Iris

Hanácká národní výstava psů Brno
12.1.2019 - 13.1.2019

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
310 třída dorostu Hrabia Monte Magiczny Szkot FCI Göbel Joanna Knedlhans Tereza Velmi nadějný1
311 třída mladých Queran Black Prince z Dančí louky Smočková Zdeňka Knedlhans Tereza Velmi dobrý1
312 mezitřída César Finestra Fialová Iva Knedlhans Tereza Velmi dobrý2
313 mezitřída Dusseldorf Fridens Všetečka Aleš Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, NV, BOS
314 mezitřída Kayson Fatranský sen Kučera Adam Knedlhans Tereza Velmi dobrý3
315 třída otevřená BOMBASTIC Fridens Součková Martina Knedlhans Tereza Velmi dobrý1
316 třída vítězů BOREAS Gibsonova púšť Umrian Marian Knedlhans Tereza Výborný2
317 třída vítězů KISS´N RUN SKABONA Seligerová Zdeňka Knedlhans Tereza Výborný1, CAC
318 třída štěňat Adisa Dastenny Havlíček Lukáš Knedlhans Tereza Velmi nadějný1
319 třída dorostu ARLETT'S Pride MAPIRA Duchoňová Miroslava Knedlhans Tereza Velmi nadějný1
320 třída mladých Mia Fredina Agi Havlíková Petra Knedlhans Tereza Velmi dobrý2
321 třída mladých Xclusive Ever After Součková Martina Knedlhans Tereza Velmi dobrý3
322 třída mladých Xtravagant Ever After Součková Martina Knedlhans Tereza Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
323 mezitřída CONNIE Finestra Bártová Vlasta Knedlhans Tereza Velmi dobrý2
324 mezitřída Ultimately Ever After Dušková Lucie Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, NV
325 třída otevřená colleta Modrý Iris Havlíček Lukáš Knedlhans Tereza Výborný3
326 třída otevřená KELLY Královský dar Duchoňová Miroslava Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
327 třída otevřená Pia Charming Tale z Dančí louky Smočková Zdeňka Knedlhans Tereza Výborný1, CAC
328 třída vítězů Morgain Enchanteress Lago Benea Součková Martina Knedlhans Tereza Velmi dobrý2
329 třída vítězů Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Knedlhans Tereza Výborný1, CAC

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
330 třída mladých Amadeo Elentudas Krempl Kirschnerová Karolína Knedlhans Tereza Výborný2
331 třída mladých Amulet Elentudas Polatová Tereza Polatová Knedlhans Tereza Výborný3
332 třída mladých Deo-ghreine Grad Soroli Veselá Štěpánka Knedlhans Tereza Výborný4
333 třída mladých Eukleidés In - Sitú Lundáková Naďa Knedlhans Tereza Výborný1, CAJC
334 mezitřída LUMO KANGASVUOKON Váchová Marcela Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, NV, BOB
335 třída otevřená Aslan Smart Beauty Vrbová Kateřina Knedlhans Tereza Výborný1
336 třída dorostu BREEZE BEE ADDITION Celestial Glamour Váchová Marcela Knedlhans Tereza Velmi nadějný1
337 třída mladých Ada Smooth Of Drystream Hanková Petra Knedlhans Tereza Absence
338 třída mladých Amazonka Elentudas Laníková Dagmar Knedlhans Tereza Výborný2
339 třída mladých Blanche Neige Lago Benea Jurčová Veronika Knedlhans Tereza Výborný1, CAJC, BOJ
340 třída mladých Droxi Bie Fun dog Procházková Andrea Knedlhans Tereza Výborný3
341 mezitřída OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Knedlhans Tereza Výborný1, CAC
342 třída otevřená Adina Dvůr Bažantnice Glaserová Lucie Knedlhans Tereza Velmi dobrý1
343 třída otevřená ARABESKA Bez hranic Tajovská Tereza Knedlhans Tereza Dobrý
344 třída otevřená WIFI Krásná louka Cvrkalová Lucie Knedlhans Tereza Absence
345 třída vítězů Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
346 třída vítězů CHYŤ SI MĚ Leneli Laníková Dagmar Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, NV, BOS

Šeltie

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
375 třída mladých Benedetto z Nové Ameriky Kalendová Ewa Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOS
376 třída mladých MYSTIC Moravské srdce Švecová Zuzana Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
377 mezitřída FANTASTIC Zahrada dětí Mitrengová Nikol Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV
378 mezitřída Fantastic Knight ze Smrčkova dvora Konečná Martina Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý4
379 mezitřída Lord Lucas ze Skalní vyhlídky Zídková Lenka Němečková Ivana, Ing. Výborný3
380 mezitřída Quiz z Ďáblovy studánky Miřátská Pavlína Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
381 třída otevřená Follow Your Nose Eager to Fame Nekvapilová Zina Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
382 třída otevřená Give Me Five ze Skalní vyhlídky Walldén Betrcie Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
383 třída vítězů AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
384 třída štěňat Adorable Snowflake Deena's Victory Titlová Jana Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
385 třída štěňat Blue Bonnie Shining Charm Kalubcová Hana Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný2
386 třída dorostu Ema Ze Zlaté hvězdy Rusňáková Alena Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
387 třída mladých Alizey Diamond Silky Dafnee Rybníčková Helena Němečková Ivana, Ing. Absence
388 třída mladých Black Eyed Susan Dancing in the Wind Rejnová Jitka Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
389 třída mladých Eleanora od Bezdynky Brhlová Lenka Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý4
390 třída mladých FINE DOLL ZE SHETLANDŮ Veverková Iveta Němečková Ivana, Ing. Výborný2
391 třída mladých First Love Ze Shetlandů Kalubcová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
392 třída mladých Ice Princess Maggie Van-Bery Beranová VERONIKA Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý3
393 třída mladých Manon Moravské srdce Žižlavská Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
394 třída mladých Quendy Gold Modrý dukát Šuster Přemysl Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
395 třída mladých Ulrika Lenfir Klemsa Bohuslav Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
396 mezitřída Grenadina Sněžný tygr Dreslerová Šárka Němečková Ivana, Ing. Absence
397 mezitřída Mayflower ze Skalní vyhlídky Kalendová Ewa Němečková Ivana, Ing. Výborný2
398 mezitřída Quittance z Ďáblovy studánky Hronová Božena Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
399 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Němečková Ivana, Ing. Výborný4
400 třída otevřená GITA Svoradova jaskyňa Klemsa Bohuslav Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
401 třída otevřená REIKI von Schnappi Schnapp Lokvencova Žaneta Němečková Ivana, Ing. Výborný3
402 třída otevřená SHEILA Stříbrné doly Šolc Karel Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, NV
403 třída otevřená SOFIA Stříbrné doly Nekvapilová Zina Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
404 třída vítězů Kassiopeia z Dˇáblovy studánky Švecová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
405 třída vítězů Olympia Oggi Manepo Ideál Tlapáková Helena Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
406 třída veteránů Daisy z Otvovické skály Konečná Pavla Němečková Ivana, Ing. Výborný1, BOV