Iris
Moravskoslezský klub chovatelů collií a sheltií, z.s.

Klubová výstava s CAC, bez KV - Klub chovatelů collií a sheltií
1.5.2022

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Joanna Adamowska

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Joanna Adamowska

Šeltie - rozhodčí: Anna Redlicka

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
1 Třída mladých Bright Moonlight from Cherrybblossom Dream Jitka Gogolínová CZ.svg V4
2 Třída mladých Dexter by Design Magic True Love Daniel Smisek CZ.svg V3
3 Třída mladých Infinity Of Love Camaro Kamila Palo CZ.svg V2
4 Třída mladých MAJOR POINT MARKOFF Martina Součková CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
5 Třída mladých Nesquik Gold od Dennynky Eva Gotvaldová CZ.svg V
6 Mezitřída Catch Me Magic True Love Zdeněk Adamec CZ.svg V2, r.CAC
7 Mezitřída Damien Nymburská Venuše Renata Maršálková CZ.svg V3
8 Mezitřída Dragon Fire & Blood Niarra Dana Toušková CZ.svg V1, CAC
9 Mezitřída Marvin Královský dar Miroslava Fišerová CZ.svg V4
10 Třída otevřená Celestin od Hamerského rybníka Jiří Jakl CZ.svg V1, CAC, Nejlepší pes
11 Třída otevřená Clondarf Jewel z Bohušova vrchu Ivana Řeháková CZ.svg V3
12 Třída otevřená Dayton Dion Plácek pod strání Šárka Mídová CZ.svg V4
13 Třída otevřená Do You Know Who I Am Niarra Dobromila Sucháčková CZ.svg V2, r.CAC
14 Třída otevřená Edgar z Černostudničního vrchu Zdeněk Adamec CZ.svg VD
15 Třída otevřená Night Life from River Agara Šárka Mídová CZ.svg VD
16 Třída vítězů Most-Majestic Protector Martina Součková CZ.svg V1, CAC
17 Třída veteránů Arpad Gold Vorašif Radka Korábečná CZ.svg V3
18 Třída veteránů Born For Agara And African Gold Tomáš Knedlhans CZ.svg V1
19 Třída veteránů Nyitramenti Mr.May Dagmar Vetišková CZ.svg V2
20 Třída čestná Skabona Kiss'N Run Zdeňka Seligerová CZ.svg V1
21 Třída štěňat Cally Lily Altyn-Tagh Ivana Řeháková CZ.svg VN2
22 Třída štěňat Good omens Ever After Lucia Novakova CZ.svg VN1
23 Třída dorostu Exclusive Wow Effect Niarra Lucie Svobodová CZ.svg VN1
24 Třída mladých Angel Aratea Jana Čiháková CZ.svg V
25 Třída mladých Himalaia Harmonia Plácek pod strání Petra Mecerová CZ.svg V
26 Třída mladých IN TOUCH OF L´Occita Celestial Glamour Marcela Váchová CZ.svg V4
27 Třída mladých Miracle for Agara of Sherborne Tomáš Knedlhans CZ.svg V1, CAJC
28 Třída mladých Nessy Black od Dennynky Monika Setichovská CZ.svg V3
29 Třída mladých Pallas Athéna Lago Benea Tereza Šírová CZ.svg VD
30 Třída mladých Phoebe Witch Lago Benea Jitka Gogolínová CZ.svg V
31 Třída mladých Quick to Love Lago Benea Jitka Gogolínová CZ.svg V2
32 Mezitřída Athea Dominance Martin Koriťák CZ.svg V3
33 Mezitřída Cassie Magic True Love Daniela Šůnová CZ.svg V2, r.CAC
34 Mezitřída HER MAJESTY EUPHORIA Celestial Glamour Marcela Váchová CZ.svg V4
35 Mezitřída Maddie Královský dar Roman Vebr CZ.svg V1, CAC, Nejlepší fena
36 Třída otevřená Androma Hortensie Hot Kiss Androma Miroslava Duchoňová CZ.svg V4
37 Třída otevřená Ellí z Černostudničního vrchu Antonín Macášek CZ.svg V
38 Třída otevřená Imperial Icon Ronna Bohemia Lenka Jandová CZ.svg V3
39 Třída otevřená Mia Gold od Dennynky Monika Setichovská CZ.svg V1, CAC
40 Třída otevřená Nyitramenti The Rising Sun Kristina Gajdoštíková CZ.svg VD
41 Třída otevřená Pretty Girl Leawrey Libuše Kucková CZ.svg V2, r.CAC
42 Třída otevřená Zara Phillips Dominance Vladimír Špírek CZ.svg VD
43 Třída vítězů Beauty Lady Magic True Love Zdeňka Seligerová CZ.svg V2, r.CAC
44 Třída vítězů Dragon in the Sky Niarra Hana Vančová CZ.svg V1, CAC
45 Třída veteránů Fixed Idea from River Agara Tomáš Knedlhans CZ.svg V1, BOB, BOV
46 Třída veteránů Gaya Blue z Dančí louky Zdeňka Seligerová CZ.svg V3
47 Třída veteránů Maud z Beskydských pastvin Martyn Mitter CZ.svg V2
48 Třída čestná Xtravagant Ever After Martina Součková CZ.svg V1

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
49 Třída mladých Achilles Gold Foam Days Kateřina Šebková Černá CZ.svg V1, CAJC
50 Třída mladých Confluentes Molinari Václava Hejnarová CZ.svg VD4
51 Třída mladých Curt Cobain Fox Den Jarmila Bartošová CZ.svg V3
52 Třída mladých Navajo Bila Kaífa Anna Staříková CZ.svg V2
53 Mezitřída Vision of King Legend of Camelot's Legend of Camelot's Zuzana Berian CZ.svg VD1
54 Třída otevřená Argante Sisaty Anyaru Eva Linkeová CZ.svg ABS
55 Třída otevřená Liverpool Bila Kaífa Markéta Sochorová CZ.svg VD2
56 Třída otevřená Lugh Little Prince Smart Love Barbora Tůmová CZ.svg V1, CAC, BOB, Nejlepší pes
57 Třída vítězů Amundsen Elentudas Martina Vyhlídková CZ.svg V1, CAC
58 Třída vítězů Deo-Ghreine Grad Soroli Štěpánka Veselá CZ.svg V3
59 Třída vítězů Mighty's Spring Meadow Tier Tirion Pavel Čermák CZ.svg V2, r.CAC
60 Třída dorostu Drosera Wide Park Martina Hájková CZ.svg VN1
61 Třída mladých Amaya of Pine Valley Hana Hobzikova CZ.svg VD
62 Třída mladých Ava Rose Čertův kvítek Kateřina Zářecká CZ.svg V
63 Třída mladých Callisia Wide Park Jan Vojtíšek CZ.svg ABS
64 Třída mladých Coffee Smart Beauty Karolina Svobodová CZ.svg VD
65 Třída mladých Cukřenka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V4
66 Třída mladých Hellen z Tau'Ri Šárka Hurtová CZ.svg ABS
67 Třída mladých Navarra Bila Kaífa Andrea Rückschlossová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
68 Třída mladých Olympia Bila Kaífa Dita Ungerová CZ.svg V3
69 Mezitřída Fatra Citt Fun dog Andrea Procházková CZ.svg D
70 Třída otevřená Aileen Energy - Spirit Markéta Pavlíčková CZ.svg V3
71 Třída otevřená Amálka z Ranče pod Hůrkou Kateřina Šebková Černá CZ.svg V1, CAC
72 Třída otevřená Anabelle Big Bang Bohemia Adéla Duchečková CZ.svg V2, r.CAC
73 Třída otevřená Crazy Merlin Long smile Petra Křenková CZ.svg VD
74 Třída otevřená Charisma Vera Gopo Klára Švarcová CZ.svg V
75 Třída otevřená Queen Leneli Lenka Fránková CZ.svg V4
76 Třída pracovní Amazonka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V1, CAC, Nejlepší fena
77 Třída pracovní Diamondfox Gift of Glory Kateřina Zářecká CZ.svg VD2
78 Třída vítězů Borůvka Elentudas Martina Vyhlídková CZ.svg V1, CAC
79 Třída veteránů Tia Krásná louka Jaroslav Bílý CZ.svg V1, BOS, BOV
80 Třída čestná Chyť Si Mě Leneli Dagmar Laníková CZ.svg V1
157 Mezitřída Marbella Bila Kaífa Zuzana Gilarová CZ.svg NE

Šeltie

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
81 Třída štěňat Benjamínek Stříbrné doly Veronika Černá CZ.svg VN1
82 Třída dorostu Haulani od Přelícké zvonice Michaela Štemprokova CZ.svg VN1
83 Třída mladých Archie z Oharců Markéta Hronová CZ.svg V4
84 Třída mladých Bismarck Otto Čtyři řeky Lenka Ottová CZ.svg ABS
85 Třída mladých Bombadil ze Smrkovského dvora Sára Malá CZ.svg VD
86 Třída mladých Eddie z Diouškova ráje Anna Vlasáková CZ.svg VD
87 Třída mladých Gagarin Bohemia Classic Kateřina Dušková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
88 Třída mladých Maylo Kevin Van-Bery Zdenka Sosnová CZ.svg VD
89 Třída mladých Mrazík z Karlova hrádku Jana Hubáčková CZ.svg V2
90 Třída mladých Tori z Benešovské zahrady Ladislav Crha CZ.svg V3
91 Mezitřída Christian Zahrada dětí Blanka Kolaříková CZ.svg V2
92 Mezitřída Idol of Heart ze Smrčkova dvora Kristýna Vlachová CZ.svg VD
93 Mezitřída Krteček z Karlova hrádku Hana Kulvajtová CZ.svg V4
94 Mezitřída Lucifírek z Karlova hrádku Martina Svatá CZ.svg V3
95 Mezitřída Ying Gold Modrý dukát Jan Škoda CZ.svg V1
96 Třída otevřená Aero Dynamic z Ranche na Hranici Kristýna Červínová CZ.svg V3
97 Třída otevřená Ayrton Breembark Petra Vaverková CZ.svg VD
98 Třída otevřená Benefit z Ďáblovy studánky Věra Dubská CZ.svg V1, CAC, BOS, Nejlepší pes
99 Třída otevřená Kai Beryll Kane Van-Bery Veronika Vyšohlídová CZ.svg VD
100 Třída otevřená Kean Blue Van-Bery Petra Spilková CZ.svg V2, r.CAC
101 Třída otevřená Kryštufek z Karlova hrádku Ilona Kasková CZ.svg V
102 Třída otevřená Pretty Dream ze Shetlandů Evgeniy Kalinin CZ.svg VD
103 Třída otevřená Trust in Me Koryfej Eva Chmelíková CZ.svg V4
104 Třída vítězů Alex Ima Bohemia Gabriela Vlková CZ.svg V1, CAC
105 Třída vítězů Be My Hero SkyFalls Angels Dana Haklová CZ.svg ABS
106 Třída vítězů Honey Bunny z Arcamony Pavlína Miřátská CZ.svg V2, r.CAC
107 Třída veteránů Damon Modrá odysea Michaela Štemprokova CZ.svg V1
108 Třída veteránů Mekky Želečské vrchy Aneta Dostálová CZ.svg V2
109 Třída štěňat Bibien Stříbrné doly Ivana Bočková CZ.svg VN1
110 Třída štěňat Twinkie ze Sedlmajerovy vily Tereza Hradecká CZ.svg ABS
111 Třída dorostu Fiery Phoenix Dancing in the wind Jitka Rejnová CZ.svg ABS
112 Třída dorostu Odeta z Pozdeňské vísky Dana Motyčková CZ.svg VN1
113 Třída dorostu Ofélie z Pozdeňské vísky Karol Bolemant CZ.svg VN2
114 Třída mladých Alessia z Oharců Renata Kubecová CZ.svg VD
115 Třída mladých Amber pod Liščí horou Žaneta Lokvencová CZ.svg VD
116 Třída mladých Arya Wishes Doll Gabriela Vlková CZ.svg V
117 Třída mladých Awi Aura Modrá tečka Iva Blahová CZ.svg V3
118 Třída mladých BAY ABY Vesca Montana BOO Mimo Layll Martyn Mitter CZ.svg V4
119 Třída mladých Bounty Čtyři řeky Veronika Dufková CZ.svg VD
120 Třída mladých Claire Alkaveja Alena Böhmová CZ.svg ABS
121 Třída mladých DieDie Black Modrý dukát Kateřina Dušková CZ.svg D
122 Třída mladých Hanami Bohemia Classic Martina Kučerová CZ.svg V1, CAJC
123 Třída mladých Happinka Mondeo Lucie Bělinová CZ.svg V2
124 Třída mladých Leslie Lara Van-Bery Jana Vaitová CZ.svg VD
125 Třída mladých Lovely Miracle Merli Van-Bery Jiří Herbst CZ.svg VD
126 Třída mladých Magic Lessie Van-Bery Erika Lincová CZ.svg ABS
127 Třída mladých Mariah Carey Van-Bery Alice Kubaníková CZ.svg VD
128 Třída mladých Vivian Ward z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V
129 Třída mladých Xantyléna Manepo Ideál Ivana Bočková CZ.svg V
130 Třída mladých Zoja Gold Modrý dukát Zuzana Junová CZ.svg VD
131 Mezitřída BEYOND BEAUTY Deena's Victory Pavla Schneiderová CZ.svg VD
132 Mezitřída Brazilie v Krásném údolí Jitka Maroušková CZ.svg V3
133 Mezitřída Daisy z Leče u Karlštejna Pavel Bulan CZ.svg VD
134 Mezitřída Darsi Angel Otevřené srdce Hana Malášková CZ.svg V2, r.CAC
135 Mezitřída Diana z Leče u Karlštejna z Leče u Karlštejna Veronika Ellederová CZ.svg V4
136 Mezitřída Happiness Smile Angel Veronika Broulíková CZ.svg VD
137 Mezitřída Unlocked Love z Heřmanova dvora Michaela Heřmanová CZ.svg V1, CAC, BOB, Nejlepší fena
138 Mezitřída Waikiki Way Manepo Ideál Ivana Bočková CZ.svg VD
139 Třída otevřená Angel Agnes Daisy of Highland Ilona Sorner CZ.svg V2, r.CAC
140 Třída otevřená Asi Agent Arnak Kateřina Dušková CZ.svg VD
141 Třída otevřená Bája Kavkazský lev Petr Kovář CZ.svg VD
142 Třída otevřená Diadem Adhara Dancing in the wind Jitka Rejnová CZ.svg VD
143 Třída otevřená Disney Eriien Aneta Šimotová CZ.svg DIS
144 Třída otevřená Charleen Zahrada dětí Žaneta Lokvencová CZ.svg VD
145 Třída otevřená Ice Princess Maggie Van-Bery VERONIKA Beranová CZ.svg V1, CAC
146 Třída otevřená IMAGINE Maradriam Maradriam Markéta Hudcová CZ.svg V4
147 Třída otevřená Karin z Vrchovinské stráně Sára Malá CZ.svg V3
148 Třída vítězů Andromeda z Vepalu Hana Švecová CZ.svg V3
149 Třída vítězů Dee Dee z Arcamony Eva Fialová CZ.svg V1, CAC
150 Třída vítězů Fine Design ze Skalní vyhlídky Jitka Rejnová CZ.svg V
151 Třída vítězů Reiki von Schnappi Schnapp Žaneta Lokvencová CZ.svg V4
152 Třída vítězů Sheila Stříbrné doly Karel Šolc CZ.svg V2, r.CAC
153 Třída veteránů Abbi Zahrada dětí Karel Šolc CZ.svg V3
154 Třída veteránů Altamira Shetlandská hvězda Kateřina Pánková CZ.svg V1, BOV
155 Třída veteránů Be My Dream Sněžný tygr Renáta Pesrová CZ.svg ABS
156 Třída veteránů Sugar Baby ze Skalní vyhlídky Zdeňka Barboříková CZ.svg V2