Iris

Evropská výstava psů Brno
23.10.2014 - 26.10.2014

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
961 32 třída štěňat Midnight Moon Ever After Novakova Lucia Fialová Dana, Mgr. Absence
962 32 třída štěňat Zest for Life Goldiris Ischenko Irina Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1, Evropská naděje
963 32 třída dorostu Gambell van het Melkmeisje Schmidt Diana Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný2
964 32 třída dorostu Last in the night Leawrey Kucková Libuše Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1, Evropská naděje
965 32 třída mladých Damien Black Amnis Rhei Schmiesterová Katarína Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC, BOJ
966 32 třída mladých Elton New Marton Lejsková Petra Fialová Dana, Mgr. Výborný2
967 32 třída mladých Chess Chester Blue od Dennynky Tatíčková Táňa Fialová Dana, Mgr. Výborný4
968 32 třída mladých Obelix Actis Zasuń Elwira Fialová Dana, Mgr. Výborný3
969 32 třída mladých Orlean New Monfort Geyler Alexander Fialová Dana, Mgr. Výborný
970 32 mezitřída Clarins of Radway Nyitramenti Janos Balazsovits Fialová Dana, Mgr. Absence
971 32 mezitřída Exclusive Edition of African Gold Brodíková Šárka Fialová Dana, Mgr. Výborný3
972 32 mezitřída Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
973 32 mezitřída Christian Blue Moravia Galaxy Wetterová Hana Fialová Dana, Mgr. Absence
974 32 mezitřída Tresure of My Heart of Silverlight Daniela Epure Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
975 32 třída otevřená Athod De La Fére van Golden Nachtigal Gájová Gabriela Fialová Dana, Mgr. Výborný4
976 32 třída otevřená Blockbaster Da Vinci Luckwearer Markova Nadezda Fialová Dana, Mgr. Absence
977 32 třída otevřená Eusebio Nyitramenti Balázsovits János Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
978 32 třída otevřená Fruit du Soleil Lago Benea Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný
979 32 třída otevřená Great Leon Rineweld Tornyine Laszlo Krisztina Fialová Dana, Mgr. Výborný
980 32 třída otevřená Hagrid Black od Dennynky Tatíčková Táňa Fialová Dana, Mgr. Výborný3
981 32 třída otevřená Just a Boy Leawrey Kucková Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný
982 32 třída otevřená Keen Competition Leawrey Kucková Libuše Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
983 32 třída otevřená Lunar Shine von der Ischlerbahn Reishofer Christina Fialová Dana, Mgr. Absence
984 32 třída otevřená Nazareno Gabrielli Nero Della Cambianella Shalaeva Natalia Fialová Dana, Mgr. Výborný
985 32 třída otevřená Unloved Kevin della Collina dei Ciliegi Galdelli Danilo Fialová Dana, Mgr. Absence
986 32 třída šampionů Absolut Lover vom Haus Rosenpracht Fontanelli Marco Fialová Dana, Mgr. Absence
987 32 třída šampionů Amore Mio New Marton Vránová Emília Fialová Dana, Mgr. Výborný
988 32 třída šampionů Aurelio Adore van Golden Nachtigal Bábíková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný4
989 32 třída šampionů Barca van het Melkmeisje Schmidt Diana Fialová Dana, Mgr. Výborný
990 32 třída šampionů Blue Duero Trasdepastores Farkas Marta Barbara Fialová Dana, Mgr. Výborný
991 32 třída šampionů Born for Agara and African Gold Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
992 32 třída šampionů Bruno Banani Castle's Queen Balázsovits János Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, RCACIB
993 32 třída šampionů Cato Čin-Čin Pet Kopalová Marie Fialová Dana, Mgr. Výborný3
994 32 třída šampionů Hocus Pocus Campobellói Kiss Kiss Mária Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý
995 32 třída šampionů Painted Black for Glory Way Fridens Novislavskie Svetlana & Oleg Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý
996 32 třída šampionů Ricks Machagony Ignatova Inna Fialová Dana, Mgr. Výborný
997 32 třída šampionů Wicani Starlight Dancer Turovtseva Yulia Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý
998 32 třída veteránů Baron Brit Ronna Bohemia Sidimáková Olga Fialová Dana, Mgr. Výborný1, Evropský vítěz veteránů
999 32 třída veteránů Leonardo Da Vinci Niksend Markova Nadezda Fialová Dana, Mgr. Absence
1000 32 třída štěňat Enchantress Esmee of Nice Sunrise Lindaurová Helena Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný
1001 32 třída štěňat Zoom Zoom Zoom Goldiris Ischenko Irina Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1, Evropská naděje
1002 32 třída dorostu Fabiola Fulva New Marton Malá Irena Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný1, Evropská naděje
1003 32 třída dorostu Charme Fille Lago Benea Gogolínová Jitka Fialová Dana, Mgr. Velmi nadějný2
1004 32 třída mladých Annick Noir Brillant Celestial Glamour Lukešová Jitka Fialová Dana, Mgr. Výborný
1005 32 třída mladých Everdeen for Quidara Chytrá kráska Přibylová Jaroslava Fialová Dana, Mgr. Výborný
1006 32 třída mladých Farah van het Melkmeisje Schmidt Diana Fialová Dana, Mgr. Výborný
1007 32 třída mladých Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky Smočková Zdeňka Fialová Dana, Mgr. Výborný4
1008 32 třída mladých Fixed Idea from River Agara Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný3
1009 32 třída mladých Jeopardy Ever After Součková Martina Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAJC
1010 32 třída mladých Kleóme Nyitramenti Balázsovits János Fialová Dana, Mgr. Výborný2
1011 32 třída mladých Waltzing Matilda Riverside Song Ignatova Inna Fialová Dana, Mgr. Výborný
1012 32 mezitřída Designed for Niarra African Gold Dušková Lucie Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
1013 32 mezitřída Chloé Of Radway Nyitramenti Kiss Mária Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
1014 32 mezitřída Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn Cerhová Kamila Fialová Dana, Mgr. Výborný3
1015 32 mezitřída Not believe in Love Zexwood Schmidt Diana Fialová Dana, Mgr. Absence
1016 32 třída otevřená Just for Fun Fridens Semushina N. Fialová Dana, Mgr. Výborný
1017 32 třída otevřená Alcantara Benedister Bukovi Mária Fialová Dana, Mgr. Výborný
1018 32 třída otevřená Dividua Campobellói Kiss Mária Fialová Dana, Mgr. Výborný3
1019 32 třída otevřená Everlasting Fantasy of the Holy Mountain Farkas Marta Barbara Fialová Dana, Mgr. Výborný
1020 32 třída otevřená Fabia Actis Poland Olszowy Izabela Fialová Dana, Mgr. Výborný
1021 32 třída otevřená Giulia D'Or Lago Benea Váchová Marcela Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
1022 32 třída otevřená Gracious Goddess Ronna Bohemia Náhlovská Eva Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC
1023 32 třída otevřená Straight from the Heart Lidok's Oklescen Lidija Fialová Dana, Mgr. Výborný4
1024 32 třída šampionů Alpain Sunflower Luckwearer Markova Nadezda Fialová Dana, Mgr. Absence
1025 32 třída šampionů Ask An Answer from River Agara Matoušková Tereza Fialová Dana, Mgr. Výborný1, CAC, CACIB, BOS
1026 32 třída šampionů Bailey's Campobellói Bukovi Mária Fialová Dana, Mgr. Výborný
1027 32 třída šampionů Close & Closer To African Gold Švecová Hana Fialová Dana, Mgr. Výborný2, RCAC
1028 32 třída šampionů Collieseasons A Kind of Magic GRILLI ANDREA Fialová Dana, Mgr. Absence
1029 32 třída šampionů Fame Emotion Fridens Novislavskie Svetlana & Oleg Fialová Dana, Mgr. Výborný
1030 32 třída šampionů Fuzzy and Blue od Dennynky Setichovská Monika Fialová Dana, Mgr. Výborný3
1031 32 třída šampionů Heavenly Dream Campobellói Kiss Kiss Mária Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý
1032 32 třída šampionů Astromelias Jeweled Sky with Wicani Turovtseva Yulia Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý
1033 32 třída šampionů Monsolana Blackstar Fontanelli Marco Fialová Dana, Mgr. Absence
1034 32 třída šampionů Xplain me it African Gold Přibylová Jaroslava Fialová Dana, Mgr. Výborný4
1035 32 třída veteránů Igneous Lace Nyitramenti Csurgai Brigitta Fialová Dana, Mgr. Výborný1, Evropský vítěz veteránů , BOV
1051 32 třída otevřená Old Skibo Atlen Healent Igumnova Elena Fialová Dana, Mgr. Výborný
1058 32 třída šampionů Fox Trot Des Beldones Igumnova Elena Fialová Dana, Mgr. Výborný
1068 32 třída otevřená Beldones New Moon Igumnova Elena Fialová Dana, Mgr. Výborný
1075 32 třída šampionů New Delicious Atlen Healent Igumnova Elena Fialová Dana, Mgr. Velmi dobrý

Kolie krátkosrstá

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
1036 32 třída dorostu Feres Bohemia Elenor Marková Zuzana Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný2
1037 32 třída dorostu Scotty Krásná Louka Šubertová Ivana Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1, Evropská naděje
1038 32 třída mladých Bunbury al Bader Vašíčková Nikola Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
1039 32 třída mladých Cool Corona Collected Memories Kornum Sinna Fiala Vladimír, MVDr. Absence
1040 32 třída mladých Hejsa Aylax Leneli Barcalová Monika Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC
1041 32 třída mladých Indigo Menelluine MVDr. Hockicková Gabriela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1042 32 mezitřída Badys Blue Zátoka snů Bartošová Jarmila Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1043 32 mezitřída Flying Finn Kangasvoukon Kornum Sinna Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
1044 32 mezitřída Guru Leneli Poslušná Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Velmi dobrý3
1045 32 třída otevřená Angus Gustík Zlatíčko Fejks Michal Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1046 32 třída otevřená Brontés Bohemia Elenor Novotná Renata Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, RCACIB
1047 32 třída otevřená Clark z Tau'Ri Mertová Lenka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
1048 32 třída otevřená Clingstone's For That Askainen Satu & Zaytseva E. Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
1049 32 třída otevřená Elegán Leneli Šifaldová Taťána Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
1050 32 třída otevřená Elixír lásky Leneli Kouřilová Markéta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1052 32 třída šampionů Abreu Loriseum Suváková Júlia Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1053 32 třída šampionů Anthony z Tau'Ri Mertová Lenka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
1054 32 třída šampionů Aquamarine Grazel Vlčková Bohdana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1055 32 třída šampionů Boomerang Collected Memories Kornum Sinna Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
1056 32 třída šampionů Cinky Linky Leneli Sikorová Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Absence
1057 32 třída šampionů Daffy-Dor-Dispater of Glenmorangie Kouřilová Markéta Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
1059 32 třída šampionů Mighty's Spring Meadow Hold On Ličková Monika Fiala Vladimír, MVDr. Výborný
1060 32 třída šampionů Neo Krásná louka Mayerová Zuzana Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
1061 32 třída šampionů Onyx Krásná louka Šettnerová Lenka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
1062 32 třída dorostu Carina z Mošnova Váňová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Velmi nadějný1, Evropská naděje
1063 32 třída mladých Ie Isis Mighty´s Spring Meadow Štruncová Zdeňka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2
1064 32 třída mladých Imperial Legend Shulune Rudenko Polina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1065 32 třída mladých Make My Day Clingstone`s Zaytseva Elena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAJC, BOS, EV mladých
1066 32 mezitřída Cinnaberry's Sirocco Vosyková Monika Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
1067 32 mezitřída Imalaya Gold Of Connemara`s Highlands Gabrielová Eva Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1069 32 třída otevřená Etiopie Bila Kaífa Sikorová Kateřina Fiala Vladimír, MVDr. Absence
1070 32 třída otevřená Europa Bila Kaífa Pegová Andrea Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC
1071 32 třída otevřená Pocahontas Clingstone's Gogolínová Jitka Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC
1072 32 třída šampionů Alina Collected Memories Kornum Sinna Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz
1073 32 třída šampionů Foreasted Clingstone`s Zaytseva Elena Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2, RCAC, RCACIB
1074 32 třída šampionů Joyce Krásná Louka Ouředníková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný3
1076 32 třída šampionů O'Yess Krásná louka Beránek Štěpán Fiala Vladimír, MVDr. Výborný4
1077 32 třída šampionů Vardane Grazel RUDENKO Polina Fiala Vladimír, MVDr. Absence
1078 32 třída veteránů Gill Krásná Louka Ouředníková Michaela Fiala Vladimír, MVDr. Výborný1, BOV, Evropský vítěz veteránů , BOS
1079 32 třída veteránů Natalain Normandia RUDENKO Polina Fiala Vladimír, MVDr. Výborný2

Šeltie

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
1326 31 třída štěňat F- Five fingers in the face de Medina Mayurca Hermo BEATRIZ Svobodová Mlada Nadějný1
1327 31 třída mladých Boomerang Valerina Ross Kulikova Elena Svobodová Mlada Výborný3
1328 31 třída mladých Eliott z Pozdeňské vísky Vorlíček Zdeněk Svobodová Mlada Velmi dobrý
1329 31 třída mladých Gift from Whisky Verný tieň Klottonová Marta Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, EV mladých, BOJ
1330 31 třída mladých Keepsake Kailo ze Shetlandů Kalubcová Hana Svobodová Mlada Velmi dobrý
1331 31 třída mladých Light My Fire Amoreno Larsen Anna Svobodová Mlada Výborný2
1332 31 třída mladých Pele Lustrous Kosarskaia Olga Svobodová Mlada Výborný4
1333 31 mezitřída All My Dreams Al Bader Švajdlenková Martina Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1334 31 mezitřída Back in black Sparks of the Tempest Fabrice Bastien Svobodová Mlada Výborný3
1335 31 mezitřída Rising Ringo Star Grandgables Pavanati Michela Svobodová Mlada Výborný4
1336 31 mezitřída Scotty Sheldon Fort Fox Nejeschlebová Oldřiška Svobodová Mlada Velmi dobrý
1337 31 mezitřída Yanko z Puli Szczescia Sarzyńska Paulina Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1338 31 třída otevřená Borderline Country Lightafire Poschacher Heidi Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1339 31 třída otevřená Design Chaser Japaro Yazvinskaya Svetlana Svobodová Mlada Výborný4
1340 31 třída otevřená Emmanuell Gold Malý pasáček Simoněnková Iva Svobodová Mlada Dobrý
1341 31 třída otevřená Harry Potter Des Jardins de Becky CHRISTELLE ET LUDOVIC CHAVIGNY Svobodová Mlada Velmi dobrý
1342 31 třída otevřená Indeed Lovely Harwish Akimova Eugenia Akimoba Svobodová Mlada Výborný
1343 31 třída otevřená Maximilian Barbari's Skai TIKHOVICH D. Svobodová Mlada Výborný
1344 31 třída otevřená Michelangelo iz Grafskogo Pomestija Baydina Anastasia Svobodová Mlada Výborný
1345 31 třída otevřená Rafael iz Grafskogo Pomestija Golunova Liudmila Svobodová Mlada Absence
1346 31 třída otevřená Shades Of Opal Evad Tangnes Sissel Svobodová Mlada Výborný3
1347 31 třída otevřená Space Shadows Evad SANDRINE BOHN Svobodová Mlada Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
1348 31 třída otevřená Valerina Ross Manchester Pereverzeva O. Svobodová Mlada Výborný
1349 31 třída otevřená Venturer z Ďáblovy studánky Miřátská Pavlína Svobodová Mlada Výborný
1350 31 třída šampionů Evrostar Jetstone Pugacheva Olga Svobodová Mlada Výborný
1351 31 třída šampionů Absolut Russkiy Versall Bodunkova Irina Svobodová Mlada Výborný
1352 31 třída šampionů Durango Valerina Ross Ievleva Tatyana Svobodová Mlada Výborný
1353 31 třída šampionů Glittering Gem Harwish Parinova Margarita Svobodová Mlada Výborný1, CAC, RCACIB
1354 31 třída šampionů Marvel pod Borovú horu Puskajlerová Veronika Svobodová Mlada Absence
1355 31 třída šampionů Marvitholl Yantar Dreslerová Šárka Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1356 31 třída šampionů Nemo pod Borovú horu Klottonová Marta Svobodová Mlada Výborný
1357 31 třída šampionů Smile Angel Zvezdny Dozhd Fialová Eva Svobodová Mlada Výborný4
1358 31 třída šampionů Something Special Flyland Kreslina Svetlana Svobodová Mlada Výborný3
1359 31 třída veteránů Bájinbán Malý pasáček Simoněnková Iva Svobodová Mlada Výborný2
1360 31 třída veteránů Cryptic Magic of Scalloway Castle Gaal Barbara Svobodová Mlada Výborný3
1361 31 třída veteránů Dream Come True Pomking Pedersen Lone Svobodová Mlada Výborný1, Evropský vítěz veteránů
1362 31 třída štěňat Harmonie Live Divoký sen Kašpárková Blanka Svobodová Mlada Absence
1363 31 třída štěňat Willow Black Elemiré Lucky-Luke Star Kakas Timea Svobodová Mlada Velmi nadějný1, Evropská naděje
1364 31 třída dorostu Bella Donna ze Šťastné planety Konečná Pavla Svobodová Mlada Velmi nadějný3
1365 31 třída dorostu Joy Division Blue Witch Fabrice Bastien Svobodová Mlada Velmi nadějný2
1366 31 třída dorostu Olympia Oggi Manepo Ideál Tlapáková Helena Svobodová Mlada Velmi nadějný1, Evropská naděje
1367 31 třída mladých Anni Blue Diamond von Burg Venhaus Slavskaya Yanina Svobodová Mlada Výborný
1368 31 třída mladých Dark Unicorn Everlasting Lucky-Luke Star Kakas Timea Svobodová Mlada Výborný
1369 31 třída mladých Fantagiro Malý pasáček Simoněnková Iva Svobodová Mlada Velmi dobrý
1370 31 třída mladých Gina Malý pasáček Simoněnková Iva Svobodová Mlada Velmi dobrý
1371 31 třída mladých Golden Ghost Ventora Mazur Patrycja Svobodová Mlada Výborný1, CAJC, EV mladých
1372 31 třída mladých Happy Heiress Harizma Show Elveras Kalinenko Elena Svobodová Mlada Výborný3
1373 31 třída mladých Heidy z Říše fantazie Müller Tomáš Svobodová Mlada Výborný
1374 31 třída mladých Hope Verný tieň Puskajlerová Veronika Svobodová Mlada Velmi dobrý
1375 31 třída mladých I Love Paris Blue Witch Fabrice Bastien Svobodová Mlada Výborný2
1376 31 třída mladých Inka Blau z Vesničky u hranic Lišková Kateřina Svobodová Mlada Výborný4
1377 31 třída mladých Lovena Princess Kotomin's Platun Maria Svobodová Mlada Výborný
1378 31 třída mladých Muskat Wine Marvitholl Putsko Natalya Svobodová Mlada Výborný
1379 31 třída mladých Skazka Na Noch s Egerskoy Slobody Serova M Svobodová Mlada Výborný
1380 31 třída mladých Solstice Erotica Winalmik's Pavanati Michela Svobodová Mlada Výborný
1381 31 mezitřída Deep Blue Debbie Kraemer's Kraeme´r Vivi Svobodová Mlada Absence
1382 31 mezitřída Fortune Tinklebelle Pánková Kateřina Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1383 31 mezitřída Il Etait Une Fois Une Amour de Vanille des Romarins de Mayerling Marie-Jeanne LACROIX Svobodová Mlada Absence
1384 31 mezitřída Magic History Mellsjohogda's Tangnes Sissel Svobodová Mlada Absence
1385 31 mezitřída Margo Sielos Draugas Černova Viktorija Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1386 31 mezitřída Rainbow Ray Fort Fox Šimůnková Petra Svobodová Mlada Výborný3
1387 31 třída otevřená Amber Rose Mainland´s Larsen Anna Svobodová Mlada Výborný3
1388 31 třída otevřená Annabelle Larsen Anna Svobodová Mlada Výborný
1389 31 třída otevřená Belle Fleur Katrilon´s Pereverzeva O. Svobodová Mlada Výborný
1390 31 třída otevřená Callie Blue Malá Magura Dušková Kateřina Svobodová Mlada Výborný
1391 31 třída otevřená Cecilka Malý pasáček Simoněnková Iva Svobodová Mlada Velmi dobrý
1392 31 třída otevřená Dalenka Malý pasáček Simoněnková Iva Svobodová Mlada Velmi dobrý
1393 31 třída otevřená Elliška Black Malý pasáček Simoněnková Iva Svobodová Mlada Výborný
1394 31 třída otevřená Galadriel Blue z Říše fantazie Paldusová Veronika Svobodová Mlada Výborný
1395 31 třída otevřená Jemma Stasyline Baydina Anastasia Svobodová Mlada Výborný1, CAC
1396 31 třída otevřená Katrilon's Black & White Rose Kibizeva Elena Svobodová Mlada Výborný
1397 31 třída otevřená Larra Lin Manepo Ideál Pavlík Petr Svobodová Mlada Výborný4
1398 31 třída otevřená Microgarden's Steals Your Heart Hellberg Rune Svobodová Mlada Výborný2, RCAC
1399 31 třída otevřená Silevril Black Empire Lucky-Luke Kakas Timea Svobodová Mlada Velmi dobrý
1400 31 třída šampionů Cesmína z Grobovské vinice Janatová Žaneta Svobodová Mlada Výborný
1401 31 třída šampionů Cold Case Caidy des Romarins de Mayerling Kotomina Tatiana Svobodová Mlada Výborný
1402 31 třída šampionů Fun Blonde Des Jardins de Becky CHRISTELLE ET LUDOVIC CHAVIGNY Svobodová Mlada Výborný
1403 31 třída šampionů Ginger Lady Brown des Romarins de Mayerling Gaetan GRELAUD Svobodová Mlada Výborný
1404 31 třída šampionů Gleam of Hope Blue Witch Fabrice Bastien Svobodová Mlada Výborný
1405 31 třída šampionů Happy Christmas Ketrin's Novakovskaya Ekaterina Svobodová Mlada Výborný2, RCAC, RCACIB
1406 31 třída šampionů Honey Smile Katrilon's Sysolyatina Darija Svobodová Mlada Výborný4
1407 31 třída šampionů Marmalade Marvitholl Putsko Natalya Svobodová Mlada Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOS
1408 31 třída šampionů Microgarden's Right On Johannessen Ann-Cathrin Svobodová Mlada Výborný3
1409 31 třída šampionů Quashee Victoria Secret van Poppel Monique Svobodová Mlada Absence
1410 31 třída šampionů So Perfect Flyland Černova (Kuznecovaite) Viktorija Svobodová Mlada Výborný
1411 31 třída šampionů Yatzy Yasmine Kraecmer´s Dreslerová Šárka Svobodová Mlada Absence
1412 31 třída šampionů Zvezdnaya Lady Kotomin*s Shten Elena Svobodová Mlada Výborný
1413 31 třída veteránů Elenmiré Blue Elwing Lucky-Luke Kakas Timea Svobodová Mlada Výborný4
1414 31 třída veteránů Lustrous Kalipso RUDENKO Polina Svobodová Mlada Výborný1, Evropský vítěz veteránů , BOV
1415 31 třída veteránů Persona Grata Ketrin's Novakovskaya Ekaterina Svobodová Mlada Výborný2
1416 31 třída veteránů Zobel Hvidebro Larsen Anna Svobodová Mlada Výborný3