮ V4 01.03.2019 zlatá Taťána Sumcová
109 Třída otevřená fena NARELLA MORAVSKÉ SRDCE V3 15.03.2019 zlatá RNDr. CSc. Eva Staňková
110 Třída otevřená fena ULRIKA LENFIR V 10.10.2017 zlatá Marcela Klemsová
111 Třída otevřená fena X-WHITE NIGHT KORYFEJ VD 07.02.2019 tricolor Mgr. Eliška Kaletová
112 Třída pracovní fena HARMONY PERLA Z POLABÍ V1, CAC, Nej. dosp. fena, BOB 03.05.2019 blue-merle Ing. Barbora Harmanová
113 Třída vítězů fena HER MAJESTIC ZE SKALNÍ VYHLÍDKY V2, Res.CAC 25.07.2016 zlatá Ing. Helena Reichertová
114 Třída vítězů fena ZAYNAH ZAY Z ĎÁBLOVY STUDÁNKY V1, CAC 17.02.2013 zlatá Mlada Svobodová
115 Třída veteránů fena ABBI ZAHRADA DĚTÍ V2 18.12.2011 zlatá Karel Šolc
116 Třída veteránů fena LARRA LIN MANEPO IDEÁL V1, BOV 01.06.2012 zlatá Petr Pavlík