Iris

Národní výstava psů Klatovy
29.6.2019 - 30.6.2019

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

Číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
204 třída mladých Dayton Dion Plácek pod strání Mídová Šárka Soukupová Monika, Ing. V1
205 třída mladých TARZAN SIR OLWILL z Dančí louky Čáchová Dana Soukupová Monika, Ing. VD2
206 mezitřída Bourbon Blue z Bohušova vrchu Kudrová Ivana Soukupová Monika, Ing. V1,CAC
207 mezitřída Night Life from River Agara Mídová Šárka Soukupová Monika, Ing. VD2
208 třída otevřená AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Soukupová Monika, Ing. V1
209 třída vítězů MISTER X MONSOLINA Kudrová Ivana Soukupová Monika, Ing. V1,CAC,NV,BOB
210 třída mladých ARLETT S Pride MAPIRA Duchoňová Miroslava Soukupová Monika, Ing. V2
211 třída mladých Ellen z Černostudničního vrchu Ryvolová Adéla Soukupová Monika, Ing. V4
212 třída mladých Xclusive Ever After Součková Martina Soukupová Monika, Ing. V1,CAJC,BOJ
213 třída mladých Xtravagant Ever After Součková Martina Soukupová Monika, Ing. V3
214 mezitřída Balvenie Black z Bohušova vrchu Lindaurová Helena Soukupová Monika, Ing. V1,CAC
215 mezitřída Blow of Magic Animal Instinct Lisnerová Magdalena Soukupová Monika, Ing. V2,RCAC
216 třída otevřená CASSIOPEIA Gibsonova Púšť Donskovová Lenka Soukupová Monika, Ing. V3
217 třída otevřená KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Soukupová Monika, Ing. V1,CAC
218 třída otevřená Vanilla Satin Pardál z Asuanu Donskovová Jiřina Soukupová Monika, Ing. V2,RCAC
219 třída vítězů Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Soukupová Monika, Ing. V2,RCAC
220 třída vítězů Vengrija Nyitramenty Hruška Miroslav Soukupová Monika, Ing. V1,CAC,NV,BOS

Kolie krátkosrstá

Číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
221 třída mladých Chronos Bohemia Elenor Matoušková Barbora Soukupová Monika, Ing. V2
222 třída mladých Amundsen Elentudas Vyhlídková Martina Soukupová Monika, Ing. V1,CAJC,BOJ,BOS
223 mezitřída Amulet Elentudas Polatová Tereza Soukupová Monika, Ing. V3
224 mezitřída Bonté Coeur Lago Benea Davídková Kamila Soukupová Monika, Ing. V1,CAC
225 mezitřída Eukleidés In - Sitú Lundáková Naďa Soukupová Monika, Ing. V2,RCAC
226 třída otevřená Ace z Rybova Kraje Christov Daniel Soukupová Monika, Ing. V1
227 třída vítězů LUMO KANGASVUOKON Váchová Marcela Soukupová Monika, Ing. V1,CAC,NV
228 třída mladých BREEZE BEE ADDITION Celestial Glamour Váchová Marcela Soukupová Monika, Ing. V2
229 třída mladých Rea Riona Mighty´s Spring Meadow Líbalová Zuzana Soukupová Monika, Ing. V1
230 mezitřída Amazonka Elentudas Laníková Dagmar Soukupová Monika, Ing. V1,CAC,NV,BOB
231 třída otevřená Aiwa Smart Beauty Hobzikova Hana Soukupová Monika, Ing. V2,RCAC
232 třída otevřená Andělka Šťastná smečka Valdecká Blanka Soukupová Monika, Ing. V1,CAC
233 třída vítězů Aada Dvůr Bažantnice Špuláková Blanka Soukupová Monika, Ing. V1,CAC

Šeltie

Číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
254 třída štěňat Fire N Blue CHS z Arcamony Šimková Alena Šimek František, MVDr. VN1
255 třída dorostu Big Red Face of Lightning Panýrková Lucie Šimek František, MVDr. VN2
256 třída dorostu Ya Ysem Yoghurt von Schnappi Schnapp Průcha Martin Šimek František, MVDr. VN1
257 třída mladých Correy ze Zlaté hvězdy Tučková Dana Šimek František, MVDr. V1,CAJC,BOJ
258 třída mladých Ebony Joker z Arcamony Fišerová Tereza Šimek František, MVDr. V2
259 třída otevřená Alex Prince Z Ranče Freiher Plaszová Jitka Šimek František, MVDr. VD2
260 třída otevřená Idealist z Ďáblovy studánky Šimková Gabriela Šimek František, MVDr. V1,CAC,NV,BOS
261 třída dorostu Abigail ze Zátoky květin Kovářová Petra Šimek František, MVDr. VN2
262 třída dorostu Enya Beautiful Secrets (FCI) Perglová Iveta Šimek František, MVDr. VN1
263 třída mladých Adorable Snowflake Deena s Victory Titlová Jana Šimek František, MVDr. V1,CAJC
264 třída mladých Elizabet Princess Z Ranče Freiher Plaszová Jitka Šimek František, MVDr. VD4
265 třída mladých Chinatsu Fort Fox Homolková Miroslava Šimek František, MVDr. V3
266 třída mladých Chiyoko Fort Fox Lišková Vlasta Šimek František, MVDr. V2
267 mezitřída Coco Chanel Perla z Polabí Jáglová Jitka Šimek František, MVDr. V2
268 mezitřída Dee Dee z Arcamony Fialová Eva Šimek František, MVDr. V1,CAC,NV,BOB
269 mezitřída Quendy Gold Modrý dukát Šuster Přemysl Šimek František, MVDr. VD3
270 mezitřída Viky Stříbrné doly Pachrová Dana Šimek František, MVDr. VD4
271 třída otevřená Amazing Maya Perla z Polabí Sládková Karolina Šimek František, MVDr. V1,CAC
272 třída otevřená Hayet Holly Blue Malý pasáček Blahová Iva Šimek František, MVDr. V2,RCAC
273 třída otevřená Chance ze Zlaté hvezdy Midlander Vibeke Šimek František, MVDr. ABSENCE
274 třída vítězů Heidy od Kamenité říčky Titlová Jana Šimek František, MVDr. V1,CAC
275 třída veteránů ARWEN Bonsai She-Kra Hochová Miroslava Šimek František, MVDr. V1,BOV