Iris

Duo CACIB mezinárodní výstava psů Brno
5.2.2022 - 6.2.2022

Kolie dlouhosrstá: sobota 5.2.2022 - rozhodčí: Edith Soltesz,   neděle 6.2.2022 - rozhodčí: Milan Krinke

Kolie krátkosrstá: sobota 5.2.2022 - rozhodčí: Edith Soltesz,  neděle 6.2.2022 - rozhodčí: Milan Krinke

Šeltie: sobota 5.2.2022 - rozhodčí: Edith Soltesz,  neděle 6.2.2022 - rozhodčí: Milan Krinke

Kolie dlouhosrstá - sobota

K. č. Třída Jméno Chovatelská stanice Majitel Výsledek
479 Třída mladých Jewel in Sun at Intermittent Lake Radek Červenka CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
480 Třída mladých Zolli z Dančí louky Kateřina Zbranková CZ.svg V2
481 Mezitřída Do You Know Who I Am Niarra Dobromila Sucháčková CZ.svg V1, CAC
482 Mezitřída Konan for Quidara Chytrá kráska Bohuslav Přibyl CZ.svg VD2
483 Třída otevřená IMPERIAL GOLD FELLOW OF ETERNITY Katarína Schmiesterová SK.svg VD2
484 Třída otevřená Jukar Blue Chytrá kráska Hana Vacířová CZ.svg V1, CAC
485 Třída šampionů Baden-Baden Mapira Jitka Varmužová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
486 Třída šampionů Monte Carlo Monsolana Ivana Kudrová CZ.svg V1, CAC, CACIB
487 Třída šampionů Zircon Ever After Monika Starová CZ.svg VD3
488 Třída dorostu Angel Aratea Jana Čiháková CZ.svg VN2
489 Třída dorostu Dolce Bella Vita Krása Polabí Barbora Zajíčková CZ.svg VN1
490 Třída mladých Athea Dominance Martin Koriťák CZ.svg VD3
491 Třída mladých KROWKA FELLOW OF ETERNITY Anna Kalná SK.svg VD1
492 Třída mladých Sealed With A Kiss Big Houp Romana Donhofová CZ.svg VD2
493 Mezitřída HER MAJESTY EUPHORIA Celestial Glamour Marcela Váchová CZ.svg VD2
494 Mezitřída HIMALAYAN SNOWFLAKE FELLOW OF ETERNITY Katarína Schmiesterová SK.svg VD3
495 Mezitřída Time To Shine Tessa Begasuka´s Hana Vacířová CZ.svg V1, CAC
496 Třída otevřená Androma Hortensie Hot Kiss Androma Miroslava Duchoňová CZ.svg V2, r.CAC
497 Třída otevřená Blackberry z Hradešína Jiří Sejbal CZ.svg V3
498 Třída otevřená GEORGIANA FELLOW OF ETERNITY Katarína Schmiesterová SK.svg V4
499 Třída otevřená Nightwish Ever After Hana Vančová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
500 Třída otevřená Oriana Fredina Agi Robin/ Karin Slováček/ Holainová CZ.svg VD
501 Třída šampionů Actually Ever After Hana Vančová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
502 Třída šampionů ESSENCE OF EXCLUSIVITY OF EMIBER Marcela Váchová CZ.svg ABS
503 Třída veteránů Clarity Amnis Rhei Petra Karolusová SK.svg V1, BOV

Kolie krátkosrstá - sobota

K. č. Třída Jméno Chovatelská stanice Majitel Výsledek
504 Třída dorostu Bakari Skalský vrch Radka Bradáčová CZ.svg VN1
505 Třída mladých Coolíšek Elentudas Eva Směšná CZ.svg V1, CAJC
506 Mezitřída Morfeusz Matrix Smart Love FCI Smart Love FCI Anna Teodorowska PL.svg V1, CAC
507 Mezitřída Vision of King Legend of Camelot's Legend of Camelot's Zuzana Berian CZ.svg V2, r.CAC
508 Třída otevřená Atrey Skalský vrch Blanka Spáčilová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
509 Třída šampionů Deo-Ghreine Grad Soroli Štěpánka Veselá CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
510 Třída dorostu Belanny Skalský vrch Blanka Spáčilová CZ.svg VN2
511 Třída dorostu Campari Smart Beauty Marcela Váchová CZ.svg VN1
512 Třída dorostu Pasadena Bila Kaífa Alice Žíttová CZ.svg ABS
513 Třída dorostu Xia Krásná louka Darja Caletková CZ.svg VN3
514 Třída mladých Amaya of Pine Valley Hana Hobzikova CZ.svg V3
515 Třída mladých Britney Fox Den Markéta Bílková CZ.svg VD4
516 Třída mladých Cukřenka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V2
517 Třída mladých Navarra Bila Kaífa Andrea Rückschlossová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
518 Mezitřída ULA UNITY MIGHTY’ S SPRING MEADOW Marcela Váchová CZ.svg V1, CAC
519 Mezitřída za' mór-mrhuine Jack Mack's Zdeňka Valentová CZ.svg ABS
520 Třída otevřená Ac/Dc Fox Den Markéta Bílková CZ.svg VD2
521 Třída otevřená Aileen Energy - Spirit Markéta Pavlíčková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
522 Třída šampionů Amazonka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
523 Třída veteránů Grácie Leneli Markéta Bílková CZ.svg V1, BOV

Šeltie - sobota

K. č. Třída Jméno Chovatelská stanice Majitel Výsledek
585 Třída dorostu Armani pod Liščí horou Kateřina Šímová CZ.svg VN1
586 Třída mladých Benji Gold Modrý dukát Samanta Bobušová CZ.svg VD4
587 Třída mladých Gagarin Bohemia Classic Kateřina Dušková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
588 Třída mladých Happy Hero Mondeo Jitka Kovaříková CZ.svg V2
589 Třída mladých Moon Light Van-Bery Martin Průcha CZ.svg VD3
590 Mezitřída Ace of Spades Štěstí ze severu Jolana Juřicová CZ.svg VD4
591 Mezitřída Ashar Carmen the Star Dana Fukalová CZ.svg V2, r.CAC
592 Mezitřída Emerson Fittipaldi Eriien Petra Jakoubě CZ.svg VD
593 Mezitřída JAMAN CAN DIVIT z SOLNEJ ZIEMI (FCI) Danuta Skomra PL.svg V1, CAC, r.CACIB
594 Mezitřída Kean Blue Van-Bery Petra Spilková CZ.svg V3
595 Třída otevřená Aramis z Leče u Karlštejna Jitka Kovaříková CZ.svg VD
596 Třída otevřená Aventurine Bohemia Classic Joins OAKCROFT Milan Šperlík CZ.svg V1, CAC
597 Třída otevřená Benefit z Ďáblovy studánky Věra Dubská CZ.svg V2, r.CAC
598 Třída otevřená Coudy - Czech Maparo Active Klára Marešová CZ.svg VD
599 Třída otevřená Gold Xandos Mystic Moonlight Hana Kalubcová CZ.svg V3
600 Třída otevřená Kai Beryll Kane Van-Bery Veronika Vyšohlídová CZ.svg V4
601 Třída šampionů Alex Ima Bohemia Gabriela Vlková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
602 Třída šampionů Honey Bunny z Arcamony Pavlína Miřátská CZ.svg V3
603 Třída šampionů KNOW HOW TO LOVE RIVERLINE Tuula Jokinen FIN.svg ABS
604 Třída šampionů Riikitikiitaki z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V2, r.CAC
605 Třída štěňat Cornflake Always Smiling Cheek Alena Rüdigerová CZ.svg VN1
606 Třída štěňat Fiery Phoenix Dancing in the wind Jitka Rejnová CZ.svg ABS
607 Třída dorostu Amber pod Liščí horou Žaneta Lokvencová CZ.svg N3
608 Třída dorostu Artemis Silesian Golden Star Jiří Barč CZ.svg VN2
609 Třída dorostu Hanami Bohemia Classic Martina Kučerová CZ.svg VN1
610 Třída mladých Alessia z Oharců Renata Kubecová CZ.svg VD
611 Třída mladých Arya Wishes Doll Gabriela Vlková CZ.svg V3
612 Třída mladých Bruinen ze Smrkovského dvora Alena Rüdigerová CZ.svg VD
613 Třída mladých Efedrinka Chancy Remus Eva Vávrová CZ.svg V2
614 Třída mladých Gimmi Chancy Remus Martina Ruslerová CZ.svg V4
615 Třída mladých Happiness Smile Angel Veronika Broulíková CZ.svg V
616 Třída mladých Charleen Zahrada dětí Žaneta Lokvencová CZ.svg V
617 Třída mladých Marvitholl Odri Princess Marvitholl Alena Rusňáková CZ.svg VD
618 Třída mladých Sharon Moravské srdce Veronika Habrová CZ.svg V1, CAJC
619 Třída mladých Vivian Ward z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg VD
620 Mezitřída Airin Stříbrné doly Petr Vichta CZ.svg V1, CAC
621 Mezitřída Bonnie Lee Castle Lenka Němčeková CZ.svg VD
622 Mezitřída Fidorea Jozucita Radka Ulmannová CZ.svg V3
623 Mezitřída Freya Flora Královský dar Alena Rusňáková CZ.svg V
624 Mezitřída Koralina Van-Bery Kateřina Smolková CZ.svg V2, r.CAC
625 Mezitřída Maraska Marbled Sněžný tygr Šárka Dreslerová CZ.svg V
626 Mezitřída Unlocked Love z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V4
627 Třída otevřená Asi Agent Arnak Kateřina Dušková CZ.svg V4
628 Třída otevřená Ice Princess Maggie Van-Bery VERONIKA Beranová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
629 Třída otevřená Kayenne Sněžný tygr Šárka Dreslerová CZ.svg V3
630 Třída otevřená Lisa Osudové setkáni Patrícia Penevová SK.svg VD
631 Třída otevřená Rus Marlins Claudia For Bohemia Classic Milan Šperlík CZ.svg V
632 Třída otevřená Wild Rose z Ďáblovy studánky Petra Ocetková CZ.svg VD
633 Třída otevřená Xlove Chancy Remus Eva Vávrová CZ.svg V2, r.CAC
634 Třída šampionů Andromeda z Vepalu Hana Švecová CZ.svg V4
635 Třída šampionů CATCH ME RIVERLINE Tuula Jokinen FIN.svg ABS
636 Třída šampionů Fine Design ze Skalní vyhlídky Jitka Rejnová CZ.svg ABS
637 Třída šampionů Flipflop Alkyra Kateřina Smolková CZ.svg V
638 Třída šampionů Her Majestic ze Skalní vyhlídky Helena Reichertová CZ.svg V3
639 Třída šampionů Longrange Skies The Limit Milan Šperlík CZ.svg V2, r.CAC
640 Třída šampionů Reiki von Schnappi Schnapp Žaneta Lokvencová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
641 Třída veteránů Whispering Of Spring z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V1, BOV

Kolie dlouhosrstá - neděle

K. č. Třída Jméno Chovatelská stanice Majitel Výsledek
415 Třída mladých Jewel in Sun at Intermittent Lake Radek Červenka CZ.svg V1, CAJC
416 Třída mladých Zolli z Dančí louky Kateřina Zbranková CZ.svg ABS
417 Mezitřída Do You Know Who I Am Niarra Dobromila Sucháčková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
418 Mezitřída Konan for Quidara Chytrá kráska Bohuslav Přibyl CZ.svg VD2
419 Třída otevřená Dawning Hope z Bohušova vrchu Adéla Ryvolová CZ.svg ABS
420 Třída šampionů Monte Carlo Monsolana Ivana Kudrová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
421 Třída dorostu Dolce Bella Vita Krása Polabí Barbora Zajíčková CZ.svg VN1
422 Třída mladých Aisha Aila Srdce smečky Šárka Burešová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
423 Třída mladých Sealed With A Kiss Big Houp Romana Donhofová CZ.svg V2
424 Mezitřída HER MAJESTY EUPHORIA Celestial Glamour Marcela Váchová CZ.svg VD3
425 Mezitřída Time To Shine Tessa Begasuka´s Hana Vacířová CZ.svg V2, r.CAC
426 Mezitřída Unexpected Gift from River Agara Tomáš Knedlhans CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
427 Třída otevřená Androma Hortensie Hot Kiss Androma Miroslava Duchoňová CZ.svg V2
428 Třída otevřená Blackberry z Hradešína Jiří Sejbal CZ.svg V1, CAC
429 Třída otevřená Oriana Fredina Agi Robin/ Karin Slováček/ Holainová CZ.svg VD4
430 Třída otevřená Orina Blue z Dančí louky Anna Neuvirtová CZ.svg VD3
431 Třída šampionů Beauty Lady Magic True Love Zdeňka Seligerová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
432 Třída šampionů ESSENCE OF EXCLUSIVITY OF EMIBER Marcela Váchová CZ.svg ABS

Kolie krátkosrstá - neděle

K. č. Třída Jméno Chovatelská stanice Majitel Výsledek
433 Mezitřída Vision of King Legend of Camelot's Legend of Camelot's Zuzana Berian CZ.svg VD1
434 Třída otevřená Morfeusz Matrix Smart Love FCI Smart Love FCI Anna Teodorowska PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB
435 Třída šampionů Deo-Ghreine Grad Soroli Štěpánka Veselá CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
436 Třída veteránů Elegán Leneli Taťána Šifaldová CZ.svg V1, BOV
437 Třída štěňat Drosera Wide Park Martina Hájková CZ.svg VN1
438 Třída dorostu Campari Smart Beauty Marcela Váchová CZ.svg VN1
439 Třída mladých Afrodíté ze Zámecké zahrady Lenka Pivodová CZ.svg V2
440 Třída mladých Cukřenka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
441 Třída mladých Navarra Bila Kaífa Andrea Rückschlossová CZ.svg VD3
442 Mezitřída Corvette Celestial Glamour Jolana Preisová CZ.svg VD2
443 Mezitřída ULA UNITY MIGHTY’ S SPRING MEADOW Marcela Váchová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
444 Mezitřída za' mór-mrhuine Jack Mack's Zdeňka Valentová CZ.svg ABS
445 Třída otevřená Aileen Energy - Spirit Markéta Pavlíčková CZ.svg V1, CAC
446 Třída šampionů Amazonka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg ABS
447 Třída šampionů Aurora Suri Anyaru Andrea Rückschlossová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB

Šeltie - neděle

K. č. Třída Jméno Chovatelská stanice Majitel Výsledek
512 Třída mladých Archie z Oharců Markéta Hronová CZ.svg VD3
513 Třída mladých Gagarin Bohemia Classic Kateřina Dušková CZ.svg V1, CAJC
514 Třída mladých Happy Hero Mondeo Jitka Kovaříková CZ.svg VD2
515 Třída mladých Moon Light Van-Bery Martin Průcha CZ.svg VD4
516 Mezitřída Ace of Spades Štěstí ze severu Jolana Juřicová CZ.svg V3
517 Mezitřída Ashar Carmen the Star Dana Fukalová CZ.svg V4
518 Mezitřída Eclipse Bohemia Classic Gabriela Pimková CZ.svg V2, r.CAC
519 Mezitřída JAMAN CAN DIVIT z SOLNEJ ZIEMI (FCI) Danuta Skomra PL.svg V1, CAC
520 Třída otevřená Aramis z Leče u Karlštejna Jitka Kovaříková CZ.svg VD3
521 Třída otevřená Aventurine Bohemia Classic Joins OAKCROFT Milan Šperlík CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
522 Třída otevřená Kai Beryll Kane Van-Bery Veronika Vyšohlídová CZ.svg VD2
523 Třída šampionů Alex Ima Bohemia Gabriela Vlková CZ.svg V2, r.CAC
524 Třída šampionů Honey Bunny z Arcamony Pavlína Miřátská CZ.svg V3
525 Třída šampionů KNOW HOW TO LOVE RIVERLINE Tuula Jokinen FIN.svg ABS
526 Třída šampionů Riikitikiitaki z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
527 Třída štěňat Fiery Phoenix Dancing in the wind Jitka Rejnová CZ.svg ABS
528 Třída dorostu Amber pod Liščí horou Žaneta Lokvencová CZ.svg VN1
529 Třída dorostu Cleopatra z Lukovských pastvin Helena Reichertová CZ.svg N2
530 Třída mladých Alessia z Oharců Renata Kubecová CZ.svg V2
531 Třída mladých Arya Wishes Doll Gabriela Vlková CZ.svg VD
532 Třída mladých Happiness Smile Angel Veronika Broulíková CZ.svg VD4
533 Třída mladých Charleen Zahrada dětí Žaneta Lokvencová CZ.svg V3
534 Třída mladých Marvitholl Odri Princess Marvitholl Alena Rusňáková CZ.svg VD
535 Třída mladých Vivian Ward z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
536 Mezitřída Airin Stříbrné doly Petr Vichta CZ.svg V4
537 Mezitřída Bonnie Lee Castle Lenka Němčeková CZ.svg V
538 Mezitřída Fidorea Jozucita Radka Ulmannová CZ.svg V
539 Mezitřída Koralina Van-Bery Kateřina Smolková CZ.svg V1, CAC
540 Mezitřída Maraska Marbled Sněžný tygr Šárka Dreslerová CZ.svg V3
541 Mezitřída Unlocked Love z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V2, r.CAC
542 Třída otevřená Asi Agent Arnak Kateřina Dušková CZ.svg V4
543 Třída otevřená Copyright z Ďáblovy studánky Mlada Svobodová CZ.svg V1, CAC
544 Třída otevřená Freya Flora Královský dar Alena Rusňáková CZ.svg VD
545 Třída otevřená Kayenne Sněžný tygr Šárka Dreslerová CZ.svg V3
546 Třída otevřená Lisa Osudové setkáni Patrícia Penevová SK.svg VD
547 Třída otevřená Rus Marlins Claudia For Bohemia Classic Milan Šperlík CZ.svg V2, r.CAC
548 Třída šampionů Andromeda z Vepalu Hana Švecová CZ.svg V4
549 Třída šampionů CATCH ME RIVERLINE Tuula Jokinen FIN.svg ABS
550 Třída šampionů Fine Design ze Skalní vyhlídky Jitka Rejnová CZ.svg ABS
551 Třída šampionů Gold Fever z Ďáblovy studánky Mlada Svobodová CZ.svg V3
552 Třída šampionů Her Majestic ze Skalní vyhlídky Helena Reichertová CZ.svg V
553 Třída šampionů Longrange Skies The Limit Milan Šperlík CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
554 Třída šampionů Reiki von Schnappi Schnapp Žaneta Lokvencová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB