Iris

Mezinárodní výstava psů Praha
20.4.2019 - 21.4.2019

Kolie dlouhosrstá

Kolie krátkosrstá

Šeltie

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
289 třída štěňat Amor vom Rhododendronwäldchen Ryvola Radek Knedlhans Tereza Absence
290 třída mladých Edgar Este Plácek pod strání Ryvolová Adéla Knedlhans Tereza Absence
291 třída mladých GAIUS Gibsonova púšť Umrian Marian Knedlhans Tereza Výborný1, CAJC
292 třída mladých Tabby Sir Olwill z Dančí louky Pechová Gabriela Knedlhans Tereza Velmi dobrý3
293 třída mladých Uran Black Sir z Dančí louky Petríková Martina Knedlhans Tereza Výborný2
294 mezitřída Best Gambler Androma Náhlovská Eva Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, CACIB, BOB
295 mezitřída Denny z Černostudničního vrchu Kopal František Knedlhans Tereza Velmi dobrý3
296 mezitřída Dusseldorf Fridens Všetečka Aleš Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
297 třída otevřená Camba z Černostudničního vrchu Nebeský Jan Knedlhans Tereza Velmi dobrý2
298 třída otevřená Jack In Blue z Dančí louky Lafková Tereza Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, RCACIB
299 třída šampionů Geordie aus dem Orankegarten Ingo Dahne Knedlhans Tereza Velmi dobrý2
300 třída šampionů KISS´N RUN SKABONA Seligerová Zdeňka Knedlhans Tereza Výborný1, CAC
301 třída veteránů Guliano zlatý Dominance Bočková Alena Knedlhans Tereza Výborný1, BOV
302 třída dorostu Zensi vom Rhododendronwäldchen Ryvola Radek Knedlhans Tereza Absence
303 třída mladých ARLETT'S Pride MAPIRA Duchoňová Miroslava Knedlhans Tereza Výborný2
304 třída mladých Ellen z Černostudničního vrchu Ryvolová Adéla Knedlhans Tereza Výborný3
305 třída mladých Ellí Z Černostudničního vrchu Macášek Antonín Knedlhans Tereza Velmi dobrý
306 třída mladých Charming Lady Channy Ronna Bohemia Vrbová Hana Knedlhans Tereza Absence
307 třída mladých Imperial Icon Ronna Bohemia Jandová Lenka Knedlhans Tereza Výborný1, CAJC, BOJ
308 třída mladých Sissi Blue z Dančí louky Matějková Ivana Knedlhans Tereza Velmi dobrý
309 třída mladých Xtravagant Ever After Součková Martina Knedlhans Tereza Výborný4
310 mezitřída Pia Charming Tale z Dančí louky Smočková Zdeňka Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, RCACIB
311 třída otevřená Honey Happy Ronna Bohemia Náhlovská Eva Knedlhans Tereza Výborný1, CAC
312 třída otevřená Olivia Oyl Lady vom Brüggener-Land Smočková Zdeňka Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
313 třída šampionů BISALTES Gibsonova púšť Umrian Marian Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, CACIB, BOS
314 třída šampionů GAYA BLUE Z DANČÍ LOUKY Seligerová Zdeňka Knedlhans Tereza Výborný3
315 třída šampionů Snowwhite Fridens Všetečka Aleš Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
316 třída veteránů Celine z Josefovské pevnost Seligerová Zdeňka Knedlhans Tereza Výborný1

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
317 třída štěňat Forest Canto In - Sitú Hájková Martina Knedlhans Tereza Velmi nadějný1
318 třída mladých Amundsen Elentudas Vyhlídková Martina Knedlhans Tereza Výborný3
319 třída mladých Bastien Celestial Glamour Rýdlová Lenka Knedlhans Tereza Výborný4
320 třída mladých Bjorn Louie Martheline Procházková Andrea Knedlhans Tereza Velmi dobrý
321 třída mladých Deo-ghreine Grad Soroli Veselá Štěpánka Knedlhans Tereza Výborný
322 třída mladých Eukleidés In - Sitú Lundáková Naďa Knedlhans Tereza Výborný1, CAJC, BOJ
323 třída mladých LUGH LITTLE PRINCE Smart Love (FCI) Tůmová Barbora Knedlhans Tereza Výborný2
324 třída otevřená Acorus Wide Park Martinásek Tomáš Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, RCACIB
325 třída otevřená BUDDY Amico di Boemia Hotovcová Eliška Knedlhans Tereza Absence
326 třída otevřená Secret Charm Cinnaberry's Muschler Michaela Knedlhans Tereza Absence
327 třída šampionů LUMO KANGASVUOKON Váchová Marcela Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, CACIB, BOS
328 třída šampionů Make the Point Clingstone's Khorelová Tereza Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
329 třída mladých Brassica Wide Park Bílý Jaroslav Knedlhans Tereza Výborný2
330 třída mladých BREEZE BEE ADDITION Celestial Glamour Váchová Marcela Knedlhans Tereza Výborný3
331 třída mladých Daya Zanny Long smile Bubník Marek Knedlhans Tereza Velmi dobrý4
332 třída mladých Gift of Glory Diamondfox Zářecká Kateřina Knedlhans Tereza Výborný1, CAJC
333 mezitřída Andělka Šťastná smečka Valdecká Blanka Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, CACIB, BOB
334 mezitřída Billie Holiday Molinari Capová Lucie Knedlhans Tereza Výborný3
335 mezitřída Minnie-Mateja vom Palais Brinn Kopelent Josef Knedlhans Tereza Velmi dobrý4
336 mezitřída OLYA ORLA Mighty's Spring Meadow Rückschlossová Andrea Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
337 třída šampionů Citoria Daff Fun dog Procházková Andrea Knedlhans Tereza Výborný1, CAC, RCACIB
338 třída šampionů Iowa Bila Kaífa Tančeková Petronela Knedlhans Tereza Výborný2, RCAC
339 třída šampionů TIA Krásná louka Bílý Jaroslav Knedlhans Tereza Absence

Šeltie

K.č. Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
380 třída mladých Benedetto z Nové Ameriky Kalendová Ewa Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOS
381 třída mladých BRENNER Maradriam Dohnanská Veronika Krinke Milan Velmi dobrý2
382 třída veteránů Against All Odds Moorwood Eichhorst Jutta Krinke Milan Výborný1
383 třída štěňat Abigail ze Zátoky květin Kovářová Petra Krinke Milan Velmi nadějný1
384 třída mladých ABIGAIL z Gwen´s Home Dvořáková Maria Krinke Milan Velmi dobrý
385 třída mladých Artois z Leče u Karlštejna Tihelková Klára Krinke Milan Velmi dobrý
386 třída mladých Dee Dee z Arcamony Fialová Eva Krinke Milan Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
387 třída mladých Chiyoko Fort Fox Lišková Vlasta Krinke Milan Výborný2
388 třída mladých NORTH STAR Sparks of the Tempest Novotná Iveta Krinke Milan Výborný3
389 třída mladých Quendy Gold Modrý dukát Šuster Přemysl Krinke Milan Velmi dobrý4
390 mezitřída Heidy Black z Vesničky u hranic Eisman Frantisek Krinke Milan Velmi dobrý2
391 mezitřída Prish Gold Modrý Dukát Fošumová Zuzana Krinke Milan Velmi dobrý1
392 třída otevřená Arwen Easy Euforia Sigmundová Martina Krinke Milan Velmi dobrý3
393 třída otevřená Fine Design ze Skalní vyhlídky Rejnová Jitka Krinke Milan Velmi dobrý
394 třída otevřená Izabella z Pozdeňské vísky Rejfová Petra Krinke Milan Velmi dobrý4
395 třída otevřená Maidenhead Black Delight Bočková Ivana Krinke Milan Výborný1, CAC, RCACIB
396 třída otevřená REIKI von Schnappi Schnapp Lokvencova Žaneta Krinke Milan Výborný2, RCAC
397 třída šampionů Kalliopé z Ďáblovy studánky Sorner Ilona Krinke Milan Absence
398 třída šampionů Kassiopeia z Dˇáblovy studánky Švecová Hana Krinke Milan Výborný1, CAC, CACIB
399 třída šampionů Kit Kat z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Krinke Milan Výborný2, RCAC
400 třída veteránů Cesmína Z Grobovské vinice Janatová Žaneta Krinke Milan Výborný2
401 třída veteránů KASSANDRA z Heřmanova dvora Heřmanová Michaela Krinke Milan Výborný1, BOV