Iris
Moravskoslezský klub chovatelů collií a sheltií, z.s.

Klubová výstava s KV - Klub chovatelů collií a sheltií
30.4.2022

Kolie dlouhosrstá - rozhodčí: Anna Redlicka

Kolie krátkosrstá - rozhodčí: Anna Redlicka

Šeltie - rozhodčí: Joanna Adamowska

Kolie dlouhosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
1 Třída mladých Boris Srdce smečky Martina Štěpančičová CZ.svg V2
2 Třída mladých Bright Moonlight from Cherrybblossom Dream Jitka Gogolínová CZ.svg VD
3 Třída mladých Fabio z Černostudničního vrchu Helena Škodová CZ.svg VD
4 Třída mladých Infinity Of Love Camaro Kamila Palo CZ.svg VD
5 Třída mladých MAJOR POINT MARKOFF Martina Součková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
6 Třída mladých Nesquik Gold od Dennynky Eva Gotvaldová CZ.svg V4
7 Třída mladých Nobel Královský dar Radek Ryvola CZ.svg V3
8 Mezitřída Catch Me Magic True Love Zdeněk Adamec CZ.svg VD3
9 Mezitřída Dragon Fire & Blood Niarra Dana Toušková CZ.svg VD2
10 Mezitřída Marvin Královský dar Miroslava Fišerová CZ.svg VD4
11 Mezitřída Top Be Best Monsolana Zuzana Valníčková CZ.svg VD1
12 Třída otevřená Celestin od Hamerského rybníka Jiří Jakl CZ.svg VD
13 Třída otevřená Clondarf Jewel z Bohušova vrchu Ivana Řeháková CZ.svg V2, r.CAC
14 Třída otevřená Crown Royal z Bohušova vrchu Leona Nováková CZ.svg V1, CAC
15 Třída otevřená Dawning Hope z Bohušova vrchu Radek Ryvola CZ.svg VD
16 Třída otevřená Do You Know Who I Am Niarra Dobromila Sucháčková CZ.svg V3
17 Třída otevřená Elusive Enchantment z Bohušova vrchu Adéla Bukovicová CZ.svg V4
18 Třída otevřená Nightrider Leawrey Libuše Kucková CZ.svg VD
19 Třída vítězů Monte Carlo Monsolana Ivana Kudrová CZ.svg V3
20 Třída vítězů Most-Majestic Protector Martina Součková CZ.svg V1, CAC, BOS, Klubový vítěz
21 Třída vítězů Skabona Kiss'N Run Zdeňka Seligerová CZ.svg V2, r.CAC
22 Třída veteránů Arpad Gold Vorašif Radka Korábečná CZ.svg V2
23 Třída veteránů Born For Agara And African Gold Tomáš Knedlhans CZ.svg V1
24 Třída čestná Nyitramenti Mr.May Dagmar Vetišková CZ.svg V1
25 Třída štěňat Butterfly Bohemia max Míla Červenková CZ.svg N4
26 Třída štěňat Cally Lily Altyn-Tagh Ivana Řeháková CZ.svg VN2
27 Třída štěňat Cinnamon roll Altyn-Tagh Kateřina Fikejzová CZ.svg VN3
28 Třída štěňat Good omens Ever After Lucia Novakova CZ.svg VN1
29 Třída dorostu Exclusive Wow Effect Niarra Lucie Svobodová CZ.svg VN1
30 Třída dorostu Fortune Doll Monsolana Zuzana Valníčková CZ.svg VN2
31 Třída mladých Ambra Ava Srdce smečky Radek Ryvola CZ.svg V3
32 Třída mladých Bluebeery Srdce smečky Srdce smečky Iveta Součková CZ.svg VD
33 Třída mladých Desideria de Draco Magic True Love Radek Šerý CZ.svg VD
34 Třída mladých Ellaris Rival In Blue Monsolana Monsolana Kateřina Fikejzová CZ.svg VD
35 Třída mladých Florra z Černostudničního vrchu Michal Tomáš CZ.svg VD
36 Třída mladých Himalaia Harmonia Plácek pod strání Petra Mecerová CZ.svg V2
37 Třída mladých Miracle for Agara of Sherborne Tomáš Knedlhans CZ.svg V1, CAJC
38 Třída mladých Nessy Black od Dennynky Monika Setichovská CZ.svg VD
39 Třída mladých Pallas Athéna Lago Benea Tereza Šírová CZ.svg D
40 Třída mladých Quick to Love Lago Benea Jitka Gogolínová CZ.svg V4
41 Třída mladých Starshine Denfris Lenka Batista de la Rosa CZ.svg VD
42 Mezitřída Arwen Aurelia Srdce smečky Iveta Součková CZ.svg VD
43 Mezitřída Athea Dominance Martin Koriťák CZ.svg V4
44 Mezitřída Bonnie Black Lussy z Labského údolí Eva Koucká CZ.svg VD
45 Mezitřída Iris z Údolí Lužnice Miroslav Hruška CZ.svg VD
46 Mezitřída Kesidy for Quidara Chytrá kráska Liliana Šobrová CZ.svg V2, r.CAC
47 Mezitřída Mandy Královský dar Helena Lindaurová CZ.svg V3
48 Mezitřída Zoloto for Monsolana Akai Mystery Lenka Batista de la Rosa CZ.svg V1, CAC
49 Třída otevřená Ailean de Blowitz Martina Milfortová CZ.svg VD
50 Třída otevřená Androma Hortensie Hot Kiss Androma Miroslava Duchoňová CZ.svg V1, CAC, Klubový vítěz
51 Třída otevřená Elegant Lucy z Bohušova vrchu Kateřina Fikejzová CZ.svg VD
52 Třída otevřená Elessar Princess z Bohušova vrchu Lenka Konečná CZ.svg VD
53 Třída otevřená Charming Lady Channy Ronna Bohemia HANA VRBOVÁ CZ.svg VD
54 Třída otevřená Imperial Icon Ronna Bohemia Lenka Jandová CZ.svg V2, r.CAC
55 Třída otevřená Mia Gold od Dennynky Monika Setichovská CZ.svg V3
56 Třída otevřená Mood Sun Monsolana Zuzana Valníčková CZ.svg V
57 Třída otevřená Moon Lady from River Agara Josef Coufal CZ.svg VD
58 Třída otevřená Pretty Girl Leawrey Libuše Kucková CZ.svg V4
59 Třída otevřená Query of Life from River Agara Kristina Gajdoštíková CZ.svg D
60 Třída vítězů Beauty Lady Magic True Love Zdeňka Seligerová CZ.svg V1, CAC
61 Třída vítězů Nyitramenti Vengria z Údolí Lužnice Miroslav Hruška CZ.svg V2
62 Třída veteránů Fixed Idea from River Agara Tomáš Knedlhans CZ.svg V1, BOB, BOV
63 Třída veteránů Gaya Blue z Dančí louky Zdeňka Seligerová CZ.svg V3
64 Třída veteránů Maud z Beskydských pastvin Martyn Mitter CZ.svg V2
65 Třída čestná Honey Happy Ronna Bohemia Eva Náhlovská CZ.svg V1
66 Třída čestná Xtravagant Ever After Martina Součková CZ.svg V2

Kolie krátkosrstá

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
67 Třída dorostu Derris Wide Park Jana Šulcová CZ.svg VN1
68 Třída dorostu Digitalis Wide Park Ruth Falgeová CZ.svg VN2
69 Třída mladých Achilles Gold Foam Days Kateřina Šebková Černá CZ.svg V2
70 Třída mladých Artyčok Čertův kvítek Ludmila Slavíková CZ.svg VD
71 Třída mladých Cairo Smart Beauty Markéta Pourová CZ.svg VD
72 Třída mladých Cannabis Wide Park Jan Beránek CZ.svg V1, CAJC
73 Třída mladých Confluentes Molinari Václava Hejnarová CZ.svg VD
74 Třída mladých Curt Cobain Fox Den Jarmila Bartošová CZ.svg V3
75 Třída mladých Kamron Sky Gopo Anna Jeníčková CZ.svg V4
76 Třída mladých Navajo Bila Kaífa Anna Staříková CZ.svg VD
77 Mezitřída Vision of King Legend of Camelot's Legend of Camelot's Zuzana Berian CZ.svg V1, CAC
78 Třída otevřená Argante Sisaty Anyaru Eva Linkeová CZ.svg VD
79 Třída otevřená Delano Kingswillow ida kubrichtová CZ.svg VD
80 Třída otevřená Liverpool Bila Kaífa Markéta Sochorová CZ.svg D
81 Třída otevřená Lugh Little Prince Smart Love Barbora Tůmová CZ.svg V1, CAC
82 Třída vítězů Amundsen Elentudas Martina Vyhlídková CZ.svg V1, CAC, BOS, Klubový vítěz
83 Třída vítězů Deo-Ghreine Grad Soroli Štěpánka Veselá CZ.svg V4
84 Třída vítězů Geronimo z Tau'Ri Ludmila Slavíková CZ.svg V3
85 Třída vítězů Mighty's Spring Meadow Tier Tirion Pavel Čermák CZ.svg V2, r.CAC
86 Třída čestná Eukleidés In - Sitú Naďa Lundáková CZ.svg V1
87 Třída dorostu Abra Rafaella z Pístiny Martina Boušková CZ.svg VN2
88 Třída dorostu Drosera Wide Park Martina Hájková CZ.svg VN1
89 Třída mladých Afrodíté ze Zámecké zahrady Lenka Pivodová CZ.svg VD
90 Třída mladých Ava Rose Čertův kvítek Kateřina Zářecká CZ.svg VD
91 Třída mladých Ayla of Pine Valley Pavla Justová CZ.svg VD
92 Třída mladých Callisia Wide Park Jan Vojtíšek CZ.svg ABS
93 Třída mladých Cukřenka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V3
94 Třída mladých Navarra Bila Kaífa Andrea Rückschlossová CZ.svg V2
95 Třída mladých Olympia Bila Kaífa Dita Ungerová CZ.svg V4
96 Třída mladých Runa Leneli Tereza Khorelová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
97 Mezitřída Carrie Jakty od Mo-Ra-Kri Martina Tomišková CZ.svg VD2
98 Mezitřída Domněnka Šťastná smečka Zuzana Renátová CZ.svg VD3
99 Mezitřída Fatra Citt Fun dog Andrea Procházková CZ.svg V1, CAC
100 Třída otevřená Aileen Energy - Spirit Markéta Pavlíčková CZ.svg V2, r.CAC
101 Třída otevřená Amálka z Ranče pod Hůrkou Kateřina Šebková Černá CZ.svg V1, CAC
102 Třída otevřená Anabelle Big Bang Bohemia Adéla Duchečková CZ.svg VD
103 Třída otevřená Donutka Dvůr Bažantnice Blanka Špuláková CZ.svg V4
104 Třída otevřená Mighty's Spring Meadow Sun Shaelynn Dagmar Topolová CZ.svg VD
105 Třída otevřená Queen Leneli Lenka Fránková CZ.svg V3
106 Třída pracovní Amazonka Elentudas Dagmar Laníková CZ.svg V1, CAC, BOB, Klubový vítěz
107 Třída pracovní Diamondfox Gift of Glory Kateřina Zářecká CZ.svg V2
108 Třída vítězů Borůvka Elentudas Martina Vyhlídková CZ.svg V1, CAC
109 Třída vítězů Thia Thaleta Mighty's Spring Meadow Naďa Lundáková CZ.svg V2, r.CAC
110 Třída veteránů Tia Krásná louka Jaroslav Bílý CZ.svg V1, BOV
111 Třída čestná Chyť Si Mě Leneli Dagmar Laníková CZ.svg V1

Šeltie

K.č. Třída Jméno psa Chov. stanice Majitel Výsledek
112 Třída štěňat Reflection Sněžný tygr Šárka Dreslerová CZ.svg VN1
113 Třída dorostu Agavero Liščí výšiny Blanka Fojtíková CZ.svg N1
114 Třída dorostu Archibald Perla Bezdězu Eva Ďarmeková CZ.svg N4
115 Třída dorostu Atyr Hyena's dream Hyena's Dream Klára Marešová CZ.svg N2
116 Třída dorostu Haulani od Přelícké zvonice Michaela Štemprokova CZ.svg N3
117 Třída mladých Archie z Oharců Markéta Hronová CZ.svg V4
118 Třída mladých Bismarck Otto Čtyři řeky Lenka Ottová CZ.svg DOS
119 Třída mladých Eddie z Diouškova ráje Anna Vlasáková CZ.svg VD
120 Třída mladých Freddie z Ďáblovy studánky Kateřina Grundová CZ.svg VD
121 Třída mladých Gagarin Bohemia Classic Kateřina Dušková CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
122 Třída mladých Gentle Grey Královský dar Helena Lindaurová CZ.svg VD
123 Třída mladých Líbezníček z Karlova hrádku Simona Macháčková CZ.svg ABS
124 Třída mladých Luke od Kamenité říčky Klára Neumannová CZ.svg VD
125 Třída mladých Mrazík z Karlova hrádku Jana Hubáčková CZ.svg V3
126 Třída mladých Tori z Benešovské zahrady Ladislav Crha CZ.svg V2
127 Mezitřída Atticus Jonas Gwen Kalidon Anna Trübenekrová CZ.svg VD
128 Mezitřída Harlequin Bella Cambria Daniel Pilnáček CZ.svg V2, r.CAC
129 Mezitřída Christian Zahrada dětí Blanka Kolaříková CZ.svg VD4
130 Mezitřída Idol of Heart ze Smrčkova dvora Kristýna Vlachová CZ.svg V1, CAC
131 Mezitřída Krteček z Karlova hrádku Hana Kulvajtová CZ.svg VD
132 Mezitřída Piccollo Fort Fox Bára Baslová CZ.svg V3
133 Třída otevřená Aero Dynamic z Ranche na Hranici Kristýna Červínová CZ.svg V
134 Třída otevřená Ashar Carmen the Star Dana Fukalová CZ.svg V
135 Třída otevřená Ayrton Breembark Petra Vaverková CZ.svg VD
136 Třída otevřená Benefit z Ďáblovy studánky Věra Dubská CZ.svg V4
137 Třída otevřená Emerson Fittipaldi Eriien Petra Jakoubě CZ.svg VD
138 Třída otevřená Cheery Charlie Barabel Michal Laštovka CZ.svg VD
139 Třída otevřená Joey the Jedi Van-Bery Markéta Nová CZ.svg V
140 Třída otevřená Kai Beryll Kane Van-Bery Veronika Vyšohlídová CZ.svg V1, CAC, Klubový vítěz
141 Třída otevřená Kean Blue Van-Bery Petra Spilková CZ.svg DIS
142 Třída otevřená Kryštufek z Karlova hrádku Ilona Kasková CZ.svg V2, r.CAC
143 Třída otevřená Luoke Sněžný tygr Juliet Caspers CZ.svg D
144 Třída otevřená Only For Me ze Shetlandů Jana Tauchmanová CZ.svg D
145 Třída otevřená Orion Moravské srdce Dana Žáková CZ.svg ABS
146 Třída otevřená Trust in Me Koryfej Eva Chmelíková CZ.svg V3
147 Třída otevřená Yasko Stříbrné doly Marie Vykoukalová CZ.svg VD
148 Třída pracovní Dream Come True Perla z Polabí Jana Zemková CZ.svg V1, CAC
149 Třída vítězů Alex Ima Bohemia Gabriela Vlková CZ.svg V2, r.CAC
150 Třída vítězů Andy Black Sheep Daisy of Highland Daniela Witzová CZ.svg V3
151 Třída vítězů Be My Hero SkyFalls Angels Dana Haklová CZ.svg ABS
152 Třída vítězů Honey Bunny z Arcamony Pavlína Miřátská CZ.svg V1, CAC
153 Třída veteránů Damon Modrá odysea Michaela Štemprokova CZ.svg V2
154 Třída veteránů Mekky Želečské vrchy Aneta Dostálová CZ.svg V1
155 Třída čestná IRISH WHISKEY ART FELICITY Helena Lindaurová CZ.svg V1
156 Třída štěňat Angel Cherry Západní expres Jitka Zelenková CZ.svg VN2
157 Třída štěňat Inessa Královský dar Helena Lindaurová CZ.svg VN1
158 Třída štěňat Rayana Revine Sněžný tygr Šárka Dreslerová CZ.svg VN3
159 Třída dorostu Aywa Hyena's Dream Kateřina Nosková CZ.svg DIS
160 Třída dorostu Fatima Prosluněná Březina Lenka Velíšková CZ.svg VN
161 Třída dorostu Fiery Phoenix Dancing in the wind Jitka Rejnová CZ.svg ABS
162 Třída dorostu Gipsy z Ďáblovy studánky Mlada Svobodová CZ.svg VN1
163 Třída dorostu Grácie Golden z Ranče Freiher Václav Havel CZ.svg VN3
164 Třída dorostu Jasmine z Nové Ameriky Eva Bezděková CZ.svg VN
165 Třída dorostu Odeta z Pozdeňské vísky Dana Motyčková CZ.svg VN4
166 Třída dorostu Ofélie z Pozdeňské vísky Karol Bolemant CZ.svg VN
167 Třída dorostu Vivien Victory z Benešovské zahrady Renata Gallistlová CZ.svg VN2
168 Třída mladých Alessia z Oharců Renata Kubecová CZ.svg V
169 Třída mladých Amber pod Liščí horou Žaneta Lokvencová CZ.svg V2
170 Třída mladých Amber Ronna Bohemia Miroslav Vincenc CZ.svg V
171 Třída mladých Arya Wishes Doll Gabriela Vlková CZ.svg V
172 Třída mladých Avalanche Passing Measures Lenka Kohoutková CZ.svg D
173 Třída mladých Awi Aura Modrá tečka Iva Blahová CZ.svg ABS
174 Třída mladých BAY ABY Vesca Montana BOO Mimo Layll Martyn Mitter CZ.svg V3
175 Třída mladých Claire Alkaveja Alena Böhmová CZ.svg V1, CAJC
176 Třída mladých DieDie Black Modrý dukát Kateřina Dušková CZ.svg VD
177 Třída mladých Ella z Údolí Výrovky Pavel Jakl CZ.svg NE
178 Třída mladých GASTE Chancy Remus Eva Vávrová CZ.svg V4
179 Třída mladých Hanami Bohemia Classic Martina Kučerová CZ.svg V
180 Třída mladých Cherinn Zahrada dětí Věra Křenková CZ.svg D
181 Třída mladých Cherish Královský dar Helena Lindaurová CZ.svg VD
182 Třída mladých Iwane z Říše fantazie Jiří Melichar CZ.svg VD
183 Třída mladých Lady Gaga Perla z Polabí Marcela Melkus Hejduková CZ.svg V
184 Třída mladých Leslie Lara Van-Bery Jana Vaitová CZ.svg V
185 Třída mladých Lovely Miracle Merli Van-Bery Jiří Herbst CZ.svg V
186 Třída mladých Magic Lessie Van-Bery Erika Lincová CZ.svg ABS
187 Třída mladých Mariah Carey Van-Bery Alice Kubaníková CZ.svg VD
188 Třída mladých Marvitholl Odri Princess Marvitholl Alena Rusňáková CZ.svg V
189 Třída mladých My Lockdown Van-Bery Renata Pluskalová CZ.svg V
190 Třída mladých Orissa Sněžný tygr Petra Suková CZ.svg D
191 Mezitřída Brazilie v Krásném údolí Jitka Maroušková CZ.svg V
192 Mezitřída Calypso Joy Otevřené srdce Eliška Soběslavová CZ.svg D
193 Mezitřída Daisy Magic Otevřené srdce Denisa Kučabová CZ.svg VD
194 Mezitřída Darsi Angel Otevřené srdce Hana Malášková CZ.svg V
195 Mezitřída Efedrinka Chancy Remus Eva Vávrová CZ.svg VD
196 Mezitřída Fresia Loucký mlýn Růžena Křížová CZ.svg V4
197 Mezitřída Galliarda Sol Oriens Petra Ocetková CZ.svg V1, CAC, BOB, Klubový vítěz
198 Mezitřída Cheeky Chiquita Barabel Eva Pleváková CZ.svg V3
199 Mezitřída Chirpy Chicken Barabel Iva Janečková CZ.svg V2, r.CAC
200 Mezitřída Just No Limit Perla z Polabí Kateřina Zářecká CZ.svg V
201 Mezitřída Marry z Dače Lenka Šustrová CZ.svg VD
202 Mezitřída S´GOLUBAYA MECHTA KLIMSVEVIK Michaela Dlouhá CZ.svg ABS
203 Třída otevřená Asi Agent Arnak Kateřina Dušková CZ.svg V2, r.CAC
204 Třída otevřená Baronesse z Lukovských pastvin Eva Chomoucká CZ.svg V
205 Třída otevřená Black Princess Fervidus Kateřina Kolářová CZ.svg D
206 Třída otevřená Busy Boggie z Duhové zahrady Hana Rákosová CZ.svg V3
207 Třída otevřená Citta Chilli Nefertitina hvězda Veronika Tichá CZ.svg VD
208 Třída otevřená Coffee Cream z Ďáblovy studánky Eva Vávrová CZ.svg V1, CAC
209 Třída otevřená Diadem Adhara Dancing in the wind Jitka Rejnová CZ.svg VD
210 Třída otevřená Gaia Bella Cambria Eva Nováková CZ.svg V
211 Třída otevřená Charleen Zahrada dětí Žaneta Lokvencová CZ.svg V
212 Třída otevřená Ice Princess Maggie Van-Bery VERONIKA Beranová CZ.svg V4
213 Třída otevřená IMAGINE Maradriam Maradriam Markéta Hudcová CZ.svg VD
214 Třída otevřená Luna Black z Vesničky u hranic Jiří Melichar CZ.svg VD
215 Třída otevřená Nikoleta z Pozdeňské vísky Radka Štenglová CZ.svg V
216 Třída otevřená Obyknovennoe Chudo Smile Angel Helena Lindaurová CZ.svg V
217 Třída otevřená Queenie z Otvovické skály Ladislava Kulíšková CZ.svg VD
218 Třída otevřená Yasmínka Stříbrné doly Veronika Bartošová CZ.svg VD
219 Třída vítězů Andromeda z Vepalu Hana Švecová CZ.svg V2, r.CAC
220 Třída vítězů Angel Agnes Daisy of Highland Ilona Sorner CZ.svg V
221 Třída vítězů Dee Dee z Arcamony Eva Fialová CZ.svg V1, CAC
222 Třída vítězů Fine Design ze Skalní vyhlídky Jitka Rejnová CZ.svg V4
223 Třída vítězů Gold Fever z Ďáblovy studánky Mlada Svobodová CZ.svg ABS
224 Třída vítězů Reiki von Schnappi Schnapp Žaneta Lokvencová CZ.svg V3
225 Třída vítězů Sheila Stříbrné doly Karel Šolc CZ.svg V
226 Třída veteránů Abbi Zahrada dětí Karel Šolc CZ.svg V1, BOV
227 Třída veteránů Altamira Shetlandská hvězda Kateřina Pánková CZ.svg V2
228 Třída čestná Maraska Marbled Sněžný tygr Šárka Dreslerová CZ.svg V1