Iris

Nord Bohemia Canis Litoměřice
18.5.2019 - 19.5.2019

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno Majitel Rozhodčí Výsledek
295 třída dorostu Amor vom Rhododendronwäldchen Ryvolová Adéla Mgr. Petrášková Lenka Velmi nadějný1
296 třída otevřená HITCHCOCK FOR QUIDA Chytrá kráska Nešporová Ludmila Mgr. Petrášková Lenka Absence
297 třída otevřená Chuck Údolí Lužnice Boháč Jindřich Mgr. Petrášková Lenka Výborný
298 třída otevřená IRRESISTIBLE Ever After Starová Monika Mgr. Petrášková Lenka Výborný4
299 třída otevřená KEEPER Královský dar Haaseová Alena Mgr. Petrášková Lenka Výborný3
300 třída otevřená Lost in Time Leawrey Kucková Libuše Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, RCACIB
301 třída otevřená MIGHT AND MAGIC Leawrey Hradecká Jana Mgr. Petrášková Lenka Výborný
302 třída otevřená Nash of Lowlands Green Valley Scheil Evelyn Mgr. Petrášková Lenka Výborný2, RCAC
303 třída šampionů Dusseldorf Fridens Všetečka Aleš Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, CACIB, BOS
304 třída šampionů Geordie aus dem Orankegarten Ingo Dahne Mgr. Petrášková Lenka Výborný2, RCAC
305 třída šampionů KISS´N RUN SKABONA Seligerová Zdeňka Mgr. Petrášková Lenka Absence
306 třída štěňat Bright Sheen Floretta Merle Hähl Katja Mgr. Petrášková Lenka Absence
307 třída dorostu Zensi vom Rhododendronwäldchen Ryvolová Adéla Mgr. Petrášková Lenka Velmi nadějný1
308 třída mladých ARLETT'S Pride MAPIRA Duchoňová Miroslava Mgr. Petrášková Lenka Výborný2
309 třída mladých Ellen z Černostudničního vrchu Ryvolová Adéla Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAJC, BOJ
310 třída mladých Ellí Z Černostudničního vrchu Macášek Antonín Mgr. Petrášková Lenka Výborný3
311 třída mladých Sissi Blue z Dančí louky Matějková Ivana Mgr. Petrášková Lenka Výborný4
312 mezitřída Xana v.Rhododendronwäldchen Scheil Evelyn Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC
313 třída otevřená Bonnie Gold Vorašif Reslerová Jitka Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, CACIB, BOB
314 třída otevřená CASSIOPEIA Gibsonova Púšť Donskovová Lenka Mgr. Petrášková Lenka Výborný2, RCAC
315 třída otevřená Josephina Královský dar Královský dar Haaseová Alena Mgr. Petrášková Lenka Výborný
316 třída otevřená KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Mgr. Petrášková Lenka Výborný4
317 třída otevřená Unique Altair Ever After Peřinová tereza Mgr. Petrášková Lenka Výborný3
318 třída otevřená Vanilla Satin Pardál z Asuanu Donskovová Jiřina Mgr. Petrášková Lenka Výborný
319 třída šampionů TIME TO BLUE KoToRa Zboralska Lucyna Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, RCACIB
320 třída šampionů Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Mgr. Petrášková Lenka Výborný2, RCAC
321 třída veteránů Fantastic Feebee Ronna Bohemia Seligerová Zdeňka Mgr. Petrášková Lenka Absence

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno Majitel Rozhodčí Výsledek
322 třída mladých Bjorn Louie Martheline Procházková Andrea Mgr. Petrášková Lenka Velmi dobrý3
323 třída mladých Deo-ghreine Grad Soroli Veselá Štěpánka Mgr. Petrášková Lenka Velmi dobrý4
324 třída mladých Liverpool Bila Kaífa Ungerová Dita Mgr. Petrášková Lenka Výborný2
325 třída mladých LUGH LITTLE PRINCE Smart Love (FCI) Tůmová Barbora Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAJC
326 mezitřída Dakon Bie Fun dog Procházková Andrea Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, CACIB
327 třída šampionů Dantés vom Feueropal Novotná Renata Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, RCACIB
328 třída šampionů Make the Point Clingstone's Khorelová Tereza Mgr. Petrášková Lenka Výborný2, RCAC
329 třída veteránů Brontés Bohemia Elenor Novotná Renata Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, BOV, BOB
330 třída dorostu Candy Martheline Bartoňová Kateřina Mgr. Petrášková Lenka Velmi nadějný1
331 třída mladých Brassica Wide Park Bílý Jaroslav Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAJC, BOJ
332 mezitřída Minnie-Mateja vom Palais Brinn Kopelent Josef Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, RCACIB
333 třída otevřená Droxi Bie Fun dog Procházková Andrea Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC
334 třída šampionů Andora Smart Beauty Ungerová Dita Mgr. Petrášková Lenka Výborný1, CAC, CACIB, BOS
335 třída šampionů Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Mgr. Petrášková Lenka Výborný2, RCAC

Šeltie

K.č. Třída Jméno Majitel Rozhodčí Výsledek
372 třída dorostu Ayrton Breembark Vaverková Petra Dreslerová Šárka Velmi nadějný1
373 mezitřída My little Fritz vom Birkenwappen Gabriele Uelpenich Dreslerová Šárka Výborný1, CAC, CACIB, BOS
374 třída otevřená DJCh, GW Laurence vom Birkenwappen Gabriele Uelpenich Dreslerová Šárka Výborný1, CAC, RCACIB
375 třída veteránů Moorwood Against All Odds Eichhorst Jutta Dreslerová Šárka Výborný1
376 třída štěňat Anna Art Felicity Lindaurová Helena Dreslerová Šárka Velmi nadějný1
377 třída dorostu Enya Beautiful Secrets (FCI) Perglová Iveta Dreslerová Šárka Velmi nadějný1
378 třída dorostu Sheril Gold Modrý dukát Bělovská Radka Dreslerová Šárka Velmi nadějný2
379 třída mladých Bublinka ze Zámkové osady Seďová Hana Dreslerová Šárka Výborný1
380 mezitřída Halle Berry Sněžný tygr Broulíková Veronika Dreslerová Šárka Výborný3
381 mezitřída Ice Princess Maggie Van-Bery Beranová VERONIKA Dreslerová Šárka Výborný2, RCAC
382 mezitřída Narnia Marvitholl Namoy Anna Dreslerová Šárka Výborný1, CAC, CACIB, BOB
383 mezitřída Quendy Gold Modrý dukát Šuster Přemysl Dreslerová Šárka Velmi dobrý4
384 třída otevřená Amazing Maya Perla z Polabí Sládková Karolina Dreslerová Šárka Výborný2, RCAC
385 třída otevřená Annabella ze Zámkové osady Beranová VERONIKA Dreslerová Šárka Výborný3
386 třída otevřená Crature Divall ERIIEN Janatová Žaneta Dreslerová Šárka Výborný4
387 třída otevřená Fixed Star z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Dreslerová Šárka Výborný1, CAC
388 třída otevřená Chance ze Zlaté hvezdy Midlander Vibeke Dreslerová Šárka Výborný
389 třída otevřená Maidenhead Black Delight Bočková Ivana Dreslerová Šárka Absence
390 třída šampionů Kassiopeia z Ďáblovy studánky Švecová Hana Dreslerová Šárka Výborný1, CAC, RCACIB
391 třída šampionů PIPPI LANGSTRUMPF LOHRIEN Kaźmierczak Magdalena Dreslerová Šárka Absence
392 třída veteránů Cesmína Z Grobovské vinice Janatová Žaneta Dreslerová Šárka Výborný1, BOV