Iris

Mezinárodní výstava psů České Budějovice
2.4.2022 - 3.4.2022

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Iveta Nováková

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Iveta Nováková

Šeltie - rozhodčí: Alexandra Grygarová

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
343 Třída mladých Infinity Of Love Camaro Kamila Palo CZ.svg VD2
344 Třída mladých MAJOR POINT MARKOFF Martina Součková CZ.svg V1, CAJC
345 Mezitřída Dragon Fire & Blood Niarra Dana Toušková CZ.svg V1, CAC
346 Mezitřída Marvin Královský dar Miroslava Fišerová CZ.svg VD2
347 Třída otevřená Hitchcock For Quida Chytrá kráska Ludmila Nešporová CZ.svg VD1
348 Třída šampionů Aiden Black z Hradešína Aleš Všetečka CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
349 Třída šampionů Most-Majestic Protector Martina Součková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
350 Třída mladých Aisha Aila Srdce smečky Šárka Burešová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
351 Třída mladých Desideria de Draco Magic True Love Radek Šerý CZ.svg V3
352 Třída mladých Nessy Black od Dennynky Monika Setichovská CZ.svg V2
353 Mezitřída Athea Dominance Martin Koriťák CZ.svg V1, CAC
354 Mezitřída Iris z Údolí Lužnice Miroslav Hruška CZ.svg ABS
355 Mezitřída Pretty Girl Leawrey Libuše Kucková CZ.svg ABS
356 Třída otevřená Charming Lady Channy Ronna Bohemia HANA VRBOVÁ CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
357 Třída otevřená Satisfaction II Fridens Aleš Všetečka CZ.svg V2, r.CAC
358 Třída šampionů Beauty Lady Magic True Love Zdeňka Seligerová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
359 Třída mladých Ago Jotima Veronika Papoušková CZ.svg ABS
360 Třída mladých Artyčok Čertův kvítek Ludmila Slavíková CZ.svg V1, CAJC
361 Třída otevřená Bronze z Ranče pod Hůrkou Pavel Čermák CZ.svg V1, CAC
362 Třída šampionů Geronimo z Tau'Ri Ludmila Slavíková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
363 Třída šampionů Mighty's Spring Meadow Tier Tirion Pavel Čermák CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
364 Třída dorostu Abra Rafaella z Pístiny Martina Boušková CZ.svg VN1
365 Třída mladých Ava Rose Čertův kvítek Kateřina Zářecká CZ.svg V1, CAJC, BOJ
366 Třída mladých Olympia Bila Kaífa Dita Ungerová CZ.svg V2
367 Třída otevřená Celestýna Dvůr Bažantnice Martina Boušková CZ.svg V4
368 Třída otevřená Coffee od Telče Veronika Čoudková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
369 Třída otevřená Diamondfox Gift of Glory Kateřina Zářecká CZ.svg V3
370 Třída otevřená Donutka Dvůr Bažantnice Blanka Špuláková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
371 Třída šampionů Blue Pirri Martheline Květoslava Kouřilová CZ.svg V1, CAC

Šeltie

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
398 Třída mladých Archie z Oharců Markéta Hronová CZ.svg VD
399 Třída mladých Armani pod Liščí horou Kateřina Šímová CZ.svg VD4
400 Třída mladých Gagarin Bohemia Classic Kateřina Dušková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
401 Třída mladých Moon Light Van-Bery Martin Průcha CZ.svg VD
402 Třída mladých Mrazík z Karlova hrádku Jana Hubáčková CZ.svg V3
403 Třída mladých Tori z Benešovské zahrady Ladislav Crha CZ.svg V2
404 Mezitřída Kai Beryll Kane Van-Bery Veronika Vyšohlídová CZ.svg D
405 Mezitřída Kryštufek z Karlova hrádku Ilona Kasková CZ.svg VD1
406 Třída otevřená Benefit z Ďáblovy studánky Věra Dubská CZ.svg V1
407 Třída otevřená Ebony Joker z Arcamony Tereza Fišerová CZ.svg VD2
408 Třída otevřená Kean Blue Van-Bery Petra Spilková CZ.svg VD3
409 Třída šampionů Alex Ima Bohemia Gabriela Vlková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
410 Třída šampionů Riikitikiitaki z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
411 Třída štěňat Fatima Prosluněná Březina Lenka Velíšková CZ.svg VN1
412 Třída dorostu Fiery Phoenix Dancing in the wind Jitka Rejnová CZ.svg ABS
413 Třída dorostu Orissa Sněžný tygr Petra Suková CZ.svg VN1
414 Třída mladých Agatha Blue Medový polibek Dana Bícová CZ.svg V1, CAJC
415 Třída mladých Alessia z Oharců Renata Kubecová CZ.svg VD
416 Třída mladých Beatrice z České přírody Nicol Krpejšová CZ.svg ABS
417 Třída mladých Claire Alkaveja Alena Böhmová CZ.svg V4
418 Třída mladých GASTE Chancy Remus Eva Vávrová CZ.svg V
419 Třída mladých Happiness Smile Angel Veronika Broulíková CZ.svg ABS
420 Třída mladých Cherinn Zahrada dětí Věra Křenková CZ.svg V
421 Třída mladých Naila z Dače Michaela Fučíková CZ.svg VD
422 Třída mladých Vivian Ward z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V2
423 Třída mladých Xantyléna Manepo Ideál Ivana Bočková CZ.svg V3
424 Mezitřída Airin Stříbrné doly Petr Vichta CZ.svg V2, r.CAC
425 Mezitřída Bonnie Lee Castle Lenka Němčeková CZ.svg V4
426 Mezitřída Galliarda Sol Oriens Petra Ocetková CZ.svg V
427 Mezitřída Pandora Moravské srdce Eliška Hoferková CZ.svg ABS
428 Mezitřída Unlocked Love z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V1, CAC
429 Mezitřída Waikiki Way Manepo Ideál Ivana Bočková CZ.svg V3
430 Třída otevřená Angel Agnes Daisy of Highland Ilona Sorner CZ.svg ABS
431 Třída otevřená Koralina Van-Bery Kateřina Smolková CZ.svg V1, CAC
432 Třída otevřená Xindy Stříbrné doly Tamara Šumpelová CZ.svg V2, r.CAC
433 Třída otevřená Xlove Chancy Remus Eva Vávrová CZ.svg V3
434 Třída otevřená Yasmínka Stříbrné doly Veronika Bartošová CZ.svg VD4
435 Třída šampionů Andromeda z Vepalu Hana Švecová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
436 Třída šampionů Her Majestic ze Skalní vyhlídky Helena Reichertová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
437 Třída šampionů Kalliopé z Ďáblovy studánky Ilona Sorner CZ.svg ABS