Klubová výstava psů Chropyně
12.5.2018
Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Sandra Wigglesworth (UK)
Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Michel Mocqué (F)
Šeltie - rozhodčí: Michel Mocqué (F)
Kolie dlouhosrstá
K. č. | Třída | Pohl. | Jméno | Výsledek | Narozen | Barva | Majitel |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Třída dorostu | pes | Ladnar Moondance | VN1 | 12.11.2017 | blue-merle | L. Petrášková, M. Brucknerová |
2 | Třída mladých | pes | Belmondo Yaless Blue | VD3 | 03.03.2017 | tricolor | Lenka Horáková |
3 | Třída mladých | pes | Dusseldorf Fridens | V1, CAJC | 15.06.2017 | tricolor | Aleš Všetečka |
4 | Třída mladých | pes | Chronos Blue Chytrá kráska | V2 | 22.12.2016 | blue-merle | Jaroslava Přibylová DiS. |
5 | Mezitřída | pes | Bandit Julzar | V2, Res.CAC | 11.06.2016 | zlatý | Ivana Válková |
6 | Mezitřída | pes | Bombastic Fridens | V1, CAC | 07.07.2016 | zlatý | Ing. M. Součková, J. Gogolínová |
7 | Mezitřída | pes | Majestueux Arca du Domaine des Emeraudes | V3 | 25.10.2016 | tricolor | L. Petrášková, M. Brucknerová |
8 | Mezitřída | pes | L‘amour en Bleu Lago Benea | nenastoupil | 21.08.2016 | blue-merle | Iveta Bálková |
9 | Mezitřída | pes | Seabiscuit Ever After | V4 | 07.08.2016 | zlatý | Mgr. Lenka Petrášková |
10 | Třída otevřená | pes | Hell Boy from River Agara | V1 | 15.04.2015 | zlatý | Ondřej Rašťák |
11 | Třída otevřená | pes | Hucklebery for Quida Chytrá kráska | VD | 05.04.2016 | tricolor | Jaroslava Přibylová DiS. |
12 | Třída pracovní | pes | Amore Mio New Marton | V1, CAC | 03.12.2009 | zlatý | Emília Vránová |
13 | Třída čestná | pes | Protector Most Majestic | V1 | 11.01.2015 | zlatý | Ing. Martina Součková |
14 | Třída vítězů | pes | Inspire Black du Clos de Sea-Wind | V | 14.06.2013 | tricolor | MVDr. Miroslav Petrík |
15 | Třída vítězů | pes | Jardian Fiery Star Snou Taun | V4 | 10.05.2016 | zlatý | Ing. Martina Součková |
16 | Třída vítězů | pes | Monsolina Mister X | V2, Res.CAC | 08.01.2016 | tricolor | Ivana Kudrová |
17 | Třída vítězů | pes | Morning Glory Ever After | V3 | 21.05.2014 | zlatý | Mgr. Lenka Petrášková |
18 | Třída vítězů | pes | Rendez-Vouz Ever After | V1, CAC, KV, BOB | 22.12.2015 | zlatý | Mgr. Lenka Petrášková |
19 | Třída vítězů | pes | Skabona Kiss‘n Run | V | 22.09.2014 | tricolor | Zdeňka Seligerová |
20 | Třída dorostu | fena | Julzar Desert Rose | VN3 | 06.10.2017 | tricolor | Ing. Terézia Filipová |
21 | Třída dorostu | fena | Nina Ricci Blue du Clos de Windmire | VN4 | 27.09.2017 | blue-merle | MVDr. Miroslav Petrík |
22 | Třída dorostu | fena | Quintesa Black Opal z Dančí louky | N | 28.09.2017 | tricolor | Anna Neuvirtová |
23 | Třída dorostu | fena | Vertigo Ever After | VN2 | 10.10.2017 | tricolor | Mgr. Lenka Petrášková |
24 | Třída dorostu | fena | Why Not Ever After | VN1, Nej. dorost výstavy | 21.10.2017 | zlatá | Marie Gregůrková |
25 | Třída dorostu | fena | Wish for a Kiss Ever After | N | 21.10.2017 | zlatá | Simona Šamanová |
26 | Třída mladých | fena | Connie Finestra | nenastoupila | 25.01.2017 | zlatá | Vlasta Bártová |
27 | Třída mladých | fena | Kayleen Amnis Rhei | V4 | 06.03.2017 | zlatá | MVDr. Miroslav Petrík |
28 | Třída mladých | fena | Monsolana Lovely Cream | V2 | 20.02.2017 | tricolor | Ivana Kudrová |
29 | Třída mladých | fena | Morgain Enchanteress Lago Benea | V | 16.05.2017 | tricolor | Ing. Martina Součková |
30 | Třída mladých | fena | Orina Blue z Dančí louky | V | 12.01.2017 | blue-merle | Anna Neuvirtová |
31 | Třída mladých | fena | Ultimately Ever After | V1, CAJC, BOJ, Jun. vítěz výstavy | 14.05.2017 | tricolor | Lucie Dušková |
32 | Třída mladých | fena | Unique Altair Ever After | V3 | 14.05.2017 | blue-merle | Mgr. Lenka Petrášková |
33 | Mezitřída | fena | Begasuka‘s Pure Joy Penny | V2, Res.CAC | 01.01.2017 | zlatá | Hana Vacířová |
34 | Mezitřída | fena | Kelly Královský dar | VD4 | 03.09.2016 | zlatá | Bc. Miroslava Duchoňová |
35 | Mezitřída | fena | Kismet Královský dar | V3 | 03.09.2016 | zlatá | Simona Segedová |
36 | Mezitřída | fena | Love You Lago Benea | VD | 21.08.2016 | blue-merle | Jitka Gogolínová |
37 | Mezitřída | fena | Jewel of Sea Blondi | V1, CAC, KV, BOS | 17.05.2016 | zlatá | Mgr. Lenka Petrášková |
38 | Třída otevřená | fena | Amber Firefly Mia of Sitija | V2, Res.CAC | 11.06.2014 | zlatá | Svatava Chabičovská DiS. |
39 | Třída otevřená | fena | Bouboulina Fellow of Eternity | V3 | 19.04.2016 | zlatá | Lucie Šumberová |
40 | Třída otevřená | fena | Dallinaire Gift for Julzar | V4 | 14.06.2014 | tricolor | Ing. Terézia Filipová |
41 | Třída otevřená | fena | Dixi z Petřkovických strání | VD | 05.10.2015 | zlatá | Věra Janýšková |
42 | Třída otevřená | fena | Gaya Blue z Dančí louky | VD | 28.04.2014 | blue-merle | Zdeňka Seligerová |
43 | Třída otevřená | fena | Jaize Judy Fatranský sen | V | 12.09.2014 | zlatá | Simona Hudcová |
44 | Třída otevřená | fena | Loretta z Dančí louky | VD | 19.02.2016 | zlatá | Anna Neuvirtová |
45 | Třída otevřená | fena | Love de Luxe Fatranský sen | V1, CAC | 26.02.2015 | zlatá | Miloslav Truksa |
46 | Třída otevřená | fena | Minea Černá Gekarča z Dančí louky | VD | 19.03.2016 | tricolor | Mgr. Zdena Kovářová |
47 | Třída pracovní | fena | Rise And Shine Ever After | V1, CAC | 22.12.2015 | zlatá | Mgr. Lenka Petrášková |
48 | Třída vítězů | fena | Close & Closer To African Gold | V1, CAC | 17.06.2012 | zlatá | Zdeňka Seligerová |
49 | Třída vítězů | fena | Harriet at Ever After | V3 | 01.04.2012 | zlatá | Mgr. Lenka Petrášková |
50 | Třída vítězů | fena | Snowwhite Fridens | V2, Res.CAC | 13.11.2015 | blue-merle | Aleš Všetečka |
51 | Třída veteránů | fena | Mandane‘s New Star to African Gold | V1, BOV | 18.12.2009 | zlatá | Hana Vacířová |
Kolie krátkosrstá
K. č. | Třída | Pohl. | Jméno | Výsledek | Narozen | Barva | Majitel |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | Třída mladých | pes | B. B. King Molinari | V2 | 20.05.2017 | zlatý | JUDr. Iveta Němcová |
53 | Třída mladých | pes | Fergy Tery Gopo | V1, CAJC, BOJ | 11.02.2017 | zlatý | Eva Majerová |
54 | Mezitřída | pes | Cimrman Rafrabela | V1, CAC | 14.11.2016 | tricolor | Věra Koucká |
55 | Třída otevřená | pes | Buddy Amico di Boemia | V3 | 16.08.2015 | tricolor | Eliška Hotovcová |
56 | Třída otevřená | pes | Dante Ler Gopo | V4 | 06.10.2015 | tricolor | Martina Skřebská |
57 | Třída otevřená | pes | Kalimero Leneli | VD | 20.01.2016 | blue-merle | Bc. Věra Loužecká |
58 | Třída otevřená | pes | Kristian Leneli | V2, Res.CAC | 20.01.2016 | tricolor | Mgr. Jarmila Bartošová |
59 | Třída otevřená | pes | Valley Krásná louka | V1, CAC | 15.05.2015 | zlatý | Eva Gadeová |
60 | Třída pracovní | pes | Cu-Chaorach Treun Soroli | V1, CAC | 27.02.2015 | zlatý | Edita Vraspírová |
61 | Třída vítězů | pes | Ch. Dantés vom Feueropal | V1, CAC, KV, BOS | 28.02.2016 | tricolor | Renáta Novotná |
62 | Třída veteránů | pes | C.I.B. Brontés Bohemia Elenor | nenastoupil | 14.03.2010 | tricolor | Renáta Novotná |
63 | Třída štěňat | fena | Ada Smooth of Drystream | VN1 | 22.12.2017 | zlatá | Petra Hanková |
64 | Třída mladých | fena | Annemarry Strambery | V2 | 17.02.2017 | zlatá | Lenka Štramberská |
65 | Třída mladých | fena | Bonnie Baker Molinari | V3 | 20.05.2017 | zlatá | Barbora Malénková Molinová |
66 | Třída mladých | fena | Gizzy Bet Gopo | V1, CAJC | 25.03.2017 | tricolor | Dagmar Holíková |
67 | Mezitřída | fena | Alhambra Smooth County | V | 26.10.2016 | zlatá | Ing. Eva Gabrielová Ph.D. |
68 | Mezitřída | fena | Amygdala Smooth County | V3 | 26.10.2016 | zlatá | Michal Drápal |
69 | Mezitřída | fena | Ať Má Štěstí od Máničky | V4 | 03.10.2016 | blue-merle | Martina Zbožínková Ježková |
70 | Mezitřída | fena | Fanny Vera Gopo | V1, CAC | 11.02.2017 | zlatá | Dagmar Holíková |
71 | Mezitřída | fena | Jch. Wifi Krásná louka | V2, Res.CAC | 27.06.2016 | zlatá | Lucie Cvrkalová |
72 | Třída otevřená | fena | Audrey Smooth County | V3 | 26.10.2016 | zlatá | Helena Blaťáková |
73 | Třída otevřená | fena | Blacky Star Katri White | V2, Res.CAC | 27.06.2016 | tricolor | Vlasta Říhová |
74 | Třída otevřená | fena | Imalaya Gold of Connemara's Highlands | V1, CAC, KV, BOB, Vítěz výstavy | 06.02.2013 | zlatá | Ing. Eva Gabrielová Ph.D. |
75 | Třída vítězů | fena | Cesmina Vera Gopo | V1, CAC | 06.04.2014 | tricolor | MUDr. Eva Čurlejová |
Šeltie
K. č. | Třída | Pohl. | Jméno | Výsledek | Narozen | Barva | Majitel |
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | Třída štěňat | pes | Mystic Moravské srdce | VN1 | 05.12.2017 | zlatý | Zuzana Švecová |
77 | Třída dorostu | pes | Uriáš Lenfir | N1 | 10.10.2017 | zlatý | Bc. Jana Kleiblová |
78 | Třída mladých | pes | Newton z Otvovické skály | V1 | 08.05.2017 | tricolor | Tomáš Staněk |
79 | Mezitřída | pes | Shining Charm Timoty | VD2 | 30.10.2016 | bicolor | Hana Kalubcová |
80 | Mezitřída | pes | Yart - Black ze Shetlandů | V1 | 25.05.2016 | tricolor | Marie Linartová |
81 | Třída otevřená | pes | Apache Darnika | V3 | 31.05.2015 | zlatý | Eva Drdlová |
82 | Třída otevřená | pes | Be Happy z Barbořinského vršku | V1, CAC | 30.06.2013 | zlatý | Kateřina Šušlíková |
83 | Třída otevřená | pes | Caronlea Whiskey in The Jar | V2, Res.CAC | 07.05.2016 | tricolor | Milan Šperlík |
84 | Třída otevřená | pes | Daring Alkyra | V4 | 27.12.2014 | tricolor | Kateřina Šefčíková |
85 | Třída otevřená | pes | Japp Moravské srdce | V | 31.05.2015 | tricolor | Ing. Vlasta Švestková |
86 | Třída pracovní | pes | Bane nad Stádem koní | VD3 | 30.03.2016 | blue-merle | Eliška Černá |
87 | Třída pracovní | pes | Cir Prince z Ranče Freiher | VD2 | 14.04.2016 | tricolor | Tereza Pochylá |
88 | Třída pracovní | pes | Old Surehand Chancy Remus | V1, CAC | 27.03.2012 | zlatý | Barbora Hradilová |
89 | Třída vítězů | pes | Mekky Želečské vrchy | V1, CAC, KV, BOS | 03.04.2014 | zlatý | Bc. Aneta Dostálová |
90 | Třída vítězů | pes | Jch. Xvilda Chancy Remus | V2, Res.CAC | 24.10.2015 | zlatý | Bc. Eva Vávrová |
91 | Třída veteránů | pes | My Grand Black Illusion Navarette | V1 | 29.12.2008 | tricolor | Miroslava Lanšperková |
92 | Třída štěňat | fena | Golden Aniks Teja Dlja Bohemia Classic | VN1, Nej. štěně výstavy | 12.01.2018 | zlatá | Milan Šperlík |
93 | Třída štěňat | fena | Goldilocks Fort Fox | VN2 | 08.01.2018 | zlatá | Ing. Vlasta Lišková |
94 | Třída dorostu | fena | Especially Elegance ze Shetlandů | N2 | 20.10.2017 | blue-merle | Jana Krušandlová |
95 | Třída dorostu | fena | Ulrika Lenfir | VN1 | 10.10.2017 | zlatá | Bohuslav Klemsa |
96 | Třída mladých | fena | Amber Araja ze Shetlandů | V3 | 10.04.2017 | zlatá | Petr Krhut |
97 | Třída mladých | fena | April Babe ze Shetlandů | V | 10.04.2017 | zlatá | Jana Najdková |
98 | Třída mladých | fena | Beauty Princess Everlasting Lucky-Luke Star | V | 03.03.2017 | zlatá | Mgr. Petra Jurečková |
99 | Třída mladých | fena | Bi-Blue Bellinda ze Shetlandů | V | 20.04.2017 | blue-merle | Pavla Sedlmajerová |
100 | Třída mladých | fena | Black Delight Maidenhead | V2 | 09.03.2017 | zlatá | Ivana Bočková |
101 | Třída mladých | fena | Caramell Lady ze Šťastné planety | V | 12.04.2017 | zlatá | Bc. Radek Hlavinka |
102 | Třída mladých | fena | Elizabeth Cotten al Bader | V4 | 12.07.2017 | blue-merle | Denisa Jonášová |
103 | Třída mladých | fena | Grace z Vážanského dvorečku | V | 07.06.2017 | tricolor | Gabriela Dřínovská |
104 | Třída mladých | fena | Kit Kat z Heřmanova dvora | V | 15.05.2017 | tricolor | Bc. Michaela Heřmanová |
105 | Třída mladých | fena | Rus Marlins Claudia for Bohemia Classic | V1, CAJC, BOJ | 13.03.2017 | blue-merle | Milan Šperlík |
106 | Třída mladých | fena | Rus Marlins Lite Breeze | nenastoupila | 23.03.2017 | zlatá | Milan Šperlík |
107 | Mezitřída | fena | Bagietka Serenczas | V | 27.10.2016 | zlatá | Bc. Aneta Dostálová |
108 | Mezitřída | fena | Flera Bella Cambria | V | 29.11.2016 | tricolor | Tereza Pašková |
109 | Mezitřída | fena | Florencie z Karlova hrádku | V | 28.10.2016 | blue-merle | Ivana Musílková |
110 | Mezitřída | fena | Her Majestic ze Skalní vyhlídky | V4 | 25.07.2016 | zlatá | Ing. H. Reichertová, E Kalendová |
111 | Mezitřída | fena | Iris z Pozdeňské vísky | VD | 08.12.2016 | zlatá | Dana Motyčková |
112 | Mezitřída | fena | Kalliopé z Ďáblovy studánky | V3 | 16.05.2016 | zlatá | Ilona Sorner |
113 | Mezitřída | fena | Layland Mishel | V | 01.12.2016 | zlatá | Hana Kalubcová |
114 | Mezitřída | fena | Sheila Stříbrné doly | V2, Res.CAC | 16.09.2016 | zlatá | Karel Šolc |
115 | Mezitřída | fena | Uvertyura Show Elveras | V1, CAC, KV, BOB | 01.12.2016 | tricolor | Helena Lindaurová |
116 | Třída otevřená | fena | Cleopatra z Karlova hrádku | V | 25.12.2014 | blue-merle | Ivana Musílková |
117 | Třída otevřená | fena | De Luxe Lady Kamenitá stráň | V2, Res.CAC | 16.01.2014 | zlatá | Antonie Vašíčková |
118 | Třída otevřená | fena | Gita spod Svoradovej jaskyne | V | 02.11.2016 | zlatá | Bohuslav Klemsa |
119 | Třída otevřená | fena | Kassandra Moravské srdce | V4 | 04.04.2016 | blue-merle | Veronika Habrová |
120 | Třída otevřená | fena | Kassiopeia z Ďáblovy studánky | V1, CAC | 16.05.2016 | zlatá | Hana Švecová |
121 | Třída otevřená | fena | Laskonka z Otvovické skály | VD | 11.05.2015 | blue-merle | Miroslava Lanšperková |
122 | Třída otevřená | fena | Rozárka Stříbrné doly | V | 01.10.2015 | blue-merle | Ivana Bočková |
123 | Třída otevřená | fena | Volga Winner Idea Fix for Rus Marlins | V3 | 12.10.2014 | blue-merle | Milan Šperlík |
124 | Třída otevřená | fena | Xlove Chancy Remus | V | 24.10.2015 | zlatá | Bc. Eva Vávrová |
125 | Třída otevřená | fena | Zara Gold z Vesničky u hranic | nenastoupila | 11.11.2015 | zlatá | Bc. Tamara Černá |
126 | Třída pracovní | fena | Eroica Sol Oriens | V1, CAC | 06.03.2015 | blue-merle | Mgr. Petra Ocetková |
127 | Třída vítězů | fena | Gold Fever z Ďáblovy studánky | V1, CAC | 02.03.2015 | zlatá | Mlada Svobodová |
128 | Třída vítězů | fena | Cherry Cherry Lady z Heřmanova dvora | V2, Res.CAC | 19.09.2016 | zlatá | Bc. Michaela Heřmanová |
129 | Třída veteránů | fena | Carioca Sol Oriens | V2 | 01.07.2008 | tricolor | Mgr. Petra Ocetková |
130 | Třída veteránů | fena | Odysea z Karlova hrádku | V1, BOV, Nej. veterán výstavy | 16.04.2008 | blue-merle | Ivana Musílková |