Iris
Moravskoslezský klub chovatelů collií a sheltií, z.s.

DUO CACIB mezinárodní výstava psů Brno
27.1.2024 - 28.1.2024

Kolie dlouhosrstá: sobota 27.1.2024 - rozhodčí: Petra Márová,  neděle 28.1.2024 - rozhodčí: Jitka Gogolínová

Kolie krátkosrstá: sobota 27.1.2024 - rozhodčí: Petra Márová,  neděle 28.1.2024 - rozhodčí: Jitka Gogolínová

Šeltie: sobota 27.1.2024 - rozhodčí: Václava Rybárová,  neděle 28.1.2024 - rozhodčí: Jitka Gogolínová

Kolie dlouhosrstá - sobota

K.č. Chov. stanice Třída Jméno psa Majitel Výsledek
377 Třída mladých Night Dreamer Marvalan Lukáš Havlíček VD2
378 Třída mladých Quiet Wish Stonehaven Pride Kamila Kupka V1, CAJC, BOJ, CACIB-J
379 Mezitřída Full Moon z Bohušova vrchu Martin Koriťák V1, CAC, BOS, CACIB
380 Mezitřída Jan the Gracious from four Limewoods Marina Presnyakova D
381 Třída otevřená Hunter of the Night From four Limewoods Kathleen Schroll VD2
382 Třída otevřená Merlin Reborn Star Chytrá kráska Jaroslava Přibylová V1
383 Třída šampionů KODROS Gibsonova púšť Silvia Ballová VD1
384 Třída dorostu Her Majesty Xclusive Magic True Love Martina Součková VN1
385 Třída dorostu New Moon of the Holy Mountain Natálie Badurová VN2
386 Třída mladých California Bohemia max Alena Vincurová V2
387 Třída mladých Ginna Gold Magic True Love Martina Součková V1, CAJC
388 Mezitřída CHAMPION OF MY HEART Dehami´s Secret Radek Červenka V1, CAC, r.CACIB
389 Mezitřída Queenie Leawrey Libuše Kucková V2
390 Třída otevřená Adisa Dastenny Lukáš Havlíček VD4
391 Třída otevřená Arien Dominance Hana Křenková VD3
392 Třída otevřená Goldie z Černostudničního vrchu Zuzana Klátová VD
393 Třída otevřená Hope and Love from four Limewoods Kathleen Schroll V1, CAC
394 Třída otevřená ILLUSION OF PERFECTION of EMIBER Marcela Váchová VD2
395 Třída otevřená Tiffany Lady My Golden Love a Victory Libuše Kucková neposouzena
396 Třída šampionů Aisha Aila Srdce smečky Šárka Burešová V1, CAC, BOB, CACIB
397 Třída šampionů Athea Dominance Martin Koriťák V2, r.CAC
398 Třída šampionů Good Omens Ever After Lucia Novakova ABS
399 Třída veteránů Rise And Shine Ever After Lucia Novakova ABS

Kolie krátkosrstá - sobota

K.č. Chov. stanice Třída Jméno psa Majitel Výsledek
400 Třída mladých Casanova of little Queensland of litte Queensland Jeannine Neuhauser V1, CAJC, CACIB-J
401 Mezitřída Fraxinus Wide Park Michaela Muschler V1, CAC, BOB, CACIB
402 Mezitřída Laki Lomo Gopo Zlatuše Juráňová VD2
403 Třída otevřená Corwin Udari Anyaru Taťána Šifaldová VD1
404 Třída šampionů Bakari Skalský vrch Radka Bradáčová V1, CAC, r.CACIB
405 Třída mladých Algebra Math Dog Barbora Krause V2
406 Třída mladých Grewia Wide Park Pavlína Bílá V1, CAJC, BOJ, CACIB-J
407 Třída otevřená Amazonka Four Lucky Paws Kateřina Vávrová V1, CAC, BOS, CACIB
408 Mezitřída Freya Wide Park Pavlína Bílá V2, r.CAC
409 Mezitřída IT´S MAGIC SMOOTH Fatranský sen Marcela Váchová V1, CAC
410 Třída otevřená Belanny Skalský vrch Blanka Spáčilová ABS
411 Třída šampionů Amazonka Elentudas Dagmar Laníková V3
412 Třída šampionů Castanea Pythagora z Modrého království Naďa Lundáková V2, r.CAC
413 Třída šampionů ELITE OF PRIDE Celestial Glamour Marcela Váchová V1, CAC, r.CACIB

Šeltie - sobota

K.č. Chov. stanice Třída Jméno psa Majitel Výsledek
471 Třída štěňat BETWEEN STARS Algrazis Tereza Lisková VN1
472 Třída štěňat PRINCE WILLIAM FROM SIELOS DRAUGAS Šárka Dreslerová ABS
473 Třída dorostu Caesar z Vepalu Hana Švecová VN1
474 Třída mladých Cassidy Gwen Kalidon Kateřina Chromečková V2
475 Třída mladých Dream Face SkyFalls Angels Dana Haklová VD3
476 Třída mladých Ilay of Always Unlimited ESSL Elke ABS
477 Třída mladých Pontos Atheo Dott Van-Bery Veronika Vyšohlídová VD4
478 Třída mladých Zestful Aramis z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová V1, CAJC, CACIB-J
479 Mezitřída Dante Lee Castle Tomáš Jenčík ABS
480 Mezitřída ORION THE HUNTER Amnis Rhei Kateřina Šímová V1, CAC
481 Mezitřída Yellow Orange z Heřmanova dvora Ondřej Polák V2, r.CAC
482 Třída otevřená Amazing Face ze Shetlandů Hana Kalubcová VD3
483 Třída otevřená Cedric Zahrada snů Markéta Čermáková VD4
484 Třída otevřená Jimmy Valdecké podhradí Tomáš Jenčík ABS
485 Třída otevřená SUITS YOU FOLLOW YOUR NOSE Šárka Dreslerová V1, CAC, BOS, CACIB
486 Třída otevřená Vincenzo Bellini z Heřmanova dvora Ondřej Polák V2, r.CAC
487 Třída šampionů Armani pod Liščí horou Kateřina Šímová V3
488 Třída šampionů Kai Beryll Kane Van-Bery Veronika Vyšohlídová V1, CAC, r.CACIB
489 Třída šampionů Mrazík z Karlova hrádku Jana Hubáčková V2, r.CAC
490 Třída štěňat Dakira Black Luck Gwen Kalidon jaroslava ježová VN1
491 Třída štěňat Federleicht Kindle Passion ESSL Elke ABS
492 Třída štěňat Sněženka II z Karlova hrádku Ivana Musílková VN2
493 Třída dorostu Beccy Black z Dřevnického údolí Monika Prokopova VN2
494 Třída dorostu Blue Hawaiian Marveline Anais Prajczer ABS
495 Třída dorostu Ebony Lee Castle Lenka Němčeková VN1
496 Třída mladých Agira's Black Night Osudové setkání Zdeňka Grossová VD
497 Třída mladých Agira's Black Pearl Osudové setkání Jana Vilimovská VD
498 Třída mladých Agira's Black Rose Osudové setkání Karolína Malá VD
499 Třída mladých Crazy Brooklyn Like the Dream Andrea Škodova V3
500 Třída mladých Crazy Cherry Gwen Kalidon Tereza Kotalová V1, CAJC, BOJ, CACIB-J
501 Třída mladých Heidi Alexandria Gold Petr Vichta V2
502 Třída mladých Rozmarýnka z Karlova hrádku Ivana Musílková D
503 Třída mladých Wonder Sparks of the Tempest Laura Kaňoková VD4
504 Mezitřída Brown Sugar ze Shetlandů Hana Kalubcová V4
505 Mezitřída Cherry Blossom z Ďáblovy studánky Ilona Sorner V3
506 Mezitřída Nancy Super-G Van-Bery Jana Richterová V2, r.CAC
507 Mezitřída Umami Uma Sněžný tygr Šárka Dreslerová V1, CAC
508 Třída otevřená Airin Stříbrné doly Petr Vichta V2, r.CAC
509 Třída otevřená Bonnie Lee Castle Lenka Němčeková VD4
510 Třída otevřená Harmonny Zahrada dětí Zdeňka Barboříková V3
511 Třída otevřená Chicky Královský dar Jindřiška Pawlasová V1, CAC
512 Třída otevřená Kelly od Kamenité říčky Gabriela Kalíková D
513 Třída otevřená ORCINUS ORCA Amnis Rhei Richard Vrtěl VD
514 Třída šampionů Koralina Van-Bery Kateřina Smolková V3
515 Třída šampionů Yumberry Blueberry z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová V1, CAC, BOB, CACIB
516 Třída šampionů Yupí Ymppi Manepo Ideál Petra Prokopová V2, r.CAC, r.CACIB
517 Třída veteránů Galánka z Ďáblovy studánky Jindřiška Pawlasová V1, BOV, CACIB-V
518 Třída veteránů Ishar Moravské srdce Lenka Němčeková V2

Kolie dlouhosrstá - neděle

K.č. Chov. stanice Třída Jméno psa Majitel Výsledek
340 Třída mladých Quiet Wish Stonehaven Pride Kamila Kupka V1, CAJC, CACIB-J
341 Mezitřída Edward Gold Finestra Monika Boguská V1, CAC
342 Mezitřída Jan the Gracious from four Limewoods Marina Presnyakova VD2
343 Třída otevřená Hunter of the Night From four Limewoods Kathleen Schroll V1, CAC
344 Třída otevřená Merlin Reborn Star Chytrá kráska Jaroslava Přibylová VD2
345 Třída šampionů Baden-Baden Mapira Jitka Varmužová V1, CAC, BOS, CACIB
346 Třída šampionů MAJOR POINT MARKOFF Martina Součková V2, r.CAC, r.CACIB
347 Třída šampionů SUPER STAR Bright Merrybrook Ján a Marian Gaško a Umrian V3
348 Třída dorostu Her Majesty Xclusive Magic True Love Martina Součková VN1
349 Třída dorostu New Moon of the Holy Mountain Natálie Badurová VN2
350 Třída mladých First Lady Le Bonheur de Maxxime Renáta Pangrácová ABS
351 Třída mladých Ginna Gold Magic True Love Martina Součková V1, CAJC, BOJ, CACIB-J
352 Mezitřída Dance Night Mapira Monika Setichovská V2, r.CAC
353 Mezitřída Exclusive Bella Magic True Love Kateřina Hlaváčková V3
354 Mezitřída CHAMPION OF MY HEART Dehami´s Secret Radek Červenka V1, CAC
355 Mezitřída Queenie Leawrey Libuše Kucková V4
356 Třída otevřená Desideria de Draco Magic True Love Radek Šerý ABS
357 Třída otevřená Goldie z Černostudničního vrchu Zuzana Klátová V2, r.CAC
358 Třída otevřená Hope and Love from four Limewoods Kathleen Schroll V3
359 Třída otevřená Tiffany Lady My Golden Love a Victory Libuše Kucková neposouzena
360 Třída otevřená Time To Shine Tessa Begasuka´s Hana Vacířová V1, CAC, r.CACIB
361 Třída šampionů Morgain Enchanteress Lago Benea Martina Součková V1, CAC, BOB, CACIB

Kolie krátkosrstá - neděle

K.č. Chov. stanice Třída Jméno psa Majitel Výsledek
362 Třída dorostu Ezra Aisling Agam Jana Šulcová VN1
363 Třída mladých Casanova of little Queensland of litte Queensland Jeannine Neuhauser V1, CAJC, BOJ, CACIB-J
364 Mezitřída Fraxinus Wide Park Michaela Muschler V1, CAC
365 Třída otevřená Achilles Gold Foam Days Kateřina Šebková Černá V1, CAC, r.CACIB
366 Třída otevřená Corwin Udari Anyaru Taťána Šifaldová VD4
367 Třída otevřená Xavier Krásná louka Romana Jurasová V2
375 Třída otevřená Aubry Aisling agam Martina Drásalová VD3
368 Třída šampionů Bakari Skalský vrch Radka Bradáčová V1, CAC, BOB, CACIB
369 Třída šampionů Derris Wide Park Jana Šulcová V2, r.CAC
370 Třída mladých Algebra Math Dog Barbora Krause V1, CAJC, CACIB-J
371 Třída mladých Dahsoka Aisling Agam Petra Horňáková V2
372 Třída mladých Grewia Wide Park Pavlína Bílá NE
373 Mezitřída Amazonka Four Lucky Paws Kateřina Vávrová V1, CAC
374 Mezitřída Freya Wide Park Pavlína Bílá V2, r.CAC
376 Třída otevřená Diptyque Daze Celestial Glamour Scarlet Bouchnerová V1, CAC, BOS, CACIB
377 Třída šampionů Aimer le blue Lago Benea Petra Horňáková V1, CAC, r.CACIB
378 Třída šampionů Castanea Pythagora z Modrého království Naďa Lundáková ABS
379 Třída šampionů Cukřenka Elentudas Dagmar Laníková V2, r.CAC

Šeltie - neděle

K.č. Chov. stanice Třída Jméno psa Majitel Výsledek
418 Třída štěňat BETWEEN STARS Algrazis Tereza Lisková VN1
419 Třída štěňat Snížek z Karlova hrádku Pavla Sedlmajerová VN2
420 Třída dorostu Caesar z Vepalu Hana Švecová VN1
421 Třída mladých Ilay of Always Unlimited ESSL Elke V2
422 Třída mladých Pontos Atheo Dott Van-Bery Veronika Vyšohlídová VD4
423 Třída mladých Próteus Van-Bery Renata Pluskalová VD3
424 Třída mladých Zestful Aramis z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová V1, CAJC, CACIB-J
425 Mezitřída Garp Loucký mlýn Dagmar Havlíková VD3
426 Mezitřída ORION THE HUNTER Amnis Rhei Kateřina Šímová V1, CAC
427 Mezitřída Yellow Orange z Heřmanova dvora Ondřej Polák V2, r.CAC
428 Třída otevřená Amazing Face ze Shetlandů Hana Kalubcová V1, CAC, BOS, CACIB
429 Třída otevřená Cedric Zahrada snů Markéta Čermáková VD4
430 Třída otevřená Nikolaj z Karlova hrádku Dominika Šmatláková Vranovičová V3
431 Třída otevřená Vincenzo Bellini z Heřmanova dvora Ondřej Polák V2, r.CAC
432 Třída šampionů Armani pod Liščí horou Kateřina Šímová V1, CAC, r.CACIB
433 Třída šampionů Kai Beryll Kane Van-Bery Veronika Vyšohlídová V3
434 Třída šampionů Mrazík z Karlova hrádku Jana Hubáčková V2, r.CAC
435 Třída štěňat Aimee Rose z Benešovské zahrady Dagmar Semerádová VN2
436 Třída štěňat Federleicht Kindle Passion ESSL Elke VN1
437 Třída dorostu Blue Hawaiian Marveline Anais Prajczer ABS
438 Třída dorostu Idee Fixka Chancy Remus Eva Vávrová VN1
439 Třída dorostu Zammy Ella Gold z Benešovské zahrady Dagmar Semerádová VN2
440 Třída mladých Agira's Black Night Osudové setkání Zdeňka Grossová V3
441 Třída mladých Agira's Black Pearl Osudové setkání Jana Vilimovská V
442 Třída mladých Agira's Black Rose Osudové setkání Karolína Malá V
443 Třída mladých Crazy Brooklyn Like the Dream Andrea Škodova V4
444 Třída mladých Heidi Alexandria Gold Petr Vichta V2
445 Třída mladých Chiquita Sol Oriens Veronika Habrová V
446 Třída mladých Night Violet of Sunny Glen Kateřina Pánková V1, CAJC, BOJ, CACIB-J
447 Třída mladých Ophelia Bailey Van-Bery Kristýna Javorská V
448 Třída mladých Rozmarýnka z Karlova hrádku Ivana Musílková V
449 Třída mladých Wonder Sparks of the Tempest Laura Kaňoková V
450 Mezitřída Brown Sugar ze Shetlandů Hana Kalubcová V2, r.CAC
451 Mezitřída Hot Love z Ďáblovy studánky Lenka Kuchtová V4
452 Mezitřída Cherry Blossom z Ďáblovy studánky Ilona Sorner V1, CAC
453 Mezitřída Nancy Super-G Van-Bery Jana Richterová V3
454 Mezitřída Wild Rose Sparks of the Tempest Iveta Novotná ABS
455 Třída otevřená Airin Stříbrné doly Petr Vichta V3
456 Třída otevřená Bonnie Lee Castle Lenka Němčeková D
457 Třída otevřená Coffee Cream z Ďáblovy studánky Eva Vávrová V1, CAC
458 Třída otevřená Galliarda Sol Oriens Petra Ocetková V4
459 Třída otevřená Inessa Královský dar Helena Lindaurová V2, r.CAC
460 Třída otevřená Katrin z Benešovské zahrady Dagmar Semerádová V
461 Třída šampionů Ice Princess Maggie Van-Bery VERONIKA Beranová V3
462 Třída šampionů North Star Sparks of the Tempest Iveta Novotná ABS
463 Třída šampionů Yumberry Blueberry z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová V1, CAC, BOB, CACIB
464 Třída šampionů Yupí Ymppi Manepo Ideál Petra Prokopová V2, r.CAC, r.CACIB
465 Třída veteránů Annabella ze Zámkové osady VERONIKA Beranová V2
466 Třída veteránů Ishar Moravské srdce Lenka Němčeková V1, BOV, CACIB-V