Iris

Mezinárodní výstava psů DOUBLE - CACIB Praha
2.11.2013 - 3.11.2013

Kolie dlouhosrstá: sobota - rozhodčí: Soltesz Edith, A   neděle - rozhodčí: Němečková Ivana, Ing, CZ

Kolie krátkosrstá: sobota - rozhodčí: Soltesz Edith, A  neděle - rozhodčí: Němečková Ivana, Ing, CZ

Šeltie: sobota - rozhodčí: Soltesz Edith, A  neděle - rozhodčí: Němečková Ivana, Ing, CZ

Kolie dlouhosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
299 28 třída mladých Fredy Black Fredina Agi Lužová Vlasta Soltesz Edith Výborný2
300 28 třída mladých Glenn black Fredina Agi Ráczová Eva Soltesz Edith Výborný3
301 28 třída mladých Hagrid Black od Dennynky Tatíčková Táňa Soltesz Edith Výborný1, CAJC, BOJ
302 28 třída mladých Perfekt Patch Clarion vom Sachsenhof Andrysíková Lucie Soltesz Edith Velmi dobrý4
303 28 mezitřída FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Soltesz Edith Velmi dobrý3
304 28 mezitřída GOOFY GOLD od Dennynky Bačinová Radka Soltesz Edith Výborný2, RCAC
305 28 mezitřída MONTY z Beskydských pastvin Bálková Iveta Soltesz Edith Výborný1, CAC
306 28 mezitřída Silver Star Siniketun Hrabáková Romana Soltesz Edith Velmi dobrý4
307 28 třída otevřená Arpád Black Stříbrná podkova Risová Eva Soltesz Edith Výborný3
308 28 třída otevřená AURELIO ADORE van Golden Nachtigal Bábíková Martina Soltesz Edith Výborný2
309 28 třída otevřená Bayley Marytrav Matějková Ivana Soltesz Edith Výborný
310 28 třída otevřená DAYTON DEMPSEY Aratinga Placek Jan Soltesz Edith Výborný1, CAC
311 28 třída otevřená Deann Gold Fredina Agi Luža František Soltesz Edith Absence
312 28 třída otevřená FALCO BLACK od Dennynky Setichovská Monika Soltesz Edith Výborný4
313 28 třída šampionů BUON GIORNO New Marton Exnerová Dana Soltesz Edith Výborný2, RCAC, RCACIB
314 28 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet, CH. Kopalová Marie Soltesz Edith Výborný1, CAC, CACIB
315 28 třída šampionů Forever Paradise Fantazija, CH. Baltina Gunita Soltesz Edith Výborný4
316 28 třída šampionů Highlight of Ever After Novákova Lucia Soltesz Edith Výborný
317 28 třída šampionů Telstar Tango s Jantarnogo berega, Ch. Fedotova E. Soltesz Edith Výborný3
318 28 třída mladých DESIGNED FOR NIARRA African Gold Dušková Lucie Soltesz Edith Výborný1, CAJC
319 28 třída mladých GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Soltesz Edith Výborný3
320 28 třída mladých GIULIA GOLD Fredina Agi Součková Martina Soltesz Edith Výborný4
321 28 třída mladých Gwen Black Fredina Agi Soldánová Iveta Soltesz Edith Výborný2
322 28 mezitřída DIANA IN SILVERBLUE z Dančí louky Smočková Zdeňka Soltesz Edith Dobrý4
323 28 mezitřída HAND IN HAND WITH Ever After Novakova Lucia Soltesz Edith Výborný2, RCAC
324 28 mezitřída Sunswirl Korra Elaishen Pereverzeva O. Soltesz Edith Výborný1, CAC
325 28 mezitřída Vanilla Heat Modrý Iris Matějková Ivana Soltesz Edith RCACIB
326 28 třída otevřená ELEGANT MARBLED LADY from River Agara Setichovská Monika Soltesz Edith Výborný2, RCAC
327 28 třída otevřená Forgotten Charm von der Ischlerbahn Smočková Zdeňka Soltesz Edith Velmi dobrý3
328 28 třída otevřená Laveli Endzhel Eiffel Avalanch Bravo Fedotova E. Soltesz Edith Výborný1, CAC, CACIB, BOB
329 28 třída šampionů FUZZY AND BLUE od Dennynky, CH. Setichovská Monika Soltesz Edith Výborný1, CAC
330 28 třída šampionů Harriet at Ever After Novákova Lucia Soltesz Edith Výborný2, RCAC
331 28 třída šampionů Tequilla Silver Cloud s Jantarnogo berega, CH. Lapteva M. Soltesz Edith Absence

Kolie krátkosrstá - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
332 28 třída mladých EFAILON Leneli Hošková Renata Soltesz Edith Výborný1, CAJC, BOJ
333 28 mezitřída ANGUS GUSTÍK Zlatíčko Fejks Michal Soltesz Edith Výborný2, RCAC
334 28 mezitřída Atticus Albert Davinjo Motejzíková Gabriela Soltesz Edith Výborný3
335 28 mezitřída ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Soltesz Edith Výborný1, CAC
336 28 třída otevřená CLARK z Tau'Ri Mertová Lenka Soltesz Edith Výborný1, CAC, CACIB, BOB
337 28 třída otevřená Daffy-Dor-Dispater Dit Daffy of Glenmorangie Kouřilová Markéta Soltesz Edith Výborný2, RCAC
338 28 třída otevřená Feel so Happy Flyin Ear Soldánová Iveta Soltesz Edith Velmi dobrý3
339 28 třída šampionů Brontés Bohemia Elenor Novotná Renata Soltesz Edith Výborný2, RCAC
340 28 třída šampionů Int.Ch. NEO Krásná louka Mayerová Zuzana Soltesz Edith Výborný1, CAC, RCACIB
341 28 třída dorostu Sirocco Cinnaberry's Monika Vosyková Annemari Salminen Soltesz Edith Velmi nadějný1
342 28 třída mladých BAGI ZIPPY Gopo Češka Petr Soltesz Edith Neposouzen
343 28 třída mladých ELIOTTE z Tau'Ri Eva Kolářová Soukupová Soltesz Edith Výborný2
344 28 třída mladých CHANEL of Bohemia balada Melicharová Petra Soltesz Edith Výborný3
345 28 třída mladých CHUCKY of Bohemia balada Havlíčková Sabina Soltesz Edith Výborný1, CAJC
346 28 mezitřída Ameli Davinjo Motejzíková Gabriela Soltesz Edith Výborný3
347 28 mezitřída BEYONCE Z Mošnova Karel Jan Soltesz Edith Výborný2, RCAC
348 28 mezitřída Pocahontas Clingstone´s Gogolínová Jitka Soltesz Edith Výborný1, CAC, CACIB
349 28 třída otevřená Alis Vera Gopo Lufinková Hana Soltesz Edith Velmi dobrý
350 28 třída otevřená Caipiroska Smooth Drinks FCI Procházková Andrea Soltesz Edith Výborný3
351 28 třída otevřená DJERBA Bila Kaífa Ungerová Dita Soltesz Edith Výborný2, RCAC
352 28 třída otevřená Europa Bila Kaífa Pegová Andrea Soltesz Edith Výborný1, CAC, RCACIB
353 28 třída šampionů Daphne Z Tau'ri, CH. Procházková Andrea Soltesz Edith Výborný1, CAC

Šeltie - sobota

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
391 28 třída mladých AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Soltesz Edith Výborný2
392 28 třída mladých Valerina Ross Manchester Pereverzeva O. Soltesz Edith Výborný1, CAJC, BOJ
393 28 třída mladých Whisky Cream z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Soltesz Edith Výborný3
394 28 mezitřída Bi-Blue Ocean ze Shetlandů Kalubcová Hana Soltesz Edith Výborný1, CAC
395 28 třída otevřená GRENDY Stříbrné doly Šumpela Denis Soltesz Edith Výborný2, RCAC
396 28 třída otevřená JCH Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Soltesz Edith Výborný1, CAC, RCACIB
397 28 třída otevřená Marvitholl Korvin Kovalevich O. Soltesz Edith Výborný4
398 28 třída otevřená Smile Angel Zvezdny Dozhd Fialová Eva Soltesz Edith Výborný3
399 28 třída otevřená VERIN z Ďáblovy studánky Dubská Věra Soltesz Edith Velmi dobrý
400 28 třída šampionů C.I.B., MULTICH, CH High Class O´Pinion QUASHEE Van Poppel Monique Soltesz Edith Výborný1, CAC, CACIB
401 28 třída šampionů Ch. Silver Smoke z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Soltesz Edith Výborný2, RCAC
402 28 třída šampionů Moorwood Against All Odds, CH. Eichhorst Jutta Soltesz Edith Absence
403 28 třída veteránů Apparition Amethrickeh Pánková Kateřina Soltesz Edith Výborný1, BOV
404 28 třída veteránů Moorwood Orange Craftsman Eichhorst Jutta Soltesz Edith Absence
405 28 třída dorostu FORTUNE Tinklebelle Pánková Kateřina Soltesz Edith Velmi nadějný1
406 28 třída mladých BE MY DREAM Sněžný tygr Pesrová Renáta Soltesz Edith Absence
407 28 třída mladých GALADRIEL BLUE z Říše fantazie Paldusová Veronika Soltesz Edith Výborný1, CAJC
408 28 třída mladých QUIET QUALITY Fort Fox Gallie Viktória Soltesz Edith Velmi dobrý2
409 28 mezitřída ALSO MY Alkyra Řehák Pavel Soltesz Edith Výborný1, CAC, RCACIB
410 28 mezitřída ANGIE Sparks of the Tempest Rejnová Jitka Soltesz Edith Velmi dobrý
411 28 mezitřída Daiquiri Beryllova krev Pochobradská Aneta Soltesz Edith Výborný4
412 28 mezitřída JESSIKA Manepo Ideál Bočková Ivana Soltesz Edith Absence
413 28 mezitřída NO NAME Fort Fox Lišková Vlasta Soltesz Edith Výborný3
414 28 mezitřída Si.Said Goldfish Gursova S. Soltesz Edith Výborný2, RCAC
415 28 třída otevřená AIDA Bonsai She-Kra Šumberová Radka Soltesz Edith Výborný1, CAC, CACIB
416 28 třída otevřená Cesmína Z Grobovské vinice Janatová Žaneta Soltesz Edith Výborný3
417 28 třída otevřená Connie Kiss Lenfir Frankovičová Alena Soltesz Edith Výborný2, RCAC
418 28 třída otevřená Denny z Jasmínových hor Mašek Jiří Soltesz Edith Výborný4
419 28 třída otevřená Marvitholl Yunona Kalinenko Elena Soltesz Edith Výborný
420 28 třída šampionů Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora, CH. Heřmanová Michaela Soltesz Edith Výborný1, CAC
421 28 třída šampionů YELLOW YASMINE z Arcamony Fialová Eva Soltesz Edith Absence

Kolie dlouhosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5269 26 třída mladých Hagrid Black od Dennynky Tatíčková Táňa Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
5270 26 třída mladých Perfekt Patch Clarion vom Sachsenhof Andrysíková Lucie Němečková Ivana, Ing. Výborný2
5271 26 mezitřída AMORE GOLD Vorašif Kroová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
5272 26 mezitřída DARIO New Marton Hlávková Rita Němečková Ivana, Ing. Výborný4
5273 26 mezitřída FRUIT DU SOLEIL Lago Benea Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5274 26 mezitřída GOOFY GOLD od Dennynky Bačinová Radka Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5275 26 mezitřída Silver Star Siniketun Hrabáková Romana Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
5276 26 třída otevřená Arpád Black Stříbrná podkova Risová Eva Němečková Ivana, Ing. Výborný4
5277 26 třída otevřená ATHOS DE LA FÉRE van Golden Nachtigal Gájová Gabriela Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5278 26 třída otevřená DAYTON DEMPSEY Aratinga Placek Jan Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
5279 26 třída otevřená FALCO BLACK od Dennynky Setichovská Monika Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5280 26 třída šampionů BORN FOR AGARA AND African Gold Matoušková Tereza Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5281 26 třída šampionů BUON GIORNO New Marton Exnerová Dana Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC, RCACIB
5282 26 třída šampionů CATO Čin-Čin Pet, CH. Kopalová Marie Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5283 26 třída šampionů Forever Paradise Fantazija, CH. Baltina Gunita Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
5284 26 třída šampionů Telstar Tango s Jantarnogo berega, Ch. Fedotova E. Němečková Ivana, Ing. Výborný4
5285 26 třída mladých COLORED BY African Gold Pospíšilová Marcela Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC
5286 26 třída mladých DESIGNED FOR NIARRA African Gold Dušková Lucie Němečková Ivana, Ing. Výborný2
5287 26 třída mladých GIULIA D'OR LAGO BENEA Váchová Marcela Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5288 26 třída mladých GIULIA GOLD Fredina Agi Součková Martina Němečková Ivana, Ing. Výborný4
5289 26 mezitřída DIANA IN SILVERBLUE z Dančí louky Smočková Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5290 26 mezitřída Sunswirl Korra Elaishen Pereverzeva O. Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
5291 26 třída otevřená BEJŠA z Dančí louky Smočková Zdeňka Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5292 26 třída otevřená ELEGANT MARBLED LADY from River Agara Setichovská Monika Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5293 26 třída otevřená Laveli Endzhel Eiffel Avalanch Bravo Fedotova E. Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, RCACIB
5294 26 třída šampionů FUZZY AND BLUE od Dennynky, CH. Setichovská Monika Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, CACIB
5295 26 třída šampionů Harriet at Ever After Novákova Lucia Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5296 26 třída šampionů Tequilla Silver Cloud s Jantarnogo berega, CH. Lapteva M. Němečková Ivana, Ing. Absence

Kolie krátkosrstá - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5297 26 třída mladých EFAILON Leneli Hošková Renata Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC
5298 26 mezitřída ANGUS GUSTÍK Zlatíčko Fejks Michal Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5299 26 mezitřída ELIXÍR LÁSKY Leneli Kouřilová Markéta Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý2
5300 26 třída otevřená ALBIAIN HaFin BLATNÁ Veselá Marcela Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, RCACIB
5301 26 třída otevřená Aquamarine Grazel Vlčková Bohdana Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5302 26 třída otevřená Daffy-Dor-Dispater Dit Daffy of Glenmorangie Kouřilová Markéta Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5303 26 třída šampionů Int.Ch. NEO Krásná louka Mayerová Zuzana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
5304 26 třída mladých CHANEL of Bohemia balada Melicharová Petra Němečková Ivana, Ing. Výborný2
5305 26 třída mladých CHUCKY of Bohemia balada Havlíčková Sabina Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
5306 26 mezitřída Pocahontas Clingstone´s Gogolínová Jitka Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, CACIB
5307 26 třída otevřená Alis Vera Gopo Lufinková Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, RCACIB
5308 26 třída otevřená Caipiroska Smooth Drinks FCI Procházková Andrea Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5309 26 třída otevřená Effy of Bohemia Balada Landová Světlana Němečková Ivana, Ing. Výborný4
5310 26 třída otevřená Europa Bila Kaífa Pegová Andrea Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5311 26 třída šampionů Daphne Z Tau'ri, CH. Procházková Andrea Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC

Šeltie - neděle

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5342 26 třída dorostu JUST NOT SPOTLESS DA CASA MONTÄLVES Lanšperková Miroslava Němečková Ivana, Ing. Velmi nadějný1
5343 26 třída mladých Ervin Black Vesnička u hranic Braha Vilém Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
5344 26 třída mladých Whisky Cream z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Němečková Ivana, Ing. Výborný2
5345 26 mezitřída AFTER FOREVER Sparks of the Tempest Švandová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5346 26 mezitřída Bi-Blue Ocean ze Shetlandů Kalubcová Hana Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5347 26 mezitřída Valerina Ross Manchester Pereverzeva O. Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
5348 26 třída otevřená Amazing Secret Touched by Angels Festoni Anita Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
5349 26 třída otevřená JCH Just A Dreamstone Eastdale Kalendová Ewa Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC, RCACIB
5350 26 třída otevřená Marvitholl Korvin Kovalevich O. Němečková Ivana, Ing. Velmi dobrý
5351 26 třída otevřená My Grand Black Illusion Navarette Lanšperková Miroslava Němečková Ivana, Ing. Výborný
5352 26 třída otevřená Smile Angel Zvezdny Dozhd Fialová Eva Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5353 26 třída otevřená Venturer z Ďáblovy Studánky Miřátská Pavlína Němečková Ivana, Ing. Výborný4
5354 26 třída otevřená VERIN z Ďáblovy studánky Dubská Věra Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5355 26 třída šampionů C.I.B., MULTICH, CH High Class O´Pinion QUASHEE Van Poppel Monique Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
5356 26 třída šampionů Ch. Silver Smoke z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5357 26 třída šampionů Moorwood Against All Odds, CH. Eichhorst Jutta Němečková Ivana, Ing. Absence
5358 26 třída veteránů Apparition Amethrickeh Pánková Kateřina Němečková Ivana, Ing. Výborný1, BOV
5359 26 třída veteránů Moorwood Orange Craftsman Eichhorst Jutta Němečková Ivana, Ing. Absence
5360 26 třída mladých BE MY DREAM Sněžný tygr Pesrová Renáta Němečková Ivana, Ing. Absence
5361 26 třída mladých Si.Said Goldfish Gursova S. Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAJC
5362 26 mezitřída ANGIE Sparks of the Tempest Rejnová Jitka Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5363 26 mezitřída JESSIKA Manepo Ideál Bočková Ivana Němečková Ivana, Ing. Absence
5364 26 mezitřída KEISSI Manepo Ideál Tlapáková Helena Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, CACIB
5365 26 mezitřída NO NAME Fort Fox Lišková Vlasta Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5366 26 třída otevřená ASKIA z Lužeradských polí Kovaliková Anežka Němečková Ivana, Ing. Absence
5367 26 třída otevřená Cesmína Z Grobovské vinice Janatová Žaneta Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5368 26 třída otevřená Connie Kiss Lenfir Frankovičová Alena Němečková Ivana, Ing. Výborný4
5369 26 třída otevřená DAISY z Otvovické skály Konečná Pavla Němečková Ivana, Ing. Absence
5370 26 třída otevřená Marvitholl Yunona Kalinenko Elena Němečková Ivana, Ing. Výborný3
5371 26 třída otevřená Optima z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC
5372 26 třída šampionů Jejmościanka Nabram-Poraj Grzesiek Izabela Němečková Ivana, Ing. Výborný1, CAC, RCACIB
5373 26 třída šampionů Whisperings Of Spring z Heřmanova dvora, CH. Heřmanová Michaela Němečková Ivana, Ing. Výborný2, RCAC
5374 26 třída šampionů YELLOW YASMINE z Arcamony Fialová Eva Němečková Ivana, Ing. Absence