Iris
Moravskoslezský klub chovatelů collií a sheltií, z.s.

Floracanis Olomouc - 3.9.2022

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Petra Márová

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Petra Márová

Šeltie - rozhodčí: Petra Márová

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
290 Třída mladých Drostan Waxa Gold Ra-Coll Marek Čapka CZ.svg VD2
291 Třída mladých Stark z Beskydských pastvin Blažena Jiříčková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
292 Mezitřída Corisian Paris by Moonlight Corisian Hana Vacířová CZ.svg V2, r.CAC
293 Mezitřída Zolli z Dančí louky Kateřina Zbranková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
294 Třída otevřená Kendy for Quidara Chytrá kráska Jaromír Vachutka CZ.svg VD1
295 Třída vítězů Baden-Baden Mapira Jitka Varmužová CZ.svg VD1
296 Třída štěňat Hallmark Ever After Jaromír Vachutka CZ.svg VN1
297 Třída mladých Dolce Bella Vita Krása Polabí Barbora Zajíčková CZ.svg V2
298 Třída mladých Henrietta Gold Karino Bohemia Jaromír Vachutka CZ.svg V1, CAJC
299 Třída mladých Siriane Fredina Agi Yveta Švendová CZ.svg ABS
300 Mezitřída Aisha Aila Srdce smečky Šárka Burešová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
301 Mezitřída Athea Dominance Martin Koriťák CZ.svg V2, r.CAC
302 Mezitřída Lara Blue Chytrá kráska Martin Novák CZ.svg V3
303 Třída otevřená Fanny Šenovská perla Simona Hudcová CZ.svg VD2
304 Třída otevřená Qwentina Fredina Agi Ella Lernbecherová CZ.svg V1
305 Třída vítězů Androma Hortensie Hot Kiss Androma Miroslava Duchoňová CZ.svg V1, CAC

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
306 Třída štěňat Laki Lomo Gopo Zlatuše Juráňová CZ.svg VN1
307 Třída mladých Bakari Skalský vrch Radka Bradáčová CZ.svg VD1
308 Mezitřída Coolíšek Elentudas Eva Směšná CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
309 Třída dorostu Calla z Modrého království Marie Vojtková CZ.svg VN1
310 Třída mladých Andalucía Rescue Paw Linda Chýlková CZ.svg VD3
311 Třída mladých Belanny Skalský vrch Blanka Spáčilová CZ.svg V2
312 Třída mladých Drosera Wide Park Martina Hájková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
313 Mezitřída Ava Rose Čertův kvítek Kateřina Zářecká CZ.svg V1, CAC, NV
314 Třída otevřená Cukřenka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V1, CAC
315 Třída pracovní Diamondfox Gift of Glory Kateřina Zářecká CZ.svg ABS
316 Třída vítězů Blue Pirri Martheline Květoslava Kouřilová CZ.svg V1, CAC
317 Třída veteránů BALTIKA z Mošnova Marie Vojtková CZ.svg V2
318 Třída veteránů Chovej Mě Leneli Květoslava Kouřilová CZ.svg V3
319 Třída veteránů Chyť Si Mě Leneli Dagmar Laníková CZ.svg V1, BOV

Šeltie

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
365 Třída dorostu Amazing Face ze Shetlandů Hana Kalubcová CZ.svg N1
366 Třída mladých Armani pod Liščí horou Kateřina Šímová CZ.svg V1, CAJC, BOS
367 Třída mladých Edgar Stříbrná půlnoc Sylva Turková CZ.svg ABS
368 Třída mladých Jeremy Fatranský sen Michaela Janová CZ.svg V2
369 Třída mladých Rapper Moravské srdce Jana Havlíčková CZ.svg V3
370 Třída mladých Remus Blue z Vesničky u hranic Jakub Olšák CZ.svg VD4
371 Mezitřída Happy Hero Mondeo Jitka Kovaříková CZ.svg V1
372 Třída otevřená Aramis z Leče u Karlštejna Jitka Kovaříková CZ.svg V1, CAC, NV
373 Třída otevřená Marlon Moravské srdce Jana Havlíčková CZ.svg V2, r.CAC
374 Třída otevřená Niki Lauda von Schnappi Schnapp Alena Hoňková CZ.svg NE
375 Třída dorostu Adelaida Bushy Joy Lenka Brhlová CZ.svg VN2
376 Třída dorostu Yupí Ymppi Manepo Ideál Petra Prokopová CZ.svg VN1
377 Třída mladých Hanami Bohemia Classic Martina Kučerová CZ.svg V1, CAJC
378 Třída mladých Chicky Královský dar Jindřiška Jelínková CZ.svg V2
379 Třída mladých Juliette Chřibské polesí Petra Němčeková CZ.svg V3
380 Třída mladých Milady Beautiful Secrets Beautiful Secrets Hana Hložánková CZ.svg ABS
381 Třída mladých VANITY VEIL II. Fatranský sen Ludmila Renáčová CZ.svg VD4
382 Mezitřída Beautiful Bianka Amulet Udachi Hana Kalubcová CZ.svg VD1
383 Mezitřída Elegance z Faustovy zahrádky Alena Frankovičová CZ.svg ABS
384 Třída otevřená Arwen Like the Dream Pavel Řehák CZ.svg VD
385 Třída otevřená Bonnie Lee Castle Lenka Němčeková CZ.svg V2, r.CAC
386 Třída otevřená Eleanora od Bezdynky Lenka Brhlová CZ.svg VD
387 Třída otevřená Gwendolyn Maralumi Jana Čechová CZ.svg VD
388 Třída otevřená Narella Moravské srdce Eva Staňková CZ.svg V4
389 Třída otevřená Primula Moravské srdce Eva Staňková CZ.svg V3
390 Třída otevřená Wild Rose z Ďáblovy studánky Petra Ocetková CZ.svg V1, CAC
391 Třída otevřená Zaira Zlatá fantázia Natálie Mikulová CZ.svg VD
392 Třída vítězů Andromeda z Vepalu Hana Švecová CZ.svg ABS
393 Třída vítězů Koralina Van-Bery Kateřina Smolková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
394 Třída vítězů Reiki von Schnappi Schnapp Žaneta Lokvencová CZ.svg V2, r.CAC